New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Akkor már szerintem Richardson vagy Poe után érdeklődjünk és igazoljuk is le, de most szerintem a fő prioritás Okafor legyen.
nemethbence55
Egyik sincs Suh szintjén.
Ha csak 1% esély van, én hoznám habozás nélkül, még akkor is ha 2028-ban 60 milliót vinne a capből.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/Best-64-photos-of-Zach-Strief/0f535b7b-9897-4523-b54a-85311a0f8135#end



Egy kis segítséget kérnék, a fűzővel kifelé oldalon írnak valami Josh Bynes-ról akit újra igazoltunk 3/10-re, ez most elírás vagy tényleg van ilyen emberünk mert én még soha nem hallottam róla.
nemethbence55
Ő a Cardinals játékosa, és velük hosszabbított.

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
ami nekem a legnagyobb WTF, hogy érdeklődünk Suh iránt, nyilván ő a posztja egyik ha nem a legjobb játékosa és nagyon örülnék egy ilyen Dt-nek, de nem tudok elképzelni olyan szerződést amivel beleférne ő.
nemethbence55
Ő az a kaliber, ahol a GM-nek már munkaköri kötelesség puhatolózni, esélytől függetlenül
Na meg kapott már Brees úgy 100 milliós szerződést 5 évre, hogy az első évben csak 10 milliót vitt a sapkából.
atapapa
Akkor már szerintem Richardson vagy Poe után érdeklődjünk és igazoljuk is le, de most szerintem a fő prioritás Okafor legyen.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Egy kis segítséget kérnék, a fűzővel kifelé oldalon írnak valami Josh Bynes-ról akit újra igazoltunk 3/10-re, ez most elírás vagy tényleg van ilyen emberünk mert én még soha nem hallottam róla.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
ami nekem a legnagyobb WTF, hogy érdeklődünk Suh iránt, nyilván ő a posztja egyik ha nem a legjobb játékosa és nagyon örülnék egy ilyen Dt-nek, de nem tudok elképzelni olyan szerződést amivel beleférne ő.
nemethbence55
Ő az a kaliber, ahol a GM-nek már munkaköri kötelesség puhatolózni, esélytől függetlenül
Na meg kapott már Brees úgy 100 milliós szerződést 5 évre, hogy az első évben csak 10 milliót vitt a sapkából.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Tom Savage. Gyógyszerre piálni, Mickey?
PEEtör
Alapvetően teljesen mindegy, ha Brees nem játszik, úgy is minden el van cseszve 😀

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Eddig én elégedett vagyok, még a Coleman szerződést is elfogadom, főleg, hogy Vaccoro out, bár nem látom, hogy akkora piaca lenne, így hirtelen. Egyébként a Panthersbe jó fit lenne, Harper is szárnyakat kapott Rivera kezei között, de nem hiszem hogy ők túl akarnák fizetni, arra felé nem ez a módi.

Szóval két égető needünk (3. CB, LB) megoldódott, közben lett előrébb került egy másik (backup OL). Továbbra is top needünk egy RZ fenyegető TE/WR az O oldalon és pass rush a D oldalon. Ezek közül az elsőt meg tudjuk oldani drafton szerintem, az első körön kívül is, főleg a TE class elég jó, de a pass rush kérdéses, hogy egyátalán megoldható-e draftról. Így talán érthető, hogy miért érdeklődünk Suh felé, de ez az álmodik a nyomor kategória sajnos.

több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
A Davis igazolás tetszik nagyon, jó játékosnak tartom, és az öltözőben meg a pályán igazi vezér.
Klein, Davis ,Teo, Robertson, Anzalone nem rossz csoport szerintem.
Gondolom Klein meg Davis lesznek fenn a legtöbbet egyszerre a pályán, mivel tavaly általában 2 lb-vel álltunk fel ugye a 3 S felállás miatt.
kapitnono
És Davis ütésálló! Az utóbbi 5 szezon alatt CSAK 1 meccset hagyott ki, 79/80... Nem rossz arány!

Már csak az a kérdés, hogy a Jets miért nem akarta megtartani... (pénzük annyi, mint a szemét)
Rutin
A Jets megakarta tartani, de Davis nem akart maradni szóval jött hozzánk. Ők meg leigazolták Williamsont.


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Kisebb hír morzsákat leírom amiket én tudok, Okafor megy a Bucs-hoz vizitre, de elvileg minket is érdekel a visszaigazolása, Nelson-ról még nincs igazán semmi elvileg ma fog nálunk vizitelni szóval a lényeg ma derül ki, remélhetőleg az hogy Coleman-t nem tartjuk meg az azt jelenti hogy vele tervezünk, Breaux Denverben van vizitelni és ami nekem a legnagyobb WTF, hogy érdeklődünk Suh iránt, nyilván ő a posztja egyik ha nem a legjobb játékosa és nagyon örülnék egy ilyen Dt-nek, de nem tudok elképzelni olyan szerződést amivel beleférne ő.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A Davis igazolás tetszik nagyon, jó játékosnak tartom, és az öltözőben meg a pályán igazi vezér.
Klein, Davis ,Teo, Robertson, Anzalone nem rossz csoport szerintem.
Gondolom Klein meg Davis lesznek fenn a legtöbbet egyszerre a pályán, mivel tavaly általában 2 lb-vel álltunk fel ugye a 3 S felállás miatt.
kapitnono
És Davis ütésálló! Az utóbbi 5 szezon alatt CSAK 1 meccset hagyott ki, 79/80... Nem rossz arány!

Már csak az a kérdés, hogy a Jets miért nem akarta megtartani... (pénzük annyi, mint a szemét)

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Vajon mennyi zsuga van még? Vagy mennyivel számolnak még a magic után?
Okafor-t szívesen várnám vissza,+ nem lenne rossz 1-2 prove it deal (Eifert/Matthews)
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Davis 2017

 youtu.be/L4e8CcBuVH0

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Kezdem elhinni, hogy felmegyünk B. Mayfieldért... Más magyarázat nem lehet Savagere. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Tom Savage. Gyógyszerre piálni, Mickey?
PEEtör
😂😂😂

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Tom Savage. Gyógyszerre piálni, Mickey?
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Texans signed OL Senio Kelemete, formerly of the Saints, to a three-year, $12 million deal.
😕 Sajnos kalkulálható volt. Nála most nem is a zsuga volt a fő szempont. ennyi egy okos szerződéssel nálunk is meglett volna...kezdeni akart...megértem! Sok sikert! Ő volt az instant 12. ember a támadóknál 😕
clbass
Várható volt, ezt az egyet sajnálom, de nagyon. Sok sikert neki Houstonban.

Davis igazolás parádés így kvázi a fű alatt, PatRob meg ha tudja hozni a slot-ot, szintén bomba igazolás, hisz ez nem volt az erősségünk, Vaccaro most már 101%-os távozásával meg végképp nem lenne az. Nem kell PJ-től fázni ott, és Coleman-t is használhatjuk így a rendes helyén (így már az ő igazolása is felértékelődik a szememben).

Matyira kíváncsi leszek mennyiért és hol ír alá, de valószínűleg nem tudtuk volna matchelni.

Jöjjön még Jordy/TE (van egy pár jó lehetőség a piacon) és remek offseason eddig ismét.
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Texans signed OL Senio Kelemete, formerly of the Saints, to a three-year, $12 million deal.
😕 Sajnos kalkulálható volt. Nála most nem is a zsuga volt a fő szempont. ennyi egy okos szerződéssel nálunk is meglett volna...kezdeni akart...megértem! Sok sikert! Ő volt az instant 12. ember a támadóknál 😕
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Kelemente Houston....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Coleman megy. Akkor jön Nelson? 😊


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Na még akkor Jordyt mára, és elégedett leszek a mai nappal 😀


több mint 6 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Davisé volt pl. a leggyorsabb sack tavaly, 2.09 sec. Next Gen Stats: 2018 Best Free Agent Sleeper Picks között volt.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
A Davis igazolás tetszik nagyon, jó játékosnak tartom, és az öltözőben meg a pályán igazi vezér.
Klein, Davis ,Teo, Robertson, Anzalone nem rossz csoport szerintem.
Gondolom Klein meg Davis lesznek fenn a legtöbbet egyszerre a pályán, mivel tavaly általában 2 lb-vel álltunk fel ugye a 3 S felállás miatt.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Ha Okafort visszahoznánk és ne adj isten még egy középszer TE is beférne, mehetne a jó öreg BPA draft 😀
clbass
Eifertre vagy a Lionstól most elküldött Ebronra rápróbálhatnánk szerintem..


több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Szokásos koncepció, kiváló megvalósítással...
Nem impact, hanem solid upgrade és mélység! Tavaly ha a végén nem a szertáros van fenn a D ben akkor SBig masírozunk. Szerintem jelenleg ez ellen teszünk 😉
Ha Okafort visszahoznánk és ne adj isten még egy középszer TE is beférne, mehetne a jó öreg BPA draft 😀
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Na akkor így nem LB draft lesz az első körben szerintem, TE-re vagy DE-re tippelnék, vagy megyünk fel Mayfieldért