New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Amilyen jó volt a nap Brees maradása miatt, annyira cseszte el Jimmy. Nagyon reménykedtem és éppen ezért nagy csalódás számomra.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hát Jimmy nem Brees, neki mindig fontosabb volt a jatt.
atapapa
Na ja, miután itt abszolút elit (elkapó) TE lett, eltradeltük a Seahawkshoz, ahol eléggé szenvedett, aztán ahelyett, hogy visszajönne, pár misi pluszért elmegy ismét egy olyan offense-be, ahol bár elit QB van, de a TE játék sosem volt erősség, és finoman fejeztem ki magam.

Jó, 31 éves, és ilyenkor már nem sok van hátra ezen a poszton és a pénzre is rá kell repülni, de na...
PEEtör
Teszem hozzá Finley óta nincs rendes TE a csapatban.
Saját próbálgatások.
Cooks 1év amiből sérült is volt sokat
Bennett sztory

Graham az első valóban nagyreménységű ember évek óta.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Érteném ezt az elvárást Jimmy felé, ha nem éppen a Saints FO ment volna döntőbíróság elé, hogy ez a fiú akkor is TE és nem elkapó, ha évente egy play-ben áll fel TE pozícióba.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Hát Jimmy nem Brees, neki mindig fontosabb volt a jatt.
atapapa
Na ja, miután itt abszolút elit (elkapó) TE lett, eltradeltük a Seahawkshoz, ahol eléggé szenvedett, aztán ahelyett, hogy visszajönne, pár misi pluszért elmegy ismét egy olyan offense-be, ahol bár elit QB van, de a TE játék sosem volt erősség, és finoman fejeztem ki magam.

Jó, 31 éves, és ilyenkor már nem sok van hátra ezen a poszton és a pénzre is rá kell repülni, de na...
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Nincs màs hàtra mint előre a csapatfiatalítàs utjàn! 😁
A FA piac szàmunkra akkor volt legutóbb érdekes amikor megtörtént az Unger - Jimmy trade. Asszem mi jàrtunk jobban a személy cserékkel. Viszont az akkor kapott 1 Körös pickből màra lett egy 5 vagy 4. kör Anthony miatt.

több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Kár hogy nem jön Jimmy, de az ő baja... 😊 Találunk valaki mást, így lehet rámegyünk Goedert-re a drafton


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Hát Jimmy nem Brees, neki mindig fontosabb volt a jatt.
atapapa
Nem is értem, elvileg ő is akart jönni, sőt meg is állapodtunk csak ők adtak egy jobb ajánlatot, amit mi nem akartunk meccselni, de ha akart jönni akkor mi a faszomért számít neki az a plusz 2-3 misi mert szerintem kB annyival kaphat többet. Nekünk viszont még mindig nagyon kéne egy TE nem tudom ki de nagyon kéne, esetleg 3.körben, mert más már nagyon nincs FA-n akivel lehetne mit kezdeni. Kell valaki a Red zone-hoz, mert tavaly onnan sokszor hiányzott a magas ember Breesnek, pl szerintem egy Graham-el, de akár egy Fleener-nél normálisabb TE-vel mindkét Vikes meccset megnyerjük mert ott is ez volt a gond főleg az első meccsen hogy a Red zone-ban meghaltunk.
nemethbence55
Semmi meglepő nincs ezen, ez egy olyan sport melyben nagy szerepe van a körítés nem, a shownak! Ezekkel a hírekkel meg fenntarjàk ezt!
Graham pedig olyan amilyen, rajta sem kell csodàlkozni!

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Hát Jimmy nem Brees, neki mindig fontosabb volt a jatt.
atapapa
Igen, a sportrepülés drága mulatság...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Hát Jimmy nem Brees, neki mindig fontosabb volt a jatt.
atapapa
Nem is értem, elvileg ő is akart jönni, sőt meg is állapodtunk csak ők adtak egy jobb ajánlatot, amit mi nem akartunk meccselni, de ha akart jönni akkor mi a faszomért számít neki az a plusz 2-3 misi mert szerintem kB annyival kaphat többet. Nekünk viszont még mindig nagyon kéne egy TE nem tudom ki de nagyon kéne, esetleg 3.körben, mert más már nagyon nincs FA-n akivel lehetne mit kezdeni. Kell valaki a Red zone-hoz, mert tavaly onnan sokszor hiányzott a magas ember Breesnek, pl szerintem egy Graham-el, de akár egy Fleener-nél normálisabb TE-vel mindkét Vikes meccset megnyerjük mert ott is ez volt a gond főleg az első meccsen hogy a Red zone-ban meghaltunk.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Hát Jimmy nem Brees, neki mindig fontosabb volt a jatt.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Remélem, tegnap délután vmi hasonló játszódott le, Zach beszéde után a GM-tárgyalóban...

ML:
- Nézd, Drew... Ha 2 évre 50 misiben meg tudunk állapodni, visszahozzuk neked Jimmy-t...
DB:
- Oké, legyen.
ML:
- Köszönöm, kapitány!... Itt van egy zsebkendő, töröld meg a szemed.

😀
Rutin
Hàt nem hozzàk, GB-ben ragadt 3 évre!

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Remélem, tegnap délután vmi hasonló játszódott le, Zach beszéde után a GM-tárgyalóban...

ML:
- Nézd, Drew... Ha 2 évre 50 misiben meg tudunk állapodni, visszahozzuk neked Jimmy-t...
DB:
- Oké, legyen.
ML:
- Köszönöm, kapitány!... Itt van egy zsebkendő, töröld meg a szemed.

😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Brees egy 60 millás garantált szerződést is elutasított állítólag...
atapapa
Szerintem ez volt a Vikings húzása. Rámentek Brees-re, hátha jön kb annyiért, mint Cousins.
PEEtör
Mondjuk jövőre nehéz lesz megverni őket, legalábbis ahogy most kinéznek a dolgok, aztán lehet hogy totál bukás lesz, de ezt kétlem.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Brees egy 60 millás garantált szerződést is elutasított állítólag...
atapapa
Szerintem ez volt a Vikings húzása. Rámentek Brees-re, hátha jön kb annyiért, mint Cousins.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Brees egy 60 millás garantált szerződést is elutasított állítólag...

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Évi 25 millió lófütyi, Alex Smith pénz. Alsó hangon évi 5 milliót hagyott benn legalább azzal, hogy nem ment ki a piacra.
gabokocka
Egyetértek. A többiektől kérdezem, mennyit fizetett volna Drewnak? 20-t? Az alatt? Ugyan már. 30 millió feletti garantált pénzt, amit a Vikes-szal kapcsolatban emlegettek, soknak tartottam volna. És ha valaki szerint a 3 millió nem sok, az adjam nekem, majd én beosztom 😊
Gyurma Pappa
Hàt mivel szar az Én cap helyzetem is max 7 ezret tudnék kipréselni! 😀😋😋!
Lentebb írtam, hogy Én nem bànom ezt a szerződést, így làthatom még 2 évig a Kapitànyt.
Amúgy meg a Viks 3évre évi 28 millióval igazolta le Cousinst, ami full garantàlt!!
Brees meg sokkal jobb! Ebből làtszik, hogy ez a szerződés baràti bizonyos szempontból!
Azért kivàncsi leszek, hogy az Atlanta mennyit pengét ki M. Ryanek, mert ha jól tudom neki is esedékes a szerződése!
Fattyu
Lévén neki van egy MVP címe, SB-t is megjárta, így minimum 30 sztem.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Évi 25 millió lófütyi, Alex Smith pénz. Alsó hangon évi 5 milliót hagyott benn legalább azzal, hogy nem ment ki a piacra.
gabokocka
Egyetértek. A többiektől kérdezem, mennyit fizetett volna Drewnak? 20-t? Az alatt? Ugyan már. 30 millió feletti garantált pénzt, amit a Vikes-szal kapcsolatban emlegettek, soknak tartottam volna. És ha valaki szerint a 3 millió nem sok, az adjam nekem, majd én beosztom 😊
Gyurma Pappa
Hàt mivel szar az Én cap helyzetem is max 7 ezret tudnék kipréselni! 😀😋😋!
Lentebb írtam, hogy Én nem bànom ezt a szerződést, így làthatom még 2 évig a Kapitànyt.
Amúgy meg a Viks 3évre évi 28 millióval igazolta le Cousinst, ami full garantàlt!!
Brees meg sokkal jobb! Ebből làtszik, hogy ez a szerződés baràti bizonyos szempontból!
Azért kivàncsi leszek, hogy az Atlanta mennyit pengét ki M. Ryanek, mert ha jól tudom neki is esedékes a szerződése!

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Első évben 27 millió garantált
kapitnono
Ezt nem értem, hogyan???
Nem kötekszem, csak tényleg nem értem.
Fattyu
Nem olyan bonyolult, mondjuk garantált a 12 millió aláírási pénz és az idei 15 milliós fizuja. Jövőre meg kap 23 milliós fizut, ami nem garantált. Csak hasraütés szinten írtam számokat, hogy érzékeltessem hogy nézhet ki. Az aláírási pénz pedig ugye szétosztásra kerül az évek során a capben.
gabokocka
Köszönöm, így màr értem.

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Graham lehet hogy be lesz árazva elég rendesen nekünk, Trey Burton kapott a Bears-től 4/32-őt és ő tavaly rotációs ember volt, Graham így lehet hogy többet fog kérni.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 260 — Keep pounding
Első évben 27 millió garantált
kapitnono
Ezt nem értem, hogyan???
Nem kötekszem, csak tényleg nem értem.
Fattyu
Nem olyan bonyolult, mondjuk garantált a 12 millió aláírási pénz és az idei 15 milliós fizuja. Jövőre meg kap 23 milliós fizut, ami nem garantált. Csak hasraütés szinten írtam számokat, hogy érzékeltessem hogy nézhet ki. Az aláírási pénz pedig ugye szétosztásra kerül az évek során a capben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Első évben 27 millió garantált
kapitnono
Ezt nem értem, hogyan???
Nem kötekszem, csak tényleg nem értem.
Fattyu
Én sem értem, szerintem félre nézted az egész 50-ből 27 garantált.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Strief => Brees

 www.instagram.com/p/BgPdQj0BcHn/

 www.instagram.com/p/BgPlTX1Dl8i/
Rutin
hát, most komolyan, ezt hogy lehet férfi könnyek nélkül nézni?

pont el fog férni (ha Matthew csinálni nekem 😛) egy Zach Strief aláírás 😊 megyek is kérni
Gyurma Pappa

Matthew99
csodálatos, köszönöm! 😊

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Első évben 27 millió garantált
kapitnono
Ezt nem értem, hogyan???
Nem kötekszem, csak tényleg nem értem.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
És mert itt húzza az igát 10+ éve, ami alatt kb kétszer sikerült neki védelmet rakni, mégsem emlékszem egy sirámára sem, pedig aztán nyugodtan szólhatott volna, hogy elmentek már a faszba, hogy én itt egyedül megcsinálok mindent, még sincs semmi értelme.

Máshol kapott volna két évre 60 milliót. Nálatok maradt két évre 48 millióért. Garoppolo 7 meccsel 27.5 milláért írt alá. Stafford és Carr 26-27 milliókért. Cousins 30 körülit fog kapni. Legyetek hálásak neki, hogy ehhez képest 48-ért marad.
Wyatt
Így.

Drew egy embert szokott hibáztatni a kudarcokért: önmagát. Viszont még amikor megdöntötte a Unitas rekordot, akkor is a többieknek köszönte meg. Legyünk hálásak Drewnak (és Zachnek 😛), hogy maradt.
Gyurma Pappa
Igaz főleg ha azt nézzük, hogy mit érdemelt volna karrierje alapján hogy mennyi gyűrűt érdemelt volna és ő egyszer se mondta hogy menni akar még 36-37 évesen se amikor már ideje lett volna hogy menjen ha nyerni akar végig maradt és folyamatosan dícsérte a csapatot és igazi vezér volt, egyszer sem szídta azt hogy milyen szar a védelem vagy hasonló ezt a 25 misit nagyon megérdemli és nekünk külön ajándékot hogy még 2 évig nézhetjük játszani. Azt a meccset nagyon várom mikor megdönti a passzolt yard rekordját jövőre, főleg ha az a meccs otthon lesz.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Strief => Brees

 www.instagram.com/p/BgPdQj0BcHn/

 www.instagram.com/p/BgPlTX1Dl8i/
Rutin
hát, most komolyan, ezt hogy lehet férfi könnyek nélkül nézni?

pont el fog férni (ha Matthew csinálni nekem 😛) egy Zach Strief aláírás 😊 megyek is kérni
Gyurma Pappa


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.