New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Na akkor így nem LB draft lesz az első körben szerintem, TE-re vagy DE-re tippelnék, vagy megyünk fel Mayfieldért


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
4 év 20 millió te jóisten, annyit szerintem nem ér!!
kapitnono
Ne hülyéskedj...szívből kívnom hogy rád cáfoljon francba hogy ezt nem tudtuk neki megadni...reméljük nem jut eszetekbe kint használni.
dande
Remélem így lesz én is szívből kívánom, de hidd el hogy itt amikor őt meg C.White-ot elküldtük pezsgőt bontottunk, nem véletlenül, és hidd el nem véletenül nem a kedvenc playánk.
Amúgy szerintem is slotba hoztuk vissza, mivel szerintem ha nem lesz sérülés akkor Lattimore és Crawley lesz szélen


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Sokkot kaptam mikor megláttam a hírt 😀 remelem az eagles es formáját hozza


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Na ezekről beszéltem, hogy olyan igazolások akikről szó sincs és megszereztük Robinsont aki remélhetőleg megoldja a slot kérdést, Demario Davis az egyik legjobb LB volt ő is nagyon kellett, nekem már csak Okafor visszahozatala kéne. Meg egy DT de arra már tuti nem lesz pénz 😊
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Demario Davis LB 3 év 24 millió.
Dobanor
Na, ő nem rossz azért

több mint 6 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Demario Davis LB 3 év 24 millió.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Patrick Robinson’s passer rating against when covering the slot last season: 64.96

The Saints as a whole when covering the slot: 94.23

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 026 — Így remélem megfelelek nektek.....
4 év 20 millió te jóisten, annyit szerintem nem ér!!
kapitnono
Ne hülyéskedj...szívből kívnom hogy rád cáfoljon francba hogy ezt nem tudtuk neki megadni...reméljük nem jut eszetekbe kint használni.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
4 év 20 millió te jóisten, annyit szerintem nem ér!!
kapitnono
Szerintem nem véletlenül a pff-en ő volt a legjobbra értékelt Cb
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
4 év 20 millió te jóisten, annyit szerintem nem ér!!


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
4 év 20 millió, amiből 10 a garantált és 5 aláírási bónusz
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Ne, csak őt ne


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Hoppá Patrick Robinson valószínűleg visszatér 4 éves szerződéssel, tavaly az egyik legjobb slot Cb volt.
nemethbence55
Emléxem, nagy "rajongói tábora" volt itt köztünk, mielőtt elment... 😀 😀 😀
Rutin
De azért nála fontos megjegyezni hogy míg itt volt nem slot Cb volt nálunk amikor itt volt 5 évig akkor abban a szezonban mikor legtöbbet volt slotban az a snap-ek 38%-a volt, tavaly ez az eagles-ben 72% és tavaly elvileg nagyon jó volt.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Hoppá Patrick Robinson valószínűleg visszatér 4 éves szerződéssel, tavaly az egyik legjobb slot Cb volt.
nemethbence55
Emléxem, nagy "rajongói tábora" volt itt köztünk, mielőtt elment... 😀 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 026 — Így remélem megfelelek nektek.....
Toll a fületekbe, mi megtanítjuk hol kell használni még gyűrűt is adunk neki aztán meg lecsapjátok. Szép kis bagázs 😛 De Jenkinst meg Sprolest nem adjuk már 😀
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Esetleg egy Jason David? 😛

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Hoppá Patrick Robinson valószínűleg visszatér 4 éves szerződéssel, tavaly az egyik legjobb slot Cb volt.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 236 — playoffs???
Már a Coleman igazolásnál elkezdtem, ne már inkább nem Matyőzök...
Pittsába 😯



több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Mathieu-t kivágta a Cardinals, kicsit elkapkodtuk Coleman-el, most lehetne hozni, de akár ettől függetlenül is lehetne beszélni vele, úgy tudom hogy a legjobb szezonjait slot cornerként hozta le, lehet hogy tévedek nem tudom.
nemethbence55
Pénzben azért szerintem nem ugyanaz a két ember...
Rutin
Ez igaz de amit az eagles csinál, hogy kötik a szerződéseket aztán mégis megtudják oldani úgy hogy maradjon pénz, talán mi is össze tudjuk hozni valahogy, nagyon tetszene nekem Mathieu hazatérése elvileg amúgy is szereti NOLA-T.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Mathieu-t kivágta a Cardinals, kicsit elkapkodtuk Coleman-el, most lehetne hozni, de akár ettől függetlenül is lehetne beszélni vele, úgy tudom hogy a legjobb szezonjait slot cornerként hozta le, lehet hogy tévedek nem tudom.
nemethbence55
Pénzben azért szerintem nem ugyanaz a két ember...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Mathieu-t kivágta a Cardinals, kicsit elkapkodtuk Coleman-el, most lehetne hozni, de akár ettől függetlenül is lehetne beszélni vele, úgy tudom hogy a legjobb szezonjait slot cornerként hozta le, lehet hogy tévedek nem tudom.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Szerintem OL nem kell azt a két-két 5-6. körös pickünkel tudunk szerezni,
nemethbence55
Azért írtam csak a veterán OL-t mert ugy Kelemet valszeg elmegy, és így nem nagyon marad értelmes csere a kezdők mögött. Egy rookie OL-től meg azért nem lehet elvárni, hogy egyből Ramczyk legyen
kapitnono
Nem is kell, hogy az legyen az a lényeg hogy ha nagy szükség van tudjon hozni egy elfogadható szintet, egyébként nem nagyon láttam sehol se hogy Kelemete-re akkor igény lenne bárhonnan is valamint ott van Landon Turner, aki pár éve UDFA volt, őt is meglehetne próbálni.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Szerintem OL nem kell azt a két-két 5-6. körös pickünkel tudunk szerezni,
nemethbence55
Azért írtam csak a veterán OL-t mert ugy Kelemet valszeg elmegy, és így nem nagyon marad értelmes csere a kezdők mögött. Egy rookie OL-től meg azért nem lehet elvárni, hogy egyből Ramczyk legyen


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Jordy Nelson jön vizitre, tudnék neki örülni ha idős is de Red zone-ban azért őt is lehetne bőven használni, illetve 2-3. számú elkapónak tökéletes lenne.
nemethbence55
Végre valaki, kezdtem aggódni, hogy senkit sem hoznak hírbe velünk. Mondjuk nem is kell két kézzel szórni a pénzt, mert jövőre lejár pl.😛eat,Ingram szerződése is, rájuk is kell spórolni.
Jordy-nak tudnék örülni, jó kis erősítés lenne még ennyi idősen is, remélem meg tudunk vele egyezni, jó kis erősítés lenne Breesnek.
kapitnono
Őszintén szerintem Ingram nem fog maradni jövőre, főleg ha Kamara olyan szezont hoz mint tavaly, mert Ingramot biztos hogy becsületesen meg kell majd fizetni ami így szerintem fölösleges, Peat esetében fenn áll az 5. éves opció vagy addig találunk helyette valakit de így 2-3 év után nagy nehezen megtaláltuk a posztját, mondjuk kicsit idegesítő hogy pl Marcus Peters-t is kihúzhattuk volna akkor helyette na mindegy. Szerintem Nelson nem fog annyira sokat kérni és hasznos játékos lenne Brees kezei alatt. A szabadügynökökről pedig annyit hogy tavaly is úgy hoztunk el 3-4 kezdő játékost hogy szó sem esett róluk korábban, pl. Klein, Ginn,Okafor egyedül Te'o-ról volt szó, szóval én még bízok benne hogy alkotunk valamit.
nemethbence55
Bőven örülnék neki ha hoznánk Nelsont, DRC-t egy veterán OL-t, visszaigazolnánk Okafort , a draftról meg hoznánk LB-t meg mondjuk csere CB-t, S-t.
kapitnono
Szerintem OL nem kell azt a két-két 5-6. körös pickünkel tudunk szerezni, LB viszont nem ártana mondjuk ez függ attól hogy Paytonék mit terveznek, ha felmegyünk Mayfield-ért akkor kéne egy LB FA-ról,ha nem akkor viszont igen 1/27-en kell LB-t húzni, egyébként én egy Sheldon Richardson-nak is örülnék, tud játszani DT-t és DE-t is és 10 alatt fog kapni bárhova is megy.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Amit Brandon Coleman tud, azt még egy 33 éves Jordy Nelson is bőven tudja... Úgyhogy jöjjön!

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???