New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 7 éve
adam77 New Orleans Saints 635
ellerbe-t kivágtuk. remélhetőleg valamelyik új arc tudja majd pótolni.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
 www.nola.com/saints/index.ssf/2017/06/nick_fairley_nfi_saints_heart.html#incart_river_index

Fairley az idei évet biztosan kihagyja, NFI-re tettük, és jövőre talán visszatérhet, ha a teszt eredményei is jók lesznek.

Addig is jobbulást Nick, és várunk vissza.


több mint 7 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Alakul a szezon...☹️




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Csodálatos, kulcsember esik ki a fal mindkét oldalán rövid időn belül :/

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Hat ez hihetetlen. Mikor lesz mar ez az ember egeszseges vegre..pedig nagyon birom a jatekat. Na mind1 remelem Ramczyk fel tud nőni a feladathoz vagy pedig Peat.
ackrisz17
az utóbbi két napban Ramczyk volt a kezdő LT a minicampben, lehet ez nem sokat jelent,de payton hangsúlyozta, hogy Peat-re LG-ként számít. De legalább megnyugtató, hogy van két ilyen játékosunk akik bevethetők ezen a poszton. Ramczyk így egy kicsit hamarabb szerephez juthat mint várták.


több mint 7 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Hat ez hihetetlen. Mikor lesz mar ez az ember egeszseges vegre..pedig nagyon birom a jatekat. Na mind1 remelem Ramczyk fel tud nőni a feladathoz vagy pedig Peat.


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Fasza, akkor Ramczyk megmutathatja mit tud. Nem hiszem el, hogy januárban nem lehetett ezt tudni, minek júniusban kell műteni? Akkor idén gondolom már ő sem nagyon lesz, bár idén már két embert lehet visszahozni IR-ről, ha úgy áll a szezon akkor november fele visszatérhet.


több mint 7 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Armstead-re műtét vár, 4-6 hónapra kidőlt.....

......
több mint 7 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Leigazoltuk Tony Mcdaniel Dt-t asszem Nick Fairley nem jön vissza 😕 nagyon bánnám.


több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Az egyik orvos szerint Fairley karrierjének vége. Nem hiszem el.
Bazzani
Most láttam a riportot az NFL networkon. Állítólag komoly szív problémái vannak. Fairley felkeresett 2 másik orvost is most az ő szak véleményükre vár...Nagy kár ha abba kell hagynia, most hogy tavaly remek formában játszott és kapott egy 4 éves hosszabítást...

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az egyik orvos szerint Fairley karrierjének vége. Nem hiszem el.

több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Fasza volt, köszi 😊
Wyatt
Gilette videó 😀 😀 😀 😀



több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
...és azt tudtátok, hogy Brees pontosabb mint egy íjász?? 😀
több mint 7 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Drew jó arc 😊 Sean is igyekezett 😀

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fasza volt, köszi 😊

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Dude Perfect forgatott egy jó kis trick shot videót Breessel meg szerepel benne Sean is. Jó kis videó lett szerintem érdemes megnézni.

 www.youtube.com/watch?v=tsEoLVBk_Ts


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Fairley-nek elvileg komoly szívproblémái vannak, így még a karrierje is veszélybe kerülhet. Jobbulást neki.
Pedig idén már azt hittem, hogy a DT poszt végre a csapat erőssége lehet Rankinssel, Fairleyvel, Davisonnal meg Onyematával. De természetesen első az egészség, mihamarabbi jobbulást neki.

 www.nola.com/saints/index.ssf/2017/06/nick_fairley_saints_heart_repo.html#incart_river_index


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Ryan Ramczyk-en kívül minden rookieval aláírattuk az újoncszerződését a mai napon.


több mint 7 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Lance örökké megmarad. Egy szép elkapással 😀 Sok sikert neki a privát élethez.



több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Lance Moore aláírta egy napos szerződését a csapattal, aztán bejelentette visszavonulását.


több mint 7 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ha valaki tud eladó londoni meccsjegyekről, kérem, szóljon...
Kettőt szeretnék szerezni valahonnan.
Előre is köszönöm.

Természetesen Dolphins-Saints... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 7 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Nagyon offseason van, kétségbeesetten megyek fel fél óránként a csapat honlapjára hátha tesznek már ki képeket az OTA-ról, mint ahogy azt már kb 28 csapat meg is csinálta, de hát mi még nem kapunk képeket. Már kiváncsi vagyok hogy festenek az új fiúk Black and gold-ban 😊
ackrisz17
 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/Saints-OTA-052517/bab9be69-5232-41d0-850a-ec72376d575c
atapapa
Kösziiiii! 😊


több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nagyon offseason van, kétségbeesetten megyek fel fél óránként a csapat honlapjára hátha tesznek már ki képeket az OTA-ról, mint ahogy azt már kb 28 csapat meg is csinálta, de hát mi még nem kapunk képeket. Már kiváncsi vagyok hogy festenek az új fiúk Black and gold-ban 😊
ackrisz17
 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/Saints-OTA-052517/bab9be69-5232-41d0-850a-ec72376d575c

több mint 7 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Nagyon offseason van, kétségbeesetten megyek fel fél óránként a csapat honlapjára hátha tesznek már ki képeket az OTA-ról, mint ahogy azt már kb 28 csapat meg is csinálta, de hát mi még nem kapunk képeket. Már kiváncsi vagyok hogy festenek az új fiúk Black and gold-ban 😊 O line sztem ha mindenki egészséges akkor simán ligaelit lehet, Terron Armstead egy vadállat csak legyen már végre egészséges az egész szezonban, Peat elég jól játszik guardban mögötte ott van még Kelemete is aki nem teljesen vak azért, Centerben Unger szintén elég jó, Warfordtól titkon azt várom hogy Pro Bowl szezont fusson (Zeitlert nagyon vártam hogy esetleg FA-n el tudjuk csábítani de Warfordal sem vagyok elégedetlen), RT-ben pedig ott van az öreg Strief aki évek óta stabil játékot hoz mögötte pedig az újonc Ramczyk aki szerintem idén nagyon sokat tanulhat Strieftől, és akit még nem is említettem az Allen és Turner akik azért nem rossz egyetemen edződtek illetve Turner azért egyetemen kapott egy Jim Parker Trophyt is szóval szerintem a képességei nem rosszak. Én boldog lennék ha minden csapatrészünk ilyen jónak nézne ki mint az O-line. Bár most azt hiszem hogy az utóbbi évek legjobb rostere van most de ugye ez nem jelent semmit, de nagyon reménykedek, akkora playoff hiányom van már hogy az hihetetlen. 😀


több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
 bleacherreport.com/articles/2709706-nfl1000-ranking-every-nfl-backfield?utm_source=twitter.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

A B/R értékelései szerint nekünk van a legjobb futóállományunk az NFL ben.
Tudom, hogy nem egy nagy hír, de ennél sokkal érdekesebbet most nem találtam.
kapitnono
Már csak egy normális O-line kéne hozzá..... 😀
Rutin
Szerintem ha mindenki egészséges akkor az már megvan.