NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Mondjuk én még mindig annak a híve vagyok, hogy M. Jenkins menjen vissza CB-nek, bár kezd belerázódni. (Most a Davis TD-t is szépen elnézte.) Ha azt nézzük, Vaccaro, Harper, Bush, IAQ és Carr is többé-kevésbé safety.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ugyan hivatalosan még nem került IR-re Greer, de máris érkezett a helyére Trevin Wade CB, tavaly a Brownsnál volt rookie ( hetedik körben húzták ), idén eddig csapat nélkül volt. Valószínűleg White lesz a kezdő, ezzel kapcsolatban azért elég vegyesek az érzéseim. Tavaly borzasztóan játszott, de idén sok dolgot tud pótolni az agressziójával és a lelkesedésével. A képességei és az agya sem kezdő CB-nek predesztinálják, de inkább ő, mint Carr. Saját draft, és rendkívül lelkesen teszi a dolgát, ráadásul fejlődik is. Hajrá, hajrá.

Ja és ma eldől, hogy mit csinálunk Butlerrel, IR vagy edzésbe állhat ( legalábbis papíron ).

Olyan jó ránézni nfl.comon a statisztikákra 😊 Total offense 2. hely, total defense 4. hely! Passz offense 2. hely, passz defense 3. hely 😊
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Öltözői képek, jó látni hogy jó a hangulat:

 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/New-Orleans-Saints-Locker-Room-vs-49ers/23aec986-0084-41f5-aba4-6f8c1b765e9d#end
több mint 10 éve
bundy07 New Orleans Saints 24


Ha pedig ezt a javunkra ítélik akkor ezt a meccset könnyen meg is nyertük volna.

Edzők és klubvezetők jönnek - mennek a szurkoló marad. Még a nehézségek ellenére is.
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Ne feledkezzünk meg azért róla! 😊

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
A meccs hőse a védelemből nálam Hicks. 4-3 T-A, sack, mindenhol ott volt. Bunkleynak is nagy meccse volt, futó csapatok ellen ez a falfelállás működik. Az O-ban egyértelmű a választásom: Colston. Nagyon fontos szitukban kapott el, nagyon fontos labdákat. Stills ha megcsinálja az egykezes az EZ hátuljában, akkor megint ő lehetett volna a hős.

Greerről nagyon várom a híreket, White annyira nem volt rossz, de inkább jobb lett volna kilépni a 3 yardoson...
Gyurma Pappa
Greer IR, ez nem lesz kérdés.
A GW-drive Brees-től nagyon adta, mint a Tampa ellen, egy pillanat alatt ott voltunk a tuti FG-range-ben.

A többivel egyetértek, Hicks és Bunkley zabálta a teret, Aliennek az egyik legjobb meccse volt.

Összességében a D érdeme, hogy kvázi hárommal több eladott labdával is nyerni tudtunk, nem tudom mikor volt ilyen utoljára.

Ja és Jordan is fasza, volt, írta is Fujita twitteren, hogy a héten egy órát csak arra fog áldozni, hogy folyamatosan szavazza őt be a pro bowlra 😊

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
Egyébként szerintem teljesen mindegy hogy most vállat, nyakat, vagy a mellén csattant a hit, mert ahogy a sisak alatt a nyakán (kb a filmekben szokták így hatástalanítani az embereket 😀) vagy sisaknál fogva lerántják már az flag.

Hupsz ezt írta Ata is most látom sorry a dupláért.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Csakhogy kieresszem magamból az okosságot: sztem ez egy szabályos tackle volr, csak brutálisan nézett ki,ill. a liga egyik legnagyobb sztárja szenvedte el. Sztem természetes,hogy flaget dobtak rá,ezzel is próbálva elejét venni az ilyen ütéseknek, amivel egyet is lehet érteni.... 😊peach
(nem) Csak neked
In covering the passer position, Referees will be particularly alert to fouls in which defenders impermissibly use the helmet and/or facemask to hit the passer, or use hands, arms, or other parts of the body to hit the passer forcibly in the head or neck area (see also the other unnecessary-roughness rules covering these subjects).

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt


Íme, Brooks felkarja telibebassza Brees nyakát, előbb éri el, mint az alkarja a vállát...

Tudom, hogy jössz petey: ha ez a szabályos tackle, akkor kívánok sok ilyet Kaepen nektek is.Gyurma Pappa
Érdekes, hogy ugyanazt lehet kétféleképpen látni 😀 Nézd meg a nyakát: amint eltalálja a védő, az egyből előre felé mozdul, ergo nem találhatták el ott, mert akkor hátracsuklott volna...

A szabályban egyébként neck area van, szóval az alapján jogos a zászló. Más kérdés, hogy ki mit gondol a flag focivá süllyedésről, szerintem ennek szabályosnak kellene lenni, ez nem volt dirty hit - és igen, próbálja csak meg valaki Camet így eltalálni, sok sikert 😊Jakehomer
A hit "érdemi" része a nyakat/torkot érte a felkarral bevitt erőhatás nyomán. Most hogy az alkar előtte már fogta a mellkast, az teljesen lényegtelen.

Azt most nem is ragoznám, hogy a hit után a védő két kézzel a sisakot/nyakat/vállat fogva még "vezette" Breest a földre, ami már önmagában szabálytalan.

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Brees post-game:
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
Csakhogy kieresszem magamból az okosságot: sztem ez egy szabályos tackle volr, csak brutálisan nézett ki,ill. a liga egyik legnagyobb sztárja szenvedte el. Sztem természetes,hogy flaget dobtak rá,ezzel is próbálva elejét venni az ilyen ütéseknek, amivel egyet is lehet érteni.... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
A szabályban egyébként neck area van, szóval az alapján jogos a zászló. Más kérdés, hogy ki mit gondol a flag focivá süllyedésről, szerintem ennek szabályosnak kellene lenni, ez nem volt dirty hit - és igen, próbálja csak meg valaki Camet így eltalálni, sok sikert 😊Jakehomer
Ahhoz egy 6.9-es védő kellene legalább 😀 Akkora ember nincs is 😀

Brees nem tehet róla, hogy akkora, mint a kutya ülve, ha nem akar egy védő kompromittálódni, akkor menjen derék magasságban. Nem minden helmet-to-helmet hit dirty, mégis szabálytalan. Aki nem érti meg ezt a részét, hogy miért, az inkább ne nézze a focit. Nyilván védeni fogja a liga a futkosó 100 milliókat. Akartam írni az eredménykövetőben, meg lehet nézni egy Justin Smitht: eldobta a labdát Brees, simán odaért volna egy jó kis nevelő hit-re (akár szabályosan is), de mégis elment mellette. A Bucs meccsenként két ilyen barom büntit beszed. Azok közül sem mind "dirty".

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan


Íme, Brooks felkarja telibebassza Brees nyakát, előbb éri el, mint az alkarja a vállát...

Tudom, hogy jössz petey: ha ez a szabályos tackle, akkor kívánok sok ilyet Kaepen nektek is.Gyurma Pappa
Érdekes, hogy ugyanazt lehet kétféleképpen látni 😀 Nézd meg a nyakát: amint eltalálja a védő, az egyből előre felé mozdul, ergo nem találhatták el ott, mert akkor hátracsuklott volna...

A szabályban egyébként neck area van, szóval az alapján jogos a zászló. Más kérdés, hogy ki mit gondol a flag focivá süllyedésről, szerintem ennek szabályosnak kellene lenni, ez nem volt dirty hit - és igen, próbálja csak meg valaki Camet így eltalálni, sok sikert 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Mivel már mindent elmondtatok csak egy kis illusztráció a "felháborító" ítélethez:
1. Legyen véleményes (nekem már ez sem az)...mell ér vállat, felkar ér nyakat, váll ér fejet

2. Ha az első nem elég (nyilván szabályos...mortal kombet fatality fejletépés)


szerk.:Gyurma az elsővel megelőzött
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó


Íme, Brooks felkarja telibebassza Brees nyakát, előbb éri el, mint az alkarja a vállát...

Tudom, hogy jössz petey: ha ez a szabályos tackle, akkor kívánok sok ilyet Kaepen nektek is.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Lázadtak a 49ers szurkolók ez ellen: de visszahoztuk a meccsbe az első félidőben az igen gyenge SF O-t. A Moore fumble-ig értékelhető momentuma sem volt CK-nek és társainak, 11 yardról aztán csináltak egy TD-t. Utána visszaszerezhettük volna a momentumot: INT-Fumble. Mégis vezetéssel mentünk pihenni.
Aztán jött Brooks INT-je, amit sikerült kiütni a kezéből, erre ráesik a labdára. És még mindig csak egy pontszerzés volt a különbség. 4&4-nél odadobja Hillnek Brees, és a haj még mindig tart. Utána pedig kinyírtuk gyakorlatilag a 49ers O-t, akik az egész meccsen egy drive-t tudtak vezetni, a saját 40-esükről egy FG-ig, ami értékelhető volt.

Csak Brooks labdaszerzése volt igazán a 49ers érdeme, egyébként (amit a ligában a legjobban csinálnak) kihasználták az egyértelmű hibáinkat. Azért örülök, hogy nyertünk, mert az elmúlt két meccsünk hasonlóan zajló meccsek voltak de persze vereségek, és most sikerült átlépni ezen a "mumuson". Nagyon jó a 49ers D, ezt megint bemutatták. De azért szerencsénkre a passrush nem az igazi, bár a Cowboy bemutatta, hogy miért ő az egyik legjobb a szakmában, ahogy szétszedte az a double teamet a 3&goalnál, azt nem lehet tanítani.

A meccs hőse a védelemből nálam Hicks. 4-3 T-A, sack, mindenhol ott volt. Bunkleynak is nagy meccse volt, futó csapatok ellen ez a falfelállás működik. Az O-ban egyértelmű a választásom: Colston. Nagyon fontos szitukban kapott el, nagyon fontos labdákat. Stills ha megcsinálja az egykezes az EZ hátuljában, akkor megint ő lehetett volna a hős.

Greerről nagyon várom a híreket, White annyira nem volt rossz, de inkább jobb lett volna kilépni a 3 yardoson...

Utoljára beszélek a hisztiről, egy dolgot még nem említettünk: amikor teljes sebességgel szalad valaki-valaki felé, nincs az a bíró, aki centire megmondja, hogy most a nyaka volt vagy pont nem érte el, miközben Brees feje épp leszakadni készül. Egyébként a felkarja egyértelműen a nyakán volt Breesnek. És azért arról se beszéljünk, hogy a 49ers simán visszakapta a labdát 2:11-nél is, és megtettek 7 yardot, úgyhogy CK ki is futott nekünk szépen. Ha ott megadják a fumble-t, akkor sincs vége. Nyilván, minket favorizáltak a bírók, amikor a nfl.com-os összefoglalóban is csak hümmögtek Kaep GL-os nem-IG-re, amivel szintén vége lett volna a meccsnek. Előtte volt egy kamu DPI és igazából ha ott az INT-nél nem volt lent White, akkor az elkapások 20%-nál sincs lent az elkapó, hasonló helyzetekben (még gabo szerint is INT volt, ami nagy szó, ugyebár)

De majd jönnek a 49ers szurkolók, és elmondják, hogy nem így van.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ilyen balfaszkodással is képesek voltunk megnyerni ezt a meccset, nem semmi. A védelem egészen elképesztő, végig fogtuk a futást, Gore-nak két nagyobb játéka volt talán, amúgy semmi. Amikor erre készülünk, meg lehet fogni. Nagyon bizakodó vagyok, amellett, hogy 8-2, ez egy nagyon erős csapat, aki a rájátszásban bárkit meg tud verni. Egyedüli probléma, hogy a Seattle-höz idegenben kell menni, ha be akarunk jutni a SB-ba. A sírást nem értem, Breest a nyakánál fogva földhöz vágták, ez szabálytalan, pont.

De ha csütörtökön nem nyerünk Atlantában, akkor ezt a győzelmet lenullázzuk!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szevasztok srácok!
Értékes győzelem, nem kell foglalkozni a bírókkal foglalkozó hozzászólásokkal.
Nekünk Ti vagytok a következő ellenfél, 2 hét múlva hazai pályán, s az a meccs lehetséges,hogy az első kiemelésről is dönt-habár még nektek is van 2 kemény csoportmeccs, és mi is vendégül látjuk két riválisunkat.
Meg nem nyugtat amit láttam, nem szeretem az olyan csapatokat akik gyenge játékkal is képesek fontos győzelmeket kiharcolni 😀
Megannyi párhuzam van amúgy a 2 csapat között, amit most nem írok le, majd úgyis átjöttök a Hawks topicba,ha lesz időtök 😊undisputedly
Azért a következő meccsen kiemelt szerepet játszik a hazai pálya. Ti otthon lesztek, megszokott környezetben, mi meg nyitott pályán, hidegben, messze. 😊 Szerintem nem sok embernél van ez elkönyvelve Saints W-nek.EasyGhost
A ligában egy maroknyi Qb van aki ellen nem szabad fogadni, és Brees köztük van. Ahogyan ma kifoghatott gyengébb napot, úgy nyitott stadionban is kijöhet a lépés. Nagyon jó a támadó részlegetek, és jól lett hozzá alakítva a védelem, mi sem vagyunk közel sem legyőzhetetlenem, csak jól palástoljuk a gyengéinket.
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Szevasztok srácok!
Értékes győzelem, nem kell foglalkozni a bírókkal foglalkozó hozzászólásokkal.
Nekünk Ti vagytok a következő ellenfél, 2 hét múlva hazai pályán, s az a meccs lehetséges,hogy az első kiemelésről is dönt-habár még nektek is van 2 kemény csoportmeccs, és mi is vendégül látjuk két riválisunkat.
Meg nem nyugtat amit láttam, nem szeretem az olyan csapatokat akik gyenge játékkal is képesek fontos győzelmeket kiharcolni 😀
Megannyi párhuzam van amúgy a 2 csapat között, amit most nem írok le, majd úgyis átjöttök a Hawks topicba,ha lesz időtök 😊undisputedly
Azért a következő meccsen kiemelt szerepet játszik a hazai pálya. Ti otthon lesztek, megszokott környezetben, mi meg nyitott pályán, hidegben, messze. 😊 Szerintem nem sok embernél van ez elkönyvelve Saints W-nek.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/11/17/disputed-roughing-call-in-49ers-saints-game-was-absolutely-correct/

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szevasztok srácok!
Értékes győzelem, nem kell foglalkozni a bírókkal foglalkozó hozzászólásokkal.
Nekünk Ti vagytok a következő ellenfél, 2 hét múlva hazai pályán, s az a meccs lehetséges,hogy az első kiemelésről is dönt-habár még nektek is van 2 kemény csoportmeccs, és mi is vendégül látjuk két riválisunkat.
Meg nem nyugtat amit láttam, nem szeretem az olyan csapatokat akik gyenge játékkal is képesek fontos győzelmeket kiharcolni 😀
Megannyi párhuzam van amúgy a 2 csapat között, amit most nem írok le, majd úgyis átjöttök a Hawks topicba,ha lesz időtök 😊
több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Szerintem is bőven megérdemeltük a győzelmet. Ha nincsenek a saját balfaszságaink, akkor ez egy sima W lett volna. Ahogy valaki írta is az eredménykövetőben (talán Gyurma Pappa ha jól emlékszem?), nagyon jó lenne ha idénre már előttük volna a pech+balfaszkodás faktort, és akkor akár még nagyon szép szezon elé is nézhetünk. Külön dícséret jár a védelemnek, nagyok voltak ma is, különösen a run D volt meglepően jó. Hartley is remélem a mai meccs után végre rendben lesz fejben, és a szezon hátralevő részében megszolgálja a belé fektetett (szerintem indokolatlanul nagy) bizalmat.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Tudjuk, elcsalták nekünk.

A SF ellen ezeket az első félidős balfaszságokat hagynánk, nem lenne semmi gond. Most is sikerült egy muffed punttal meg egy fumble INT-tel meccsben tartani őket, pedig a D fenomenálisat játszott megint.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Gratula a védelemnek.
Vinnyogjon bárki bármit, nagyon nem érdemeltünk vereséget.

több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 635
Vaccaro hiányában bízzunk Harperben. Tegye oda magát a dollárokért, blitzeljen és birkózza le sokszor Gore-t!