NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Nézegettem a szerződéseinket és a jövő évi draftot ( tudom, baromi korai, szinte értelmetlen, de pont ráérek ), de nem tudom eldönteni, hogy mire áldoznám a pickeket. Mindkét kezdő OT-nk FA lesz, de tavaly is oda húztunk a második pickünkkel...plusz előtte Harris ( szintén FA lesz ), Brownt...most megint arra költsünk, főleg első kört? De mégis, a legfontosabb az O-line és ott bajba kerülhetünk. A legnagyobb bajunk DLP esetleges távozása lehet, ha valahogy mégis megtartjuk, akkor jöhet az az OT pick, ha nem, akkor viszont lehet C-re kell költeni, mert az nincs. Viszont a drafton sincs nagyon olyan, aki jó lenne ide, legalábbis aki azonnal játszhat egy első körért. Plusz ugye Jenkins, IAQ és Bush is FA, bár remélem velük meg tudunk egyezni és nem kell korán egy safety-pick. Ha meg tudunk egyezni mindenkivel és nem lesz égető sem OT sem C sem S, akkor én a legszívesebben egy shutdown cornert húznék először, Greer belassult nagyon, róla kaptuk eddig a legtöbb TD-t, simán megverték egy az egyben. Csak ne Claiborne-szindrómás legyen...

Csak ezekkel nem oldjuk meg a csapat legnagyobb gondját, a futás elleni védekezést és a futójátékot. De ötletem sincs, hogy hogyan oldanánk ezt meg új emberrel...persze az új C segíthet, de DLP-nél jobb nem lenne eleinte, az fix. Meg sanszos, hogy később sem. ILB-t meg nem tudom, Lofton és Hawthorne mellé?Tocy
Nem szoktunk nagy erőfeszítéseket áldozni centerekért. Faine-t elengedtük, mikor nagy pénzt akart, jött a cseréje. Goodwint elengedtük, amikor nagy pénzt akart, jött a cseréje. Amennyiben DLP-nek elit centerhez méltó fizetést kínál valaki, akkor őt se tartjuk meg. Draftolni meg biztos nem fogunk az elején C-t.

Greert szerintem alábecsülőd. Kaptunk róla néhány nagy playt idén, főleg double move-ok után, nulla safety támogatással verték meg párszor, de összességében szerintem jó szezont csinál. Olyat nem láttam még idén sem, hogy bárki tisztán sebességből alázta volna.

Ha rajtam múlna, jelenleg vagy pass rusher OLB-t húznék első körben (aki nem elveszett futás ellen sem) vagy egy remekül zónázó mélységi safetyt.


De nyilván nagyon sok fog múlni a needeken kívül a BPA-n is, idén az OT, a DT és az OLB volt az egyértelmű prioritás, de az első 14 pick bő fele erre a 3 posztra ment, így jobb híján jöhetett a joker Vaccaro.
De a következő két körrel már rá is mentünk 2 needre, akik ráadásul szintén BPA-nek számítottak ott.

Azért nem húznék DT-t, mert Bunkley vélhetően még mindig kereten lesz, és a legtöbb jó DT az első évében nem kiemelkedő, Jenkinsből és Fosterből is lehet könnyen meghatározó játékos az eddigiek alapján.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Megfizettük a tehát a tanulópénzt,de bízom benne,hogy az idén,ezek a tapasztalatok, okosabb és koncentráltabb játékban köszönnek vissza és most nekünk jön ki a lépés!mr.oxygen
Én azért is szeretem az NFL-t, mert a nüanszok sportja, bárki üthet bárkit egy meccsen. Éppen ezért nem hiszek abban, hogy 2 vagy 3 éve egy vereség jobb csapattá tenné a mostani Szenteket.
Ami hasznot le lehet vonni az akkori betlikből, hogy Williamst elküldtük, miután nem volt képes előny birtokában megfelelő playhívásokra, Viszont egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy hozzá képest a DC-ként 0 PO-rutinnal rendelkező Ryan összességében előrelépés lesz majd januárban. Aztán a kezdő D fele már más, mint 2 éve, nekik azok a vereségek nem sokat jelentenek ma.


Vaccaro tudjuk, hogy nem játszikTocy
Tegnap kijelentette, hogy nem biztos a távolmaradása még.
Vélhetően arról van szó, hogy ő már hétfőn arról pletykált valami közösségi oldalán, hogy nem játszik, mire megkaphatta a lekúrást, hogy az ilyen egyértelmű információk kiadásával az ellenfél dolgát könnyíti meg a felkészülés terén, így hát nekiállt ködösíteni.



A másik kedvencem: Stills 23.0 yardos átlaggal kap el! Meachem a csúcs formájában se lépte át a 20.0-t (ennyi elkapásból, 2008-ban 24 yardos átlaga volt, de fele sem volt a mostani Stills elkapás számnak). Persze, nincs vége az idénynek még, de ettől függetlenül az egyik legnagyobb steal, amit a 2013-as drafton láthattunk.
Gyurma Pappa
Morgan ennél gizdább volt az elkapásonkénti 40 yardjával 😛
Nem véletlenül voltam "boldog" Morgan sérülésekor, magam azt sem értettem, hogy Stills miért lett csak 5. körös. Gyors és a keze is jó viszonylag. Megkapta, hogy az utolsó egyetemi évében nem fejlődött, miközben arra senki se figyelt, hogy abban az évben kénytelen volt új szerepkört tanulni és slot WR-ként erőltették.

És a Friscoról: ha van egy kis eszük, lekopírozzák a Jets stratégiáját: futás hegyek, az iránytóval is, nagyon vigyázni a labdára, nem félni a sok punttól.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nézegettem a szerződéseinket és a jövő évi draftot ( tudom, baromi korai, szinte értelmetlen, de pont ráérek ), de nem tudom eldönteni, hogy mire áldoznám a pickeket. Mindkét kezdő OT-nk FA lesz, de tavaly is oda húztunk a második pickünkkel...plusz előtte Harris ( szintén FA lesz ), Brownt...most megint arra költsünk, főleg első kört? De mégis, a legfontosabb az O-line és ott bajba kerülhetünk. A legnagyobb bajunk DLP esetleges távozása lehet, ha valahogy mégis megtartjuk, akkor jöhet az az OT pick, ha nem, akkor viszont lehet C-re kell költeni, mert az nincs. Viszont a drafton sincs nagyon olyan, aki jó lenne ide, legalábbis aki azonnal játszhat egy első körért. Plusz ugye Jenkins, IAQ és Bush is FA, bár remélem velük meg tudunk egyezni és nem kell korán egy safety-pick. Ha meg tudunk egyezni mindenkivel és nem lesz égető sem OT sem C sem S, akkor én a legszívesebben egy shutdown cornert húznék először, Greer belassult nagyon, róla kaptuk eddig a legtöbb TD-t, simán megverték egy az egyben. Csak ne Claiborne-szindrómás legyen...

Csak ezekkel nem oldjuk meg a csapat legnagyobb gondját, a futás elleni védekezést és a futójátékot. De ötletem sincs, hogy hogyan oldanánk ezt meg új emberrel...persze az új C segíthet, de DLP-nél jobb nem lenne eleinte, az fix. Meg sanszos, hogy később sem. ILB-t meg nem tudom, Lofton és Hawthorne mellé?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Aprók: nem tudok betelni vele: a 3.legkevesebb yardot kapjuk levegőben, és 6. legrosszabb QBR-rel dobálnak a védelmünk ellen. Nagyon biztató ez. Oké, hogy futó csapatok ellen kell játszanunk, de ha tényleg meggyógyult Colston és Moore is, akkor nem is bánom annyira a Jets L-t. Drewnak annyi a dolga, hogy az itthoni és a két másik dome-beli (Rams, Falcons) meccset megnyeri, és meg van a csoport.

A másik kedvencem: Stills 23.0 yardos átlaggal kap el! Meachem a csúcs formájában se lépte át a 20.0-t (ennyi elkapásból, 2008-ban 24 yardos átlaga volt, de fele sem volt a mostani Stills elkapás számnak). Persze, nincs vége az idénynek még, de ettől függetlenül az egyik legnagyobb steal, amit a 2013-as drafton láthattunk.

És ha már felhoztam Meachemet: minden meccsen 1 elkapása van, és ezzel hozza a 19.9-es átlagot 😀

Hétfő esti meccs a legizgalmasabb prime time game lesz, amin nem játszunk a közeljövőben, a mi szempontunkból. Szerintem hasonló meccset fognak játszani Bradyék O oldalról, mint ellenünk, sok no huddle, uptempo stb. Szerencsére kell nekik a W, mivel még a #1 seed is bőven látótávolságban van.

A mi meccsünkhöz: a Saints-49ers régi párharc, egy csoportban voltunk az NFC South megalakításáig (2002). Azóta 8 meccset játszottunk, és abból 6-ot megnyertünk és kettőt vesztettünk: ez a kettő a tavalyi alapszakasz meccs és a fájdalmas 2011-es PO meccs. A Brees era alatt egyébként 4-2-vel állunk, átlagosan 29 pontot csináltunk és 21-et kaptunk, úgy hogy az első négy meccsen 10-10-17-22-t, az utolsó kettőn 36-ot és 31-et. És akkor az érdekesség: az örökmérlegünk 47-24-2 a SF javára, 1780-1339 arányban "szétlőttek" minket. Nyilván közben volt egy igen sikeres SF era, míg mi "kis csapat" voltunk. Azt is tegyük hozzá (kis túlzással), ha nincs a SF, szinte biztos hogy nem lesz Dome Patrol sem, hiszen az ő passzjátékuk semlegesítése prioritás volt.

És megint egy olyan meccsünk, ahol jön kedvenc paradoxonom:  en.wikipedia.org/wiki/Irresistible_force_paradox 😊

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Na régóta ez az első injury report, ami nem esett rosszul. Vaccaro tudjuk, hogy nem játszik, Lofton múlt héten is hiányzott edzésről, aztán mégis játszott. Watsonról is lehetett sejteni, hogy nem lesz ép, egyedül Hicks lehet gáz, de Foster meg tudja oldani. Cserébe viszont Jenkins 100%-osan edzett, akárcsak Harper, Vaccaro hiányában szükség is lesz rájuk. Jimmy és Cam is nyomta limitáltan, mindketten nagyon kellenek majd, de van remény. Vaccaro óriási érvágás lesz, kulcsjátékos lenne, de helyette nincs senki...na majd White 😀 Hawthorne-ról szó sem esik, remélem gond nélkül tud majd játszani.

A túloldalon az előzetes szóbeszédek ellenére Reid és Davis is edzett, igaz csak kontakt nélkül. Nem bánnám, ha egyikük sem tudna pályára lépni...
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 316
Reednek volt egy jó meccse a Superdome-ban, egyből el is ment ott az áram. Kell ez nektek? 😊empty taxi
az szabotázs volt 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
 www.nola.com/saints/index.ssf/2013/11/new_orleans_saints_work_out_th.html

lehet ennyi volt Hartleynak

......
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Csak h híreket is hozzak:
Adam Schefter @AdamSchefter
With Garrett Hartley struggling, Saints worked out a group of kickers that included Derek Dimke, Shayne Graham and Neil Rackers.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Reednek volt egy jó meccse a Superdome-ban, egyből el is ment ott az áram. Kell ez nektek? 😊empty taxi
Jó hogy itt vagy! Podcast: azért az egy kicsit erős, hogy nem annyira jók az elkapóink. Kenny who? Colston who? Moore-nak tényleg nincs nagy éve, Meachem sem annyira király, Toon meg nagy csalódás egyelőre. De azért kicsit túlzásnak érzetem, "ahogy mondtad" (feminim mode off 😀)Gyurma Pappa
Bocs ha félreérthető volt, úgy gondoltam, hogy a korábbi évek Saints WR-sorához képest.empty taxi
Ne kérj bocsánatot, csak úgy mondtam 😊

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Reednek volt egy jó meccse a Superdome-ban, egyből el is ment ott az áram. Kell ez nektek? 😊empty taxi
Jó hogy itt vagy! Podcast: azért az egy kicsit erős, hogy nem annyira jók az elkapóink. Kenny who? Colston who? Moore-nak tényleg nincs nagy éve, Meachem sem annyira király, Toon meg nagy csalódás egyelőre. De azért kicsit túlzásnak érzetem, "ahogy mondtad" (feminim mode off 😀)Gyurma Pappa
Bocs ha félreérthető volt, úgy gondoltam, hogy a korábbi évek Saints WR-sorához képest.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Már kedd van, de Hartley még mindig a játékosunk. Aggasztó.

Újrapörgetve a meccset azért jobban feltűnt, hogy Ingram a nagy meccse ellenére megint könnyű lehetőségeket rontott el, egyszerűen amikor gondolkozni és dönteni kell, akkor elvérzik. Ami szintén érdekes, hogy most sokszor álltunk fel fullbackkel, eddig is akkor ment a futás, amikor Collins fent volt. Többet kellene ezt erőltetni, ő is tud elkapni, Thomas pláne, most Ingramnek is volt kettő, futni pedig kis túlzással csakis így tudunk.Tocy
Fontos volt az FB a futásoknál, de szerintem a különbséget az előző meccsekhez képest a belső falemberek jelentették, a szezon során ez volt Evans legjobb meccse. A második szintre érve aztán ficánkolhatott Collins is, valóban rengeteg LB-t takarított el az útból. De korábban lehetősége se volt ideérni.

Alapvető kérdés a közeljövőre nézve, hogy Evans kezd-e végre egészséges lenni, vagy csak a vendégek védőfala volt annyira rossz, hogy még sérülten is dominált ellenük.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Reednek volt egy jó meccse a Superdome-ban, egyből el is ment ott az áram. Kell ez nektek? 😊empty taxi
Jó hogy itt vagy! Podcast: azért az egy kicsit erős, hogy nem annyira jók az elkapóink. Kenny who? Colston who? Moore-nak tényleg nincs nagy éve, Meachem sem annyira király, Toon meg nagy csalódás egyelőre. De azért kicsit túlzásnak érzetem, "ahogy mondtad" (feminim mode off 😀)

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Reednek volt egy jó meccse a Superdome-ban, egyből el is ment ott az áram. Kell ez nektek? 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Érdekes lenne behúzni, futhatna egy Sharper szintű évet akár. 😛EasyGhost
Olyan nem lesz mégegy 😊

Egyébként Sharper kurvára motiváltan jött ide, Reed két gyűrűvel inkább unatkozó nyugdíjas, mint motivált. Lenne helye a rendszerünkben, kérdés, hogy játszana-e. Egyébként meg ha FA lesz, akkor meg ki mást választana, nagy home coming nevében 😀

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Érdekes lenne behúzni, futhatna egy Sharper szintű évet akár. 😛

vagyis felet.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ed Reed FA, kell egy safety! 😀Tocy
Pats Topicban is egyből felmerült a dolog. Kíváncsi vagyok kit fog választani 😊Nomac
Első menetben senkit. Őt választják, ha választják. Ilyenkor már a veteránok is waiver listára kerülnek először. Csak 24 óra múlva lesz FA.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Nomac New England Patriots 2 938 — balazs.t85@gmail.com
Ed Reed FA, kell egy safety! 😀Tocy
Pats Topicban is egyből felmerült a dolog. Kíváncsi vagyok kit fog választani 😊
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ed Reed FA, kell egy safety! 😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Már kedd van, de Hartley még mindig a játékosunk. Aggasztó.

Újrapörgetve a meccset azért jobban feltűnt, hogy Ingram a nagy meccse ellenére megint könnyű lehetőségeket rontott el, egyszerűen amikor gondolkozni és dönteni kell, akkor elvérzik. Ami szintén érdekes, hogy most sokszor álltunk fel fullbackkel, eddig is akkor ment a futás, amikor Collins fent volt. Többet kellene ezt erőltetni, ő is tud elkapni, Thomas pláne, most Ingramnek is volt kettő, futni pedig kis túlzással csakis így tudunk.Tocy
Ja. meg is mutatta a Jets ellen.hajdu
Ha abból a meccsből indulsz ki, akkor mindenki megmutatta, hogy milyen rossz játékos. Labdát meg ejtett el már mindenki. Jimmy is, Colston is, Sproles is. Persze ha bele akarsz kötni, akkor köss.

Mennyire gáz a Dallasnak, hogy Brees és Ingram is a Hét Játékosa díjra lett jelölve ellenük...
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Már kedd van, de Hartley még mindig a játékosunk. Aggasztó.

Újrapörgetve a meccset azért jobban feltűnt, hogy Ingram a nagy meccse ellenére megint könnyű lehetőségeket rontott el, egyszerűen amikor gondolkozni és dönteni kell, akkor elvérzik. Ami szintén érdekes, hogy most sokszor álltunk fel fullbackkel, eddig is akkor ment a futás, amikor Collins fent volt. Többet kellene ezt erőltetni, ő is tud elkapni, Thomas pláne, most Ingramnek is volt kettő, futni pedig kis túlzással csakis így tudunk.Tocy
Ja. meg is mutatta a Jets ellen.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Már kedd van, de Hartley még mindig a játékosunk. Aggasztó.

Újrapörgetve a meccset azért jobban feltűnt, hogy Ingram a nagy meccse ellenére megint könnyű lehetőségeket rontott el, egyszerűen amikor gondolkozni és dönteni kell, akkor elvérzik. Ami szintén érdekes, hogy most sokszor álltunk fel fullbackkel, eddig is akkor ment a futás, amikor Collins fent volt. Többet kellene ezt erőltetni, ő is tud elkapni, Thomas pláne, most Ingramnek is volt kettő, futni pedig kis túlzással csakis így tudunk.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
Vaccaro nem lesz vasárnap a 49ers ellen.gabokocka
Meg sanszosan az azt követő héten se.
Kevés jót ígér egy NFL-karriernek, ha már újoncként így jönnek az agyrázkódások.atapapa
nagyon durva idén mindenhol a sérüléshullám. Reid is bucira vette Tolbertet, így elég sanszos hogy nem lesz ő sem

több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Mi pedig liga másodikak vagyunk, pontok, megtett és passzolt YDS tekintetében!
Mintha a mi csapatunkat pont ezeknek a csapatoknak a legyőzésére építették volna!😉
mr.oxygen
A kettő nem ugyanaz 😊
Főleg a PO-ban, ha a legjobb védelem és a legjobb O találkozik, akkor többször nyer a legjobb D, ez a két évvel ezelőtti SF elleni PO-meccsen is napirenden volt. Okkal hirdetik, hogy az NFL-ben a védelem nyeri a bajnokságot.
És ez fokozottan igaz, ha a kiemelkedő védelem mellé társul egy elfogadható szintű O, ami képes labdaeladás nélkül haladni valamennyit.

Kicsit úgy érzem, hogy az egy héttel ezelőtti zakó letargiája után most kissé az optimizmus lett túlfűtött.
Ahogy nem hiszem, hogy a Jets jobb csapat nálunk, úgy azt se gondolom, hogy ennyivel jobbak lennénk a Dallas-nál.

Nem hiszem, hogy a tegnapi meccsből bármilyen következtetést le lehetne vonni, akár csak a következő hetekre is. Romoék nagyon szétestek, talán túl hamar is feladták a futást, nem volt még akkora előnyünk, hogy rohanniuk kellett volna. Meg az amúgy is foghíjas védelmük tovább ritkult.atapapa
Természetesen egyet értek veled abban, hogy hiába a jó O,ha a D gyenge és általában ez utóbbi nyeri a bajnokságot. Azt gondolom, hogy most sokkal jobb a védelmünk,mint annak idején, amikor azt az ominózus és sok Saints rajongóban-(köztük bennem is)-azóta is fájó tüskeként élő, SF elleni vereséget elszenvedtük a PO-ban.
Ami a legfájóbb volt számomra akkor, mint ahogy legutóbb a NE ellen is,hogy már megnyert meccset veszítettük el az utolsó percekben, mert túl korán örültünk.
A másik PO beli fájdalmas emlék,a Seahawks elleni meccs, ahol a "szörny" egyedül átgázolt a védelmünkön.
Megfizettük a tehát a tanulópénzt,de bízom benne,hogy az idén,ezek a tapasztalatok, okosabb és koncentráltabb játékban köszönnek vissza és most nekünk jön ki a lépés!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt


"He stopped in for about ten minutes, dropped $200 on the bar to buy everyone a round and then scooted off with his wife and friends, but first, he stopped for a picture with every single person who asked him"

Tudom, már korábban volt egy hasonló sztori, de akkor is.... arc. 😀keke
Mindig próbáltam elképzelni, milyen edző is lehetne Shockeyból.
Valahol itt van a válasz :p
Remélem február elején RR-nek is lesz oka dehidratálódni egyet

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
😥