NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Evans és Sproles is zsinórban két edzést kihagyott nem lesz ez így jó, főleg, hogy Grubbs is sérült...de a nagy DB-hiányban Carr is Q, Sweeting sem most fog bemutatkozni, Vaccaro is csak limitált. Plusz az élete meccsét játszó Hicks is...zavaró, zavaró...Tocy
Annyira ne izgulj ezen. Rövid hét volt, egy fizikális meccs után. Nincs meglepetés, pihenni kellett. Nem szabad lebecsülni a Falconst, sőt. Remélem a repülőn nagyon sokszor elmondta Sean a csapatnak: ezt a 4x15 percet le kell játszani a W-ért, nem fogják odaadni, csak azért mert a Falcons most igen szar jelenleg. Ryan az Ryan, Tony az Tony, nem lehet félvállról venni. A Falcons D-t szét kell szedni, semmivel nem jobbak, mint a mondjuk a Cowboys D, remélem Ingramnak jó napja lesz megint. Nincs okunk 100%-osra venni egy W-t, meg kell dolgozni érte. Remélem a csapat is tudja ezt.

Utána pedig mini bye week, ráadásul hétfő estig, 10 nap regenerálódni, a Seattle ellen igen jól fog jönni. Az egy kurva jó meccs lesz, egyébként.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Evans és Sproles is zsinórban két edzést kihagyott nem lesz ez így jó, főleg, hogy Grubbs is sérült...de a nagy DB-hiányban Carr is Q, Sweeting sem most fog bemutatkozni, Vaccaro is csak limitált. Plusz az élete meccsét játszó Hicks is...zavaró, zavaró...
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Öltözői képek, jó látni hogy jó a hangulat:

 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/New-Orleans-Saints-Locker-Room-vs-49ers/23aec986-0084-41f5-aba4-6f8c1b765e9d#endEasyGhost
Az milyen már, hogy Hartley berúg pár FG-t végre, és rögtön ő kapja a meccslabdát? 😊atapapa
Az azért van, mert a földkerekségen egyetlen Saints drukker sem fogja elfelejteni 2009-et. A csapat meg különsen nem, a főnökről már nem is beszélve. Rugdossák, baszogatják, megisznak vele egy üveg tekilát, csak hogy megtalálja végre a góllövő cipőjét. Sokkal többet jelent ő, mint egy kicker. Ő Hartley. Megérdemli a bizalmat. Szerintem is.
Nincs olyan hónap, amikor ne nézném meg: "its gooooooood its gooooood"
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
😀😀EasyGhost
Én nagyon remélem hogy megbüntetik, de jó lenne ha nem a nyakasért. Ha az szabályellenes is, itt is egy teljes sebességgel rohanó játékosról van szó, itt is centik választják el a tökéletes playt a büntitől.
Viszont a sisakkal megfogott ember földhöz b@szása már nem a véletlen meg a centik játéka. Gregg Williams az ilyenekre találta ki a bountyt.

Szerk: most jött a hír, hogy 16000-re büntette őt a liga.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Öltözői képek, jó látni hogy jó a hangulat:

 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/New-Orleans-Saints-Locker-Room-vs-49ers/23aec986-0084-41f5-aba4-6f8c1b765e9d#endEasyGhost
Az milyen már, hogy Hartley berúg pár FG-t végre, és rögtön ő kapja a meccslabdát? 😊

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Érdekesség, hogy az eddigi sok DB-s felállások után most a 49ers ellen rögtön 5 LB-vel álltunk fel ( Galette-et is ideszámítva ) és csak 3 DB-vel, és nagyjából ezeket tartottuk is, csak Greer sérülése után White volt fent Jenkins és Lewis mellett. Harper nem kapott sok szerepet, inkább Busht használtuk ( ennek szerfelett örülök ), Carr sem, Dawson viszont magához képest sokat volt fent, az eddig mérsékelt snapeket játszó Haralson és Humber viszont 70%-ban. A D-line is abszolút a futás ellen volt berendezve, Foster mindössze 1! playt játszott, Bunkley viszont 23-at. Mondjuk ennek ellentmond, hogy Galette egyetlen snapet hagyott ki.
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
😀😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A csapat kiadta a második sérültjelentést a héten, Sproles és Evans nem edzett, mindkettő aggodalomra adhat okot. Evans sérülten játszott eddig szinte végig, először a Dallas elleni meccsen volt egészséges, meg is látszott a futójátékon.

Limitáltan edzett:
Jordan ( boka )
Grubbs ( nyak )
Walker ( térd )
Lofton ( térdín/boka )
Graham ( könyök/lábfej )
Carr ( hát/térdín )
Sweeting ( csípő )
Vaccaro ( agyrázkódás )
Watson ( agyrázkódás )
Hicks ( hát )

Túloldalon Gonzalez nem edzett.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Greer IR, ACLatapapa
Ugyanakkor Butlert aktiváltuk.Tocy
A PUP-listán van még, "csak" már edzésbe állt.
21 napunk van arra, hogy aktív is legyen.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Greer IR, ACLatapapa
Ugyanakkor Butlert aktiváltuk.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Greer IR, ACL

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Átfogalmazom, amit mondtam: Ryan rendszerében annyira fontos a DL, és azon belül is a belső pass rush, hogy bármiféle áldozatot elfogadhatónak tartok oda. Gyurma Pappa
De ezt elég jól megoldják a 34 DE-k, NT-k soha nem fognak sackeket gyártani, bár pont Jenkins fürge lábaiból kinézem, hogy megfelelő fejlődési ívvel képes lenne onnan is rombolni.atapapa
Igazából akkor ezért voltam félreérthető: ugye a 3-4 DE-ket is a belső passrushoz vesszük, nem feltétlenül NT-re gondoltam, amikor DT-t írtam. NA mindegy, túlragoztam 😊Gyurma Pappa
Viszont 3-4 DE-nek Jordan-Hicks duó kezd, náluk jobbat nem nagyon találhatunk. Ahogy ata is írta, ez egy sleeper poszt, kell a tapasztalat, és Hicks másodéves, Foster pedig újonc csereként.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Átfogalmazom, amit mondtam: Ryan rendszerében annyira fontos a DL, és azon belül is a belső pass rush, hogy bármiféle áldozatot elfogadhatónak tartok oda. Gyurma Pappa
De ezt elég jól megoldják a 34 DE-k, NT-k soha nem fognak sackeket gyártani, bár pont Jenkins fürge lábaiból kinézem, hogy megfelelő fejlődési ívvel képes lenne onnan is rombolni.atapapa
Igazából akkor ezért voltam félreérthető: ugye a 3-4 DE-ket is a belső passrushoz vesszük, nem feltétlenül NT-re gondoltam, amikor DT-t írtam. NA mindegy, túlragoztam 😊

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Átfogalmazom, amit mondtam: Ryan rendszerében annyira fontos a DL, és azon belül is a belső pass rush, hogy bármiféle áldozatot elfogadhatónak tartok oda. Gyurma Pappa
De ezt elég jól megoldják a 34 DE-k, NT-k soha nem fognak sackeket gyártani, bár pont Jenkins fürge lábaiból kinézem, hogy megfelelő fejlődési ívvel képes lenne onnan is rombolni.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Átfogalmazom, amit mondtam: Ryan rendszerében annyira fontos a DL, és azon belül is a belső pass rush, hogy bármiféle áldozatot elfogadhatónak tartok oda. Legyen szó FA-ról, draftról, trade-ről. Nyilván, vannak sokkal nagyobb needjeink, de azért elég nehéz instant upgrade passrushert húzni az első kör végén, nagy szerencse is kell hozzá. CB-t annál inkább, de akár ILB-t is. Egyébként nem értek a prospectekhez, nincs időm és energián 400 bust embert figyelni 😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ha az idei szezon során White-ra dobtak, abból átlagban nem lett 75-ös passer rating sem.
Csak sajnos ezt nem abban a szerepkörben érte el, amiben most kellene játszania: a szélen, egy az egyben emberezve még nem igazán lett tesztelve profiként.

DT-t én se húznék, óriási tehetség ezen a poszton csak akkor csúszik, ha valami kolosszális red flag van az emberen. Meg most tényleg jók is vagyunk ezen a poszton. És leírtam már párszor erről a lassan érő posztról a véleményemet, unjátok is már szerintem.

Tudtátok,hogy Loomis mielőtt hozzátok ment dolgozni, nálunk is volt vagy 10 évig? 😊undisputedly
Szerinted a tavalyi HoF-ceremónián miért volt Payton fia Seahawks-mezben? 😊
Kennedyt is Loomis hozta el magával a Saints-hez dologzni.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Én viszont NEM szeretnék DT-t, legalábbis nem első körben. Bár ha tényleg valami irdatlan nagy steal lenne...de nem, akkor sem. 3-4-es NT-nek ott van Bunkley és hoztuk Jenkinst ( ha már feltrédeltünk érte, ne hozzunk egy év múlva mást a nyakára... ), 4-3-ban játszhat itt Hicks ( nem is akárhogy ), nagy fogás lehet Foster és Johnson is jó backupnak. Gyakorlatilag az egyetlen olyan posztunk, ahol tökéletesen megvagyunk, még a cseresorunk ( Walker-Jenkins-Foster ) is erős. Ellenben OLB négy van összesen, ebből egy IR, egy szezon közben érkezett ST-játékosnak, egynek pedig lejár a szerződése, ILB három használható van, S és CB poszton sem vagyunk telítve, és itt lejáróink is vannak.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
És ha már itt tartunk, gondolkodtam hogy nem is baj, hogy dagi Jenkins "pihen" Bunkley mögött, de ha "lecsúszik" egy top DT prospect, akár projektként is első kör végére, és hosszútávon számolunk Ryannel, én úgy behúznám Loomis helyébe mint a sicc. Persze, vannak nagyobb needek, de Loomis híresen szeret BPA-t húzni, és ha egy ilyen DT adott lenne, nem is gondolkodnék.Gyurma Pappa
Tudtátok,hogy Loomis mielőtt hozzátok ment dolgozni, nálunk is volt vagy 10 évig? 😊
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Pech volt,hogy lesérült szezon előtt, így nem dobhattuk be ezeket a játékokat, de ha nagyon kell akkor elő lesznek húzva, főleg úgy,hogy hatalmas előnyünk veletek szemben a byeweek!
undisputedly
Az a "szerencsés" helyzet van, hogy "hosszú" pihenőn vagyunk, csütörtöki meccs lesz, ami kb. egy mini bye. De egyébként sok mindenben igazad van.

A D-falatokat kicsit alábecsültem amíg nem néztem utána,hogy "mifélék". Ryant sokra tartom, kíváncsi vagyok milyen játékokkal készül majd, de azt megemlíteném,hogy visszatért a komplett O-falunk, Okunggal(LT), Ungerrel(C) és Gia-val(LT), s első kettő probowl kaliber.undisputedly
Nem rossz az a O fal, de idén ihletett formában játszik a DL-ünk, és az idei év csak a kezdet: Bunkleyt leszámítva Jordan a legidősebb, harmadéves.

És ha már itt tartunk, gondolkodtam hogy nem is baj, hogy dagi Jenkins "pihen" Bunkley mögött, de ha "lecsúszik" egy top DT prospect, akár projektként is első kör végére, és hosszútávon számolunk Ryannel, én úgy behúznám Loomis helyébe mint a sicc. Persze, vannak nagyobb needek, de Loomis híresen szeret BPA-t húzni, és ha egy ilyen DT adott lenne, nem is gondolkodnék.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk én még mindig annak a híve vagyok, hogy M. Jenkins menjen vissza CB-nek, bár kezd belerázódni. (Most a Davis TD-t is szépen elnézte.) Ha azt nézzük, Vaccaro, Harper, Bush, IAQ és Carr is többé-kevésbé safety.krixtofer
Seahawksnál senki sem kiemelkedőTocy
Hétvégén kapott pár snapet Harvin, habár még nincs verseny formában, de nekünk bye week jön, szóval ellenetek már lerázhatja a rozsdát 😊 A Tate-Baldwin-Kearse hármas pedig ahogyan írtad, képességre erős közepes hármas, de a passz rendszerünk most eléggé kezd folytonosságot mutatni, és remekül használjuk őket, szóval érdekes matchupok lesznek az biztos 😊undisputedly
A Ryan féle passz D nem konvencionális, ahogy a ti passz rendszeretek sem. Ellenetek a kulcs Hawthorne lesz, aki általában megkapja QB Spy szerepét, mivel a 5 (6) DB, aki a pályán van elég jól leszedi a közepes elkapókat. A másik az lesz, hogy a DL-ünknek meg kell oldania blitzek nélkül a nyomást Wilsonra, ami annyira azért nem lehetetlen küldetés. Harvin érdekes kérdés, jobban fog feküdni Lewisnak, mint Boldin stílusa. Az jobban aggaszt, hogy mennyire felvette Boldin trash talkját Lewis, Smith azért egy (1000) kaliberrel keményebb falat...Gyurma Pappa
Ha valakit, akkor Hawt remekül ismerjük. Anno PC azért nem tartott rá igényt, mert habár kitűnő vezér volt középen, de igen lassú is emellett, és Bevell (OC) mostanában tetszetős playeket szab, ráadásul, sokan nem tudják,de van a playbooknak egy része ami külön Harvinra épült 😊
Pech volt,hogy lesérült szezon előtt, így nem dobhattuk be ezeket a játékokat, de ha nagyon kell akkor elő lesznek húzva, főleg úgy,hogy hatalmas előnyünk veletek szemben a byeweek!

Ez a meccs nekünk fontosabb is mint a csoportmeccsek, ugyanis ti vagytok az egyik legjobb csapat otthon, és fontos lenne,hogy mi fogadjunk titeket, és ne fordítva 😊

A D-falatokat kicsit alábecsültem amíg nem néztem utána,hogy "mifélék". Ryant sokra tartom, kíváncsi vagyok milyen játékokkal készül majd, de azt megemlíteném,hogy visszatért a komplett O-falunk, Okunggal(LT), Ungerrel(C) és Gia-val(LT), s első kettő probowl kaliber.
Így a szezon során kb 3. alkalommal lesz a kezdő fal fent , ami még mindig nem nevezhető acélos passprotnak, de azért mérföldekkel jobb az eddigieknél 😊
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
A védelmünk kapja az 5. legkevesebb pontot a ligában, a 3. legkevesebb passzolt yardot és futás ellen is feljöttünk a 17. helyre (azért a 49ers 85 yardon tartani az becsülendő). Az igazi baj ott kezdődik, hogy a Hawks kapja a 3. legkevesebb pontot, a Panthers meg a legkevesebbet. A Cicák védelme engedi a 3. legkevesebb futott yardot, viszont érdekesség, hogy a Hawks pedig csak a 15. ebben a rangsorban (ott az LB sor azért szorul erősítésre). Viszont passz ellen a Hawks a 2., a Panthers pedig az 5.
Gyurma Pappa
Azért BB most eléggé szétkapta azt a D-t. Lehet elemezgetni. 😊
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Mondjuk én még mindig annak a híve vagyok, hogy M. Jenkins menjen vissza CB-nek, bár kezd belerázódni. (Most a Davis TD-t is szépen elnézte.) Ha azt nézzük, Vaccaro, Harper, Bush, IAQ és Carr is többé-kevésbé safety.krixtofer
Seahawksnál senki sem kiemelkedőTocy
Hétvégén kapott pár snapet Harvin, habár még nincs verseny formában, de nekünk bye week jön, szóval ellenetek már lerázhatja a rozsdát 😊 A Tate-Baldwin-Kearse hármas pedig ahogyan írtad, képességre erős közepes hármas, de a passz rendszerünk most eléggé kezd folytonosságot mutatni, és remekül használjuk őket, szóval érdekes matchupok lesznek az biztos 😊undisputedly
A Ryan féle passz D nem konvencionális, ahogy a ti passz rendszeretek sem. Ellenetek a kulcs Hawthorne lesz, aki általában megkapja QB Spy szerepét, mivel a 5 (6) DB, aki a pályán van elég jól leszedi a közepes elkapókat. A másik az lesz, hogy a DL-ünknek meg kell oldania blitzek nélkül a nyomást Wilsonra, ami annyira azért nem lehetetlen küldetés. Harvin érdekes kérdés, jobban fog feküdni Lewisnak, mint Boldin stílusa. Az jobban aggaszt, hogy mennyire felvette Boldin trash talkját Lewis, Smith azért egy (1000) kaliberrel keményebb falat...

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Túlizguljátok a DB kérdést. Vaccaro visszatérésével sokat fog stabilizálódni az egység, és igazán a DL-nak kell dominálnia, ha jót akarunk magunknak, az pedig egészen jól halad. A védelemnek nincs és nem igazán lesz semmi baja a hátralévő meccseken. Egyre jobbak vagyunk futás ellen, Bunkley 100%-os, ez kurva sokat számít azért, bár tavaly többször írtuk, hogy az ő tehetsége ideje múlt (az egyik legjobb futás elleni DL volt régebben is), de liga fordult egyet az elmúlt két évben, és Bunkley durván felértékelődött. Arról nem is beszélve, hogy Hawthorne élete formáját hozza, bár sajnos Lofton meg nem. Nyilván nem segít, hogy minden héten ott van reporton, reméljük az idény végére felépül, nagyon fog kelleni az ő futás elleni képessége.

A védelmünk kapja az 5. legkevesebb pontot a ligában, a 3. legkevesebb passzolt yardot és futás ellen is feljöttünk a 17. helyre (azért a 49ers 85 yardon tartani az becsülendő). Az igazi baj ott kezdődik, hogy a Hawks kapja a 3. legkevesebb pontot, a Panthers meg a legkevesebbet. A Cicák védelme engedi a 3. legkevesebb futott yardot, viszont érdekesség, hogy a Hawks pedig csak a 15. ebben a rangsorban (ott az LB sor azért szorul erősítésre). Viszont passz ellen a Hawks a 2., a Panthers pedig az 5.

Szóval miért is írom ezt? Mert a védelmen nem fog múlni semmi a következő meccseken. Az O-nak kell felvennie a versenyt az ellenfél D-ivel. A 49ers elég szar game plannel állt elő, de igazából amikor futni akartak az sem ment. Nem hiszem, hogy a két másik fajsúlyos ellenfelünk elköveti ezt a hibát, bár a Panthers futása kicsit akadozik az elmúlt két meccsen.

És most csak a papíron erős/erősebb csapatokat vettem elő, egy betli a Rams vagy a Falcons ellen meg is ölheti az egész idényt. Nem tartok attól, hogy a PO nem lesz meg (a következő 6 meccsen szvsz 3 W kell a PO-hoz, a valószínű WC csapatokat vagy megvertük vagy nagyot kellene táltosodniuk).

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk én még mindig annak a híve vagyok, hogy M. Jenkins menjen vissza CB-nek, bár kezd belerázódni. (Most a Davis TD-t is szépen elnézte.) Ha azt nézzük, Vaccaro, Harper, Bush, IAQ és Carr is többé-kevésbé safety.krixtofer
Seahawksnál senki sem kiemelkedőTocy
Hétvégén kapott pár snapet Harvin, habár még nincs verseny formában, de nekünk bye week jön, szóval ellenetek már lerázhatja a rozsdát 😊 A Tate-Baldwin-Kearse hármas pedig ahogyan írtad, képességre erős közepes hármas, de a passz rendszerünk most eléggé kezd folytonosságot mutatni, és remekül használjuk őket, szóval érdekes matchupok lesznek az biztos 😊
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Mondjuk én még mindig annak a híve vagyok, hogy M. Jenkins menjen vissza CB-nek, bár kezd belerázódni. (Most a Davis TD-t is szépen elnézte.) Ha azt nézzük, Vaccaro, Harper, Bush, IAQ és Carr is többé-kevésbé safety.krixtofer
Ráadásul Vaccaro és Bush még jól is játszik. A hátralévő ellenfeleinknek azért nem nagyon van két jó elkapója, Falconsnál Roddy még mindig nem 100-as, van egy Douglas, Seahawksnál senki sem kiemelkedő, Panthersnél egy Smith van, Ramsnél még ennyi sem, Bucsnál pedig egy Jackson. Őket Lewis fogja védeni, a többieknek meg kell tudni oldani a másodvonalat, Aztán a rájátszásra ki kell valamit találni azért...