NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Davis és Reid is játszik...
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
szerk.: az ESPN szerint mi nyerünk:  espn.go.com/nfl/picksTocy
Szerintem is! Ezen ne múljék. 😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ezért lenne kulcs Vaccaro, aki jól olvassa ezeket, és képes is megcsinálni a tackle-t keményen...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Durva adat, és azért passz ellen elég jók vagyunk, attól nem félek, hogy Kaepernick szétpasszol minket. A futástól nyilván, de ahogy Gyurma is írta, sokat kell majd blitzelni a futást is, Harper erre jó lehet, ha játszik, meg Ryan amúgy is elég sokféle blitzet tud hívni, Haralsonban és a D-lineban is bízok, Hawthorne is belelendült Tocy
Egy okos OC könnyen ki tudja húzni a sok blitz méregfogát különböző screenekkel. Ugyan elég jó nyomásra képes a front7, de Kap mobilis irányító, szvsz eleve úgy készülnek, hogy sokat fog kimozogni, zseben kívül passzolni, futni. És Gore is a jobb blitzet felvevő RB-k között van.
Létezik az a stratégia, amivel a védelmünk sarokba állítható, és szerintem a Frisco kerete alkalmas is egy ilyen meccs lemenedzselésére, ha már a Jets-nek is ment.
Sok fog múlni a kivitelezésen, a labda mindkét oldalán.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Lofton felelőssége nagy, de a kihagyott szerelés az kihagyott szerelés, akárhány LB is van mellette.

Durva stat következik: nálunk eddig 9 játékos kapott el TD-t. A Friscónál összesen 2.
Ez még akkor is hatalmas különbség, ha egyértelmű, hogy ezt a meccset nem egy zsebből irányító QB levegőben mutatott teljesítményével veszíthetjük el, hanem a futás elleni produkcióval. Ott 4,5-ös átlaggal futottak 15 TD-t, mi 3,8 átlag mellett csak hatot.atapapa
Durva adat, és azért passz ellen elég jók vagyunk, attól nem félek, hogy Kaepernick szétpasszol minket. A futástól nyilván, de ahogy Gyurma is írta, sokat kell majd blitzelni a futást is, Harper erre jó lehet, ha játszik, meg Ryan amúgy is elég sokféle blitzet tud hívni, Haralsonban és a D-lineban is bízok, Hawthorne is belelendült ( remélem az a sérülés nem ártott neki sokat ), bizakodok. A Jets ellen elsősorban elrontott szerelések, halott futásokból kapott 40-50 yardok okozták a vesztünket, konstansan ők sem futottak szét minket. Most jobban kell koncentrálni, a lehetőségeket kihasználni, és nem engedni, hogy Gore úgy vágjon ki a fal mögül, mint Ivory. Ha tudjuk limitálni ezt, akkor biztos vagyok benne, hogy meg tudjuk nyerni. Ha nem, akkor nem valószínű...

szerk.: az ESPN szerint mi nyerünk:  espn.go.com/nfl/picks
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Lofton felelőssége nagy, de a kihagyott szerelés az kihagyott szerelés, akárhány LB is van mellette.

Durva stat következik: nálunk eddig 9 játékos kapott el TD-t. A Friscónál összesen 2.
Ez még akkor is hatalmas különbség, ha egyértelmű, hogy ezt a meccset nem egy zsebből irányító QB levegőben mutatott teljesítményével veszíthetjük el, hanem a futás elleni produkcióval. Ott 4,5-ös átlaggal futottak 15 TD-t, mi 3,8 átlag mellett csak hatot.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Visszatérve a futás elleni védekezés gondjaira:a PFF szerint a legjobb védőnk futás ellen Alien, ő a 4. legjobb 34 end szerintük run d-ben.
Viszont Lofton eddig 14 szerelést hagyott ki, ő a 2. legrosszabb ILB a ligában szerintük futás ellen idén.
Jenkinst ekézik még, 86 S közül a 74. "legjobb", ha a futást kell megállítani.atapapa
Akkor ott lesz a bibi, meg Galette.Tocy
Lofton sokszor marad egyedül ILB a pályán, és sokszor kell segítség nélkül megfognia a playt. Így is kiosztott 71 tacklet, ami a legtöbb (messze) a csapatban. Nem rajta múlik ez teljesen, sokkal inkább a rendszer ilyen: falban kellene megállítani a futásokat, ami azért néha necces.Gyurma Pappa
Pedig a falban Hicks, Jenkins és Bunkley is elméletileg jól fogja a futást, de Jordan sem elveszett, sőt.Tocy
Nem is belső utakon vernek meg minket.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Visszatérve a futás elleni védekezés gondjaira:a PFF szerint a legjobb védőnk futás ellen Alien, ő a 4. legjobb 34 end szerintük run d-ben.
Viszont Lofton eddig 14 szerelést hagyott ki, ő a 2. legrosszabb ILB a ligában szerintük futás ellen idén.
Jenkinst ekézik még, 86 S közül a 74. "legjobb", ha a futást kell megállítani.atapapa
Akkor ott lesz a bibi, meg Galette.Tocy
Lofton sokszor marad egyedül ILB a pályán, és sokszor kell segítség nélkül megfognia a playt. Így is kiosztott 71 tacklet, ami a legtöbb (messze) a csapatban. Nem rajta múlik ez teljesen, sokkal inkább a rendszer ilyen: falban kellene megállítani a futásokat, ami azért néha necces.Gyurma Pappa
Pedig a falban Hicks, Jenkins és Bunkley is elméletileg jól fogja a futást, de Jordan sem elveszett, sőt.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Visszatérve a futás elleni védekezés gondjaira:a PFF szerint a legjobb védőnk futás ellen Alien, ő a 4. legjobb 34 end szerintük run d-ben.
Viszont Lofton eddig 14 szerelést hagyott ki, ő a 2. legrosszabb ILB a ligában szerintük futás ellen idén.
Jenkinst ekézik még, 86 S közül a 74. "legjobb", ha a futást kell megállítani.atapapa
Akkor ott lesz a bibi, meg Galette.Tocy
Lofton sokszor marad egyedül ILB a pályán, és sokszor kell segítség nélkül megfognia a playt. Így is kiosztott 71 tacklet, ami a legtöbb (messze) a csapatban. Nem rajta múlik ez teljesen, sokkal inkább a rendszer ilyen: falban kellene megállítani a futásokat, ami azért néha necces.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Visszatérve a futás elleni védekezés gondjaira:a PFF szerint a legjobb védőnk futás ellen Alien, ő a 4. legjobb 34 end szerintük run d-ben.
Viszont Lofton eddig 14 szerelést hagyott ki, ő a 2. legrosszabb ILB a ligában szerintük futás ellen idén.
Jenkinst ekézik még, 86 S közül a 74. "legjobb", ha a futást kell megállítani.atapapa
Akkor ott lesz a bibi, meg Galette.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Visszatérve a futás elleni védekezés gondjaira:a PFF szerint a legjobb védőnk futás ellen Alien, ő a 4. legjobb 34 end szerintük run d-ben.
Viszont Lofton eddig 14 szerelést hagyott ki, ő a 2. legrosszabb ILB a ligában szerintük futás ellen idén.
Jenkinst ekézik még, 86 S közül a 74. "legjobb", ha a futást kell megállítani.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hétfő esti meccs a legizgalmasabb prime time game lesz, amin nem játszunk a közeljövőben, a mi szempontunkból. Szerintem hasonló meccset fognak játszani Bradyék O oldalról, mint ellenünk, sok no huddle, uptempo stb. Szerencsére kell nekik a W, mivel még a #1 seed is bőven látótávolságban van.
Gyurma Pappa
Az a helyzet, mivel mindkét vereségeteket AFC-s csapat ellen gyűjtöttétek be, gyakorlatilag 2 meccs az az előny amivel most rendelkeztek, nem egy. Ha a 49ers, Rams, Falcons, Bucs négyest hozzátok, elég megvernetek egyszer minket és Tietek a csoport. Így bár érdekes meccsnek ígérkezik a hétfői, annyira nem sorsdöntő. Akkor válik számotokra izgulóssá, ha esetleg kikapnátok a Ninerstől, mert akkor lehet, hogy kevés az 1-1 az egymás elleni meccseken. Ha valamelyik csapat oda-vissza veri a másikat, akkor meg 99%, hogy nyeri a csoportot. Mindenesetre én is nagyon várom már mindkét meccset 😊gabokocka
Szerintem nekünk 49ers L, Falcons W, Seahawks L, Panthers W, Rams W, Panthers L, Bucs W, 11-5. Ti viszont szerintem csak a Superdome-ban kaptok ki ( legalábbis remélem, hogy ott kikaptok 😀 ), így 12-4. Ha nekünk meglenne a 49ers, vagy ti kikapnátok a Patriotstól, akkor mi lennénk az esélyesek, kedden már okosabbak leszünk.

Amúgy szerintem: Seahawks 14-2, Saints 11-5 vagy 12-4, Lions 11-5 vagy 12-4, Panthers 11-5 vagy 12-4, 49ers 11-5 vagy 12-4. Bejut még az Eagles 9-7-tel. Lemarad a Cardinals 9-7-tel, Bears 9-7-tel, Packers 9-7-tel és a Cowboys 8-8-cal, többiek negatívban.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Hétfő esti meccs a legizgalmasabb prime time game lesz, amin nem játszunk a közeljövőben, a mi szempontunkból. Szerintem hasonló meccset fognak játszani Bradyék O oldalról, mint ellenünk, sok no huddle, uptempo stb. Szerencsére kell nekik a W, mivel még a #1 seed is bőven látótávolságban van.
Gyurma Pappa
Az a helyzet, mivel mindkét vereségeteket AFC-s csapat ellen gyűjtöttétek be, gyakorlatilag 2 meccs az az előny amivel most rendelkeztek, nem egy. Ha a 49ers, Rams, Falcons, Bucs négyest hozzátok, elég megvernetek egyszer minket és Tietek a csoport. Így bár érdekes meccsnek ígérkezik a hétfői, annyira nem sorsdöntő. Akkor válik számotokra izgulóssá, ha esetleg kikapnátok a Ninerstől, mert akkor lehet, hogy kevés az 1-1 az egymás elleni meccseken. Ha valamelyik csapat oda-vissza veri a másikat, akkor meg 99%, hogy nyeri a csoportot. Mindenesetre én is nagyon várom már mindkét meccset 😊gabokocka
A 49erst megverni azért nem annyira evidens sajnos, a játék minden részében van olyan elemük, amivel megfoghatnak minket. Szerencsére idén a Cowboynak nem megy annyira, és igazából ha a DL-t megfogjuk, valahogy a blitzekkel elbánunk. Hunter annyira nem izgat, ilyen típusú futók kevésbé hancúroztak ellenünk, viszont Gore-ral lesznek gondok, az ilyen fizikális játékosok gondot jelentenek az inkább gyorsaságra épülő D-nknek. Sokat kell blitzelni a futást is, ez a titok szerintem.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Hétfő esti meccs a legizgalmasabb prime time game lesz, amin nem játszunk a közeljövőben, a mi szempontunkból. Szerintem hasonló meccset fognak játszani Bradyék O oldalról, mint ellenünk, sok no huddle, uptempo stb. Szerencsére kell nekik a W, mivel még a #1 seed is bőven látótávolságban van.
Gyurma Pappa
Az a helyzet, mivel mindkét vereségeteket AFC-s csapat ellen gyűjtöttétek be, gyakorlatilag 2 meccs az az előny amivel most rendelkeztek, nem egy. Ha a 49ers, Rams, Falcons, Bucs négyest hozzátok, elég megvernetek egyszer minket és Tietek a csoport. Így bár érdekes meccsnek ígérkezik a hétfői, annyira nem sorsdöntő. Akkor válik számotokra izgulóssá, ha esetleg kikapnátok a Ninerstől, mert akkor lehet, hogy kevés az 1-1 az egymás elleni meccseken. Ha valamelyik csapat oda-vissza veri a másikat, akkor meg 99%, hogy nyeri a csoportot. Mindenesetre én is nagyon várom már mindkét meccset 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Mennyire gáz a Dallasnak, hogy Brees és Ingram is a Hét Játékosa díjra lett jelölve ellenük...Tocy
az egy dolog, de nyertek is 😉

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jordan fullon edzett! Juhú! Lofton, Hicks és Jimmy limitáltan, de ők is játszani fognak. Harper és Jenkins egész héten fullon nyomta, remélem mindketten játszanak+Walker is visszatér. Vaccaro nagyon fog hiányozni, Watson nincs, Jimmy is bajlódik, Hill-time lesz TE-poszton 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
De úgy igazságos, ha leírom azt is, hogy az SB-szezon, vagyis 2009 óta nekünk a legjobb az NFL-ben az idegenbeli mérlegünk: 23-13atapapa
Tegyük hozzá, hogy tavalyi évvel együtt 2009 óta 23 meccset vesztettünk összesen. Az sem szar, eltekintve hogy ebből 9 tavaly volt.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Attól tartok a média eljinxeli a meccsünket, arról megy az áradozás ESPN-től CBS-ig, hogy mennyire jó hazai csapat vagyunk és Brees milyen jó a dómban
Ezek szerint:
Brees sorban 21 hazai meccsen dobott legalább két TD-t, NFL-rekord
Az idei hazai meccseken Brees teljesítménye: 74,4%-os pontosság, 367,2 átlagolt yard, 18 TD és csak 2 int
Az öt idei hazai meccsen a pontátlagok: 35-15, Paytonnal az edzői székben utoljára a 2010-es szezon utolsó meccsén kaptunk ki a dómban
Brees tartja az NFL-rekordot az egy szezonban hazai meccseken elért TD-int kategóriában, 2011-ben 23-mal több TD-t dobott hazai pályán, mint int-t. Ebben a szezonban ez +16 eddig.

De úgy igazságos, ha leírom azt is, hogy az SB-szezon, vagyis 2009 óta nekünk a legjobb az NFL-ben az idegenbeli mérlegünk: 23-13

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
Gyurma! Egy 43 endből hozott OLB elvileg üthet futás ellen, de az ilyen játékosok általában meg coverage-ban halottak.atapapa
Igen, ezt csak gondolatban tettem hozzá, hogy és coverage-ben 😊 Köszi a kiegészítést 😊

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Nem tudom hogy Ryannél mennyire lehet alternatívája egy DB-nek LB poszton egy olyan OLB, aki különben pass rusban is jó. Mert ha nem jó, akkor minek is oda 34 OLB?
Őszintén szólva nem ismerem annyira Ryan "koordinátori evolúcióját", hogy megmondjam, jelenleg a rendszerrel vagy a játékosállománnyal van-e baj.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Greert lehet, hogy alábecsülöm, de double move-okkal ahogy írtad is, sokszor megverték, amúgy is lemarad néha az emberéről, és rá már nem alapoznék jövőre, megint egy évvel öregebb lesz. Kellene egy fiatal, a rendszerbe illő CB, aki Greer mellett sok mindent megtanulhatna, és lábbal is bírnáTocy
Tény, elég DB nem lehet egy csapatban, csak Greer idei produkciójáról nekem nem a vérfrissítés jutott az eszembe. Amúgy White nagyon sokat lépett előre szerintem, de az kérdéses, hogy mennyire tudna emberezni kezdőként.

Futás ellen is hasznos OLB-t azért írtam, mert szerintem ez az egyik pont, ahol idén tönkrevernek minket. Galette elég botrányos futás ellen, tavaly is az volt, idén is az.

Gyurma! Egy 43 endből hozott OLB elvileg üthet futás ellen, de az ilyen játékosok általában meg coverage-ban halottak.atapapa
Szóval szerintetek a futás elleni problémáinkat ha nem is teljesen megoldani, de csökkenteni tudná egy 3-4-es OLB? Ugye a 3 falember és Lofton-Hawthorne adott, valószínűleg Galette is fent van, mert őt luxus padoztatni. Akkor ha egy jó 3-4-es OLB-t találunk, akkor Ryan őt teszi fel többször és nem az extra DB-t?

White-tal egyébként egyetértek, a sémaváltás neki is jót tett, meg azért idén már nem újonc.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Greert lehet, hogy alábecsülöm, de double move-okkal ahogy írtad is, sokszor megverték, amúgy is lemarad néha az emberéről, és rá már nem alapoznék jövőre, megint egy évvel öregebb lesz. Kellene egy fiatal, a rendszerbe illő CB, aki Greer mellett sok mindent megtanulhatna, és lábbal is bírnáTocy
Tény, elég DB nem lehet egy csapatban, csak Greer idei produkciójáról nekem nem a vérfrissítés jutott az eszembe. Amúgy White nagyon sokat lépett előre szerintem, de az kérdéses, hogy mennyire tudna emberezni kezdőként.

Futás ellen is hasznos OLB-t azért írtam, mert szerintem ez az egyik pont, ahol idén tönkrevernek minket. Galette elég botrányos futás ellen, tavaly is az volt, idén is az.

Gyurma! Egy 43 endből hozott OLB elvileg üthet futás ellen, de az ilyen játékosok általában meg coverage-ban halottak.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ohh, akkor valamiért rosszul emlékszek 😀 De az biztos, hogy egy évre írt csak alá.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 004 — Egyéb témák lakó
...Tocy
atapapa
Messze van, de egyértelműen: egy nem átkonvertált 3-4 OLB (tehát ne 43 DE legyen), azok jó esetben nem elveszettek futás ellen. Ezen kívül max. egy jó OT-ért áldoznék még 1. kör, esetleg ha valami ortó nagy steal lecsúszik S, CB vagy OG/C posztra. Bár mindig kétségeim vannak, hogy érdemes-e első kört áldozni egy belső falemberre (későbbi körök is érdekesek, lásd Konz sem annyira akar beválni a Falconsnál, másodévesként is max. közepes).

Haralson ugyan csak kölcsönben van, de nem bánnám, ha itt maradna azért.
Tocy
hmmm? jövő évi 7. kör nem éppen kölcsön 😊

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
C-t húzni szerintem se fogunk, de jelenleg nincs cserénk se, ezért lesz érdekes a helyzet, ha DLP lelép.

Greert lehet, hogy alábecsülöm, de double move-okkal ahogy írtad is, sokszor megverték, amúgy is lemarad néha az emberéről, és rá már nem alapoznék jövőre, megint egy évvel öregebb lesz. Kellene egy fiatal, a rendszerbe illő CB, aki Greer mellett sok mindent megtanulhatna, és lábbal is bírná. Jabari barátunk pedig lehetne backup, Robinson mellett, négy jó CB kell a sok DB-s formációkhoz, ha akarunk cserélgetni is.

D-lineba nem húznék, sokat húztunk már oda, tele vagyunk fiatal és tehetséges emberekkel, hagyni kell őket kibontakozni. Az az egyetlen poszt, ahol a backupok is megfelelőek.

OLB? Azt megoldja remélem Butler. Galette nagyon bevált, és ha annyira fontosnak tartanánk ezt a posztot, akkor valszeg húztunk volna oda, valamint nem tettük volna ki azokat, akik itt voltak erre a posztra. Haralson ugyan csak kölcsönben van, de nem bánnám, ha itt maradna azért.

Safety jöhet, ha lesz olyan, akiért megéri az első kör...