New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Icipici suli növendéke...remélem Payton szabadidejének eredménye:
 www.youtube.com/watch?v=UCp-Ee3h-nc
Ha jól láttam 3-4-ben és 4-3-ban is DE-t tolt
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Cuki. Az ő apja is játszott az NFL-ben, sőt, Toon apjának a csapattársa volt még az NCAA-ben.

Brees dobált neki még Chargers-játékosként egyszer Kaliforniában.
Szerintem ez jó húzás volt, viszont a 6. körös DE-ről semmit se tudok.
Johnson had 50 total tackles, 10 sacks and 17.5 tackles for a loss in 2012. Szerk: 9 meccsen.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
viccet félre téve mit érdemes róla tudni reportokon kívül?
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan


Itt a wrjjncaa
Ha csak ennyi...akármikor iszom ennyit 😛 most se kéne sok 😀
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §


Itt a wr


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
parás látvány lehet látni h egy túlméretezett uzsidoboz éppen készül rád vetődni. 😀empty taxi
Uzsidoboz, nem rossz hasonlat, bár a cbs-ét nem veri: colaautomatának aposztrofálták a csávót. Ha nagyon babonás lennék, akkor sokat nem várnék Jenkinstől, az egyik legnagyobb bust a történelmünkben szintén Gerorgiaból jött, szintén erre a posztra
Payton az este utalt arra, hogy elég hasznos volt a Georgia DC-vel folytatott interjú még februárban. Bár konkrétan nem mondta ki, de én megteszem: Jarvis Jones-t diszkréten otthagytuk, Jenkinsért meg felcseréltünk…

Armsteadet nem igazán ismerem, csak a combine-eredményeire figyeltem fel picit. Ahogy olvastam róla, kicsit nyers még, de nagyon jó lehet.Tocy
Ja, Armstead nagyon nyers még, nem játszik elég mélyen, kiforratlan, screennél haszontalan lesz az elején, ha üres térbe ér, teljesen bizonytalan hogy kit blokkoljon, merre menjen. Mayock egyenesen azt mondta róla, hogy az első szezonban még jegelni kéne.
De fizikai adottságokban nem létezik nála jobb tackle, és még bőven pakolható rá izom, valamint tanulásra fogékony alkatnak tűnik.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Én Jenkinsnek örülök nagyon, bár pass rushban nem az igazi, szerintem nagyon jó játékos, csak elfárad sokszor, majd lehet rotálni Bunkleyval.

Tocy
Ha lesz időd az offszezon alatt javaslom h nézd meg a legutóbbi SEC-döntőt, ha Barrett Jones egyedül volt szemben Jenkins-szel akk nem sok esélye volt megállítani a JJ-féle bull rusht. Persze azért ha át is ér a backfieldre idő mire odagurul a QB-hez, de ettől függetlenül azért parás látvány lehet látni h egy túlméretezett uzsidoboz éppen készül rád vetődni. 😀empty taxi
Persze, de egy NT erre való 😀 Ezért mondtam, hogy baromira örülök neki.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Én Jenkinsnek örülök nagyon, bár pass rushban nem az igazi, szerintem nagyon jó játékos, csak elfárad sokszor, majd lehet rotálni Bunkleyval.

Tocy
Ha lesz időd az offszezon alatt javaslom h nézd meg a legutóbbi SEC-döntőt, ha Barrett Jones egyedül volt szemben Jenkins-szel akk nem sok esélye volt megállítani a JJ-féle bull rusht. Persze azért ha át is ér a backfieldre idő mire odagurul a QB-hez, de ettől függetlenül azért parás látvány lehet látni h egy túlméretezett uzsidoboz éppen készül rád vetődni. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A legnagyobb gyakorlata Butlernek van abban, hogy visszalépjen (az se sok), Wilson meg ügye alapból MLB volt, neki se kéne elveszettnek lennie.

Ezzel az Armstead-pickkel nem tudok betelni, akár az is benne van a fickóban, hogy azt az utat járja be, amit Jahri Evans. A draft reggelén láttam vele egy interjút, végtelenül intelligens, céltudatos srác, az első kört említette meg célként 😊
Az se lett volna nagy meglepetés, ha ott a végén elhozzák, de így lett a jó.

Nem tudom mikor láttam olyat utoljára, hogy következetesen végig ennyire needre draftoljunk, ha ma jön egy pass rusher és egy WR, akkor ezt a küldetést tökéletesen végrehajtottuk.
Okafor/Brandon Jenkins fasza lenne.atapapa
Bocs ha nagy ökörség, de olyan nem lehet, hogy mondjuk Chamberlain játszik OLB-t bizonyos szituban? Vagy Vilma, vagy valaki az ILB-k közül. Mehetnek az irányítóra, de néha visszaléphetnek, ők abban jobbak. Persze ha ők állnak oda, akkor sanszosabb, hogy coverage lesz, de akkor meg meglepetésszerűen odaérhetnek. Mert tényleg mondjuk Galette ha odaáll, akkor abból nehezen lesz coverage, ha mégis, akkor felé kell dobni a labdát...

Én Jenkinsnek örülök nagyon, bár pass rushban nem az igazi, szerintem nagyon jó játékos, csak elfárad sokszor, majd lehet rotálni Bunkleyval.

Armsteadet nem igazán ismerem, csak a combine-eredményeire figyeltem fel picit. Ahogy olvastam róla, kicsit nyers még, de nagyon jó lehet. Hú de jó lenne 😊 A védelem meg: Jordan-Jenkins-Hicks fal, Butler-Lofton-Hawthorne-? LB-sor, Greer-Lewis-Vaccaro-Quddus secondary 😀 Ez tetszene. Már persze, ha mindenki úgy játszik, ahogy én gondolom 😀

Azért ma még egy lecsúszott pass rushert jó lenne szerezni, esetleg egy WR-t, de sok helyen QB-t írnak.

Két Jenkins is beválhat még a draftról, Brandon és Jelani, illetve ugye Okafor, hármójuk közül ha valaki jönne, nagyon meg lennék elégedve ezzel a drafttal.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Nem tudom mikor láttam olyat utoljára, hogy következetesen végig ennyire needre draftoljunk, ha ma jön egy pass rusher és egy WR, akkor ezt a küldetést tökéletesen végrehajtottuk.
Okafor/Brandon Jenkins fasza lenne.atapapa
Éppen ezen gondolkodtam én is, hogy Goodell lehet jót tett nekünk azzal, hogy Sean pihent egy kicsit, így most jobban összeszedettnek tűnik a draft is 😊

Szerintem lehet esélyünk, hogy feltradelünk (akár egy jövő pickért mondjuk) Okaforért, WR-t talán még akkor is tudunk a 7. körben kukázni, egyszer már bejött 😛

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
A legnagyobb gyakorlata Butlernek van abban, hogy visszalépjen (az se sok), Wilson meg ügye alapból MLB volt, neki se kéne elveszettnek lennie.

Ezzel az Armstead-pickkel nem tudok betelni, akár az is benne van a fickóban, hogy azt az utat járja be, amit Jahri Evans. A draft reggelén láttam vele egy interjút, végtelenül intelligens, céltudatos srác, az első kört említette meg célként 😊
Az se lett volna nagy meglepetés, ha ott a végén elhozzák, de így lett a jó.

Nem tudom mikor láttam olyat utoljára, hogy következetesen végig ennyire needre draftoljunk, ha ma jön egy pass rusher és egy WR, akkor ezt a küldetést tökéletesen végrehajtottuk.
Okafor/Brandon Jenkins fasza lenne.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Igazából Ryan rendszere annyira nem kiélezett, mint mondjuk a 49ers védelme, az 1 gapes playeknél meg vagyunk anélkül, hogy meccsenként 5-6 sacket csinálna a front 7. Közel sem olyan high risk - high reward rendszer, mint Williams-é, és szerintem ezzel a nyomással, a megerősített secondaryvel helyt tudunk állni. Ami engem sokkal jobban zavar, hogy Galette életében nem volt még coverage-ben, és nehezen tudom elképzelni, hogy működni fog.

Szerk: kis kis öröm a végére: Ivory elment a Jets 4. köröséért, ezt és a saját 4. kört adtuk, hogy felmenjünk Jenkinsért.atapapa
2 millió vissza a sapiba, yay 😊

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jenkins rajta volt a kívánságlistámon 😀 Neki örülök, szerintem ő nagyon jó lesz NT-nek. Az OT-pick is tetszik, csak most akkor ki is lesz a fő pass rusherünk? Minden mock drafton azt írták, és én is így gondoltam, hogy az a fő prioritás, most meg akkor max 5. körben húzhatunk valakit? Hát-hát...Butler, Galette, Wilson OLB-sor? Nem oké.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Képtelen voltam felébredni 😕 Kockázatos, de bejövős pick mind a kettő. nem hittem volna hogy 3. körben még bent lesznek.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Gleason!! 😊)

Én mondjuk jóval később vártam az OT picket..
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
És Collins kiment egy körrel előbb, mint Moore 😀

Armsteaddel sok meló lesz, de ha beválik, akkor nagyot kaszálunk vele.

Jenkinsről beszéltünk annak idején, be is jöhet, de most kellett 10 kilót leadnia, hogy emberre hasonlítson, ha elhagyja magát, szívás lesz.

Szerk: kis kis öröm a végére: Ivory elment a Jets 4. köröséért, ezt és a saját 4. kört adtuk, hogy felmenjünk Jenkinsért.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Viszont akkor szerinted Brees hátralévő mondjuk 2 év évében nagyobb hasznát vesszük Moore-nak?Tocy
Erre részben válaszoltam alább: "nem vagyok abban biztos, hogy Galette vagy Butler kiszorulna Moore miatt a kezdőből, akár idén, akár később."
De nem akarom adni az okosat, hogy Collinsból biztos játékost faragunk majd.
Moore-szintű emberek is futottak már be nagy karriert, csak nem az a tipikus.

Csináljunk először valahogy 2. kört 😛 Köcsög godHell úúúúúútállakclbass
Collins ott lesz háromra is 😛

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Csináljunk először valahogy 2. kört 😛 Köcsög godHell úúúúúútállak
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Elfogadom amit írsz, és kicsit átértékelem a dolgokat. Igazad van abban, hogy Moore-t már nem nagyon lehet fejleszteni, és Collinst meg inge, bár Moore többet ér jelenleg. Viszont akkor szerinted Brees hátralévő mondjuk 2 év évében nagyobb hasznát vesszük Moore-nak?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Azon továbbra sincs vita köztünk, hogy Moore ebben a pillanatban még többet ér, de nagyjából alig van benne upside.
Szigorúan az "alapanyagot" nézve: a tömegük ugyanakkora, Moore összesen egy inccsel magasabb, a combine-on Collins minden felmérőben verte Moore-t. Collinst még lehet mire tanítani, Moore-t már nem tanítod meg arra hogy 5 másodperc helyett 4,6 alatt fussa a 40-t.
A 34-nek pont az lenne a szubsztanciája, hogy az OLB ne mindig támadja az irányítót, ezzel kiszámíthatatlanabbá téve a sémát, ha az OLB nem tud elfogadhatóan visszalépni, az kis túlzással olyan, mintha 43-t játszana a csapat 270 fontos DE helyett 250 fontos OLB-vel.
Plusz ha Moore annyira jó pass rusher lenne, hogy a csapatok szemében ez kompenzálja az egyéb hiányosságait, akkor nem lenne még mindig csapat nélkül. De az Oklahoma elleni bowlmeccs óta bármit csinált, az balul sült el. Mondom ezt úgy, hogy a szezon nagy részében kitüntetett figyelemmel kísértem, és a korábban mutatottak alapján még nagyra tartottam, többször írtam ide is, hogy szertettem volna magunknak.
Nem bánnám ha draftolnánk, de nem vagyok abban biztos, hogy Galette vagy Butler kiszorulna miatta a kezdőből, akár idén, akár később.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ez a kockázat minden játékosban ott van, Moore is okkal nem kelt el, 20 éves ellenfelek ellen ficánkolt, erre a felmérőkön kiderült, hogy fizikálisan fényévekre van a profi szinttől. Meg kell erősíteni a felsőtestét úgy, hogy a már most se fényes sebességéből ne veszítsen számottevően. Ez nem fog 5 perc alatt menni.
De a top10-ben elvitt Jordan és Mingo se fognak robbantani a szegényes fizikumukkal újoncként

Másrészt Collinst nem Moore-ék előtt szeretném "elhozatni", ahogy erre közvetve utaltam alább.
Talán nem is ugyanaz a poszt, Collins szinte bármely LB-poszton el tudna játszani, Moore meg szinte soha nem lépett vissza zónázni, csak az irányítót támadta.atapapa
Az "alapanyag" még mindig jobb Moore-nál, mint Collinsnál. Az meg nyilvánvaló, hogy nem lesz prime-Suggs szint egyik sem újoncként...

Az igaz, és mindenképp Collins előnye, hogy tud zónázni is. De nekünk elsősorban pass rusher kell, aki zónában sem elveszett. Ha szerintetek ő ennek megfelel, és azonnal impact lenne, akkor elfogadom, és tárt karokkal várom.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ez a kockázat minden játékosban ott van, Moore is okkal nem kelt el, 20 éves ellenfelek ellen ficánkolt, erre a felmérőkön kiderült, hogy fizikálisan fényévekre van a profi szinttől. Meg kell erősíteni a felsőtestét úgy, hogy a már most se fényes sebességéből ne veszítsen számottevően. Ez nem fog 5 perc alatt menni.
De a top10-ben elvitt Jordan és Mingo se fognak robbantani a szegényes fizikumukkal újoncként

Másrészt Collinst nem Moore-ék előtt szeretném "elhozatni", ahogy erre közvetve utaltam alább.
Talán nem is ugyanaz a poszt, Collins szinte bármely LB-poszton el tudna játszani, Moore meg szinte soha nem lépett vissza zónázni, csak az irányítót támadta.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Collins abban jó, amit nem lehet tanítani. A többire ott vannak az edzőink, milyen jó védőket csiszoltak ki nekünk az elmúlt években, csak úgy aknázták ki a potenciált 😉
Carradine vagy Moore többet bizonyított persze.atapapa
Persze, csak kérdés, megéri-e nekünk várni még 2-3 évet, amikor TALÁN lesz belőle jó játékos.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Collins abban jó, amit nem lehet tanítani. A többire ott vannak az edzőink, milyen jó védőket csiszoltak ki nekünk az elmúlt években, csak úgy aknázták ki a potenciált 😉
Carradine vagy Moore többet bizonyított persze.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Favre: Mé'? Mi ebben az újság? Mi ezt is csináljuk!
Nem kezdtünk el focizni, ülünk otthon és a Szenteknek szorítunk! :😀zemanla
Csak mi nem Mississippiben születtünk 😀 Próbáltam bizonyítani a hely "tömegvonzását" 😊

Ez a pár nap már csak ilyen zombimód lesz.atapapa
Gondolj bele, ennek analógiájára, ha mi is elkezdtünk volna focizni....! 😀
Most Missisipiben ülhetnénk????? 😂
Na jó, inkább elmegyek a gyerekért.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞