New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Én Mingo-t akarom, és pont. 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Vaccaroval az a problémám, hogy a passz elleni védekezés zónában nem erőssége, az meg egy safetynél nagyon nem árt. Biztos(?) jobb lenne mint Harper, de az még semmit se jelent.
Ha most az lenne a kérdés, hogy legyen egy Harpernél valamivel jobb safetynk vagy legyen Brees keze alatt egy bitang Austin, akkor könnyen elcsábulnék.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Triplett összegezett 50 viszonylag komolyabb mock draftot, melynek alapján Jarvis Jones-t fogjuk draftolni
Jones 16 "szavazat"
Mingo: 9
Vaccaro és Rhodes: 5-5
S. Williams, Fluker és Lotulelei: 3-3-3
Ansah: 2
1 szavazat: Cyprien, Dion Jordan, S. Richardson, Werneratapapa
Jones-nak örülnék, Mingonak nem igazán. Vaccarot is szeretem, Williamst is, Lotuleleit imádom, és még RIchardson is tetszene. Esetleg Werner, de ők ketten nem hiányposztra jönnének. Vagy ha igen, akkor Hicks NT.
több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ámen.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Triplett összegezett 50 viszonylag komolyabb mock draftot, melynek alapján Jarvis Jones-t fogjuk draftolni
Jones 16 "szavazat"
Mingo: 9
Vaccaro és Rhodes: 5-5
S. Williams, Fluker és Lotulelei: 3-3-3
Ansah: 2
1 szavazat: Cyprien, Dion Jordan, S. Richardson, Werner

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Dicséretként legyen elég annyi, hogy erre a logóra akartam lecserélni mostanában az avatarom 😊

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
A draftra csak elkészült a pólóm 😛 Egy neten talált, grafikus által újragondolt logó retrósítva, saints betűtípus letöltve + egy kis who dat, pólómatrica + vasaló. Prototípusnak bevált, viszem szitanyomásra 😉
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Miki sajtót tájékoztatott, videó elérhető a hivatalos oldalon, de kedves vagyok és összefoglalom a 20 perc lényegét
- szerinte a draft DL-ben és cornerben erős és mély
- nem elképzelhetetlen hogy az első kör közepéről hátrébb menjünk, de nagyon hátra nem akar cserélni. Azt mondta, hogy ezt nehéz tervezni, gyakran a választás előtt kevéssel dől el
- BPA-t draftolunk, mint mindig. Amikor egy játékost osztályoznak, figyelembe veszik a "character issue"-t a "medical issue"-t, és a "fit issue"-t is.
- a karaktergondok értékelésénél nézik hogy milyen komoly volt az ügy, mennyire régen történt, miként került a játékos az ügybe.
- évről évre kiértékelik a korábbi évek draftjait, mit rontottak el, adott játékos miért nem vált be, stb (van min dolgozni, az elmúlt 5 évben az első pickünk a drafton mindig védőre ment...)
- az Ivory-cserében nem csak a NY-kal, hanem egyéb csapatokkal is megy tárgyalás (de lehet hogy ezzel csak az alkupozíciót próbálja javítani)
- Kapott kérdést az NT-re is, szerinte Bunkley képes lesz NT-t játszani...
- szintén kérdésre válaszolva: szeretné ha sok QB-t választanának az első 14 helyen, mert így több needposzta is válogathatnánk (szép álom)

Gyakran fordult elő, hogy nagyon meggondolta a választ, nagyon ügyelt arra, hogy ne mondjon többet annál, amit a draft előtt a rivális GM-ek fel tudnának használni a stratégiájukhoz.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Ohh, erről le is maradtam. Még szomorúbb vagyok 😕

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
De, van értelme. Nem lenne itt... Persze, értem amit mondasz, csak akkora bust, hogy már fáj. 😕
(NCAA ma sem nézek, szóval én csak simán örültem szerintem, hogy végre needre húztunk :lol😊Gyurma Pappa
Ha Jenkins-re nézek, a legjobban azért kap el a méreg, mert ha ő nincs bent már, akkor a USC két linebackerének valamelyikét húzzuk (Cushing, Matthews). Legalábbis Payton a draft után ezt mondta.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
(Idén nézni akartam a draftot, persze hogy szombat-vasárnap dolgoznom kell... 😕 )Gyurma Pappa
Az első kör péntek hajnal kettőkor lesz 😉clbass
Hát pénteken dolgozni, az alap, hogy kell 😉


Jenkinst nagyon nincs értelme kivágni, nem keres sokat.
atapapa
De, van értelme. Nem lenne itt... Persze, értem amit mondasz, csak akkora bust, hogy már fáj. 😕

(NCAA ma sem nézek, szóval én csak simán örültem szerintem, hogy végre needre húztunk :lol😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Lásd Stinchcomb.
Gyurma Pappa
Ő már annyira szar volt a sérülés miatt, hogy inkább visszavonult. Az jó kérdés, hogy mi lett volna a sorsa, ha a leépült teljesítmény mellett nem gyakorol "önkritikát"
Strief védelmében meg kell jegyeznem, hogy 2011-ben azért nem volt rossz, tavaly meg sérülésekkel is bajlódott, de Clabo még egy jó Striefhez képest és előrelépés lenne.
Tényleg érdekes lenne egy safety draft, mondjuk én jobban örülnék egy NT-nek. Annak idején nagyon örültem Jenkinsnek, de most már az ő kivágását sem tartanám ördögtől valónak.
Gyurma Pappa
Én már leírtam párszor, hogy mennyire remegek egy korai DT-drafttól 😊 Bár ha Star ott lenne 1/15-nél, akkor nem bánnám.

Jenkinst nagyon nincs értelme kivágni, nem keres sokat.
Én pont nem örültem annyira Jenkins-nek, bár akkor nem néztem annyi NCAA-t, de a highlightokból is lejött, hogy nem az az emberezős fajta, és az intercepitonöket is jellemzően nagyon rossz dobásokból szedte a zónából kitörve. Emlékszem többen nyugtatgattak itt, hogy azért jó választás lesz ő 😊 Kár hogy az előző fórummal elúsztak az akkori hozzászólások.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
(Idén nézni akartam a draftot, persze hogy szombat-vasárnap dolgoznom kell... 😕 )Gyurma Pappa
Az első kör péntek hajnal kettőkor lesz 😉
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Csak sajnos Strief líder, ahogy kezdő lett, rögtön CSK-vá választották, mindenki kedveli, mi meg rohadt lojálisak vagyunk az ilyen játékosokhoz.atapapa
Lásd Stinchcomb.

Tényleg érdekes lenne egy safety draft, mondjuk én jobban örülnék egy NT-nek. Annak idején nagyon örültem Jenkinsnek, de most már az ő kivágását sem tartanám ördögtől valónak. Péntek és szombat után sokkal okosabbak leszünk. (Idén nézni akartam a draftot, persze hogy szombat-vasárnap dolgoznom kell... 😕 )

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Hát, ez nem valami sok... Harper szerződése?Gyurma Pappa
Hát ha eddig nem nyúltunk hozzá....
Sokan mockolnak nekünk safetyt az első körben, ha bejön, akkor nem tudom hogy lépünk-e.

Ami még érdekes, az Strief fizetése. 2 millió felett keres idén, de alig van garantált pénze, ha a Falconstól kilőtt (sokkal jobb) Clabot megkínálnánk egy több éves szerződéssel, akkor Strief kirúgásával az első évi hitet simán tudnánk fedezni.
Csak sajnos Strief líder, ahogy kezdő lett, rögtön CSK-vá választották, mindenki kedveli, mi meg rohadt lojálisak vagyunk az ilyen játékosokhoz.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Hát, ez nem valami sok... Harper szerződése?

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Na sikerült bepótolni az elmúlt 20nap postjait. Mennyi helyünk van most kb a capben, kíváncsi vagyok mennyi embert akarunk-tudunk megtartani a draft után.EasyGhost
Újdonság h az NFLPA honlapján lehet követni az összes csapat aktuális és hivatalos capállását:  www.nflplayers.com/reports/RunPublicReport.aspx?report=top51


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Na sikerült bepótolni az elmúlt 20nap postjait. Mennyi helyünk van most kb a capben, kíváncsi vagyok mennyi embert akarunk-tudunk megtartani a draft után.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Fujita aláírt hozzánk!

Majd visszavonult, mint Szent 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Legalább sokba kerül nekik 😊 Sajnos elég jó cserét csináltak vele, de megtehették, ők nem fizetnek évi 20-t az irányítónak.
Ivoryt illetően úgy szólnak a pletykák, hogy 4. kört akarunk, 6. akar adni a Jets, talán lesz belőle 5. kör.

A Revis-cserével talán közvetve egy kicsit mi is jól járhatunk, mert a Tampa sanszosan DT-t vitt volna, a Jets szerintem nem azt fog, és ha ide akarunk erősíteni, akkor nőttek az esélyeink egy jó játékosra (bár a Panthers is DT-t akar állítólag)

több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 635
hát csúcs, hogy revist nézhetjük majd 2x évente. mindenesetre az ivory biznisz ezzel még valószínűbbnek tűnhet.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Ja, értem. Köszönöm! 😊
több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Ivory marad! Aláírta a tendert. 1 év, $2.023.

Meglepő számomra, azt hittem le fog lépni.
Megint 4 RB-vel fogunk nekivágni(?). Remélem nem fogunk kirakni senkit. Jó lesz így! 😊krixtofer
Pont, hogy emiatt valószínű, hogy elmegy szvsz... A tender aláírása miatt lett trade-eligible.
Sőt, elvileg a Jets-nek van is már ajánlata... Kíváncsi vagyok, 4. kör kicsit durvának tűnik/-het, de reménykedem benne... Még jó, hogy idén az AFC east az ellenfél, szét fog futni New Yorkban, előre látom. 😕 😀

Amúgy az szerintem is igaz, hogy 4 RB lesz, de Cadet lesz negyedik és nem Ivory. 😀

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Le fog lépni. Csak szerződés nélkül nem lehet elcserélni. Senki nem matchelt 2. kört érte

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Ivory marad! Aláírta a tendert. 1 év, $2.023.

Meglepő számomra, azt hittem le fog lépni.
Megint 4 RB-vel fogunk nekivágni(?). Remélem nem fogunk kirakni senkit. Jó lesz így! 😊