New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

Ez a naptár jól jöhet érdemes lementeni.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
most azért van okunk optimizmusra. fontosabb játékosszerződések rendben, nincs bounty, nincs liga vs akárki vita. van főedzőnk. egyedül a sérülésfaktor szólhat közbe egy jó felkészülésbe. a 3-4 átállás problémái szvsz a védelem teljesítményén csak javíthatnak ugye 😉
a 4 első meccsből 3 hazai. falconst még tavaly is lenyomtuk, most is meglehet és az lendületet ad a többire. ha jó mutatóval (7-2, 6-3) érünk oda a november végére, felszabadultan állhatunk bele abba a három keményebb meccsbe. ha pedig nem sül jól el, akkor a maradék négyen lehet szépíteni és odaérni a végére.
az lenne még vicces, ha összeáll a 3-4 és cutlert a régi formájához hűen csapkodnák földbe a védőink bushrod pislogása mellett 😊adam77
Részben egyetértek, a védelem csak jobb lehet, viszont az O-val lehetnek gondok, T-ben és elkapóval álltunk már jobban is. Nem arra gondolok, hogy mi leszünk a Jets, csak ha a drafton értelmes helyen vagy maradék FA-ben ezt nem orvosoljuk, akkor nem lesz garantált a top5 O.
És a tavaly gyenge ellenfelek is erősödhetnek még.
Az előző év után én is inkább optimista vagyok, csak óvatosan 😊

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Sept. 8 - vs. Atlanta - itthon nem kapunk ki. Pont.
Sept. 15 - at Tampa Bay - tavaly is izzasztó volt, idén sem lesz könnyű, illetve soha nem az. a SB évünkben is kikaptunk, otthon.
Sept. 22 - vs. Arizona - minden bizonnyal idén sem lesz QB, de egy sikeres évhez, őket tényleg verni kell
Sept. 30 - vs. Miami - MNF yay
Oct. 6 - at Chicago - végre van épeszű OC-jük, meg jó csapat, meg minden
Oct. 13 - at New England - "which long play?"
Oct. 20 - Bye - ha lehet ilyet mondani, a legjobb bye week időszak
Oct. 27 - vs. Buffalo - ha szeretnénk PO-t, nyerni kell
Nov. 3 - at New York Jets - family affair
Nov. 10 - vs. Dallas - imádom a Dallas elleni prime time meccseket
Nov. 17 - vs. San Francisco - legalább otthon játszunk
Nov. 21 - at Atlanta - fáradt leszek pénteken
Dec. 2 - at Seattle - még a tavalyi Frisco is szívott ebben az időszakban, ezen a helyen
Dec. 8 - vs. Carolina - örülök, hogy olyankor játszunk velük, amikor már tudni fogjuk, hogy mi a helyzet, igazi counter nekünk a Cicafalva
Dec. 15 - at St. Louis - a Ramstől sikerült már ígéretesebb évben is kikapni
Dec. 22 - at Carolina - lásd az előző meccsen
Dec. 29 - vs. Tampa Bay - vagy így, vagy úgy, de valami lesz

Szokásomtól eltérően, nem tippelek semmit az idei évre. Gondolkoztam, utoljára 2009 előtt nem tippelgettem semmit, úgyhogy jinxnek tekintem, és idén szerintem ne legyen tippjáték sem. Hátha 😀

több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 635
most azért van okunk optimizmusra. fontosabb játékosszerződések rendben, nincs bounty, nincs liga vs akárki vita. van főedzőnk. egyedül a sérülésfaktor szólhat közbe egy jó felkészülésbe. a 3-4 átállás problémái szvsz a védelem teljesítményén csak javíthatnak ugye 😉
a 4 első meccsből 3 hazai. falconst még tavaly is lenyomtuk, most is meglehet és az lendületet ad a többire. ha jó mutatóval (7-2, 6-3) érünk oda a november végére, felszabadultan állhatunk bele abba a három keményebb meccsbe. ha pedig nem sül jól el, akkor a maradék négyen lehet szépíteni és odaérni a végére.
az lenne még vicces, ha összeáll a 3-4 és cutlert a régi formájához hűen csapkodnák földbe a védőink bushrod pislogása mellett 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
megeshet, hogy chicagoba 4 győzelemmel megyünk.adam77
most tedd le az XBOX-kontrollert 😉

Tudom hogy a tavalyi rendhagyó év volt, de 2-2-s szezonstartot is csak a legpesszimistábbak jósoltak.
Az biztos, hogy ha akarunk valamit a végelszámolásnál, akkor a Tampa-Miami-Arizona triót ütni kell az elején.
A hideg meccseket jól elkerültük, de december elején, hétfő éjjel Seattle-ben játszani... az nem lesz nagy móka.
Azt kibírtam volna, ha a tavalyi, vasárnap este Frisco, rögtön utána csütörtök este Falcons csomagot idén nem kapjuk meg ismét :/

Ha minden igaz, ötször is lehetünk a sport1-n (2 MNF, TNF, Pats és Frisco)

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Bummm. Nyítómeccs, SuperDome, falconskrixtofer

több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 635
megeshet, hogy chicagoba 4 győzelemmel megyünk. bye week mondjuk 4-2, 5-1. és utána sincs túl nehéz rész. jól néz ki ez a program. hidegben sem kell nagyon szenvedni. örülök 😊
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Bummm. Nyítómeccs, SuperDome, falcons. 😀 Hú, de jó kis football lesz.
több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
kis érdekesség:

 i.imgur.com/9i9ud51.jpg
 i.imgur.com/AIqMZ5X.jpg
 i.imgur.com/vH0Ylfo.jpg

nem tudni, hogy melyik csapat adatai ezek, mindenesetre érdekes értékelések, nagy valószínéséggel egy scout hálózat, a színek jelenthetik azt, hogy mennyire mozdítható el az adott játékos, mennyi potenciál van benne, mennyire illik az adott csapatba, etc.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
A BYU mormon iskola 😊empty taxi
Bizony. 😊 Van is egy kedves ismerősöm, most végzős ott.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
A BYU mormon iskola 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ezekiel Ansah, DL, BYU
atapapa
De komoly neve van 😀Kiss
Biztos amish😀FearTomi
Én is arra tippelek 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ezekiel Ansah, DL, BYU
atapapa
De komoly neve van 😀Kiss
Biztos amish😀

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ezekiel Ansah, DL, BYU
atapapa
De komoly neve van 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Szerintem ezzel az igazolással vélhetően elmarad a QB-draft, hacsak valami nagy steal nem néz ki a végén
Ma elindult az OTA is


Ezek a játékosok voltak eddig nálunk private workouton
Ezekiel Ansah, DL, BYU
John Boyett, DB, Oregon
Lane Johnson, OL, Oklahoma
Jarvis Jones, LB, Georgia
Michael Mauti, LB, Penn State
Alec Ogletree, LB, Georgia
Ryan Travis, DB, Tulane

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/04/15/saints-sign-seneca-wallace/?utm_source=feedly

QB kérdés ezzel megoldva, de úgy gondolom, hogy kellene egy UDFA vagy egy 7. körben húzott QB, akiből ki lehet nevelni egy backupot. Azért ez így leírva, elég kényelmes szitu 😛

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ne feledjük, a cserével rögtön felszabadulna kétmillió dolcsi is a sapkában, amire nagy szükség van.
Bárhová is megy (az AFC-ben), én drukkolni fogok neki.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ivory a Jetsnél járt tegnap. Az nagy buli lenne, ha szerződést ajánlanának neki, jönne érte a második kör. Ez esélytelen, de egy cserébe szerintem benne lenne a Jets.
atapapa
Én örülnék egy 6-7. körnek is, bár elnézve a Jest backfieldet, simán megérne nekik egy 5. kört is (najó, álmodozok csak). A 6-7. kör tökéletes is lenne egy projekt NT-hez 😊 (hacsak nem a titkos projektünk ebben a kérdésben Ellis 😛)Gyurma Pappa
Ahogy olvastam a beatwritereinket mindkét fél benne lenne a cserében és vmi late round lenne, sztem 6. kör lehet a dologból. 😊
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Ivory a Jetsnél járt tegnap. Az nagy buli lenne, ha szerződést ajánlanának neki, jönne érte a második kör. Ez esélytelen, de egy cserébe szerintem benne lenne a Jets.
atapapa
Én örülnék egy 6-7. körnek is, bár elnézve a Jest backfieldet, simán megérne nekik egy 5. kört is (najó, álmodozok csak). A 6-7. kör tökéletes is lenne egy projekt NT-hez 😊 (hacsak nem a titkos projektünk ebben a kérdésben Ellis 😛)

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Lehet Ellist leültetjük, felzabáltatjuk 350 fontra, és kap valami speckó stoplist, hogy nehéz legyen eltolni. Más értelmeset nem tudok elképzelni vele...

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Kivel tárgyalunk új szerződésről? Na kivel? Sedrick megabust Ellis-szel. Kis túlzással a napokat számoltam már, hogy mikor takarítja el magát, erre tessék. Az elmúlt két évben kezdett 31 meccsen és 3tech DT létére összesen fél sackre volt jó. Néha nehéz megértenem Loomisékat. Inkább tennénk a keretbe a superdome legnagyobb darab biztonsági őrét, benne legalább lenne valami upside.

Ivory a Jetsnél járt tegnap. Az nagy buli lenne, ha szerződést ajánlanának neki, jönne érte a második kör. Ez esélytelen, de egy cserébe szerintem benne lenne a Jets.
Nehéz nem észrevenni, hogy egy csomó játékosunk érintett a Ryan-családdal.
Watson: Rob Ryannal dolgozott egy csapatban 2010-ben (CLE)
Butler: ugyanez a Dallas-nál
Coleman: szintén Dallas és korábban Cleveland
Leonhard: Rex Ryan embere volt már a Baltimore-ban is
Jason Smith: közvetlenül a Jets-ből, Rex Ryan
És most a másik irány: Ivory kacsingat a Jets felé

Az idei szerzemények közül csak az itt született Lewis és a tavaly nyáron kereten tartott McCown nem dolgozott korábban valamelyik Ryan alatt.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Amire a Jets használta, arra bevált, csak volt egy laza 12 milliós rosterbónusz a szerződésében, annyit meg talán egy OL-ember se ér, nemhogy Smith.
NY-ban extrablokkolóként használták, és ebben a limitált szerepkörben elég jól elkaristolt, ugyanerre olcsóért itt is jó lesz.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jason Smith LT érkezett 1 évre. 1/2 volt a Ramsnél, és nem jött be...Tocy
Majd nálunk 😉 Egyébként Ő volt a Jetsbe is nem?Kiss
Igen és ott se vált be 😀
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Jason Smith LT érkezett 1 évre. 1/2 volt a Ramsnél, és nem jött be...Tocy
Majd nálunk 😉 Egyébként Ő volt a Jetsbe is nem?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jason Smith LT érkezett 1 évre. 1/2 volt a Ramsnél, és nem jött be...