New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Shanle nem edzett, de azért mert "illness". Biztos folyik az orra.hajdu
Viszont Greer teljes értékűen, Graham pedig limitáltan edzett 😊 Hawthorne és Shanle kivételével mindenki edzett.

Amúgy ha az egész ügy kamunak bizonyul, gondolom Payton büntetését is törlik...bár, ha ez be is következne, mire odáig jutnánk, már letelne valszeg...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Az idei pick reális lehet, Goodell a fellebbezések lesöprésénél ezt meg is említette.

De azt kizártnak tartom, hogy azért kapjunk bármilyen kompenzációt, mert az NFL olyanért büntet minket, ami gyakorlat a ligában és ami felett korábban szemet hunyt, sőt, legálisnak ismerte el.
Ez rögtön Goodell pályájának végét jelentené. Most majd előadja az NFL azt a néhány kevésbé lényeges különbséget a két helyzet között, osztjónapot.

Itt egyedül akkor lehetséges a döntés teljes revíziója és az okozott károk kompenzációja szerintem, ha a bíróság minden érintettet patyolat tisztának talál.
Erre alig látok esélyt, bár e hír olvasása óta egy kicsit többet.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Kiesett fizetések, jogtalan eltiltások, elvett draft pickek...lehet ilyenről szó szerintetek?clbass
Maximum anyagilag képzelhető el kártérítés szvsz.empty taxi
esetleg a jövő évi draft picket visszakapjuk

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Kiesett fizetések, jogtalan eltiltások, elvett draft pickek...lehet ilyenről szó szerintetek?clbass
Maximum anyagilag képzelhető el kártérítés szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Olyan szinten gyűrűzik a kaka Gedeon körül, hogy nehéz lesz kimásznia belőle.
Nem sok alternatíva maradt. Erőből, diktatórikusan végignyomja minden tényre magasról téve, csendesen kihátrál, belebukik. Bár az utolsóhoz az kéne, hogy a médián keresztül a tömegek is a mi oldalunkra álljanak. Arra mondjuk kíváncsi lennék, ha adja ég kiderülne, hogy jogtalan koholmány volt az egész, lehet e számítani kártérítésre. Kiesett fizetések, jogtalan eltiltások, elvett draft pickek...lehet ilyenről szó szerintetek?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
"Fact NFL has diff't agenda today than '96 can't change unequivocal language of NFL Const&Bylaws,which has never prohibited this behavior" atapapa
Óriási baki ez az NFL jogászaitól. Ha egyáltalán megkérdezték őket.

Jól van, egyre viccesebb a szitu.

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Shanle nem edzett, de azért mert "illness". Biztos folyik az orra.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Van egy amerikai sportjogász fickó (Gabe Feldman), aki elég otthonosan mozog bounty-ügyben, vélhetően azért, mert New Orleans-ban, az elég neves Tulane egyetemen dolgozik, viszont sportjogi ügyekben az az NFL Networknél is tevékenykedett szakértőként (amikor szeptember elején Vilmáék büntetését elmeszelték, pár perc múlva már rögtön élő egyenesben az NFL Networknek elemezte a helyzetet).
Twitteren követem, mert amikor meghallgatások vannak bountyban, újságírókat előzve szórja ki az infókat. Most is mindenkit megelőzve közölte ezt:

NLFPA's latest filing in bounty case discusses 1996 ESPN segment, "Smash for Cash," where Reggie White describes paying $500 for "big hits"

No suspensions,and NFL said program was ok "as long as players use their own $,amounts are not exorbitant&payments aren't for illegal hits.”

"Fact NFL has diff't agenda today than '96 can't change unequivocal language of NFL Const&Bylaws,which has never prohibited this behavior"

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Végre megvan ,hogy hogy kell képet betenni 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Imádom a youtube-t, már letölteni sem kell 😛Gyurma Pappa
Én még ezt a fickót néztem ki magunknak, most még nem taksálják olyan nagyra, de tavaszra ez változhat



több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
az a baj ezzel a pesti túrával ,hogy én 180 km-re lakok.Így a vonat is elég drága stb...sőt akkor lesz év fordulónk barátnőmmel nem tudom ,hogy örülne-e neki ha meglepném ezzel,de kétlem egy Fradi-dózsának se örült. 😛 De egyébként ha lesz a közelbe közös meccsnézés és a szállást megtudjuk oldani ,akkor azonnal rááldozom a pénzem 😀.Kiss
Jöhettek Ealges - RGIII közös meccsnézésre is ám, addigra talán a játékunk is nézhető lesz 😀Eazzy
Fő a pozitív hozzáállás 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Imádom a youtube-t, már letölteni sem kell 😛

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Höri Mock Draftja.(Lehet ,hogy nem mindenki olvassa a rövid híreket meg még messze a draft ,de hozzászólást vagy hozzászólásokat kreálni jó)

6. New Orleans Saints: Barkevious Mingo*, DE, LSU
Kiss
Karmintanám a csávót, kedvenc egyetemi csapatomból a kedvenc profi csapatomba 😊
Időmilliomosoknak ajánlott, teljesen meccseken nézhető a gyerek (49-es), ahogy egy másik hasonlóan tehetséges, első körbe várt DE, Montgomery (99-es) is




több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Höri Mock Draftja.(Lehet ,hogy nem mindenki olvassa a rövid híreket meg még messze a draft ,de hozzászólást vagy hozzászólásokat kreálni jó)

6. New Orleans Saints: Barkevious Mingo*, DE, LSU
Abban gondolom mindenki egyetért, hogy a védelemmel kellene kezdeni elsősorban valamit, hogy visszatérjenek az elmúlt években megszokott sikerek. Linebackerből betáraztak az IR-re/PUP-ra, így adja magát, hogy pass rusher jöjjön. Cameron Jordan ebben sose volt jó, ezért van is igény egy jó edge rusherre, ezt mutatja Martez Wilson átképzése linebackerből. Amíg 'Tez főleg atletikusságára épít, Mingo már jól ismeri ezt a szerepkört, nem kell tanulnia, több posztról indulva képes nyomsát gyakorolni az irányítóra. Nem gondolom, hogy ő a legjobb elérhető DE ezen a helyen, de jelenleg nincs sok különbség a prospectek között és jól hangzik a "hazai termék" otthontartása.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Jimmy eléggé out-szagú hétvégére 😕

Vilma ma edzett a többiekkel, de még PUP-listán van, nem tiszta mi a terv vele. atapapa
Jimmy mellett Hawthorne és -kapaszkodjatok- Shanle sem edzett. Greer limitáltan ugyan, de legalább ott volt, Moore pedig teljes értékű munkát tudott végezni. De Graham nagy veszteség lenne mindenképp...Tocy
főleg ,hogy fantasy fociba is nálam van

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Jimmy mellett Hawthorne és -kapaszkodjatok- Shanle sem edzett.Tocy
Ez jó hír, azért nem emeletem ki külön 😛

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Inkább játsszon LB-t Harper...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Herring, mint kezdő OLB. Csodás.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jimmy eléggé out-szagú hétvégére 😕

Vilma ma edzett a többiekkel, de még PUP-listán van, nem tiszta mi a terv vele. atapapa
Jimmy mellett Hawthorne és -kapaszkodjatok- Shanle sem edzett. Greer limitáltan ugyan, de legalább ott volt, Moore pedig teljes értékű munkát tudott végezni. De Graham nagy veszteség lenne mindenképp...
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
az a baj ezzel a pesti túrával ,hogy én 180 km-re lakok.Így a vonat is elég drága stb...sőt akkor lesz év fordulónk barátnőmmel nem tudom ,hogy örülne-e neki ha meglepném ezzel,de kétlem egy Fradi-dózsának se örült. 😛 De egyébként ha lesz a közelbe közös meccsnézés és a szállást megtudjuk oldani ,akkor azonnal rááldozom a pénzem 😀.Kiss
Jöhettek Ealges - RGIII közös meccsnézésre is ám, addigra talán a játékunk is nézhető lesz 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Jimmy eléggé out-szagú hétvégére 😕

Vilma ma edzett a többiekkel, de még PUP-listán van, nem tiszta mi a terv vele.

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Hááát, mondtam Atának, hogy MNF november 5 az nemzetközi imre nap leend, és mint ilyen, szeretettel várna benneteket a sárospataki saints fan club 😊
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Két olyan meccs lesz, ami nem nagyon hoz lázbahajdu
Hát ja,én is örülnék egy Saints meccsnek.De ezért a Viks-Steelers nem lenne rossz első meccsnek,ki tudja mennyit kell várni arra,hogy élőben lássuk Londonba a Saintset (bár vannak olyan szerencsések itt a fórumon akik már látták őket).Hátha a Puskásba is hoznának NFL meccset 😛.Vagy esetleg a BKV pályára 😀
szerk.Bár az is lehet ,hogy én nem vagyok annyira elvetemült ezen a téren. 😊Kiss
Ja. Hát nagy a varázsa a Wembleynek, főleg a Saints meccsen volt varázslatos. Aztán voltam a NE-TB meccsen is, az már nem volt olyan izgalmas. Most nem áldozok rá, hogy kimenjek.

Viszont hétfőn a BKV pályán ott leszek, sőt talán innen a Saints fórumról is csatlakoznak. Ha gondolod, összefuthatunk....zemanla
az a baj ezzel a pesti túrával ,hogy én 180 km-re lakok.Így a vonat is elég drága stb...sőt akkor lesz év fordulónk barátnőmmel nem tudom ,hogy örülne-e neki ha meglepném ezzel,de kétlem egy Fradi-dózsának se örült. 😛 De egyébként ha lesz a közelbe közös meccsnézés és a szállást megtudjuk oldani ,akkor azonnal rááldozom a pénzem 😀.Kiss
Karcag??? (szülővárosom!) Sárospatak mennyire van közel? Oda tervezzük a MNF-t...ha nem cáfol meg hamarosan vki....zemanla
akkor Te is igazi betyár gyerek vagy! 😀 hát kb 230 kmre van szal még messzebb mint Pest 😀 :/

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Két olyan meccs lesz, ami nem nagyon hoz lázbahajdu
Hát ja,én is örülnék egy Saints meccsnek.De ezért a Viks-Steelers nem lenne rossz első meccsnek,ki tudja mennyit kell várni arra,hogy élőben lássuk Londonba a Saintset (bár vannak olyan szerencsések itt a fórumon akik már látták őket).Hátha a Puskásba is hoznának NFL meccset 😛.Vagy esetleg a BKV pályára 😀
szerk.Bár az is lehet ,hogy én nem vagyok annyira elvetemült ezen a téren. 😊Kiss
Ja. Hát nagy a varázsa a Wembleynek, főleg a Saints meccsen volt varázslatos. Aztán voltam a NE-TB meccsen is, az már nem volt olyan izgalmas. Most nem áldozok rá, hogy kimenjek.

Viszont hétfőn a BKV pályán ott leszek, sőt talán innen a Saints fórumról is csatlakoznak. Ha gondolod, összefuthatunk....zemanla
az a baj ezzel a pesti túrával ,hogy én 180 km-re lakok.Így a vonat is elég drága stb...sőt akkor lesz év fordulónk barátnőmmel nem tudom ,hogy örülne-e neki ha meglepném ezzel,de kétlem egy Fradi-dózsának se örült. 😛 De egyébként ha lesz a közelbe közös meccsnézés és a szállást megtudjuk oldani ,akkor azonnal rááldozom a pénzem 😀.Kiss
Karcag??? (szülővárosom!) Sárospatak mennyire van közel? Oda tervezzük a MNF-t...ha nem cáfol meg hamarosan vki....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Két olyan meccs lesz, ami nem nagyon hoz lázbahajdu
Hát ja,én is örülnék egy Saints meccsnek.De ezért a Viks-Steelers nem lenne rossz első meccsnek,ki tudja mennyit kell várni arra,hogy élőben lássuk Londonba a Saintset (bár vannak olyan szerencsések itt a fórumon akik már látták őket).Hátha a Puskásba is hoznának NFL meccset 😛.Vagy esetleg a BKV pályára 😀
szerk.Bár az is lehet ,hogy én nem vagyok annyira elvetemült ezen a téren. 😊Kiss
Ja. Hát nagy a varázsa a Wembleynek, főleg a Saints meccsen volt varázslatos. Aztán voltam a NE-TB meccsen is, az már nem volt olyan izgalmas. Most nem áldozok rá, hogy kimenjek.

Viszont hétfőn a BKV pályán ott leszek, sőt talán innen a Saints fórumról is csatlakoznak. Ha gondolod, összefuthatunk....zemanla
az a baj ezzel a pesti túrával ,hogy én 180 km-re lakok.Így a vonat is elég drága stb...sőt akkor lesz év fordulónk barátnőmmel nem tudom ,hogy örülne-e neki ha meglepném ezzel,de kétlem egy Fradi-dózsának se örült. 😛 De egyébként ha lesz a közelbe közös meccsnézés és a szállást megtudjuk oldani ,akkor azonnal rááldozom a pénzem 😀.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/