New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Két olyan meccs lesz, ami nem nagyon hoz lázbahajdu
Hát ja,én is örülnék egy Saints meccsnek.De ezért a Viks-Steelers nem lenne rossz első meccsnek,ki tudja mennyit kell várni arra,hogy élőben lássuk Londonba a Saintset (bár vannak olyan szerencsések itt a fórumon akik már látták őket).Hátha a Puskásba is hoznának NFL meccset 😛.Vagy esetleg a BKV pályára 😀
szerk.Bár az is lehet ,hogy én nem vagyok annyira elvetemült ezen a téren. 😊Kiss
Ja. Hát nagy a varázsa a Wembleynek, főleg a Saints meccsen volt varázslatos. Aztán voltam a NE-TB meccsen is, az már nem volt olyan izgalmas. Most nem áldozok rá, hogy kimenjek.

Viszont hétfőn a BKV pályán ott leszek, sőt talán innen a Saints fórumról is csatlakoznak. Ha gondolod, összefuthatunk....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Két olyan meccs lesz, ami nem nagyon hoz lázbahajdu
Hát ja,én is örülnék egy Saints meccsnek.De ezért a Viks-Steelers nem lenne rossz első meccsnek,ki tudja mennyit kell várni arra,hogy élőben lássuk Londonba a Saintset (bár vannak olyan szerencsések itt a fórumon akik már látták őket).Hátha a Puskásba is hoznának NFL meccset 😛.Vagy esetleg a BKV pályára 😀
szerk.Bár az is lehet ,hogy én nem vagyok annyira elvetemült ezen a téren. 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Két olyan meccs lesz, ami nem nagyon hoz lázba
több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
valahogy sejtettem, h nem mi leszünk Londonban. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Én csak attól tartok, hogy ha nincs is az NFL-nek komolyabb eltitkolt bizonyítéka, az NFL-ben járatlan szemű és fülű jogi szakértőket ugyanolyan könnyen lehet ijesztgetni kill the head shottal meg nagy playre fizetett dollárokkal, ahogy azt tette a liga a közvéleménnyel is.
Szerencsére a médiahadjáratokkal szemben itt ellenbizonyításnak is lesz helye.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Van egy olyan érzésem (ha csak nem lesz valami paktum) Gedeon rohadt nagyot fog égni. Bár nem tudom ezt mennyire engedik majd a médiáknak.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
A Liga által legutoljára kiadott összegzés alapján úgy gondolom, hogy sok rejtett bizonyíték nincsen. Új (azaz a közvélemény elé nem bocsátott) tárgyi bizonyíték szinte kizárt, talán valami játékost tudnak kiadni, de ha az NFL képes volt olyan játékos vallomására nyilvánosan hivatkozni, akit ki se hallgattak, akkor eziránt is kétségeim vannak.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/10/16/judge-wants-to-see-nfls-bounty-evidence/

Most lesz érdekes igazán:
a bíró megnézi az iratokat
1) helyben hagyja az egész ügyet, anélkül hogy mi (vagy akár Vilma) látnánk belőle valamit, szóval tényleg komoly dolgok vannak benne, védeni kell a tanúkat, sad but true
2) felmenti Vilmát, anélkül, hogy ő vagy mi, a Nép, látnánk bármit, szóval az egész egy nagy lufi
3) Vilma megnézheti a papírokat, és felmenti őt vagy elítéli, ez már majdnem mindegy, de Vilma biztos hogy nem fogja magában tartani, amit látott (már amennyire teheti)
4) végre megismerhetjük azokat a "mindent eldöntő bizonyítékokat", ami mentén elkaszálták az idényt (idáig, ha következő 6 meccsből 5-öt nyerünk, akkor még érdekes is lehet ez az idény, számolgatásaim és esélylatolgatásaim szerint, de ez most mellékvágány), és a bíró mellett a közvélemény is eldöntheti végre, hogy mi igaz és mi talmi

Mondanom sem kell, hogy a 4. örülnék a legjobban, de az 1. kivéve már lassan mindennek, (igen annak is ha Vilma hozza nyilvánosságra, de marad az ítélet, még annak is)

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Szezonbérletes szurkolók kártérítési pert indítottak Goodellék ellen, mivel ők Paytonnal, Loomissal és Vilmával erősített, kompetitív csapat meccseire költöttek pénzt, és a Führer döntése szerintük kárt okozott nekik 😊

Kedves erőfeszítés, de tuti bukta az ügy.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
😀 😀 😀 😀
tudtam, hogy nem felejted el.
Holnap jöhetsz mecsre. Részeletket az eredménykövetőben írtam.Kájzerszóze
melyik eredménykövetőbe???




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
😀 😀 😀 😀
tudtam, hogy nem felejted el.
Holnap jöhetsz mecsre. Részeletket az eredménykövetőben írtam.



több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ha Vilma játszana a hétvégén, akkor a közös meccsnézést szerzvezhetjük is azonnal.....Kájzerszóze
...és lehet, h lesz eladó LB-m a bajnokságokban. 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Ha Vilma játszana a hétvégén, akkor a közös meccsnézést szerzvezhetjük is azonnal.....



több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Fellebbezés van, és ilyenkor lehet kérni a bíróságot hogy függessze fel a megfellebbezett döntés végrehajtását (a bíróság érdemi határozatáig), ha az például helyrehozhatatlan kárt, sérelmet okozna.

Én biztos nem tenném kívülre Loftont, Vilma sokkal mozgékonyabb és futás ellen nem olyan magabiztos, mint Lofton. Utóbbit a robogó RB nem nyomja hátrébb yardokon keresztül szerelés közben, ha Lofton szerel, akkor ott rendszerint vége a playnek, Vilmánál ez nincs mindig így.

Ezen meglepődtem
#Saints tied for 14th with a +1 turnover ratio. T-No. 2 in offensive red zone efficiency (66.7% TD) and No. 21 defensively (59.1%).

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Vilma nagyon magabiztos abban, hogy felfüggesztik a büntetését.
Arról is beszélt, hogy jó fizikai állapotban van és azt várja, hogy a PUP-ról leveszik és vasárnap már játszik a Tampa ellen. atapapa
Lemaradtam valamiről? Miért függesztenék fel? Megint bíróságon az ügy?
Érdekes lenne egyébként a visszatérése. gondolom menne középre, Lofton meg a szélre. Az úgy már pofásan hangzana, de tartok tőle, hogy ennek is idő kéne.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Vilma nagyon magabiztos abban, hogy felfüggesztik a büntetését.
Arról is beszélt, hogy jó fizikai állapotban van és azt várja, hogy a PUP-ról leveszik és vasárnap már játszik a Tampa ellen.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tudtok nekem segíteni? O-lineokról hol találhatok statokat, hogy ki honnan mennyi nyomást engedett? Előre is köszönöm!Tocy
Itt keresd ki a téged érdeklő OL-t:  hosted.stats.com/fb/players.aspempty taxi
Köszönöm!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Tudtok nekem segíteni? O-lineokról hol találhatok statokat, hogy ki honnan mennyi nyomást engedett? Előre is köszönöm!Tocy
Itt keresd ki a téged érdeklő OL-t:  hosted.stats.com/fb/players.asp


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tudtok nekem segíteni? O-lineokról hol találhatok statokat, hogy ki honnan mennyi nyomást engedett? Előre is köszönöm!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
😊 a kétharmad véleménye jobban érdekel. hajdu
Minnesota az új Angyalföld 😀




Lapozgattam az NFL által kiadott legfrissebb összegzést bounty-ügyben, amiben hivatkoznak Kennedy "vallomására" is.

Nagyon gyenge lábakon áll az ügy.
Hogy mást ne említsek, Hargrove-nál hivatkoznak a büntetése indokolásánál arra az oldalvonal mellett készült "give me my money" felvételre is, amiről később kiderült, hogy nem Hargrove hangja hallható. Most komolyan, Hargrove-nak valami haverja dolgozott ebben a nyomozásban, hogy az ilyen megalapozatlan állítások után Hargrove jó pénzre tudja perelni az NFL-t?
Mert azt nehezebben tudom elképzelni, hogy ilyen komoly(talan) emberek futtassanak egy majdnem 10 milliárdos bizniszt.


Majd büszkén bekarikázzák Hargrove nevét az összes 200 dolláros tételnél, amit nagy playre (nem sérülés, hanem sack, fumble) fizettek neki ki vagy amit neki kellett hiba miatt befizetni.
Ha volt is sérülésre irányuló pénzkifizetés és pénzbefizetés, ő és Fujita esetén csak annyit tud bizonyítani a liga, hogy csak a Williams által emlegetett nagy playre (nem sérülés) fenntartott alap ki- és befizetésében vettek részt.

Vagyis amiért Fujita el lett tiltva, azért az akkori védelem minden tagja kaphatna eltiltást, de kaphatna a korábban hasonló rendszert futtató Packers is.

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
😊 a kétharmad véleménye jobban érdekel.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ha a rájátszás is számítana, Brees már több hete rekorder lett volna
(Unitast a PO-beli TD-ivel együtt is már korábban túlszárnyalja)


úgy vélem Minnesota államon mély és máig se gyógyuló sebeket ejtettünk azzal a győzelemmel 😀
 espn.go.com/espn/fp/flashPollResultsState?sportIndex=nfl&pollId=3236897

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
regular.
Mintha Brady valami 38-nál.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Na most: ez a rekord csak regular game-re vonatkozik vagy mindenre? Mert azt mondták az előző Falcons meccsen, hogy Ryan 20-nál jár, de világosan emlékszem, hogy Giants ellen nem volt TD-je tavaly a PO-ban (2 pontos eredmény mellett nem nehéz emlékezni erre 😛). Most akkor mi van?

több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Úgy mondod, mintha nálunk nem ezen a színvonalon működne akár a foci, akár bizonyos kiemelt ügyekben az igazságszolgáltatás. 😉

Ezzel együtt persze tragikomikus az egész...peterk2005
hidd el tisztában vagyok vele...... de akkor is hányinger.
Itt meg azért nem kis pénz, kis foci a tét....
Haraxom GODellre. Mikor vagy hogy lehet leváltani?
Az NBA-s David Stern komiszról nincsenek ilyen emlékeim azért.