New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
rohadt jó az idei chant is, real saints got swag 😀

megy is egyéni rangba. 😂

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ha nem lenne tragikus, a hasamat fogva röhögnék rajta. hajdu
Mint tudjuk fontos alapelv, Amerikában főképp, hogy senkit sem lehet elítélni addig, amíg kétséget kizáróan nem bizonyították a bűnösségét.
Hányok Amerika ilyen képmutató világától.Kájzerszóze
Az is gyomorforgató, hogy erről se az Yahoo, se a CBS, se King, se Schefter egy rohadt szót nem hozott le.
Tud róla az félszázezer ember, aki Kennedyt követi twitteren meg azok, akik PFT vagy egyéb kisebb látogatottságú oldalt olvasnak.
És King nem érti, hogy Payton miért nem akar neki interjút adni.



Breest vasárnap bemikrofonozta az NFL films, jó lett
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap1000000079194/Sound-FX-Real-Saints-got-swag

A ma reggelt egy médiatánccal kezdte, a Mike & Mike rádiós műsornak adott interjút, meg az NFL Network reggeli műsorának (mindkettőben kb. ugyanazokról a dolgokról beszélt)
 www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/0ap1000000079309/Brees-Goodell-is-abusing-power

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy mondod, mintha nálunk nem ezen a színvonalon működne akár a foci, akár bizonyos kiemelt ügyekben az igazságszolgáltatás. 😉

Ezzel együtt persze tragikomikus az egész...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Mint tudjuk fontos alapelv, Amerikában főképp, hogy senkit sem lehet elítélni addig, amíg kétséget kizáróan nem bizonyították a bűnösségét.

Hányok Amerika ilyen képmutató világától.



több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
qpee1
Gratulálok!!!! Sok boldogságot kívánok!



több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ha nem lenne tragikus, a hasamat fogva röhögnék rajta.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Szavahihető társaság ez az NFL

 profootballtalk.nbcsports.com/2012/10/10/league-outs-jimmy-kennedy-as-2010-whistleblower-kennedy-denies-it/

Egy volt Vikings-játékosra hivatkozik az NFL, akitől szerintük Childress megtudta, hogy bounty volt Favre-on (azt hagyjuk, hogy az NFL tegnap még azt is állította, hogy Childressnek egy Saints-játékos mondta, hogy Favre-on vérdíj volt).

Most ez a játékos azt mondja, hogy semmit se mondott Childreesnek a bountyról, mivel semmit se tudott róla.
Még cifrább, hogy az NFL állításával szemben azt mondja, hogy őt semmilyen formában nem hallgatták ki a nyomozás során. EZ nem zavarja a ligát abban, hogy a bizonyítékokban forrásként hivatkozzanak rá.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Én is rendeltem Saintes cumit a gyereknek, de annak az angol neve ugye "pacifier", szóval nem hiszem hogy ez a baj. Ellenben a gyűrűt nem merem megmutatni a nejemnek, mert instant need lenne, ami insant wanttá alakulna egy pillanat alatt 😀

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
qpee1
Gratulálok! Saints-es cumit ne rendeljetek a babának, mert lejön róla a festés 😛clbass
Akkor megvan, már ki rendelte a cumit!!!!!!
Tényleg le is jött a festés.....
Küldd vissza (így leszopogatottan) és irány a SB!!!! 😀 😀zemanla
Baszki most esett le, hogy én vagyok mindennek az oka 😮 Rendelek is egy ilyet feleségemnek, hátha itt is bejön az átvitt értelem 😛
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
qpee1
Gratulálok! Saints-es cumit ne rendeljetek a babának, mert lejön róla a festés 😛clbass
Akkor megvan, már ki rendelte a cumit!!!!!!
Tényleg le is jött a festés.....
Küldd vissza (így leszopogatottan) és irány a SB!!!! 😀 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
qpee1
Gratulálok! Saints-es cumit ne rendeljetek a babának, mert lejön róla a festés 😛clbass
Naaaaa! Még egyszer ki ne mond!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
qpee1
Gratulálok! Saints-es cumit ne rendeljetek a babának, mert lejön róla a festés 😛
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Dacára annak, hogy a blokk legális volt, Jabba ezt már lehet hogy nem ússza meg (szerintem ez legalább a 3. általuk okozott sérülés idén térdre menő sisakkal), bár szvsz nem fognak szószügyi vizsgálatot folytatni, csak a falembert csapják szájon. atapapa
Félretéve azt, hogy szabályos volt e a szerelés...eléggé alattomos egy megmozdulás volt 😕 Főleg fullspeed-en nézve tűnt teljesen indokolatlannak, és jól látszott, hogy a célkereszt a térden van.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
csak miért pont ezekkel a metroszexuális kancsókkal.. 😀lol
Gondolom nem Brees miatt született 6 óra alatt közel 1000 hozzászólás a videóhoz 😊
Bevallom eddig a pillanatig azt se tudtam, hogy létezik ilyen "zene"kar.


Off valamennyire: Ryan nem csak a védőkkel osztja a hot sauce-t
sárgánál a labda


a falember Cushingot simán arrébb tehetné kézzel


nem, ő behajol, hogy adhasson egyet sisakkal térdre

Cushing IR-n.

Dacára annak, hogy a blokk legális volt, Jabba ezt már lehet hogy nem ússza meg (szerintem ez legalább a 3. általuk okozott sérülés idén térdre menő sisakkal), bár szvsz nem fognak szószügyi vizsgálatot folytatni, csak a falembert csapják szájon.

több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csak miért pont ezekkel a metroszexuális kancsókkal.. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Brees az új amcsi Pepsi-reklámban

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
qpee1
Szintén Gratulálok! 😊 Óriási! 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
qpee1
Gonoszak 😀

gratulálok én is
gyarapszik a tábor, még ha ez egy kemény szakma is 😊

több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
qpee1
Gratulálok! Lassan kijön egy focicsapat a Saintses babákból 😊
több mint 11 éve
qpee1 New Orleans Saints 106
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
qpee1
Sok boldogságot nektek! 😊zemanla
köszi
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Colston az egyik, ha nem a legalulértékeltebb wr a ligában. Konzisztens és produktívclbass
Hát, idén kötött 40 millás új szerződést. Azt az évi 8 milliót nem nevezném alulértékelésnek. 😊

(Az, hogy nincs körülötte médiahype, az a személyiségén is múlik. Nagyon sok jó játékos játszik a ligában, aki körül nincs felhajtás, pont azért, mert szimpatikus, nem feltűnősködő emberek.)peterk2005
Meachem kapott 4 évre 26 milliót, Colston 5 évre 36-t, vagyis évi 700ezerrel kapott többet, ezt nem nevezném túlértékelésnek.


Mi, Saints-szurkolók kb. erre gondolunk, amikor alulértékeltnek hívjuk Colstont
A 2006-os WR-k (és Hester), akik legalább elkaptak 1000 yardot




Colston a liga történetének első olyan játékosa, aki az első hat szezonjában legalább 48 TD-ig jutott, de nem kapott egy probowl-meghívót sem.

Szerintem ez lehet is az alulértékeltség szinonimája.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
qpee1
Sok boldogságot nektek! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
qpee1
Jól tették. 😊 Grat!
több mint 11 éve
qpee1 New Orleans Saints 106
-amfoci.hu
végre nyert a SAINTS 😊) és megszületett a lányom 3-án (én a saint nevet akartam de leszavaztak):-P
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha nem fellebbez. Ha fellebbez, akkor megint lehet belőle egy olyan bírósági kör, mint az előző.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)