New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Egy "nagynevű" WR-t, Jason Hillt hívtuk workoutra.atapapa
és Toon-nal mi a helyzet? elég nagy a csend körülötte.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Egy "nagynevű" WR-t, Jason Hillt hívtuk workoutra. atapapa
ez az aki a 49ersbe is volt?Kiss
aha, bizonyára nincs jobb elérhető WR a piacon egy 6 év alatt 1000 yradra jó embernél :/atapapa
tavaly októberben 248 yardot és 3 TD-t hozott össze,ez volt az év legjobb hónapja neki kb. Kíváncsi vagyok am ,hogy mennyi dropja volt neki ,de semmilyen statot nem találok ezzel kapcsolatba.Kiss
Volt tavaly 25 elkapása, ha 2 dropja volt, az se tud szignifikáns minta lenni.
Az sokat elmond, hogy a WR-szegény Jaguarsban se tudott gyökeret verni.

Idén is halmozzuk a rekordokat, mi vagyunk az első olyan csapat az NFL történetében, amely legalább 100 pontot elérve kezdett 0-4-s mérleggel

2012 NOR szerzett pont: 110 engedett pont: 130, dif: -20
2002 MIN szerzett pont: 99 engedett pont: 141 dif: -42
1994 DEN szerzett pont: 92 engedett pont: 137 dif: -45
1993 ATL szerzett pont: 91 engedett pont: 146 dif: -55
1952 PIT szerzett pont: 90 engedett pont: 106 dif: -16

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Egy "nagynevű" WR-t, Jason Hillt hívtuk workoutra. atapapa
ez az aki a 49ersbe is volt?Kiss
aha, bizonyára nincs jobb elérhető WR a piacon egy 6 év alatt 1000 yradra jó embernél :/atapapa
tavaly októberben 248 yardot és 3 TD-t hozott össze,ez volt az év legjobb hónapja neki kb. Kíváncsi vagyok am ,hogy mennyi dropja volt neki ,de semmilyen statot nem találok ezzel kapcsolatba.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Egy "nagynevű" WR-t, Jason Hillt hívtuk workoutra. atapapa
ez az aki a 49ersbe is volt?Kiss
aha, bizonyára nincs jobb elérhető WR a piacon egy 6 év alatt 1000 yradra jó embernél :/



több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Amúgy az 1/1 felvetését felteszem viccnek szántátok, hogy jobb legyen a hangulat.peterk2005
mi nem 1/1-be gondolkozunk...mi a Super Bowlba..csak ezzel is rekordokat akarunk felállítani ,hogy 0-4-ről hazai pályán megnyerjük a Super Bowlt.Én azt hittem ,hogy ez nyilvánvaló...
Kiss
Na, azt hiszem, ezért jó a linkelt video 😊hajdu
hát igen hitet adott 😊 am nekem elsőnek a "fekete lovagról" Newton ugrott be..de ez csak vicc,értem ,hogy miért linkelted be és lehet ,hogy a játékosoknak is megkéne mutatnod 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Egy "nagynevű" WR-t, Jason Hillt hívtuk workoutra. atapapa
ez az aki a 49ersbe is volt?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Amúgy az 1/1 felvetését felteszem viccnek szántátok, hogy jobb legyen a hangulat.peterk2005
mi nem 1/1-be gondolkozunk...mi a Super Bowlba..csak ezzel is rekordokat akarunk felállítani ,hogy 0-4-ről hazai pályán megnyerjük a Super Bowlt.Én azt hittem ,hogy ez nyilvánvaló...
Kiss
Na, azt hiszem, ezért jó a linkelt video 😊
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Amúgy az 1/1 felvetését felteszem viccnek szántátok, hogy jobb legyen a hangulat.peterk2005
mi nem 1/1-be gondolkozunk...mi a Super Bowlba..csak ezzel is rekordokat akarunk felállítani ,hogy 0-4-ről hazai pályán megnyerjük a Super Bowlt.Én azt hittem ,hogy ez nyilvánvaló...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Egy "nagynevű" WR-t, Jason Hillt hívtuk workoutra.

Mivel más dolgom is volt a meccs közben, annyira nem tudtam figyelni, így ma ismételtem picit, 1-2 drive-ban azért már végig úgy álltunk fel, hogy Galette - Jordan - Hicks - Smith.
A legjobban talán ekkor teljesített a fal, igaz az első TD előtt pont ez az összeállítás adott perceket Rodgers-nek a zsebben. Bár szerintem úgy lenne igazán hatékony ez a névsor, ha Galette és Smith helyet cserélne, de Smith-t nem nagyon akarjuk bántani, hogy kivesszük a "helyéről".

Tuti lenne egy jó DE a következő drafton, de két dolgon gondolkodtam ma
- ki volt utoljára az az első körben húzott 4/3-as DE, aki újoncként is vadállat volt a csapatában?
- a 4/3-as sackgyárak között hányan keltek el az első körben?

Nem szívderítő az eredmény.

Tavaly ezek a 4/3-es endek értek el legalább 8 sacket, félkövérrel azok, akik első körben keltek el annak idején
Jared Allen
Jason Babin
Jason Pierre-Paul
Chris Long
Cliff Avril
Chris Clemons
Trent Cole
Julius Peppers
Mark Anderson
Andre Carter
John Abraham
Robert Mathis
Charles Johnson
Osi Umenyiora
Dwight Freeney
Jabaal Sheard?
Jeremy Mincey

Clayborn 7,5 sacket csinált és ő újonc is volt.

Itt pedig azon 4/3 DE-k listája, aki legalább 8 sacket szereztek újoncként 1990 óta
Jevon Kearse
Dwight Freeney
Simeon Rice
Julius Peppers
Anthony Smith
Hugh Douglas
Chris Mims
Justin Smith
Lorenzo Bromell
Vonnie Holliday

Nem egy hosszú névsor 😮
Ugye nálunk a Payton-korszak alatt csak kétszer volt legalább 8 sackes teljesítményünk, mind a kétszer Smith volt az elkövető.
Arra próbálok célozni, hogy ha sikerül is nem bustot draftolni erre a posztra jövőre, az első évben hatalmas impact még nem várható. Azt látjuk hogy 6-7 sackre alkalmas DE mit ér.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy az 1/1 felvetését felteszem viccnek szántátok, hogy jobb legyen a hangulat. 😊 Ha ez a csapat 1/1 lesz, akkor nincs értelme focit néznem, mert úgyse értem mi zajlik a pályán. 😊

De ha netán mégis megtörténne, akkor a ti helyzetetekben Brees utódlásán gondolkodni nagyon korai. Brees-ben minimum 5-6 év még benne van, mire mennétek vele, ha húztok egy értelmes utódjelöltet elöl? Csak kidobott pick lenne. Ha beválik, négy év múlva elvinné valaki, ha meg nem, akkor meg azért. Nálatok egyértelműen letrade lenne jó valahol a kör első fele közepéig, és betankolni belőle pickekből.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
A liga szégyene lenne, ha Ryan előbb lenne MVP, mint Brees. Nem az idei ligáé, hanem az elmúlt 4 évé.atapapa
Hát ilyenek sajnos vannak. BigBen pl. rookie évében lett bajnok, előbb, mint PM, pedig 2005-ben a Colts #O első, a #D második volt a ligában.
Az legyen a lényeg, hogy valamikor összejöjjön neki, és ne járjon úgy, mint Marino a gyűrűvel. Bár, ha Marino-t kérdeznénk, ő valószínűleg gondolkodás nélkül Brees "problémáját" választaná. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 espn.go.com/nfl/team/stats/_/name/no/new-orleans-saints

White 0 PD? Patrick játszott 5 percet, és már sikerült neki védekeznie... Pihentessük, PatRobnak is jót tett volna...Gyurma Pappa
Ezt nem is értettem eddig se, hogy White miért játszik, mikor eddig még csak a folyamatos lekéséseivel, elváltásaival tűnt fel, Patrick meg alig játszott, és a legjobb CB-nk volt kis túlzással...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
 espn.go.com/nfl/team/stats/_/name/no/new-orleans-saints

White 0 PD? Patrick játszott 5 percet, és már sikerült neki védekeznie... Pihentessük, PatRobnak is jót tett volna...

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Jenkinsnél ennyi safety szerzet több interceptiont a ligában az elmúlt 4 évben 😂
(ld. fent)
és ezek közül ennyi kelt el később, mint az első kör
(ld. fent)
atapapa
Viszont az első körösök között befér a top12-be.
 www.pro-football-reference.com/play-index/psl_finder.cgi?request=1&match=combined&year_min=2009&year_max=2012&season_start=1&season_end=-1&age_min=0&age_max=99&draft_round_min=1&draft_round_max=1&league_id=NFL&team_id=&is_active=&is_hof=&pos_is_s=Y&c1stat=def_int&c1comp=gt&c1val=&c2stat=&c2comp=gt&c2val=&c3stat=&c3comp=gt&c3val=&c4stat=&c4comp=gt&c4val=&order_by=def_int

Persze azt is lehetne mondani, hogy az első körösök közül csak négyen rosszabbak tőle.Atari
Kár hogy a mellette-mögötte lévő 4 játékosból Roy Williams nem játszott meccset 2010 óta, Barron és Smith meg újoncként látott összesen négy-négy NFL-meccset.
Landry meg az elmúlt 3 szezonban összesen egy szezonnyi meccset volt kénytelen kihagyni, bár Jenkins profi pályafutásának alakulása legfőképpen az övéhez fogható.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Ahogy Ata is írta, Jenkinst visszarakni Cornernek (Ott megnézni) és egy rendes Safetyt hozni! De ez is csak EGY lépés lehetne a D# rendezésből!

Abban is egyetértek, hogy idén maradjon SS, addig csiszolja, majd Paytonnal megnézzük mire is megy.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jenkinsnél ennyi safety szerzet több interceptiont a ligában az elmúlt 4 évben 😂
(ld. fent)
és ezek közül ennyi kelt el később, mint az első kör
(ld. fent)
atapapa
Viszont az első körösök között befér a top12-be.Atari
Ja, 14-ből.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Jenkinsnél ennyi safety szerzet több interceptiont a ligában az elmúlt 4 évben 😂
(ld. fent)
és ezek közül ennyi kelt el később, mint az első kör
(ld. fent)
atapapa
Viszont az első körösök között befér a top12-be.
 www.pro-football-reference.com/play-index/psl_finder.cgi?request=1&match=combined&year_min=2009&year_max=2012&season_start=1&season_end=-1&age_min=0&age_max=99&draft_round_min=1&draft_round_max=1&league_id=NFL&team_id=&is_active=&is_hof=&pos_is_s=Y&c1stat=def_int&c1comp=gt&c1val=&c2stat=&c2comp=gt&c2val=&c3stat=&c3comp=gt&c3val=&c4stat=&c4comp=gt&c4val=&order_by=def_int

Persze azt is lehetne mondani, hogy az első körösök közül csak négyen rosszabbak tőle.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Jenkinsnél ennyi safety szerzet több interceptiont a ligában az elmúlt 4 évben 😂

és ezek közül ennyi kelt el később, mint az első kör
atapapa
Jaj 😮 Ez így erős azért
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Jenkinsnél ennyi safety szerzet több interceptiont a ligában az elmúlt 4 évben 😂
 www.pro-football-reference.com/play-index/psl_finder.cgi?request=1&match=combined&year_min=2009&year_max=2012&season_start=1&season_end=-1&age_min=0&age_max=99&draft_round_min=0&draft_round_max=99&league_id=&team_id=&is_active=&is_hof=&pos_is_s=Y&c1stat=def_int&c1comp=gt&c1val=4&c2stat=&c2comp=gt&c2val=&c3stat=&c3comp=gt&c3val=&c4stat=&c4comp=gt&c4val=&order_by=def_int

és ezek közül ennyi kelt el később, mint az első kör
 www.pro-football-reference.com/play-index/psl_finder.cgi?request=1&match=combined&year_min=2009&year_max=2012&season_start=1&season_end=-1&age_min=0&age_max=99&draft_round_min=2&draft_round_max=99&league_id=&team_id=&is_active=&is_hof=&pos_is_s=Y&c1stat=def_int&c1comp=gt&c1val=4&c2stat=&c2comp=gt&c2val=&c3stat=&c3comp=gt&c3val=&c4stat=&c4comp=gt&c4val=&order_by=def_int

A Bucs topikban is említettem ma: szvsz a legközelebbi drafton ráadásul nem is feltétlen kell az 1/1 h franchise QB-d legyen: Barkley, Geno Smith, Wilson adott és ugye pl. Bray is kijöhet.empty taxi
Még az is lehet, bár sok van még hátra, kitörhet még bármelyik iránt akkora hype, hogy többen is birtokolni akarják majd (1 éve ilyenkor talán Griffin se volt tuti befutó Luck mögött a mockokon)

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként ti hogyan oldanátok meg, ha tényleg az 1/1 lenne a miénk? Körülbelül milyen trade-t képzelnétek el?Tocy
Szerintem nem lesz a miénk. Két meccset buktunk el egy ponttal meg hosszabbítással, annál sokkal nagyobb a versenyszellem ebben a csapatban, hogy alulmúljunk 31 NFL-csapatot. Meg a D is fejlődhet valamit, innen csak előre van út (Az más lapra tartozik, hogy fentről jön a jelzés a kézifékre, de ez nem tűnik reálisnak).

Ezzel a tréd-lehetőséggel nem akartam senkit se összezavarni, félig viccesen mondtam egy hete. Csak akkor lenne realitása, ha miénk az 1/1 és nagyobb versengés indulna be mögöttünk a draft legjobb irányítójáért (Barkley, USC). Ekkor meg lehetne fejni valakit úgy, ahogy a Clelveland tavaly megfejte a Washingtont.
De ha össze is jön az 1/1, lehet hogy nem lesz akkora roham QB-ért, mert rengeteg csapat tárazott be az elmúlt 2 évben erre a posztra és nem biztos, hogy ilyen hamar feladják az irányítóba vetett bizalmat.
atapapa
A Bucs topikban is említettem ma: szvsz a legközelebbi drafton ráadásul nem is feltétlen kell az 1/1 h franchise QB-d legyen: Barkley, Geno Smith, Wilson adott és ugye pl. Bray is kijöhet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Rams. (Cleveland az Atlantát fejte eggyel korábban, hogy idén el is barmolja a draftot...)Amadeus91
ópersze, kevertem.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Egyébként ti hogyan oldanátok meg, ha tényleg az 1/1 lenne a miénk? Körülbelül milyen trade-t képzelnétek el?Tocy
Szerintem nem lesz a miénk. Két meccset buktunk el egy ponttal meg hosszabbítással, annál sokkal nagyobb a versenyszellem ebben a csapatban, hogy alulmúljunk 31 NFL-csapatot. Meg a D is fejlődhet valamit, innen csak előre van út (Az más lapra tartozik, hogy fentről jön a jelzés a kézifékre, de ez nem tűnik reálisnak).

Ezzel a tréd-lehetőséggel nem akartam senkit se összezavarni, félig viccesen mondtam egy hete. Csak akkor lenne realitása, ha miénk az 1/1 és nagyobb versengés indulna be mögöttünk a draft legjobb irányítójáért (Barkley, USC). Ekkor meg lehetne fejni valakit úgy, ahogy a Clelveland tavaly megfejte a Washingtont.
De ha össze is jön az 1/1, lehet hogy nem lesz akkora roham QB-ért, mert rengeteg csapat tárazott be az elmúlt 2 évben erre a posztra és nem biztos, hogy ilyen hamar feladják az irányítóba vetett bizalmat.
A rajtunk kívül jelenleg 0 vagy 1 győzelemmel rendelkező 11 csapat közül 8 választott QB-t az első körben az elmúlt 4 évben, a maradékból a Steelersnek nem a QB poszt a gondja, a Raiders és a KC lehet az a két csapat jelenleg, ahol szükség lehet ez a poszt.
Nem csodálkoznék, ha a szezon végén mind a kettő közelebb állna az 1/1-hez, mint mi. atapapa
Rams. (Cleveland az Atlantát fejte eggyel korábban, hogy idén el is barmolja a draftot...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
A front 4 állapotában Jordan helyzete aggaszt a legjobban, mivel egyértelmű hogy van benne kakaó, nem szabadna elpocsékolni, de a DE-t 4/3-ban nem oldja meg. Valahogy a fal közepén kellene neki szerepet találni. Nálam ő és Wilson az a játékos, akik miatt megfontolásra érdemesre találnám a 3/4-t, de ez kevés. Bunkley a 4/3 NT prototípusa, 3/4-ben halott lenne, Smith 31 évesen 280 fonttal már nem lesz OLB.atapapa
Nyilván ez a 3-4 csak egy alaptalan, égbőlkapott ötlet bármiféle változás reményében. Jordanben és Wilsonban hiába van potenciál, ha nem tudjuk kihasználni őket. Legyen igazad és tolják be középre Jordant és menjen a helyére Wilson. Játszon egyre többet Hicks és Patrick. Inkább szóljon ilyen fejlesztésről egy bedőlő év, mintsem stagnálásról (visszafejlődésről), és egy rossz szavam nem lesz egy vergődő D# láttán. Mindenképp meg kéne próbálni Wilsonból stabil DE-t faragni, mert a remélt elit pass-rusher szvsz lassan (minél gyorsabban) Smith helyére kell. Se ő, se Jordan nem megoldás jelenleg.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Azért szvsz lassan a Saints is el kezdhet QB utánpótlásban gondolkodni azért Brees sem olyan fiatal már.dande
Van egy elég jó csereirányítónk. Annál több energiát még 1-2 évig felesleges ide tenni.

Ha Brees megy,akkor itt úgyis nagy őrségváltás lesz, Payton is utalt már arra, hogy nem a pálya szélén akar megőszülni, nem annyira burkoltan jelezte, hogy Brees után abbahagyná és a médiában dolgozna.
Aztán lehet hogy a bounty okozta fejlemények miatt a lehetőségei változnak a focin kívül és inkább folytatná.
De jelenleg nincs ennél kisebb bajunk 😀