New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért szvsz lassan a Saints is el kezdhet QB utánpótlásban gondolkodni Brees sem olyan fiatal már, de meglepődnék ha ti Top 10-ben lennétek idén, be fogtok indulni csak hát Payton nagyon hiányzik
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Egyébként ti hogyan oldanátok meg, ha tényleg az 1/1 lenne a miénk? Körülbelül milyen trade-t képzelnétek el?Tocy
Szerintem nem lesz a miénk. Két meccset buktunk el egy ponttal meg hosszabbítással, annál sokkal nagyobb a versenyszellem ebben a csapatban, hogy alulmúljunk 31 NFL-csapatot. Meg a D is fejlődhet valamit, innen csak előre van út (Az más lapra tartozik, hogy fentről jön a jelzés a kézifékre, de ez nem tűnik reálisnak).

Ezzel a tréd-lehetőséggel nem akartam senkit se összezavarni, félig viccesen mondtam egy hete. Csak akkor lenne realitása, ha miénk az 1/1 és nagyobb versengés indulna be mögöttünk a draft legjobb irányítójáért (Barkley, USC). Ekkor meg lehetne fejni valakit úgy, ahogy a Clelveland tavaly megfejte a Washingtont.
De ha össze is jön az 1/1, lehet hogy nem lesz akkora roham QB-ért, mert rengeteg csapat tárazott be az elmúlt 2 évben erre a posztra és nem biztos, hogy ilyen hamar feladják az irányítóba vetett bizalmat.
A rajtunk kívül jelenleg 0 vagy 1 győzelemmel rendelkező 11 csapat közül 8 választott QB-t az első körben az elmúlt 4 évben, a maradékból a Steelersnek nem a QB poszt a gondja, a Raiders és a KC lehet az a két csapat jelenleg, ahol szükség lehet ez a poszt.
Nem csodálkoznék, ha a szezon végén mind a kettő közelebb állna az 1/1-hez, mint mi.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Egyébként ti hogyan oldanátok meg, ha tényleg az 1/1 lenne a miénk? Körülbelül milyen trade-t képzelnétek el?Tocy
Valszeg a qb needes csapatok megint még a székházat is el fogják adni, hogy felmenjenek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Szerintem is alkalmasabb az emberezésre Robi és Greer, de én nagyon szívesen megnézném ezt a back sevent úgy, hogy mire lenne képes akkor, ha a front 4 tud nyomást csinálni.
Spanglit nem küldeném el. Bizonyította már nem egyszer, hogy jó DC, a giantes évein túl a Ramsben a 2. évére is jó védelmet épített fel, ami igaz, tavalyra beroggyant.
Ha csak a D miatt lenne a 0-4, akkor lehetne erről beszélni, ha az O meccsről meccsre földön és levegőben is hengerelne, lehetne erről beszélni, ha a pálya szélén nem olyan edzők állnának, akik NFL-szinten most tanulják az önálló döntéshozást, lenne értelme a témát feszegetni.
Így viszont az lenne a leghelyesebb eljárás, ha az FO teljes bizalmáról biztosítaná SS-t, oda kell dobni neki ezt a szezont összecsiszolni a védelmet, és aki ebbe a rendszerbe alkalmatlan, azt jövőre pótolnánk.
A front 4 állapotában Jordan helyzete aggaszt a legjobban, mivel egyértelmű hogy van benne kakaó, nem szabadna elpocsékolni, de a DE-t 4/3-ban nem oldja meg. Valahogy a fal közepén kellene neki szerepet találni. Nálam ő és Wilson az a játékos, akik miatt megfontolásra érdemesre találnám a 3/4-t, de ez kevés. Bunkley a 4/3 NT prototípusa, 3/4-ben halott lenne, Smith 31 évesen 280 fonttal már nem lesz OLB.

bár most hogy mondod, hirtelen nem is tudom, hogy a mi négyesünk vagy a tiétek tetszik inkább shawnka
az eredménykövetőből hozta ide: ha én ellenfél szurkoló lennék, most kezdenék el szurkolni a Saintsnek, mert azért a 1/1-nél jobban jártok, ha 1/10-20 a pick 😊
Gyurma Pappa
Olyasmi, ha jövőre tudunk hozni egy elit pass rushert a drafton, meg 1-2 lukat betömünk a védelemben, akkor ebből akár hatalmas "visszapattanás" is lehet.

Valahol vicces lesz, hogyha nem áll talpra egyik "nagy" irányító sem, akkor minden bizonnyal Ryan lehet az MVP
Gyurma Pappa
A liga szégyene lenne, ha Ryan előbb lenne MVP, mint Brees. Nem az idei ligáé, hanem az elmúlt 4 évé.
Nekem is böki a csőröm már egy ideje, hogy sokszor amikor jó esélye lenne picket csinálnia, a labdavadászat helyett csak a bighit-re megy (esküszöm néha még a helyezkedésében is ezt vélem felfedezni), utána meg veri a mellét, mint egy túllőtt gorilla.
clbass
Nincsenek adottságai a pickhez, inkább megpróbál a földön labdát szerezni, de ott se sikeres.
48 NFL-meccs: 3 int és 4 FF.
Egyszerűen nincs olyan területe a játékának, amiben kicsit is kiemelkedő lenne. Nem mondom, hogy bust, Ellis se bust, mert kezdő mindig, csak mindkettőnek van a posztján vagy 10-15 jobb játékos, ami első körösöktől rosszul fest.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Egyébként ti hogyan oldanátok meg, ha tényleg az 1/1 lenne a miénk? Körülbelül milyen trade-t képzelnétek el?
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Kinti fórumokat böngészve megakadt a szemem egy hozzászóláson. Konkrétan Jenkins ekézés. A srác szavajárásával Jenkins még mindig bounty-style-ban nyomja (itt most nem a facemask-os esetre kell gondolni). Nekem is böki a csőröm már egy ideje, hogy sokszor amikor jó esélye lenne picket csinálnia, a labdavadászat helyett csak a bighit-re megy (esküszöm néha még a helyezkedésében is ezt vélem felfedezni), utána meg veri a mellét, mint egy túllőtt gorilla. Az meg mellékes, hogy hány yard jött róla, ami elkerülhető lett volna.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
bár most hogy mondod, hirtelen nem is tudom, hogy a mi négyesünk vagy a tiétek tetszik inkább shawnka
az eredménykövetőből hozta ide: ha én ellenfél szurkoló lennék, most kezdenék el szurkolni a Saintsnek, mert azért a 1/1-nél jobban jártok, ha 1/10-20 a pick 😊

Valahol vicces lesz, hogyha nem áll talpra egyik "nagy" irányító sem, akkor minden bizonnyal Ryan lehet az MVP, mert k-ra nincs olyan játékos, aki megkaphatná (mert afelől ne legyen kétség, hogy egy Brady menetelés vagy egy bármelyik Manning teljesítmény mellett a "kis" Falcons irányítója lesz az MVP). Ez azért eléggé vicces, mert Brees, aki lassan minden létező rekordot megdönt, nem képes összerakni úgy jó évet, hogy ne vigye el előle valaki a címet. Idén, hacsak nem futunk egy 12-0-át (nem), akkor persze kizárt, hogy egyáltalán jelölt legyen 😊Gyurma Pappa
Hosszú még a szezon, lesznek ott még bukkanók, és ezt már a mi topikunkban is írtam, az NFL csapatok többsége azért rendelkezik a labdát elkapni képes safety-vel, és akkor a tegnapi meccsen máris nem 3 TD 1 pick, hanem 2 TD 3 pick a mérleg. Mert érdemes megnézni, hogy a 3 nagy playnél (kb 180 yard) mit művelt Nakamura.

Én tegnap a Packers ellen már nektek szurkoltam 😛

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
bár most hogy mondod, hirtelen nem is tudom, hogy a mi négyesünk vagy a tiétek tetszik inkább shawnka
az eredménykövetőből hozta ide: ha én ellenfél szurkoló lennék, most kezdenék el szurkolni a Saintsnek, mert azért a 1/1-nél jobban jártok, ha 1/10-20 a pick 😊

Valahol vicces lesz, hogyha nem áll talpra egyik "nagy" irányító sem, akkor minden bizonnyal Ryan lehet az MVP, mert k-ra nincs olyan játékos, aki megkaphatná (mert afelől ne legyen kétség, hogy egy Brady menetelés vagy egy bármelyik Manning teljesítmény mellett a "kis" Falcons irányítója lesz az MVP). Ez azért eléggé vicces, mert Brees, aki lassan minden létező rekordot megdönt, nem képes összerakni úgy jó évet, hogy ne vigye el előle valaki a címet. Idén, hacsak nem futunk egy 12-0-át (nem), akkor persze kizárt, hogy egyáltalán jelölt legyen 😊

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amelyik csapat kb. 5 kísérletből nem tud 2 yardról TD-t csinálni, az nem érdemel győzelmet.
Ennyi bírói segédlettel, meg már igazságtalan is lett volna. 😕

(
clbass
A sig-edről a bombázás utáni Drezda, vagy Hirosima jut eszembe.)
Atari
Jogos, azt azért meg kellett volna oldani...meg ez a holding itt a végén...és a rengeteg drop...a falunk most egész jól működött, Brees is jól teljesített...futójátékunk abszolút semmi nem volt, úgy látszik a falunk egyszerre nem alkalmas mindkét játékra 😀 A védelem viszont semmit nem javult, továbbra is mindegy, hogy mivel próbálkozik az ellenfél, ha jól hajtja végre, közünk sincs hozzá. És ez baj, na nem mintha 0-4-nél még bármi komolyabb dologról kellene beszélni, de akkor is. A bírók is velünk voltak bőven, ez az igazság...
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Amelyik csapat kb. 5 kísérletből nem tud 2 yardról TD-t csinálni, az nem érdemel győzelmet.
Ennyi bírói segédlettel, meg már igazságtalan is lett volna. 😕

(
clbass
A sig-edről a bombázás utáni Drezda, vagy Hirosima jut eszembe.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Bár Spanglinak muszáj lenne lépnie valamit, mert a csodát azt várhatja. Itt fog kiderülni igazán, hogy mennyire jó szakember. Ha a játékosok képtelenek kivitelezni a sémáját, akkor neki kell abba belenyúlni. mese nincs.clbass
Teljesen egyetértünk. El kell szakadni a "szokásos" 3-4 vs. 4-3 felfogástól. Ha Gyula (deacon75) figyel most, akkor le fogja írni nálam jobban: a modern futballban már szerepek vannak kiosztva, nem elsősorban a posztok. Egy FS ugyanúgy foghat embert vagy ha feláll 2 pontosba egy De, akkor rögtön LB-vé változik, és elképzelhető hogy zónázni fog.
A mostani emberanyag egyszerűen nem alkalmas erre, amit játszani akar SS. Igazából nem tudom, mire alkalmas a mostani emberanyag, de erre nem. Nincs időm és kedvem playbookot csinálni a Saintsnek (igazából épp a saját csapatomnak sincs időm playbookot csinálni 😛), van aki ezért lényeges több pénzt kap.
Inkább ott a kérdés, hogy mit akarunk ettől a szezontól? Suck for 1/1 (1/2), és akkor tényleg megadeallel a következő 3 évben megint szétdraftolni magunkat a védelembe, hogy utána megint ez legyen? Mert az elmúlt 4-5 draft elsősorban a védelemről szólt, kezdve Jenkinstől egészen Hicksig. Nagy FA igazolással senki ne számoljon, jövőre meg kell fizetni Graham-t (ott leginkább Colston-szerű szerződés várható, de akkor is zsebbe kell majd nyúlni), ráadásul FA piacról inkább T kellene.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Spangli nem hagyományos 4-3D-t játszik, a fő gond ott van, hogy az ő rendszerére alkalmatlan a keret, főleg a secondary. Most előállt egy fordított Jason David szituáció, ő annak idején emberfogásra volt alkalmatlan.Gyurma Pappa
Értem, de ettől függetlenül hasonló a véleményünk. Lehet, hogy láma kérdés, de nem állna jobban ennek a d-nek jelenleg a 3-4. Gondolok itt arra, hogy pl Jordan hiába elit játékos a maga nemében, de nyomást gyakorolni képtelen alapesetben. Smith meg egymaga kevés. Az OLB-k gyengék. 3-4 ben már Wilson-t is el tudnám képzelni oda. Egy ilyen sor nem hiszem, hogy roszabb lenne a mostaninál:
Smith-Hawthrone-Lofton-Wilson
Hicks-Bunkley-Jordan

Persze ilyen most úgyse lesz, csak elvi síkon gondoltam.
Bár Spanglinak muszáj lenne lépnie valamit, mert a csodát azt várhatja. Itt fog kiderülni igazán, hogy mennyire jó szakember. Ha a játékosok képtelenek kivitelezni a sémáját, akkor neki kell abba belenyúlni. mese nincs.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
a keretünk nem is nagyon lenne alkalmas egy hagyományos 4-3 D-re.clbass
Spangli nem hagyományos 4-3D-t játszik, a fő gond ott van, hogy az ő rendszerére alkalmatlan a keret, főleg a secondary. Most előállt egy fordított Jason David szituáció, ő annak idején emberfogásra volt alkalmatlan.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Azon kezdtem el gondolkodni, hogy ha már kuka a szezon, akkor szép lassan betanulható e Spangli D-je, vagy már szezon közben el kell zavarni, belátni h hibáztunk, és más irányba elindulni már most. Leszámítva, h valóban van néhány egyénileg kiábrándító teljesítmény, egyetértek azokkal a hangokkal, hogy a D tele lenne remek, de legalábbis szolid játékosokkal. Ez a rendszer egyszerűen eddig egy kalap sz@r. Ettől biztos, hogy többre hivatott az alapanyag. Ha marad a zóna, Jenkinst vissza kéne tenni cornerbe, hátha ott (több) haszna is lenne. Ilyen safety munkát más is végez. A falba pedig jöjjenek a fiatalok, mert kb mindegy, de hátha még ki lehet nevelni belőlük valakit. Tudom, hogy a Giants is lassan vette fel a ritmust anno, de egyszerűen nem látom az irányt és a javulás lehetőségét. Ha az volt Spangli tökéletes rendszere akkor azt se látom kivel lehetne behelyettesíteni az akkori játékosait. Mintha erre nem lenne alkalmas az alakulat. Kezdve az emberfogásra szakosodott sec-cel, és a nyomást gyakorolni képtelen D-line-nal. Williams hibrid rendszere, és draftjai után egy kicst olyan érzésem van mintha, a keretünk nem is nagyon lenne alkalmas egy hagyományos 4-3 D-re. Bár amíg ilyen sérüléshullám tizedeli az LB sort, nincs is nagyon miről beszélni.
AZ O tényleg kezdett éledezni, de kulcsszituációkban megint bosszantó sok drop volt 😕 0-4...sok jóra már nem számítok idén. A következő cél egy elit WR/OLB a drafton 😉 eddig úgy néz ki magasan húzhatunk majd...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Teljesen homályzónában van a D jelenleg. Tévedtem, amikor azt mondtam tavaly, hogy többet lehet kihozni belőlük.
Eleve nem értek egy csomó mindent: miben bízik Spangli? Ez a DL nem lesz jobb. Smith már öreg, Galette és Wilson még fiatalok, Jordan meg nem egy passrusher. Amikor 3 (4) DE van a pályán eléggé tudnak ficánkolni, de ezt nem lehet csinálni mindig, sokszor még egyértelmű passzoknál sem, mert akkor jön a screen, ezért korlátozottan nyomjuk.
Ezen a meccsen egy NFL szintű LB játszott, nem véletlenül voltunk sokat nickleben fent. Nincs ez közepesnek mondható OLB sem a keretben, Casillas legalább közepes NFL szintet megüti, Hawthorne a szélen sajnos azt sem, ráadásul nem is játszott. Azt se tudom, kik játszottak most a szélen, és látszott is: ettől a kifelé menő futásokat. Nem Jordanen vagy Bunkleyn próbálnak keresztül futni. Ha Vilma visszajön (lehet, csak jövőre kéne, legyen 100%-os inkább), akkor Lofton kimehet a szélre ficánkolni (bár coverage-ben ő sem 100%-os megoldás, de a mostani vicceknél jobb), de a WLB akkor is kérdéses még, de talán Casillas elbírja.
A másik amit nem értek, hogy miért erőltetjük White-ot, és miért nem játszik Patrick. Jenkins borzasztó, Ál-Sharper szintén. Greert szerintem nem láttam ennyire megverve, amikor 100%-os volt, már jó ideje, ő sem lesz fiatalabb, és szerintem most sem 100%-os. Az egyetlen DB-nk akiről jót lehet mondani, az PatRob, úgy hogy őt is sokszor megverték. Beleülteti őket SS ezekbe a cover3/4-es zónákba, és nyeljük a 1st-öket a 6 yardos passzokkal.
Annyira szét van esve a D, hogy azt se tudom, hogy hova húznék most az első körben. Az biztos: ha top5-ös pickünk lesz, akkor el kell gondolkodni valami monsterdealen, és a lehető legtöbb játékost idehozni: 1 DE-t és 1 OLB-t mindenképp. Nem 1 kiváló játékos kell ide, nem kell egy Patrick Willis (najó, persze hogy kéne), inkább több átlag feletti játékos kellene. Greernek talán van még egy jó éve, ha idén nem sérül le, szóval a CB kérdés már nem csak depth szempontból lehet érdekes.

Egyébként pozitívum: Brees nem dobott INT-t 😊 (mondjuk ebben szerepe volt a két okos Packers DB-nek is)
Az O egyetlen komoly gonddal küszködött: a playhívás kritikus helyzetekben.
1) A GL szitu, volt 3 kísérletünk, 3 passz, no TD, a 2 yardosról.
2) 27-21-nél 3 passz és out.
Ez előző meccs is olyan volt és ez is az szerintem, amire már idény előtt utaltam: ezek Paytonnal meg vannak. Jr. és Kromer nem értenek a játék menedzseléséhez, és ez nagyon-nagyon jól látszik már. Paytonnak is idő kellett, de ő ebben is nagyszerű. A korábban sok ilyen meccset lehoztunk, amikor jobb volt az ellenfél vagy épp szerencsével voltunk meccsben. A mostani edzői gárdából a győzni tudás hiányzik.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
azért tegyük hozzá, h egy GB offense volt ma az ellenfél, én nem is vártam tőlük többet.
lol
Ez a GB O nem az, amely tavaly halomra verte a ligát, egy jó védelem (Seattle) lemérte egy hete, hogy mi a súlyuk jelenleg.
Ha nincs Rodgers sérülése, akkor a fumble szinte biztos nincs, a pick is lehet hogy elmarad, szvsz legalább 6-7 pontot bent hagytak a körülmények a GB tárában.
Ez a GB 3 meccsen 16 sacket engedett, még a SEA-meccs nélkül is meccsenként négyet, ma Rodgersnek legfeljebb csak a szemét tudtuk kiszúrni, sackkel nem találkozott.

De mindegy is, Jenkins nem csak e meccs alapján érdemel ekézést, minden meccsen rátesz néhány lapáttal nálam.

több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Ha azt mondom, hogy Hartley nem egy bajnokesélyes csapat rúgója, akkor azt is kell mondanom, hogy Jenkins nem bajnokesélyes csapat safetyje.
Az egy dolog, hogy nincs pass rush, de szarul helyezkedik állandóan, szerelni alig tud, gyorsabb mint Harper, mégis rosszabbul használható blitzre.

Arra spekuláltam, hogy majd ficánkolni fog a zónában és hogy a kevesebb Harper-blitzcel érkező kisebb felelősséget már kezelni tudja... De szó sincs erről, nincs olyan eleme a játékának, ami azt sugallná hogy a class legjobb DB-je volt anno. atapapa
azért tegyük hozzá, h egy GB offense volt ma az ellenfél, én nem is vártam tőlük többet.
ha Brees-ék tudják tartani a frontot minden meccsen, akkor még sok bekapott ponttal is van esélyünk egy nagyon csúnya alapszakasz elkerülésére.

rohadtul hiányzol Payton. 😕

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
több sikert a továbbiakban srácok, remélem jobbra fordulnak erre a dolgok!

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ha azt mondom, hogy Hartley nem egy bajnokesélyes csapat rúgója, akkor azt is kell mondanom, hogy Jenkins nem bajnokesélyes csapat safetyje.
Az egy dolog, hogy nincs pass rush, de szarul helyezkedik állandóan, szerelni alig tud, gyorsabb mint Harper, mégis rosszabbul használható blitzre.

Arra spekuláltam, hogy majd ficánkolni fog a zónában és hogy a kevesebb Harper-blitzcel érkező kisebb felelősséget már kezelni tudja... De szó sincs erről, nincs olyan eleme a játékának, ami azt sugallná hogy a class legjobb DB-je volt anno.

több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ja, legalább egy újabb rekord megvan, van mire verni a 0-4 mellett.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Hartley nagyon megkeveredett a holding miatt, sztem elsőre az 50+-t is beverte volna.

egyedül az offense teljesítménye miatt nem vagyok teljesen elkeseredett, de ez a védelem botrányos. Jennings 4 ember között kapja el a labdát, komolyan?

de nem is értem mi a baj, mert nem szar játékosok ezek ligaszinten, mégis hiányzik valami. lehet csak én vártam túl sokat Spanglitól..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Hartleyt nagyon szeretem, de lehet vissza kéne hozni Kasayt... Gyurma Pappa
Ennyi mizéria után lehet hogy ő is kihagyja. Az egy héttel ezelőtti idegesítőbb volt.
Viszont szó mi szó, nagy álmokat labilis rúgóval nem lehet dédelgetni, és Hartley nem clutch, ezt már sokszor bizonyította.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Ennyi bírói segítséget nem fogunk kapni többet. A O felébredni látszik, egy komolyan szar drive volt. A D semmi újat nem mutatott, PatRob elkapta, amit már többször el kellett volna kapnia. Hartleyt nagyon szeretem, de lehet vissza kéne hozni Kasayt...

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ivory megint miért inactive?Tocy
Mert Kromer szerint Ingram jobb nála
Ő nem csak 1 yardot átlagol, hanem még fumble-t is csinál


Teljesen megérdemelt vereség, normális bírók mellett esélyünk se lett volna.
Legalább Brees-nek volt ideje és kiderült, hogy Colston nem felejtett el játszani, csak kellett neki végre egy hét, amikor egy napon se említette őt az I-report.

0-4 mellett az ilyen morzsákat is meg kell becsülni.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ivory megint miért inactive?