New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
A Browns és mi vagyunk nyeretlenek a ligában, kicsit szokatlan lesz a 31. hely minden PR-en 😂

Egyébként azok mellett amit leírtatok egy dolog lep meg és idegesít: Jimmy 2 dropja. Mivel nála szó nem lehet arról, hogy nem jó, ezért egy dolog marad: mentális problémák.

És akkor szerintem: Strief és Bushrod (aki annyira nem volt szar ezen a meccsen, vagy csak Striefhez képest vol jó) nem rossz játékosok, persze nem elit, de ennyire nem rosszak. Colston, Graham elit elkapók, Brees meg a 2000-es évek egyik legjobbja. Mégis ez van, szóval nem tudok másra gondolni: coaching fail, méghozzá epic. Nem véletlen, hogy Jr. nem maradt ott Oaklandben, és Kromer is maradt itt szépen. Sajnálatos, de ők még nincsenek felkészülve erre.

Komolyan azon gondolkodtam éjszaka, hogy Brees benchelni kellene (mert a végén még meg is sérül, és az annyira nem lenne vicces), Daniel lehozza az idényt, elcserélni az 1/(1-2-3)-at, húzni egy elit T-t és LB-t.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
nem szeretek trollkodni, de... shawnka
Akkor miért teszed mégis Mr Grétsy? Felteszem, ez valami látens (?) mazochizmus lehet.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
nem szeretek trollkodnishawnka
Pedig ebbe a topicba még mást nem csináltál 😉

Ő nem kell nekünk, de csinálunk valami olyan trédet, mint amivel felment a Redskins Griffinért
Abból összehozunk egy jó DE-t és egy LT-t 😊 atapapa
*topicbanshawnka
mondom én 😂

inkább vonulj el és találd ki, hogy a következő összefoglalód a Smith által szokásosan kiprovokált verekedésbe miként keveri bele a bountyt, úgy hogy most nem is ellenünk játszott.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
nem szeretek trollkodnishawnka
Pedig ebbe a topicba még mást nem csináltál 😉

Ő nem kell nekünk, de csinálunk valami olyan trédet, mint amivel felment a Redskins Griffinért
Abból összehozunk egy jó DE-t és egy LT-t 😊 atapapa
*topicban
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
nem szeretek trollkodnishawnka
Pedig ebbe a topicba még mást nem csináltál 😉

Ő nem kell nekünk, de csinálunk valami olyan trédet, mint amivel felment a Redskins Griffinért
Abból összehozunk egy jó DE-t és egy LT-t 😊

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
nem szeretek trollkodni, de... Barkley meg fogja érni? 😛
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Az biztos, hogy az egyik legrosszabb formában lévő csapatról beszélünk, hogy 2 hónap múlva jók lesznek és bárkit elvernek majd, az nem változtat azon, hogy jelenleg (és ez a fontos nekem, mert most játszunk ellenük) alig van olyan csapat, akire nem fogadnék egy KC ellenében.
atapapa
ha továbbra is tartod a jó szokásod, és babonából fogadsz ellenünk, idén nagyon megszeded magad 😀

Lassan nézegetni kell, hogy mi legyen az offseasonben, és belátom: baromira alulbecsültem Payton szerepét. Erős kétségeim vannak afelől, hogy SS tudja, hogy mit szeretne csinálni egyáltalán ebből a védelemből.Gyurma Pappa
Egyre alacsonyabbak az L-s oddsaink 😂

A védelmünk szopott 510 yardot, ami majdnem százzal több annál, mint ami az első két meccsen jött.
Az O-ra felesleges a szót pazarolni, amíg Brees-t négyszer sackelte az a DL, amely két meccs alatt 1-t ért el, addig nem tudom kit anyázzak az OL-n kívül. Lehet cseszegetni a szar playhívást, dropot, kivitelezést, Brees-t, bírót..


A 4. negyedes mínusz tizenvalahány totál yard a nyolcvanas évek eleji Saints-O-t idézte.

Strief szimpatikus gyerek, ha éppen nem Brees-t kell megóvnia a védőktől:
Strief said he cant accept Sean Payton is the reason he failed to block successfully.

több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Hát ez ismét "remek" volt, szép volt fiúk. Nem gondoltam, hogy ez a szezon ennyire gyorsan kuka lesz. Lassan lehet készülni a jövő évi draftra, ha így folytatjuk, elég előkelő helyről húzhatunk majd. Egyébként Spagnaulo utódját is akár el lehetne kezdeni keresni a jövő évre. Tavaly se volt épp acélos a védelem, de őneki sikerült még a szarból is szarabbat kihozni.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
ideiglenes HC ideiglenes HC-ja mondott már le az NFL-ben? 😀
Rakás szerencsétlenség vagyunk.

Most úgy néz ki, hogy az lesz mint 2007-ben, 0-4 kezdés után SNF-t játszottunk, akkor vertük a Seattle-t idegenben.atapapa
Jajj, de el akartam felejteni azt az évet már...

több mint 12 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
ha továbbra is tartod a jó szokásod, és babonából fogadsz ellenünk, idén nagyon megszeded magad 😀

Lassan nézegetni kell, hogy mi legyen az offseasonben, és belátom: baromira alulbecsültem Payton szerepét. Erős kétségeim vannak afelől, hogy SS tudja, hogy mit szeretne csinálni egyáltalán ebből a védelemből.Gyurma Pappa
első tippem a pénzt, de hosszútávon ez nem fog összejönni neki. 😀
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Sajnos kerülgetni kell a könnyeimet...
Strief és Bushrod................. Mindegy.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Az biztos, hogy az egyik legrosszabb formában lévő csapatról beszélünk, hogy 2 hónap múlva jók lesznek és bárkit elvernek majd, az nem változtat azon, hogy jelenleg (és ez a fontos nekem, mert most játszunk ellenük) alig van olyan csapat, akire nem fogadnék egy KC ellenében.
atapapa
ha továbbra is tartod a jó szokásod, és babonából fogadsz ellenünk, idén nagyon megszeded magad 😀

Lassan nézegetni kell, hogy mi legyen az offseasonben, és belátom: baromira alulbecsültem Payton szerepét. Erős kétségeim vannak afelől, hogy SS tudja, hogy mit szeretne csinálni egyáltalán ebből a védelemből.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
ideiglenes HC ideiglenes HC-ja mondott már le az NFL-ben? 😀
Rakás szerencsétlenség vagyunk.

Most úgy néz ki, hogy az lesz mint 2007-ben, 0-4 kezdés után SNF-t játszottunk, akkor vertük a Seattle-t idegenben.

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
hivatalos: szar került a puncsostálba
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Szeretem a pozitív életszemléletet, de ha a KC megver minket, az azt jelenti, hogy a leggyengébbek egyikét se tudjuk lenyomni és még annál is nagyobb fordulatra lenne szükségünk, mint amekkorára hetek óta hiába várunk.atapapa
Azért azzal a lenggyengébbek egyikével kapcsolatban én óvatos vagyok. A KC rostere igencsak erős, sokkal többre lenne képes, mint amit az első 2 meccsen nyújtott. Előfordulhat, hogy csak rosszul startoltak. Több PO esélyes csapat is mutatott béna produkciót már - nektek beszélek? 😊 -, szóval bármi lehet.

De azért nyerjetek, ha lehet. 😊 Sőt, nyerjetek majd a Chargers ellen is. 😀peterk2005
Azért nálunk a csapat motorja, az O produktív valamennyire, ami a KC védelméről nem mondható el, pedig az elmúlt években a védelmük inkább a jobbak között volt. Azt meg egyáltalán nem látom, hogy Cassel mitől kapna életre, hacsak nem attól, hogy annyi ideje lesz a védőfalunkkal szemben, mint a nyári 7-7-es edzéseken.

Az biztos, hogy az egyik legrosszabb formában lévő csapatról beszélünk, hogy 2 hónap múlva jók lesznek és bárkit elvernek majd, az nem változtat azon, hogy jelenleg (és ez a fontos nekem, mert most játszunk ellenük) alig van olyan csapat, akire nem fogadnék egy KC ellenében.



Inaktívok estére: Morgan, Ivory, Cadet, Mack, Walker, Harris, McBride

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szeretem a pozitív életszemléletet, de ha a KC megver minket, az azt jelenti, hogy a leggyengébbek egyikét se tudjuk lenyomni és még annál is nagyobb fordulatra lenne szükségünk, mint amekkorára hetek óta hiába várunk.atapapa
Azért azzal a lenggyengébbek egyikével kapcsolatban én óvatos vagyok. A KC rostere igencsak erős, sokkal többre lenne képes, mint amit az első 2 meccsen nyújtott. Előfordulhat, hogy csak rosszul startoltak. Több PO esélyes csapat is mutatott béna produkciót már - nektek beszélek? 😊 -, szóval bármi lehet.

De azért nyerjetek, ha lehet. 😊 Sőt, nyerjetek majd a Chargers ellen is. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000064839/article/brett-favre-supports-overturned-bounty-suspensions?module=HP11_headline_stack

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Rontani nem fog az elkapósorunkon, az fix 😀Tocy
Főleg hogy Colston játéka is eléggé kérdéses holnapra

Nem eltörölték az eltiltását??? vagy lemaradtam vmiről?GhostLead
Eltörölték, de inkább csak formai hibára hivatkozva, Goodell a jelek szerint megint elmeszeli majd. Inkább az a kérdés hogy az hány meccsre szól majd és hogy annak a végrehajtását jogi eszközökkel Vilmáék tudják-e szabotálni.

több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Vilmával amugy mi a helyzet? Nagyon hiányzik az ész és a vezető a védelemből...EasyGhost
PUP lista, vagyis leghamarabb a 6. héten dönthetünk arról, hogy aktív keretre tesszük-e.
Elvileg addigra bevethető állapotban lesz, viszont nem lennék meglepve, ha akkor már rég az újonnan kiszabott eltiltásást töltené. atapapa
Nem eltörölték az eltiltását??? vagy lemaradtam vmiről?
több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Elnézést kell kérnem minden érintettől a "Cadet mint slot WR" vita miatt.
Cadet ma az elkapókkal edzett :o amit a meglepődött újságíróknak meg is magyarázott: ő csak 2 éve RB. Irányítóként kezdte (wildcat? 😛), utána lett belőle WR, majd returner és innen ugrott át futónak.
Ettől függetlenül nem látom benne azt a fürgeséget, ami egy Sproles/Bush típusú játékost slotban hasznossá tehet, sőt, inkább hoznék egy veterán kipróbált FA WR-t, mint hogy arra pazaroljunk heteket, sikerül-e Cadetnek belerázódnia az egykori posztjába (a 4,6-os 40 yardjával).
atapapa
Tudom, hogy a számok nem jelentenek semmit, bár pont ez a lényeg 😛
Ha már slot wr:
Wes Welker (combine): 40y-4.61,vj:30",bj:6'5",3c:7.09
Travaris Cadet (pro day): 40y-4.67,vj:33",bj:10'0", 3c:6.97
Ahogy régen egy kétfarkú kutyapárt plakáton volt olvasható: JÓLESZ! 😉
clbass
Rontani nem fog az elkapósorunkon, az fix 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Vilmával amugy mi a helyzet? Nagyon hiányzik az ész és a vezető a védelemből...EasyGhost
PUP lista, vagyis leghamarabb a 6. héten dönthetünk arról, hogy aktív keretre tesszük-e.
Elvileg addigra bevethető állapotban lesz, viszont nem lennék meglepve, ha akkor már rég az újonnan kiszabott eltiltásást töltené.

több mint 12 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Vilmával amugy mi a helyzet? Nagyon hiányzik az ész és a vezető a védelemből...
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Én mindenképp kipróbálnám Robyt. Jobb is lenne a mostani helyzetben Morgannél. Mélységi elkapónak is lehetne használni, szerintem. Gyorsasága megvan. (Megvagyok áldva Robyval, amíg ki nem próbáljuk rendesen. 😊 )
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Elnézést kell kérnem minden érintettől a "Cadet mint slot WR" vita miatt.
Cadet ma az elkapókkal edzett :o amit a meglepődött újságíróknak meg is magyarázott: ő csak 2 éve RB. Irányítóként kezdte (wildcat? 😛), utána lett belőle WR, majd returner és innen ugrott át futónak.
Ettől függetlenül nem látom benne azt a fürgeséget, ami egy Sproles/Bush típusú játékost slotban hasznossá tehet, sőt, inkább hoznék egy veterán kipróbált FA WR-t, mint hogy arra pazaroljunk heteket, sikerül-e Cadetnek belerázódnia az egykori posztjába (a 4,6-os 40 yardjával).
atapapa
Tudom, hogy a számok nem jelentenek semmit, bár pont ez a lényeg 😛
Ha már slot wr:
Wes Welker (combine): 40y-4.61,vj:30",bj:6'5",3c:7.09
Travaris Cadet (pro day): 40y-4.67,vj:33",bj:10'0", 3c:6.97
Ahogy régen egy kétfarkú kutyapárt plakáton volt olvasható: JÓLESZ! 😉
clbass
4,67, még jobb 😊
Viszont az a 6,97-es 3 cone meglepő (szvsz a slot WR-nek ez az egyik legfontosabb száma), vagyis inkább az a meglepő, hogy Welkernek 7,09 volt. Colstonnak volt 6,96 és még azzal se fért be a 2006-os combine 10 legjobb elkapója közé. Sőt, a legtöbb évben a top 15 is jobban teljesít.

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Hát, érdekes lesz. Már csak az lesz a kérdés, hogy ki fogja megvédeni Breest, mert azért ahhoz, hogy menjenek az ilyen játékok, kellene egy teljesíteni képes fal is. De szerintem lesz végre endaround is. Már hiányzik 😊

Egyébkét nem tartom hülyeségnek, hogy Cadet is játsszon WR-t, és ha Henderson 100%-os, akkor egy kérdésem marad: Morgan pontosan mit csinál a keretben? Mert még Robyban is több potenciál van, mint 3.-4. elkapó...Gyurma Pappa
Morganra azt hitték, hogy jobb mint a portás 😛 de mégsem 😕 Raknám ki mint macskát sz... és hoznék helyére egy bizonyított veteránt. nem baj ha nem gyors, csak fogja meg a labdát 5-10yardnál. már ezzel előrébb lennénk