New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Az NFL-nek a bountyról besúgó volt alkalmazottunk azért lett kirúgva annak idején, mert kétszer is hazudott a csapatnak, hogy szabadságra mehessen 😀
Az NFL természetesen most amellett kardoskodik, hogy egy kibaszottul szavahihető emberről van szó.


Megbocsátható, de ha az SB-n megtudta csinálni a 2 pontost.. 😀 😀krixtofer
Tök igaz, szinte ugyanaz a jelent volt, csak az sikerült 😊

Nem tudom eldönteni, hogy mennyire a védelem szar, és mennyire a szisztéma.Gyurma Pappa
Talán még emlékeztek, erről elmélkedtem olyan február környékén. Nincs igazi playmaker a védelemben, hiába van tele a keret a draft elején választott játékossal.

Smith, Ellis, Jordan, Bunkley, Jenkins, Robinson (Vilma) első körös, Lofton, McBride, Ruud, Harper második körös volt. Ez 11 játékos.
E társaságnak talán a feléért adnám oda azt a picket, amivel a Ligába jöttek, de elitnek egyik se elit.
Jordannel már most elégedett vagyok, soha nem lesz elit pass rusher, de mindhárom downnál alkalmazható, harmadikra DT-ként.
Robinsont nagyon megkedveltem, ha néhány mentális hibát levetkőzne és megtanulja elkapni a labdát, akkor elit is lehet.
Hawthorne szerintem MLB-nek lenne jó ezzel a sebességgel, ha nem javul nagyot, akkor esélyes hogy repül a szezon végén, erre alkalmas szerkezetben lett megkötve a szerződése.

2 meccs után azt kell mondanom, hogy ami működött Williams alatt, SS azt is tönkretette: a secondary szerintem az emberfogással jól funkcionált, figyelembe véve azt, hogy Harper rengeteget ment blitzre és az LB-knél is ez volt a trend. A lehetőségekhez képest egy az egyben viszonylag jól megoldották a DB-k a feladatot.
A zónával viszont nem boldogulunk eddig, de természetesen ha már SS-szintű DC-nk van és ez egy ilyen átmeneti év lesz, nem szabad visszatáncolni, fel kell áldozni a szezont az átállásra és a holtszezonban 1-2 kulcsposzton drafttal, FA-vel minőségi cserét végrehajtani.

Ez nálam így nézne ki
Jenkinst vissza cornernek, safetyként nem váltotta meg a világot, viszont zónában jó CB tudna lenni szerintem. Ha ezt meglépjük kell egy veterán FS, ha nem, akkor Harpert kell lecserélni egy coverage-ban jobb SS-re.
Szert kell tenni egy legalább nagyon jó pass rusherre, aki leválthatja Smith-t. Galette, Wilson vészmegoldásnak jó lehet, de ennél több kell.
És végül szükségünk van legalább egy atletikus, területvédekezésre alkalmas OLB-re.
Ez három poszt, amiből egy a draft első körében megoldható, safety-nek pedig mindenképpen valami tapasztalt ember kéne.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom eldönteni, hogy mennyire a védelem szar, és mennyire a szisztéma.Gyurma Pappa
Az az érzésem, hogy nem is fogod tudni eldönteni addig, amíg "helyére nem kerül" újra a csapat mentálisan. Az első két meccseteket látva nekem egyáltalán nem az volt a benyomásom, hogy egy szar csapatot látok. Sokkal inkább egy olyant, mint akikre tegnap rádőlt az edzőterem, és a meccs alatt is még azon jár az eszük.
Ha majd túl lesztek ezen a mentális blokkon, akkor lehet majd megmondani, hogy melyik csapatrész mennyire is jó. Szerintem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Moore dropja az end zone előtt vasárnap megbocsátható volt, kb. a bokájához jött a labda.
atapapa
Megbocsátható, de ha az SB-n megtudta csinálni a 2 pontost.. 😀 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Nem tudom eldönteni, hogy mennyire a védelem szar, és mennyire a szisztéma. A PFT-n megjegyezték, hogy alig van átlagnál jobb játékosunk, ami részben igaz, főleg a cserékre. A kezdők között azért vannak: Jordan, Lofton, Greer, Harper, Ellis, Bunkley. Szerintem PatRob még átlagos, de felfelé tart, Casillas maga az átlag, Jenkins pedig az örök "de király, de megint semmit nem csinált" típus (azért az valahol szar, hogy a leading tackler). Hawthorne nem rossz játékos, de idén elég semmilyen, nyilván sérült, Shanle meg Shanle.
Nos, mégiscsak mi a gond, amikor a kezdők közül 6-an átlag felettiek, és igazán rossz játékos nincs? A felsorolt nevek között nem található: 1) kimondott passrusher 2) zónázni képes játékos. Galette és Wilson még nem jók (majd azok lesznek), de egyelőre ha őket a pályán látják, 3&19-nél is inkább futnak az ellenfelek...

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Igen-igen...egyébként FA-ről lehetne vadászni valami rutinos, jó kezű WR-t még? Ochocinco-t mondjuk 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Egyébként Brees pontatlanságában azért bőven benne van, hogy rengeteg labdáját elejtik, erről nem tudok statot, de érdemes lenne megnézni, hogy hány simán elkapható labdáját ejtették el.
Meg ugye, a vakoldalról folyamat jön a nyomásTocy
Igen 😊
"Ami persze nem csak az ő hibája, benne vannak az elkapók is, meg az hogy csak Bushrodról hétszer érkezett siettetés Brees-re."

Ha jól rémlik egy erről szóló stat, a két meccsen összesen 10 drop volt, bár ebben volt 1-2 nehéz eset is, Moore dropja az end zone előtt vasárnap megbocsátható volt, kb. a bokájához jött a labda.

Na meg a 0-2-ben benne van a védelem is vastagon, a legfontosabb kategóriákban ligautolsók.
Egy közepes védelemmel mind a két meccs nyerhető lett volna.

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Persze, csak érdekes, hogy megtett yardokban 3., szerzett pontokban pedig 5.-ek vagyunk 😀 És 0-2 😀 Egyébként Brees pontatlanságában azért bőven benne van, hogy rengeteg labdáját elejtik, erről nem tudok statot, de érdemes lenne megnézni, hogy hány simán elkapható labdáját ejtették el. Meg ugye, a vakoldalról folyamat jön a nyomás, kergetik, vagy éppen rázárják a zsebet, és nincs meg a szokásos dolog, hogy középen teret nyitnak Breesnek, érkezik abba a zónába mondjuk Graham, és first down...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Más téma : Érdekes, hogy akármilyen gyenge eddig Brees, és főleg az elkapóink, az offense-sünk jelenleg 3. a megtett yardokat nézve, és a passzjátékot nézve is. Igaz a Chiefs meg 5. 😀
Tocy
Ebből látszik, hogy a megtett yard se minden. Sőt, az elért pont se mutatja tökéletesen egy O erejét.
Passzonkénti elért yardban 6,6 van Brees neve mellett, ez a 7. legrosszabb.
Az elmúlt években állandóan completion rekordokat döntő Brees 70% helyett eddig 54%-kal passzol, 5. legrosszabb a ligában.
QB-rate is valahol a liga alján van jelenleg.

Ahogy peterk2005 írja, marha sok a passzkísérlet, mert menni kell az eredmény után, vagy mert az első meccsen még szoros állásnál se futottunk nagyon.

Nem csak a futás feltámadása volt nagy kontraszt az első meccshez képest, hanem az is, hogy Brees alig próbálkozott mély (20+ yard) passzal.
Az első meccsen volt 11 ilyen kísérlete ugye, vasárnap kettő, és a passzai háromnegyede 10 vagy annál rövidebb célpontra mentek.
Ami persze nem csak az ő hibája, benne vannak az elkapók is, meg az hogy csak Bushrodról hétszer érkezett siettetés Brees-re.

Lehet hogy meg kellene próbálni Bushrod helyett Brownt, utóbbi tavaly katasztrófa volt, viszont az előszezonban nagyon tetszett.
2009-ben bejött az a húzás, amikor Bushrod párszor le lett hozva, utána magára talált.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Hát igen. Amit a hétvégére kérek: Brees 25/30 280 yard 3 TD, Thomas 12 carry, 100 yard, Ingram 18 carry 70 yard 1 TD, Colston, Graham 80-80 yard, 1-1 TD, a maradék meg Sproles-Moore és esetleg Morgan, Thomas. Ennyit kérek. Tényleg. JA igen, és a védelem szerezzen végre egy labdát.

4 TD, meg 2 FG elég kell hogy legyen. Ha nem akkor, nincs miről beszélni D ügyben.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csodálkozol? Két meccsen 101 passzkísérlet. Brees lassan kettőt passzol snapenként. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Más téma : Érdekes, hogy akármilyen gyenge eddig Brees, és főleg az elkapóink, az offense-sünk jelenleg 3. a megtett yardokat nézve, és a passzjátékot nézve is. Igaz a Chiefs meg 5. 😀

Jó, a védelmünk meg nyilván utolsó 😀
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az szerintem a legtöbbünket érdekli, hogy mi zajlott a csapatnál és próbáljuk összerakni a felek által előadott mozaikokból az igazságot.
Nem mellesleg ha a Liga belebukna a bizonyításba, az jelenthetné Payton esetleges korábbi visszatérését is, de erre hangyányi esély van csak. Még néhány ilyen hét és értelme se lesz. atapapa
Bocs, hogy kívülről beleugatok, de számomra ez az ügy egyre inkább kezd olyanná válni, mint például azok a látens társadalmi problémák, amiket a társadalom többsége elítél, de megoldást nem nagyon talál, ezért precedens ügyeken keresztül vezeti le a feszültséget. Mint pl. a családon belüli erőszak, a gettók helyzete, stb. Persze jelentőségben még csak össze se hasonlíthatóak ezek a problémák, de a precedens esetek lefolyása mégis hasonlóvá teszi.

A szóban forgó látens probléma a szándékos sérülés okozás. Valamikor gladiátorok harcoltak halálig, amin az emberek szórakoztak. Ahogy a halálig tartó lovagi párbajok is egy adott kor "sporteseményei voltak". Voltak idők amikor elfogadott volt a pisztolypárbaj is, mint vita rendezési mód. Az erkölcsök változnak, ami valamikor elfogadott volt, az később bűnnek számított. Manapság eljutottunk oda - hála istennek -, hogy a sportban okozott szándékos sérülés okozást a társadalom már széles körben elítéli. De tetten érni, elkapni nagyon nehéz, szinte lehetetlen. Akit viszont elkapnak, azt - talán éppen a nagy látencia miatt - "nyilvánosan megkövezik", gyakran sokkal súlyosabban büntetik, mint a cselekedet súlya.

Szóval szerintem az ami történik az egyszerre szükséges jó, és szükségtelen rossz. A cél jó, de azok számára akiken az ostor csattan, nem igazságos, túlzott a büntetés. Őszintén sajnálom a csapatot, hogy pont ti lettetek azok, akiken az ostor csattant. Kívánom, hogy most már minél hamarabb legyen vége. És azt is határozottan szeretném, hogy ha már megtörtént, akkor ez az eset az öltözőkben elindítaná azokat a folyamatokat, amik oda vezetnek majd, hogy a jelenség kikopik a sportból, amennyire csak lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Oké, de most azt mondja Williams, hogy csak pay-for-perfomance volt. Na most akkor mi van? Gyurma Pappa
Teljesen jogos kérdés, erre írtam párral lejjebb Williams állításait olvasva

"Azt már csak én kérdem, hogy ha az NFL elhiszi mindezt, akkor Williams miért van eltiltva? Vagy az NFL szerint Williams vallomásából az a hiteles, amivel mást bemárt, amivel magát menti, az szóra sem érdemes?" atapapa
ja igen, csak a Williams szó miatt kiesett 😀 Csak Paytont figyelem. Ha a liga ezt így megkajálta, akkor egyébként egyenes következmény, hogy Paytonnak is vissza kell jönnie. Az azért szar, mert akkor nem marad igazi kifogás 😂

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Oké, de most azt mondja Williams, hogy csak pay-for-perfomance volt. Na most akkor mi van? Gyurma Pappa
Teljesen jogos kérdés, erre írtam párral lejjebb Williams állításait olvasva

"Azt már csak én kérdem, hogy ha az NFL elhiszi mindezt, akkor Williams miért van eltiltva? Vagy az NFL szerint Williams vallomásából az a hiteles, amivel mást bemárt, amivel magát menti, az szóra sem érdemes?"

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Az asszonyverés történhet otthon is (sőt inkább ott történik), a doppingolás szintén mehet az edző mögött.
De ha elfogadjuk (én nem teszem) a Liga azon állítását, miszerint ez mennyire intézményesen, Williams által könyvelve zajlott, hetente frissítve az erre vonatkozó statokat, a csapat(D)mítingeken rendszeresen beszélve erről, akkor a HC felelőssége, ha elkerülte a figyelmét.

A hasonlatodra az illik, amikor a játékosok maguk között "fogadnak" ilyenekre, ez szerintem minden csapatnál jelen van, ekkor életszerű, hogy az edzők nem tudják mi van. Különösen akkor, ha nem az egész védelem szervezi egyben, hanem a DB-k, az LB-k vagy a falemberek külön. atapapa
Oké, de most azt mondja Williams, hogy csak pay-for-perfomance volt. Na most akkor mi van? Mert ez is szabálytalan, de 1 év baromi sok érte, amikor kb. minden csapatnál van ilyen.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Az asszonyverés történhet otthon is (sőt inkább ott történik), a doppingolás szintén mehet az edző mögött.
De ha elfogadjuk (én nem teszem) a Liga azon állítását, miszerint ez mennyire intézményesen, Williams által könyvelve zajlott, hetente frissítve az erre vonatkozó statokat, a csapat(D)mítingeken rendszeresen beszélve erről, akkor a HC felelőssége, ha elkerülte a figyelmét.

A hasonlatodra az illik, amikor a játékosok maguk között "fogadnak" ilyenekre, ez szerintem minden csapatnál jelen van, ekkor életszerű, hogy az edzők nem tudják mi van. Különösen akkor, ha nem az egész védelem szervezi egyben, hanem a DB-k, az LB-k vagy a falemberek külön.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Mert ő a góré. Ha nem tudott róla, az legalább akkora baj, mint ha tudott róla.
atapapa
Szerintem meg nem. Ennyi erővel minden doppingoló vagy asszonyverő játékossal együtt el kellene tiltani a HC-kat, de nem tudok róla, hogy megtörtént volna egyszer is. Na, mert az előbbiről nyilván tudtak, az utóbbit meg miért nem előzik meg rendes pedagógia eszközökkel.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ettől még igaz lehet az ügy nagy része, csak kissé érthetetlen továbbra is, hogy Paytont miért kellett eltiltani valamiért, amiről kb. nem is tudott. Gyurma Pappa
Mert ő a góré. Ha nem tudott róla, az legalább akkora baj, mint ha tudott róla.
Most persze arról az esetről beszélek, ha minden igaz, amit az NFL mond 😀
Természetesen még ebben az esetben is sok az egy év, főleg ha Williams-t egy év után visszaengedik.
Szinte biztos, hogy valami alku része ez a pár napja "kierőszakolt" vallomás, az NFL-nek nagyon kellett valamit mutatnia a jogi fiaskó után.
A híres, sok meccses eltiltást eredményező 50000 oldalból nem tudtak/nem akartak kiadni semmit, viszont az eltiltás után fél évvel ( 😂 )tett nyilatkozatnak vélhetően Williams megkérte az árát.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/09/17/league-produces-cerullo-declaration-fo-vilma/

És tessék, őt kell keresni (Vilma már korábban belefoglalta a perébe, hogy ő lehetett a patkány). Igazán hiteles, egy kirúgott alkalmazott. Most aztán egyre stabilabb az ügy. Btw Vilma a FB-on is írta, hogy király lenne nyilvánosságra hozni, amit Mike mondott, mert bizony vannak benne gondok.



Ettől még igaz lehet az ügy nagy része, csak kissé érthetetlen továbbra is, hogy Paytont miért kellett eltiltani valamiért, amiről kb. nem is tudott.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Engem ez nem érdekel már, de Payton eltiltására továbbra sincs értelmes magyarázat, és ő a legnagyobb ( egyetlen ) érvágás...Tocy
Át lehet ugrani, amit írok 😊

Bármi is zajlott, a Liga szerint Payton tudott róla, és ez elég nekik.

Az szerintem a legtöbbünket érdekli, hogy mi zajlott a csapatnál és próbáljuk összerakni a felek által előadott mozaikokból az igazságot.

Nem mellesleg ha a Liga belebukna a bizonyításba, az jelenthetné Payton esetleges korábbi visszatérését is, de erre hangyányi esély van csak. Még néhány ilyen hét és értelme se lesz.

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Engem ez nem érdekel már, de Payton eltiltására továbbra sincs értelmes magyarázat, és ő a legnagyobb ( egyetlen ) érvágás...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Bounty-opera, 967. rész, amit most kivételesen érdemes nézni

Vilma ma vizitált Rodger-nyúlnál, nagyon eredményesnek nevezve a megbeszélést.
Majd az NFL véletlenül pont utána kiszórt egy Williams által "eskü alatt tett" nyilatkozatot

Ebben Williams előadja, hogy
- volt bounty teljesítményfokozásra,
- csak tiszta, szabályos megmozdulásra ösztönzött, a büntetéssel járó play teljesen elfogadhatatlan volt, amiért a "rosszalkodó" védő pénzbüntetést is kapott
- még akkor se járt jutalom az ilyen playért, ha a Liga utólag hivatalosan elismerte, hogy a bírák a pályán rosszul döntöttek, amikor büntettek
- "it was my view and my intention that we were only encouraging clean, aggressive hits within the rules of the NFL"
- "while I understand the pool payments were prohibited by NFL rules,they weren't intended to reward onfield misconduct"
- ebben a játékosoknak nem volt kötelező részt venniük, teljesen önkéntes alapon ment
- a "kill the headnek" köze nem volt a bountyhoz, egyszerűen arra fókuszáltak ezzel, hogy a támadó által az elkapás után vagy a védővel történő első kontaktját követően szerzett yardokat limitálja a védelem

És jön a svédcsavar
- egyszer csak ott állunk a Vikings elleni meccs előtt, amikor Vilma váratlanul felajánl 10000 dollárt Favre kiütésére, ami Williamstől távol áll, mert ő ugye soha nem adott pénz arra, hogy bárki direkt lesérüljön. A lové szerinte nem lett kifizetve, mert Favre végül a pályán volt végig
- és utána kezdtek elszaporodni az ilyen jellegű felajánlások, de Williams az életében nem kezelt erre vonatkozó pénzt, hiszen a játékosok által elkövetett ilyen-olyan hibák után befizetett összegek remekül fedezték Williams ösztönzőit, meg hát ő nem is a sérülések okozása miatt, hanem a szabályos, de hatékony védelem motiválására találta ki a rendszert

A svédcsavar svédcsavarja
- Vilma, Vitt és több játékos eskü alatt tagadta a bountyt
- Williams eskü alatt tett nyilatkozata mikor született? 3 napja.

Azt már csak én kérdem, hogy ha az NFL elhiszi mindezt, akkor Williams miért van eltiltva? Vagy az NFL szerint Williams vallomásából az a hiteles, amivel mást bemárt, amivel magát menti, az szóra sem érdemes?

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Hát ata, okés, értem én, de akkor meg SS a hibás, hogy így küldi fel a játékosokat.

Sajnos ebből a screenshotból nem lesz avatár, de az agyamba már előtte is beleégett, hasonlóan az addig passzt alig elkapó Smith 6x yardos csodája...

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Ez van.. Én nagyon hiányolom Meach-et! 😕
krixtofer
Amennyire szarul játszik Bushrod, jelenleg Breesnek esélye se lenne Meachet mélyebb passzokkal helyzetbe hozni sajnos. Pedig Bushrodnak ez az utolsó éve a szerződéséből, nem ilyenkor szoktak elromlani a játékosok 😕


Mutatják az oldalvonal mellett pihenő Jimmy-Colston párost, a pályán egyetlen wr... dísznek...Morgan 😮 Ennek ellenére nem lett rossz a futás 😛clbass
😊
Ugyanezt csináltuk Meachemmel az első igazi (2008-as) évében, persze nem ment felé labda, aztán amikor belerázódott, akkor ilyen felállásnál gyakran volt play action aztán mély labda rá.
De jelenleg ezt Morgannél senki se hiszi el.


SS közben a szokásos pénteki sajtótájékoztatóját előrehozta mára hogy nyugtassa a kedélyeket. Természetesen nem elégedett, de úgy véli hogy vannak jelek, mely szerint a D összerázódni látszik, még ha ő is elismeri, hogy ennek kívülről semmi nyoma. atapapa
még akár kormányzó is lehet, jól megy ez neki. egyelőre csak ez 😀



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nyilván túl egyszerű lenne, ha megismétlődne ez, nem is olyan szintű azért az emberanyag, de emlékeztetnék a Spangli-éra elejének meccseire a Giants-nél, asszem 80 pontot kaptak 2 meccsen... Utána azért "viszonylag" összeálltak.somoskovig
Messze nem alkot akkorát passrush terén a védőfal, mint azt tette NY-ban :/
És ez több éve ilyen rossz, nincs olyan DL-emberünk, akire a liga bármely csapata kicserélné a legjobb falemberét, ha javítani akarná a pass rusht.

Galette-ben bíztam, de futásban annyira elnyomják, hogy tényleg csak harmadik és soknál van értelme felküldeni.

Ha össze is áll a sec, olyan látványosan nem fog javulni, mert elől nincs segítség. Legfeljebb nem lesznek csúnya elváltások, meg olyan óriási lyukak a zónával lefedett területen.



Ez van.. Én nagyon hiányolom Meach-et! 😕
krixtofer
Amennyire szarul játszik Bushrod, jelenleg Breesnek esélye se lenne Meachet mélyebb passzokkal helyzetbe hozni sajnos. Pedig Bushrodnak ez az utolsó éve a szerződéséből, nem ilyenkor szoktak elromlani a játékosok 😕


Mutatják az oldalvonal mellett pihenő Jimmy-Colston párost, a pályán egyetlen wr... dísznek...Morgan 😮 Ennek ellenére nem lett rossz a futás 😛clbass
😊
Ugyanezt csináltuk Meachemmel az első igazi (2008-as) évében, persze nem ment felé labda, aztán amikor belerázódott, akkor ilyen felállásnál gyakran volt play action aztán mély labda rá.
De jelenleg ezt Morgannél senki se hiszi el.


SS közben a szokásos pénteki sajtótájékoztatóját előrehozta mára hogy nyugtassa a kedélyeket. Természetesen nem elégedett, de úgy véli hogy vannak jelek, mely szerint a D összerázódni látszik, még ha ő is elismeri, hogy ennek kívülről semmi nyoma.