New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Kis túlzással megint sikerült odaadni még egy meccset az ellenfélnek (10 yardoson INT, két drop az endzone-ban). Ez még egy dolog. De, amikor 3 emberes rush megcsinálja a OL-ünket, hát az elég szar szitu. A védelem nem lenne annyira szörnyű, de ez a secondary borzasztó, és pass rush nélkül sajnos nagyon sokat fogunk szopni még.

Nem veszett még el a szezon, de papíron két hozható (és hozni szükséges) meccset veszítettünk el. Nyilván nem fekszik ez a read optionös O, de ez nem lehet kifogás.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ilyen tackle-ökkel és védelemmel hosszú szezon elé fogunk nézni.
na nem azért, mert januárban bármi dolgunk lenne... 😊

A futás elleni védelmet nem akarom bántani, amíg "tradicionális" NFL-játék ellen kell bizonyítaniuk, a KC futásorinetált támadójátéka jó teszt lesz egy hét múlva.
A zóna nagyon produktív, az ellenfél szemszögéből, az O-ban a hibák és néhány gyenge teljesítmény ellenére is sok kiaknázatlan tartalék van még szerintem.

Az jó jel, hogy megtaláltuk a playbook futásra vonatkozó oldalait, de még mindig szégyenlősek vagyunk többet futni, mint passzolni. Pedig ilyen rossz védelemmel még kifizetődőbb lenne ülni a labdán.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
 atdhenet.tv/
Kájzerszóze
ezen kivűl még egy özön van itt  bowl.hu/forum/nfl_eredmenykovetes/meccsnezes_az_interneten keresgetni kell,van amelyik használhatatlan,de van amelyiken elég szépen bejön Kiss
Köszi, én is itt kerestem múltkor, de valamiért nem indult el egy se, csak amelyik az espn-re vonatkozott. Remélem ma jó lesz 😊Tocy
eredménykövetőbe beraktam egyet nekem elég jól megy remélem meccs alatt is így fog futni

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 atdhenet.tv/
Kájzerszóze
ezen kivűl még egy özön van itt  bowl.hu/forum/nfl_eredmenykovetes/meccsnezes_az_interneten keresgetni kell,van amelyik használhatatlan,de van amelyiken elég szépen bejön Kiss
Köszi, én is itt kerestem múltkor, de valamiért nem indult el egy se, csak amelyik az espn-re vonatkozott. Remélem ma jó lesz 😊
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
 atdhenet.tv/
Kájzerszóze
ezen kivűl még egy özön van itt  bowl.hu/forum/nfl_eredmenykovetes/meccsnezes_az_interneten keresgetni kell,van amelyik használhatatlan,de van amelyiken elég szépen bejön

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Greer aktív ma!
Bár ha vele is olyan rosszul megy majd a zóna, akkor teljesen mindegy.

Hicks is lehetőséget kap végre.atapapa
Greer inkább emberfogásban jó, de meglátjuk. Hicksnek meg örülök, kíváncsi leszek rá.

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 atdhenet.tv/
Kájzerszóze
Múltkor ez se volt jó, amikor a meccsre mentem rá...csak ha az espn-re...de köszi, hátha most jó lesz 😊
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
 atdhenet.tv/



több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Egyébként...a múltkori meccsre kerestem jó sok linket, de egyet se találtam a kiírt helyeken, csak ha az espn-re kerestem rá, ott tudtam nézni. Tudtok esetleg valami olyan stream-et ahol biztosan lehet nézni?
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
ha ma sem nyerünk elég szar lesz a szitu.
itt az esély, ha a sec jól teljesítne, talán.

Greg Camarilló a Finsben sem volt ász és azóta csak öregebb lett.



több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Greer aktív ma!
Bár ha vele is olyan rosszul megy majd a zóna, akkor teljesen mindegy.

Hicks is lehetőséget kap végre.atapapa
És Camarillo is 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Greer aktív ma!
Bár ha vele is olyan rosszul megy majd a zóna, akkor teljesen mindegy.

Hicks is lehetőséget kap végre.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Fene se érti ezt, Greer tegnap is fullon tolta és csak Q vasárnapra

New Orleans repülőterén egy szerény Saints-bolt nyílt

 www.facebook.com/media/set/?set=a.468091649878099.106547.147114291975838&type=1¬if_t=like

Megvan az új Jason Davidünk (White)

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nem értem ezt a kavarást: Arringtont újraigazoltuk, hogy IR-re tehessük :wtf:

Henderson (agyrázkódás) és Patrick nem edzett, Shanle limited, Greer viszont fullatapapa
Greer nagyon kell, Henderson kb nem fog hiányozni a múlt heti játéka után...Shanle meg 😀Tocy
Este is ugyanaz az IR jött ki, mint előző nap, ha Greer rá nem sérül, akkor biztos kezdő lesz.



Néhány gyors stat még vasárnapról
SS 9 alkalommal hívott blitzet, amiből kaptunk 8 sikeres passzt, 188 yardot és 2 TD-t.
Amikor nem blitzeltünk: 17 passzkísérlet, 11 jó passz, 132 yard, 0 TD.
(A jó hír, hogy Williams valszeg kétszer ennyit blitzelt volna 😀)

És ahogy Gyurma jól észrevette az eredménykövetőben: ha Jenkins ment blitzre, az maga volt a katasztrófa a hátul egyedül hagyott Harperrel.

Pár stat a PFF-ről:
Breesnek 11 mélységi passzkísérlete volt, ebből 4 talált, 104 yard jött össze, 2 TD-vel és két eladott labdával.
Az összes mély passzos kategóriában ezek az első hét legnagyobb számai az NFL-ben.

Az OL két legjobbja Evans és Grubbs volt, egyaránt 1,8-as osztályzattal, a 2 T és a C 0 és -0,5 között végzett.

A Dl játékosai közül egyedül Jordan volt képes 1 QB-hitre, a másik kettő Jenkinstől és White-tól jött.

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem értem ezt a kavarást: Arringtont újraigazoltuk, hogy IR-re tehessük :wtf:

Henderson (agyrázkódás) és Patrick nem edzett, Shanle limited, Greer viszont fullatapapa
Greer nagyon kell, Henderson kb nem fog hiányozni a múlt heti játéka után...Shanle meg 😀 Fussunk sokat, a védelmünk meg oldja meg.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nem értem ezt a kavarást: Arringtont újraigazoltuk, hogy IR-re tehessük :wtf:

Henderson (agyrázkódás) és Patrick nem edzett, Shanle limited, Greer viszont fullatapapa
WTF? WTF? WTF? WR draft lesz ebből, már látom előre.
Gyurma Pappa
Olyannyira, hogy már draftoltuk is Toont 😛

Goodell kedden találkozik a bountyban eltiltott 4 játékossal.
Vajon a találkozó alatt játékosonként hány testőr védi majd a komisszár urat? 😉

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Nem értem ezt a kavarást: Arringtont újraigazoltuk, hogy IR-re tehessük :wtf:

Henderson (agyrázkódás) és Patrick nem edzett, Shanle limited, Greer viszont fullatapapa
WTF? WTF? WTF? WR draft lesz ebből, már látom előre. Greer full miatt happy vagyok 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nem értem ezt a kavarást: Arringtont újraigazoltuk, hogy IR-re tehessük :wtf:

Henderson (agyrázkódás) és Patrick nem edzett, Shanle limited, Greer viszont full

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A második felével értek egyet, hogy nincs sok értelme ennek, de vmit meg ki kell találni, mert az elkapóink a siralmas szint alatt voltak kettővel. Tanner kell 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ezt nem csak az eddig látottak alapján gondolom, hanem a játékosok adottságaiból, se Thomas, se Cadet nem olyan mozgékony, hogy pillanat alatt kis területen megverjen egy cornert, majd egy zónázó LB mellett lehúzza a passzt.
Morgan például viszonylag jól tud szeparálódni a védőjétől már kis területen is, de elkapni nem tud. Ám az biztos, hogy még így is jobban kap el és jobb route runner a 6-8 éves WR-rutinjával, mint a 0 év WR-tapasztalattal rendelkező Thomas vagy Cadet.

Sproles alacsony, igen, de Moore se sokkal magasabb nála, ha egy 190 centis falember betakar, egyiket se látja Brees.

Bár összességében az ilyen posztváltásoknak nem is látom értelmét idény közben, én még Sproles-t se játszatnám slotban (csak azt írtam, hogy adottságok alapján őt tudnám ott elképzelni), mivel annál jobb szerepet úgy se tudunk neki találni, mint a tavalyi. Továbbá Brees a WR-kel rengeteget dolgozik az időzítésen, edzések után állandóan ráhúznak fél-egy órát az elkapókkal, és ezt a kialakult szinkront "címzetes" elkapókkal nem egyszerű behozni.

Egyszer-egyszer el lehet lőni egy ilyet, ha úgy áll fel a védelem és meg lehet őket lepni, de azt kétlem, hogy bármelyik backünkből életképes WR-t lehetne varázsolni.

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Oké, de az "eddig látottak" pár PS meccs, semmi sem zárja ki, hogy működjön neki, Morgannél jobban. Bár Moore-on kívül most mindegyik WR-ünk szörnyű volt....Sproles meg szerintem túl alacsony ehhez, neki is idő kell az elszakadáshoz akármilyen gyors is, és ebből jócskán levesz az, hogy neki jóval lejjebb kell dobni a labdát, az amúgy is alacsony, és a fal mögül nehezen kilátó Breesnek...meg hát ő jóval kisebb területet fog le.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Cadet rendre a backfieldről indult és általában olyan playeknél kapott el, amikor a QB sokáig ült a labdán és az elkapók a védőket mélyre vitték, így a sekély zónák viszonylag üresek voltak. Ekkor a QB-nak jó menekülő célpont volt.
De az eddig látottak alapján azt kétlem , hogy slotból indulva két másodperc alatt tisztára tudná magát játszani védővel a nyakán, majd a szűk helyre lőtt labdát be is tudná fogni.

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Cadet elkapásai nekem védők mellett is tetszettek a preseasonben, Sproles viszont túl alacsony oda szerintem.

Amúgy lehet, hogy csak szimplán mégis szarok az LB-ink 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Slotba szerintem Cadet vagy Thomas nem elég fürge, mozgékony. Na meg hiába van valakinek adottsága ahhoz, hogy egy lágyan dobott screent vagy checkdownt elkapjon, ez már nem biztos hogy elég a védőktől hemzsegő sekély zónákba lőtt labdához.

Egyedül Sproles-t tudnám elképzelni ilyen szerepben.


Közben hoztunk pár játékost kipróbálni, közte nem egy LB-vel, kíváncsi vagyok mi lehet a dolog mögött, kiesett-e valamelyik LB hosszabb időre?

Saints tried out Ernie Sims, Nate Triplett, James Bryant, Jerrell Harris, Austin Johnson.

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Cadet slot wr-ként nekem is megfordult a fejemben már, Morgannél rosszabb nem nagyon lehet 😀 De én mindenképp többet futnék, Thomas nagy formában van, ki kell használni, Sproles-t is használni kellene, ha Henderson nincs, akkor meg Graham-et ki lehet tenni elkapónak. Csak mindenképp fussunk, mert ilyen futókkal és ezzel a fallal bűnt követünk el, ha nem...