New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nem biztos ez a 4 meccs se, Goodell már a következő héten döntést hozhat.
Nagyon örülök most, de összességében rosszul is járhatunk: most ki kell tennünk a keretből 1-2 embert Vilmáék miatt, ha néhány héten belül Goodell megint eltiltja a 2 játékost, akkor meg sajnálkozhatunk, mert a 2 kirakott emberünket már más csapat vélhetően elvitte.
atapapa
Nem kell kitenni senkit, roster exemptiont kapott a csapat a most már nem eltiltottakra. Ergo a Saints számára jelenleg engedélyezett az 55 játékos keretben tartása.gsn
Na, ez jó hír, bár valamiért kirúgtunk a döntés után egy embert (Hall, FB).



Ha már ide írtál, megjegyzem hogy kicsit félreérthetőnek vélem az üggyel foglalkozó friss posztod ezen részét

"Jól láthatjuk az egész huzavonából, hogy itt lényegében nem arról van szó, hogy valaki is ártatlan lenne, sőt, már maguk a játékosok és NFLPA sem ezt hangoztatták, hanem cap szabálysértéssel érveltek."
.
 www.profootballbusiness.com/2012/09/a-bounty-eltiltasok-eltorlese-avagy.html
Igen, a konkrét döntés egy illetékességi kérdésre reflektálva született, de a jogi procedúra több szálon fut ezen kívül, és mind a játékosok, mind a szakszervezet tagadják a bountyt.

Vilmáék a szövetségi bíróság előtt eskü alatt vallották, hogy csak pay for performance (nagy playek, labdaszerzés, tiszta big hit) program volt, azonban a pay to injure vádját határozottan visszautasították.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Eddig így állunk:
Én: i
Kájzer: i
Zemanla: ? / i
Ata: ?
Clbass: n
hát srácok, ez eddig elég gyér! még vki?

ata: ezután a video után nem igazán értem, hogy miért nem a hootersbe megyünk 😀
hayden
Sajnos nekem is inkább a kérdőjel a valószínű. Nagyon szívesen mennék... Kezdésre bárhova oda tudok menni, ha együtt vagytok, de biztos el kell mennem a lányomat hazaszállítani....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Eddig így állunk:
Én: i
Kájzer: i
Zemanla: ? / i
Ata: ?
Clbass: n
hát srácok, ez eddig elég gyér! még vki?

ata: ezután a video után nem igazán értem, hogy miért nem a hootersbe megyünk 😀
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
az ügyefeleim is csinosak, nincs rajtuk súlyfelesleg 😀

off: sajnálom. érdekelne.....Kájzerszóze
Tudom. Még lobbyzok.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
az ügyefeleim is csinosak, nincs rajtuk súlyfelesleg 😀

off: sajnálom. érdekelne.....



több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
amerikai arcok, tipikus...... a magyar lányok azért körökkel jobbak.
asszem magyar lányokat kellene oda kiközvetíteni. nyitok is ott egy irodát 😀 😀Kájzerszóze
"nyitok is ott..." vagy nyitok OTT IS? 😀😀zemanla
mindegy. de valamit kellene kezdeni. nincs újság arról, amiről beszéltünk?Kájzerszóze
Bár...ahogy láttam a múlkor a kégli környékén az "ügyfeleidet", ezek azért sokkal jobb bőrök! 😀

Nem nagyon vette az illetékes a lapot... 😕




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
amerikai arcok, tipikus...... a magyar lányok azért körökkel jobbak.
asszem magyar lányokat kellene oda kiközvetíteni. nyitok is ott egy irodát 😀 😀Kájzerszóze
"nyitok is ott..." vagy nyitok OTT IS? 😀😀zemanla
mindegy. de valamit kellene kezdeni. nincs újság arról, amiről beszéltünk?



több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Nem biztos ez a 4 meccs se, Goodell már a következő héten döntést hozhat.
Nagyon örülök most, de összességében rosszul is járhatunk: most ki kell tennünk a keretből 1-2 embert Vilmáék miatt, ha néhány héten belül Goodell megint eltiltja a 2 játékost, akkor meg sajnálkozhatunk, mert a 2 kirakott emberünket már más csapat vélhetően elvitte.
atapapa
Nem kell kitenni senkit, roster exemptiont kapott a csapat a most már nem eltiltottakra. Ergo a Saints számára jelenleg engedélyezett az 55 játékos keretben tartása.gsn
Ez jó hír! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
gsn 3 548
Nem biztos ez a 4 meccs se, Goodell már a következő héten döntést hozhat.
Nagyon örülök most, de összességében rosszul is járhatunk: most ki kell tennünk a keretből 1-2 embert Vilmáék miatt, ha néhány héten belül Goodell megint eltiltja a 2 játékost, akkor meg sajnálkozhatunk, mert a 2 kirakott emberünket már más csapat vélhetően elvitte.
atapapa
Nem kell kitenni senkit, roster exemptiont kapott a csapat a most már nem eltiltottakra. Ergo a Saints számára jelenleg engedélyezett az 55 játékos keretben tartása.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
amerikai arcok, tipikus...... a magyar lányok azért körökkel jobbak.
asszem magyar lányokat kellene oda kiközvetíteni. nyitok is ott egy irodát 😀 😀Kájzerszóze
"nyitok is ott..." vagy nyitok OTT IS? 😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
amerikai arcok, tipikus...... a magyar lányok azért körökkel jobbak.
asszem magyar lányokat kellene oda kiközvetíteni. nyitok is ott egy irodát 😀 😀



több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Aki még nem tippelt és szándékában áll, annak itt vannak a kérdések, holnap este 7 a határidő.
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/new_orleans_saints/583255



A holnapi izgalmak előtt pedig egy kis lazítást elősegítő videó 😛


atapapa
Vazzz! El tudnék lazulni.... (bár, egyik-másik csajnak baltával faragták a vonásait. Még ilyen szögletes arcokat! 😊)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
Aki még nem tippelt és szándékában áll, annak itt vannak a kérdések, holnap este 7 a határidő.
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/new_orleans_saints/583255



A holnapi izgalmak előtt pedig egy kis lazítást elősegítő videó 😛


atapapa
ez tényleg szenzációs 😀



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Aki még nem tippelt és szándékában áll, annak itt vannak a kérdések, holnap este 7 a határidő.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
New Orleans Saints - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala




A holnapi izgalmak előtt pedig egy kis lazítást elősegítő videó 😛

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Schleck: sajnos nem tudom mennyi az esély Hawthorne játékára, a tervezetthez képest elég hamar tért vissza a teljes edzésbe, nem tudom hogy ez mennyire kamu és mit jelenthet vasárnapra nézve. Ha Payton lenne az edző, azt mondanám, hogy egy szavát se hidd a sérültjelentéseknek, de Kromer és SS lehet hogy korrektebb ennél.atapapa
Köszi! Mindenesetre beszereztem egy másik egészségesnek tűnő LB-t a helyére fantasyban és majd meccs előtt már hátha jobban lehet tudni.

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Nálam sem aktuális a holnapi 😕
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
tutiiiiiiiii
ha kell, megyek kocsival is, mindegy nekem!
hatkor már pesten leszek



több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
meccsnézés nekem is belefér, csak espn americám nincs......Kájzerszóze
Sajnos ezzel még(!) én is így vagyok....zemanla
Van pár javaslatom: Champs pub (itt kell hogy legyen ESPN - megnéztem és van is), vagy ahol múltkor voltunk Kakas esetleg Vaskapu. Utóbbi kettő nem tudom hogy áll csatornakínálatban.

Illetve egy negyedik opció: HOOOTERS 😀hayden
 www.champs.hu/

Remek! Benne is van a programajánlatban! 😀
Próbáljak asztalt foglalni?
Kérek egy gyors "jelentkezést"!


Ooooooops!
Bakker! Elfelejtettem, hogy lányom jön haza olaszországból, atlétika versenyről. ki kell mennem elé a Syma csarnokhoz, és haza kell vinnem Csepelre...... (kb 9-re jönnek, inkább átadom a szervezést annak, aki végig ott tud lenni. Esetleg az elejére odaérnék.... aztán, amikor itt vannak a közelben, elmegyek érte. De így sör sincs.... 😕 )zemanla
hayden (mindkét hely jó. elköltöztünk szal muszáj kocsival mennem :S)

akkor se te se ata nem biztos. kájzer kolléga?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Fox:


Meccs: nekem ma este/holnap de. dől el, hogy jó-e, még nem tudom.

De javasolhatom ezt a helyet, a múltkor is majdnem idementünk, csak pont akkor robbant le a "beltérijük"
Van náluk ESPN.
 sugarbowling.hu/rolunk.html

Schleck: sajnos nem tudom mennyi az esély Hawthorne játékára, a tervezetthez képest elég hamar tért vissza a teljes edzésbe, nem tudom hogy ez mennyire kamu és mit jelenthet vasárnapra nézve. Ha Payton lenne az edző, azt mondanám, hogy egy szavát se hidd a sérültjelentéseknek, de Kromer és SS lehet hogy korrektebb ennél.

Szerintem megint kellett volna egy kérdés, ami pontegyenlőségnél dönt.
hayden
Mivel félpontos kérdések is vannak, úgy határoztam hogy ha így is holtverseny lesz, akkor megosztjuk a díjat.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
meccsnézés nekem is belefér, csak espn americám nincs......Kájzerszóze
Sajnos ezzel még(!) én is így vagyok....zemanla
Van pár javaslatom: Champs pub (itt kell hogy legyen ESPN - megnéztem és van is), vagy ahol múltkor voltunk Kakas esetleg Vaskapu. Utóbbi kettő nem tudom hogy áll csatornakínálatban.

Illetve egy negyedik opció: HOOOTERS 😀hayden
 www.champs.hu/

Remek! Benne is van a programajánlatban! 😀
Próbáljak asztalt foglalni?
Kérek egy gyors "jelentkezést"!


Ooooooops!
Bakker! Elfelejtettem, hogy lányom jön haza olaszországból, atlétika versenyről. ki kell mennem elé a Syma csarnokhoz, és haza kell vinnem Csepelre...... (kb 9-re jönnek, inkább átadom a szervezést annak, aki végig ott tud lenni. Esetleg az elejére odaérnék.... aztán, amikor itt vannak a közelben, elmegyek érte. De így sör sincs.... 😕 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
meccsnézés nekem is belefér, csak espn americám nincs......Kájzerszóze
Sajnos ezzel még(!) én is így vagyok....zemanla
Van pár javaslatom: Champs pub (itt kell hogy legyen ESPN - megnéztem és van is), vagy ahol múltkor voltunk Kakas esetleg Vaskapu. Utóbbi kettő nem tudom hogy áll csatornakínálatban.

Illetve egy negyedik opció: HOOOTERS 😀
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
meccsnézés nekem is belefér, csak espn americám nincs......Kájzerszóze
Sajnos ezzel még(!) én is így vagyok....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 228 — playoffs???
meccsnézés nekem is belefér, csak espn americám nincs......



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
AZ én olvasatomban ez ennél komplikáltabb, nem az a baj, hogy nem bizonyította, hanem az, hogy nem teljesen erre hivatkozott.

Interesting spot for NFL. RG can simply maintain same penalties by saying discipline was solely for agreement-to-injure scheme.

A kérdés az, hogy egy új büntetés bírósági utóélete miként nézhet majd ki, könnyen lehet hogy mire azt végigzongorázzák, addigra Smith már le is töltötte az eltiltást, vagy az is előfordulhat, hogy az eltiltás végrehajtását felfüggesztik gyorsan, aztán majd valamikor márciusban születik egy érdemi határozat. Azaz lesz egy rétestésztánk megint a la Starcaps-ügy.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyszerű, ha be tudja bizonyítani, hogy igenis a sérülések okozására mentetek, akkor el fogja tiltani, ha nem, akkor nem.

Na ha eddig nem ment, szerintem ezután sem igen fog neki