New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Szerintem kb. a következő "pontosítások" lennének hatékonyak:
- Graham kint WR-ben, Thomas és id. Graham TE-ben, az utóbbi két fiatalember alkalmas rövid elkapásokra (valaha alkalmas volt)
- Sproles (Cadet? Thomas?) slotban(szintén megoldja a rövidebb szitukat)
- Colston és Graham a legmélyebbre, én Moore-t használnám Y-ban
- reverse-k (semmiképp ne Colstonnal 😀), flea flicker Ingrammal (nem is értem, miért nincs minden második meccsen egy)
- és futni-futni-futni... meccsenként legalább 25-30 futás nélkül nagyon nehéz leszGyurma Pappa
A slot téma nekem is eszembe jutott, de én Sproles-t hagynám RB-nek, ott változatosabb playhívást lehetne rá építeni (ha hajlandóak lennénk futni persze).
Az én Slot WR-em Cadet lenne. Futóként nem úgy tűnik, hogy ép kezdők mellett számítunk rá, viszont 5-10yardos keresztekkel kicsit megnyithatná a középső mély zónát, ahol Jimmyt nehéz volt a hétvégén megtalálni.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Saints re-signed WR Greg Camarillo.
atapapa
AA és Camarillo is? Egyikük sem oldja meg Henderson hiányát, vagy?Gyurma Pappa
Szerintem ez Morgan szenvedésére (is) válasz. Az egy dolog, hogy nincs rendes mélységi célpont, de ahogy sokadszor ismételem, Moore és Colston után 10 yardon belüli elkapásra egy WR-ünk se alkalmas.
atapapa
Szerintem kb. a következő "pontosítások" lennének hatékonyak:
- Graham kint WR-ben, Thomas és id. Graham TE-ben, az utóbbi két fiatalember alkalmas rövid elkapásokra (valaha alkalmas volt)
- Sproles (Cadet? Thomas?) slotban(szintén megoldja a rövidebb szitukat)
- Colston és Graham a legmélyebbre, én Moore-t használnám Y-ban
- reverse-k (semmiképp ne Colstonnal 😀), flea flicker Ingrammal (nem is értem, miért nincs minden második meccsen egy)
- és futni-futni-futni... meccsenként legalább 25-30 futás nélkül nagyon nehéz lesz

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Saints re-signed WR Greg Camarillo.
atapapa
AA és Camarillo is? Egyikük sem oldja meg Henderson hiányát, vagy?Gyurma Pappa
Szerintem ez Morgan szenvedésére (is) válasz. Az egy dolog, hogy nincs rendes mélységi célpont, de ahogy sokadszor ismételem, Moore és Colston után 10 yardon belüli elkapásra egy WR-ünk se alkalmas.


Volt olyan is, amit egy-az egyben belepasszolt egy álldogáló védő kezébe (azt a playt végül visszafújták, de akkor is). Mintha nem is Brees dobálna.
peterk2005
Sajnos így volt.
A Redskins védői összesen 12 pass deflectiont csináltak, ebből ötöt a DL. Nálunk az összes védőnek volt összesen 2 PD-je (Tracy Porternek meg 5 😊)
De nem is ez az igazán bosszantó, hanem a rengeteg off-target passz, amikor célpont a labda környékén se volt. Ennyi OT-passzt Brees-től még talán soha nem láttam.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Saints re-signed WR Greg Camarillo.
atapapa
AA és Camarillo is? Egyikük sem oldja meg Henderson hiányát, vagy?

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 661 — The only discipline that lasts, is self discipline
24/52... néztem, de nem találtam Saintses korából ennél rosszabb, de még közel ilyen rossz meccset sem...Gyurma Pappa
Nézve a meccset, nem csak ez volt feltűnő, hanem az is, hogy volt néhány igen ergya passza is. Volt olyan is, amit egy-az egyben belepasszolt egy álldogáló védő kezébe (azt a playt végül visszafújták, de akkor is). Mintha nem is Brees dobálna.

Nem lehet, hogy egyszerűen csak túl sok volt az offseaonben a figyelem-elterő esemény (szerződés, bounty balhé, Payton hiánya), és még nincs ott teljesen fejben a pályán? Lehet, hogy csak kell 1-2 meccs a visszarázódáshoz...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Saints re-signed WR Greg Camarillo.

Némileg röhejes a hétvégi meccs után, de azért jó ez a reklám "velünk"


több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Nyilván: Porter az első meccsen pick 6. 😊

több mint 12 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nos, nem Robi hibázta a legnagyobbat a playnél, hanem a bírók, mivel
- a WAS drive TB-vel, vagyis a 20 yardosról indult
- a harmadik (rossz passz)kísérletet a 24 yardosról indította RG
- 5 yardnyi büntetéssel csak 29 yardról jöhetett volna a Redskins, vagyis nem lett volna automatikus first down, puntolniuk kellett volna
atapapa
Fasza...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Gondolom mindenki emlékszik arra, amikor a 3. negyed végén végre a védelemnek is összejött egy 3&out, majd a punt után momentumgyilkos módon visszaadták a labdát a Redskins-nek, mert Robinson nem ment le időben a pályáról.

Nos, nem Robi hibázta a legnagyobbat a playnél, hanem a bírók, mivel
- a WAS drive TB-vel, vagyis a 20 yardosról indult
- a harmadik (rossz passz)kísérletet a 24 yardosról indította RG
- 5 yardnyi büntetéssel csak 29 yardról jöhetett volna a Redskins, vagyis nem lett volna automatikus first down, puntolniuk kellett volna

Ebből végül 3 pont (meg vagy plusz 5 percnyi labdabirtoklás) ment az ellenfél számlájára 😕


Arringtont újraigazoltuk, így akkor egyértelmű hogy pénzügyi okok miatt váltunk meg tőle néhány napra.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Tőlünk a meccs egyik legjobb védője szerintem Jordan volt, sok futás halt el rajta és DT-ként is hatékony volt.
atapapa
Örülök, hogy nem csak én látom így

While Saints fans won’t be happy with the outcome against the Redskins, the Saints performance in run defense might be a small consolation. Perhaps motivated by Ryan Kerrigan’s strong day, second year defensive end Cam Jordan followed up his strong rookie campaign with a +6.8 grade in run defense. Primarily working against Polumbus -6.9 (run block), Jordan totaled a mammoth nine stops in 41 run snaps, good for a 22.% Run Stop Percentage. He generally overwhelmed Polumbus and any tight end that attempted to block him in the run game.

 www.profootballfocus.com/blog/2012/09/10/re-focused-redskins-saints-week-1/


J. Patrick vélhetően nem egy hét múlva fog visszatérni a tegnapi sérülésééből, Kromer Henderson és Shanle állapotáról optimistán ragozta a semmit.
Nyúltunk a Falcons-PS-ből egy T-t Bryce Harris személyében, de szerintem biztos jön még játékos a héten.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Collinsnak passzolt, erre emlékszem 😀 Amúgy egyetértek veletek, ritka gyenge meccsünk volt, nem hiszem, hogy lesz még ilyen. LB-nk meg nincs arra a posztra...Hawthorne borzasztóan játszott.Tocy
Loftonon is látszik a sérülés még szvsz ő ennél jobb.

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Collinsnak passzolt, erre emlékszem 😀 Amúgy egyetértek veletek, ritka gyenge meccsünk volt, nem hiszem, hogy lesz még ilyen. LB-nk meg nincs arra a posztra...Hawthorne borzasztóan játszott.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Bónuszkérdésnek is szánhatnám a tippversenyhez: Brees vajon kinek passzolt, miután ez a látvány fogadta 😊
atapapa
Collins checkdown volt, mit nyertem? 😀Gyurma Pappa
Egy magassarkút Brees számára

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Bónuszkérdésnek is szánhatnám a tippversenyhez: Brees vajon kinek passzolt, miután ez a látvány fogadta 😊
atapapa
Collins checkdown volt, mit nyertem? 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Így van, ahogy tegnap este is kezdtem, a védelem nem volt annyira rossz.
A 40 pontból 7 a zebrák lelkén szárad a Harper elleni DPI-vel, másik 7 pont meg Brees eladott labdája utáni visszahordás jutalma volt, ott is red zone-ból kezdhette a drive-ot az ellenfél.



Az első, Garcon-féle TD nem biztos hogy Robi hibája volt, legalábbis nem teljesen az övé. Garcon White oldaláról indult, az elkapás pillanatában már vagy 5 yardnyira volt tőle.



Itt a secondary egésze égett. És persze egy keresztbe futás volt az elkapás előtt, amivel már az előszezon alatt is annyit szenvedtünk.
Ha ezt zónának szántuk (valszeg nem), akkor valamennyire érthető White lemaradása, viszont egy ilyen védekezésnél nagyon fontos lett volna akkor Harper, akit a Redskins 15-ös egyszerűen ellökött ("blokkolt?""fogott"?) hátulról.




Második TD: szintén keresztbe jött az elkapó, szintén White embere. A világ szívása volt egy újonc, 5. körös cornerrel felállni a legfontosabb CB-poszton.

Tőlünk a meccs egyik legjobb védője szerintem Jordan volt, sok futás halt el rajta és DT-ként is hatékony volt.

Ha nem is volt drop a rossz passzkísérletek fele, de volt legalább 5, meg volt ugyanennyi DL által leütött labda, mindkettő rengeteg.

Azt teljes mértékben osztom, hogy nem kell pánikolni (azon kívül hogy Henderson esetleges kiesésével van összvissz két értelmes WR a csapatban)
Greerrel rendben lesz a sec, 120 yardnyi büntetést se fogunk gyakran összebalfaszkodni, és talán valakinek lesz bátorsága tudatni az OC-val, hogy nem csak vezetésnél kifizetődő futni a labdával.
Ahogy azt se győzöm ismételni, hogy egy teljesen új védelmi sémának idő kell, bár egyik külső linebackerünkben se látom, hogy alkalmas lenne SS rendszerébe, Hawthorne is inkább MLB-ként lenne itt jó.

Pont a Redskins tavaly a forduló első meccsén a későbbi bajnok Giants-et verte meg tükörsimán 😊

Bónuszkérdésnek is szánhatnám a tippversenyhez: Brees vajon kinek passzolt, miután ez a látvány fogadta 😊


több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Újragondolva a meccset, a legidegesítőbb hibák mind mentális hibák voltak: dropok, szabálytalanságok kulcspillanatokban, fumble az endzoneban. Nem hiszem, hogy rossz ez a gárda, de a coaching ezen az első meccsen epic fail volt. Meg fog oldódni szerintem, de valahol Kromer nagyon sajnálom: ha most a következő két meccs is ilyen balul sül el, akkor (ahhoz képest, amit az eredménykövetőben írtunk) nem lesz mostanában HC, pedig megérdemelné.

Jr. minden hibát elkövet, amit Payton elkövetett 2007-2008-ban, nekem a legjobban az fáj, hogy Thomas élete formáját mutatja, mindenben a 2009-es önmagára emlékeztet (sikeres 7-8 yardos futások, a screen, amit csak a 49ers tudott megfogni stb.), és ott van Cadet, Ingram és Sproles is, és mégis 52 passzkísérlet van 10 futás mellett. A 28 sikertelen passzból legalább a fele drop volt, nem számoltam, de D. Thomas, Graham, Colston, Moore is dropolt, Morgan magában 3, na azt számoltam.

Védelemhez: nem mondok semmit, csak annyit, hogy amikor a Giants-szel SS megnyerte a SB-t, az első két meccsen kerek 80 pontot kaptak, majd többször nem is kaptak 30 felett. Nem annyira szörnyű ez a védelem sem, tegnap az volt, és az amúgy sem veretes várakozásaimat alulmúlták, de rendesen.

több mint 12 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Viszont a legrosszabb érzés akkor kapott el, amikor a kamera az edzőket mutatta. Savanyú tanácstalanság, üres tekintetek, semmi tűz, utoljára akkor láttam ilyet az oldalvonalunkon, amikor Haslett volt a HC.
Nem hiányzott. atapapa
Igen ez nekem is feltűnt és nem tetszett.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
24/52... néztem, de nem találtam Saintses korából ennél rosszabb, de még közel ilyen rossz meccset sem...

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
semleges szurkerként a 2. félidőt végignézve, nekem a futójáték hiánya és a tökösség hiányzott. (Nem tudom mennyire SP hiánya ez)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ha Hendersonnál agyrázkódás van, akkor lehet hogy nagyobb pihi lesz belőle. Tanner meg nem mélységi célpont, sokkal beljebb nem vagyunk, még ha jó játékos is. Természetesen nem Colstont akarom bárkivel pótolni.

Nem is akarom túlreagálni, összetettebb ez a játék annál, hogy az elkapókra fogjunk mindent, de már a keretszűkítés után úgy gondoltam, hogy rég álltunk ilyen rosszul az elkapókkal és a mostani nem nagyon cáfolta ezt.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
Tanner föl PS-ből egyelőre elég lesz, van hely a rosteren szvsz. Henderson jól lesz jövő hétre, és a Colston sem gyakran csinál ekkora baromságokat...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
ezzel egyetértek, lehet megharagszotok, de dominánsabb játékot vártam Breestől, biztosan sokkal jobb napjai is lesznek
sapka
Futójáték hiányában RG se villogott volna, egyértelmű hogy kreatívabb playhívásra van szükség, ha nem tisztelik a backfieldünket, akkor nagyon nehéz, még egy Brees kaliberű QB-nak is. Átéltük ezt már 2008-ban.
Miközben a fél liga arról áradozik, hogy micsoda RB corp van nálunk.


Megfogadtam, hogy nem fogok semmit se a szezon során Payton vagy bárki hiányára fogni, de ezt a Moss-TD-t elnézve most... Lehet nem kellett volna átengedni Friscóba, pontosan ez a típusú WR hiánycikk nálunk.
A meccs végén már azon gondolkodtam, milyen elkapóért kéne cserélnünk.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 987 — Egyéb témák lakó
A támadók teljesen maguk alatt játszottak, a védelem sajnos azt kell, hogy mondjam nem. Greer és egy kicsit jobban lévő PatRob meccseket fog nyerni, de nem ezt. Biztos vagyok benne, hogy többet nem kapunk ki így az idényben, de nagyon gyorsan aktiválni kell Tannert. Azt, hogy Cadet minek van rosteren, amikor a baromi jó formában lévő Thomast sem használjuk. Patrick szerencsétlen csinált egy nagy playt és bele is sérült, White pedig ütközni tud, védekezni még nem annyira. Harper is segíthetett volna, az a 2min-nél azt a 1st downt levédekezi.

Na, jövő héten kiderül mit tudunk, Cassellék nem fognak option playeket nyomni, így nem lehet majd semmire fogni, ha szarul megy 😊

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Nagyon az Előszezonban éreztük magunkat!
Ezen a meccsen véglegesen megcsömörlöttem egy elétre a zászlóktól.
Hogy legyen pozitívum is: MEKKORA PUNT BLOCK VOLT WILSONTÓL!!! 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
Inkább a támadókra vagyok dühös.
atapapa
ezzel egyetértek, lehet megharagszotok, de dominánsabb játékot vártam Breestől, biztosan sokkal jobb napjai is lesznek
írtam eredménykövetőben, de ha úgy alakulna, nem szívesen néznék egy visszavágót télen...
csoportriválisokat remélem majd jól elkalapáljátok😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!