NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem vártam sokat ettől a draft-tól, de ennél azért többet 😊 Hoztunk két monstrumot, akik valszeg a közelébe se lesznek a kezdőnek, egy CB-t, aki már most arc, egy lightos elkapót...nem az igazi.

Aubrayo Franklinnel mi újság? Lelépett, vagy újraigazoltuk, vagy wtf van?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Hicks, Toon, White, Tiller, Jones - oké, hogy nem volt sok és jó pickünk, de én ennél antipatikusabb draftot nem tudnék elképzelni 😀 Tillernek azért drukkolok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
A 7. körben kíváncsi vagyok hogy berántjuk-e Moore-t, már ha akkor még elérhető lesz.atapapa
Inkább hoztunk még egy csibét a falba

Mayock most mondta, hogy ez a Tiller gyerek még 400 font körül is mérlegelt néhány éve :o
SS nyilatkozata szerint Corey White-ra nem S-ként, hanem cornerként számítunk, ez is volt az eredeti posztja

UDFA-k közül megérné egy pillantást venni az LSU-s Petersonra (TE), Moore-t is lehozhatnánk, az alacsonyabb QB-k szeretnek Brees körül lenni, azt hiszik múlik rajta valamiatapapa
Nem baj, én nem bánom az OL draftokat, remélem valamelyik tud C-t játszani, mert Tennant-t nem akarja megszállni az ihlet.

Ha White tényleg jó run supportban, akkor nagy segítség lehet 3-4. CB-ként, akár a nickelben 2009-ben amikor volt itt volt Gay, akkor többet játszottunk ilyen felállásban, mert arra jó volt Randall. Lehet White-ra is így számítunk.

400 font, basszus, és azzal még focizott?? 😊

Nagyon többet nem vártam ettől a draftól, mivel az embereket konkrétan nem ismerem, ezért csak posztok+felmérő+leírások alapján tudom mondani, hogy Alientől tartok, annyira nyers és képzetlen, hogy nem értem miért kellett ennyire, tuti belezúgtak valamiért, a többiek meg bizonyítsanak TC-ben, egyelőre különösebben rosszat vagy jót sem tudok mondani.

De azért JJ majd mondd úgyis valamit, amitől elmegy az életkedvem is 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
A 7. körben kíváncsi vagyok hogy berántjuk-e Moore-t, már ha akkor még elérhető lesz.atapapa
Inkább hoztunk még egy csibét a falba

Mayock most mondta, hogy ez a Tiller gyerek még 400 font körül is mérlegelt néhány éve :o
SS nyilatkozata szerint Corey White-ra nem S-ként, hanem cornerként számítunk, ez is volt az eredeti posztja



UDFA-k közül megérné egy pillantást venni az LSU-s Petersonra (TE), Moore-t is lehozhatnánk, az alacsonyabb QB-k szeretnek Brees körül lenni, azt hiszik múlik rajta valami

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
jobban meglepődtem volna, ha nem húzunk egyetlen OL-t sem... projektekből nincs hiány... egyikükben sem látom, hogy idén kezdő lehet, de a coachok jobban tudják ezt...Gyurma Pappa
Ninxs hiány? Csak projekt van...... (de reméljük, az van)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
jobban meglepődtem volna, ha nem húzunk egyetlen OL-t sem... projektekből nincs hiány... egyikükben sem látom, hogy idén kezdő lehet, de a coachok jobban tudják ezt...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Csak én nem értem?..... 😕zemanla
Amikor 3 év múlva Pro Bowlos lesz, mint Evans, Nicks vagy Bushrod, akkor érthető lesz 😉

Nem egy "szexy-pick", de ezek a kései húzások a falba gyakran jönnek be nálunk, nem baj, ha folytatjuk a hagyományokat.atapapa
Úgy legyen! 😊zemanla
Az eddigiek csak nem a véletlen művei voltak. Ha igen, vagy ha Tiller nem üti meg a szintet, akkor se vesztettünk semmit (utoljára a 6. körben 2008-ban draftoltunk, egy K-t, akinek az utolsó meccsét - kihagyott XP - mindkettőnknek testközelből volt szerencséje látni Londonban...)

A 7. körben kíváncsi vagyok hogy berántjuk-e Moore-t, már ha akkor még elérhető lesz.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Csak én nem értem?..... 😕zemanla
Amikor 3 év múlva Pro Bowlos lesz, mint Evans, Nicks vagy Bushrod, akkor érthető lesz 😉

Nem egy "szexy-pick", de ezek a kései húzások a falba gyakran jönnek be nálunk, nem baj, ha folytatjuk a hagyományokat.atapapa
Úgy legyen! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Csak én nem értem?..... 😕zemanla
Amikor 3 év múlva Pro Bowlos lesz, mint Evans, Nicks vagy Bushrod, akkor érthető lesz 😉

Nem egy "szexy-pick", de ezek a kései húzások a falba gyakran jönnek be nálunk, nem baj, ha folytatjuk a hagyományokat.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
szép pick!JJ Tiller
insider pick 😊 A Syracuse HC pár éve még nálunk volt OC, tuti hogy több infónk volt a srácról, mint bárki másnak az NFL-ben


Ezt egy hónapja írtam 😛
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=503891#p503891
A Payton ittléte óta eltelt 6 drafton összesen csak két alkalommal nem draftoltunk embert az OL-be, az egyik tavaly volt, vagyis valaki ismét esélyes ide.
A sec-be minden évben draftoltunk, Porter elengedésével ez a poszt idén is aktuális lehet, Harper esetleges eltiltásával pedig kötelező lesz ide találni embert, bár állítólag safetyben nagyon gyenge az idei felhozatal.

Az utolsó draftolt WR-ünk Arrington 2008-ból, Meachem lelépésével ez a poszt is nagyobb prioritást kaphat.atapapa

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Csak én nem értem?..... 😕




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
szép pick!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Arca azért van
Quick from Corey White: When asked about Drew Brees, he said, "I can't wait to pick him off in practice." 😂atapapa
áhh, szóval PS sztár akar lenni 😀Gyurma Pappa
szegény nem hallott még arról, hogy ha ilyen álmai vannak, ahhoz először el kéne jutni edzésen az első csapatig. Brees nem fog a 3. számú védelemnek dobálni 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Arca azért van
Quick from Corey White: When asked about Drew Brees, he said, "I can't wait to pick him off in practice." 😂atapapa
áhh, szóval PS sztár akar lenni 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Arca azért van
Quick from Corey White: When asked about Drew Brees, he said, "I can't wait to pick him off in practice." 😂

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Corey White. Hmmm... Nem mondom hogy meglepett a pick, mármint a pozíciót tekintve, a játékost nem ismerem. A jellemzése alapján eléggé projektszagú ő is, de meglátjuk, plusz kb. egy kicsivel gyorsabb Harpernek tűnik nekem... A vezetékneve nem tetszikGyurma Pappa
a felmérőkön aratott
40 yard: 4,55 (5.)
emelkedés: 37,5 (2.)
távolugrás: 10,6 (3)
3 cone: 6,72 (3)
Fekvenyomásban volt csak a gyengébbek között.

Ha más nem, ST-ben elegerészik majd. Az nagy baj lenne, ha neki kéne kezdenie

Közben Toon-t Vitték is Colstonhoz hasonlították, állítólag Payton még a combine-on találkozott a sráccal, szal van némi köze a pickhez

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Corey White. Hmmm... Nem mondom hogy meglepett a pick, mármint a pozíciót tekintve, a játékost nem ismerem. A jellemzése alapján eléggé projektszagú ő is, de meglátjuk, plusz kb. egy kicsivel gyorsabb Harpernek tűnik nekem... A vezetékneve nem tetszik

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ez Meachem pótló pick volt?
zemanla
Az a baj hogy nem :/
Ha szentes hasonlatot kéne keresnem, akkor ő egy Colston-light, Meach szerepét vele nem tudjuk kipipálni sajna

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Látom én is , de hozzászólni nem tudok.... Ez Meachem pótló pick volt?
Megtiszteltetés lesz Breessel edzenie is?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Toon

Két év alatt a harmadik draftolt játékosunk, akinek az apja meghatározó profi játékos volt. Adunk a vérvonalra na
(A végén még valami faj- vagy vérelméletet is ránk kennek)

Nem rossz, Alien után főleg, bár én jobb szerettem volna valamelyik közvetlenül utánunk következő CB-t.
De ez már csak nyavalygás.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Majd UDFA-n kárpótol minket Loomis 😛

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ha Hicks nincs bent, állítólag hátra is cseréltünk volna :rolleyes: Pont Hicksért kellett volna lecserélni basszus.atapapa
Ha ő lett volna a negyedik-ötödik draftolt játékosunk...jjncaa
... a 6-7. körben 😀

Nos igen, nagyjából így vagyok a projektekkel. Ezek után már jöhet Green is a negyedikben 😛
De tényleg, kezdjünk már el BPA-t húzni az Isten szerelmére (ezt Hajdunak 😊)

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
BPA
Egy "törpe" 😂
6'4⅝"
Height
318 lbs
Weight35.1"
Arm Length
10.2"
Hand Size
zemanla
Az a 35,1 wingspan komoly.

csak azért nem volt wtf, mert ismerem és ex-lsu playajjncaa
Erről pont a saints draftja elleni casus bellid, Al Woods története jutott eszembe, aki szintén nagy ígéretként jött az NCAA-be, csak ő játszott is ott, egyetemi bajnok is lett, és nem a harmadik, hanem a negyedik körben hoztuk el, hogy kivágjuk egy nyár után...
Ha Hicks nincs bent, állítólag hátra is cseréltünk volna :rolleyes: Pont Hicksért kellett volna lecserélni basszus.atapapa
Ha ő lett volna a negyedik-ötödik draftolt játékosunk, akkor semmit nem szólnék, de ez így nagyon meredek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
BPA
Egy "törpe" 😂
6'4⅝"
Height
318 lbs
Weight35.1"
Arm Length
10.2"
Hand Size
zemanla
Az a 35,1 wingspan komoly.

csak azért nem volt wtf, mert ismerem és ex-lsu playajjncaa
Erről pont a saints draftja elleni casus bellid, Al Woods története jutott eszembe, aki szintén nagy ígéretként jött az NCAA-be, csak ő játszott is ott, egyetemi bajnok is lett, és nem a harmadik, hanem a negyedik körben hoztuk el, hogy kivágjuk egy nyár után...
Ha Hicks nincs bent, állítólag hátra is cseréltünk volna :rolleyes: Pont Hicksért kellett volna lecserélni basszus.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
csak azért nem volt wtf, mert ismerem és ex-lsu playa, de a felmérőkön nagyon elveszett volt, nem tudom mit lát benne a csapat...jjncaa
értem... mondjuk a felmérők overratedek 😛

bízzunk benne, hogy tudják mit csinálnak