NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Az otthoni meccseket nézve, igazából 6-ot minimum hozni kellene belőlük, az elég nagy teher. Idegenben meg...a csoportunkon kívül Packers, Broncos, Raiders, Giants, Cowboys. Ezek közül talán a Raiderst leszámítva szerintem nem nagyon fogunk nyerni, talán a Giantset még megfoghatjuk. De a csoportunkon belül sem nagyon tudom elképzelni, hogy az Atlantát vagy a Tampát 2x verjük el. Szóval olyan 8-8 körülire saccolom a dolgot.Tocy
Hát, azért az otthoni meccsek szoktak menni 😛

Idegenben én igazából a szabadtéri meccsektől tartok csak igazán, így a Packers, a Broncos és a Giants nem tetszik. Boys meccset hozni kéne, a Raiders idén még nem lesz húdeerős talán. Ha komolyan álmodni akarunk a PO-val, akkor a Pantherst a második héten idegenben is verni kell, a TB-t oda-vissza szintén, a Falcons meg csak azért, mert ők a Falcons. 😊 De a legfontosabb, hogy olyan csapatokat meg kell verni itthon már most a PO-hoz, mint a 49ers.

Engem nagyon komolyan megdöbbentene a negatív szezon, de tovább megyek, ezzel a csapattal nem tetszene PO nélküli év. Ryan 3/3 PO-ba jutott, nagyon szomorú lennék, ha úgy nem jutnánk tovább, hogy Brees aktívan játszik. SP ide vagy oda.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
AA kérdés: Meachem az elmúlt évben sokadik csereként mutatta meg magát főleg 😊 Gyurma Pappa
De nem mondtam teljesen komolyan, ezért mosolyogtam rajta. SD-ban kezdő lesz, itt nem az volt. Hendersonnak és neki is 2009 volt a legjobb éve, egész eddigi karrierjük alatt. Gondolom semmi sincs véletlenül 😊

Továbbra is úgy gondolom: Meachem elvesztése önmagában nem gond, nem akkora gond. AA-nak nem úgy kell játszania, mint Meachem játszott, hanem tudnia kell valakinek (teszek én AA-ra, felőle a waterboy is lehet) 4-600 yardot hoznia egy idényben. Ha ezt tudja AA, akkor hozza ő. Ha Toon, akkor ő. Ha úgy hozzák, hogy közben 8-at átlagolnak, az sem érdekel. Ha ketten együtt hozzák, annak is örülök. Nem hiszek benne, hogy ha elveszítesz egy konkrét játékost, akkor konkrétan ugyanolyan játékossal kell pótolni. (Lehet nem kellett volna háromszor megnézem a Moneyballt? 😀)

Én is jobban örültem volna egy deep threatnek a drafton, de nem az jött, tuti oka van.

Hendersont meg nem kell temetni, tavaly is, amíg nem volt Colston, azért tömködte labdákkal Brees és be is kezdett két 100-as meccsel. De Colston visszatérése után nem kellett. Arra a szerepre, amire eddig is kellett ezután is jó lesz, csak ne dropoljon plz.

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az otthoni meccseket nézve, igazából 6-ot minimum hozni kellene belőlük, az elég nagy teher. Idegenben meg...a csoportunkon kívül Packers, Broncos, Raiders, Giants, Cowboys. Ezek közül talán a Raiderst leszámítva szerintem nem nagyon fogunk nyerni, talán a Giantset még megfoghatjuk. De a csoportunkon belül sem nagyon tudom elképzelni, hogy az Atlantát vagy a Tampát 2x verjük el. Szóval olyan 8-8 körülire saccolom a dolgot.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Pont ez az, csak Henderson mélységi célpont, Toon nem igazán alkalmas erre, de Arrington sem, Henderson egyedül meg kevés lesz, főleg, hogy már ő se fiatal. Atával egyetértek abban is, hogy talán Brees teljesítménye is visszaesik kicsit Payton hiánya miatt, akkor meg aztán...

A sorsolásunkat nézve nekem nagyon max egy 9-7 jön ki, de az már a plafon. Egy-két sérülés, vagy szoros meccseken egy-egy hiba, és már 6-10...Tocy
És hol a kötelező optimizmus? 😀zemanla
Elvitte a kiscica, azaz Goodell.
Egy 6-10 azért sok(k) lenne, a GB is úgy nyert SB-t, hogy a fél keret a kórházból figyelte a döntőt. Viszont szintén 2 éve a 10-6 is kevés volt a Tampának a PO-hoz

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Pont ez az, csak Henderson mélységi célpont, Toon nem igazán alkalmas erre, de Arrington sem, Henderson egyedül meg kevés lesz, főleg, hogy már ő se fiatal. Atával egyetértek abban is, hogy talán Brees teljesítménye is visszaesik kicsit Payton hiánya miatt, akkor meg aztán...

A sorsolásunkat nézve nekem nagyon max egy 9-7 jön ki, de az már a plafon. Egy-két sérülés, vagy szoros meccseken egy-egy hiba, és már 6-10...Tocy
És hol a kötelező optimizmus? 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Pont ez az, csak Henderson mélységi célpont, Toon nem igazán alkalmas erre, de Arrington sem, Henderson egyedül meg kevés lesz, főleg, hogy már ő se fiatal. Atával egyetértek abban is, hogy talán Brees teljesítménye is visszaesik kicsit Payton hiánya miatt, akkor meg aztán...

A sorsolásunkat nézve nekem nagyon max egy 9-7 jön ki, de az már a plafon. Egy-két sérülés, vagy szoros meccseken egy-egy hiba, és már 6-10...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nem hiszem, hogy Brees - Carmicheal kettős nem oldja meg a dolgokat. Nyilván, vele jobb a O, de nélküle is működni fog. Szerintem.
Gyurma Pappa
Ryan is megoldja a dolgokat... De hogyan 😛
Azért a Brees-Payton duó összeállása óta állandó téma, hogy melyiküknek mekkora szerepe lehet a passzjáték ilyen magas színvonalában, okkal. Ha Brees volt is PB a Saints előtt, HoF-szinten csak Payton alatt kezdett el játszani.
A lényeg hogy erre a kérdésre idén választ kapunk

AA kérdés: Meachem az elmúlt évben sokadik csereként mutatta meg magát főleg
Gyurma Pappa
Meachem 2009 óta Colston és Moore után a legtöbbet keresett WR volt, arról nem szólva hogy az egész keretben neki volt ebben a 3 éves időintervallumban a legmagasabb az elkapásokra átlagolt yardja (15,3).
Ja és yardban és TD-ben is csak Colston szerzett többet nála
Y (TD)
Marques Colston 3240 (24)
Robert Meachem 1980 (20)
Devery Henderson 1771 (5)
Jimmy Graham 1666 (16)
Lance Moore 1542 (18)
Jeremy Shockey 977 (6)
Pierre Thomas 928 (3)
Darren Sproles 710 (7)
Reggie Bush 543 (4)

AA-t nem temetném, hogy győzött volna meg, 2-3 meccsel a háta mögött, hogy alkalmas 3-4. WR-nek? Engem jobban aggaszt Moore állapota...
Gyurma Pappa
AA-vel az a bajom, hogy nincs nagy sebessége ahhoz, hogy kívül leszakadjon az emberről, bent pedig a tömege, illetve annak hiánya aggasztó. 4. elkapóként elszaladgálhat tőlem, ha Colston, Moore vagy Toone egészséges, ÉS van egy jó mélységi célpont, azaz Henderson tudja azt hozni, mint amit hozott 3 éve, de már ő is 30.

Moore-ért azért nem aggódom, mert Toone szerintem képes lehet jól pótolni. De Meach szerepére nagyon legfeljebb csak Henderson alkalmas a mostani keretből.

Én Patrickben nagyon bízok, CB-ben ő jó lesz, bizonyítania nem kellett, de szerintem idén fog.
Gyurma Pappa
Én nem vagyok annyira bátor, hogy így vakon rámondjam ezt, de benne van a pakliban, tavaly jó választásnak tűnt, a veterán csapattársak is jókat nyilatkoznak róla.

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ahogy látom, akkor azért itt sem mindenkinél egyértelmű elvárás a PO 😊 Nehéz a sorsolás, új HC, új DC, egy fontos láncszem off az O-ból, a tavaly gyengus D is alig erősödött, viszont a csoportunk talán az egyik legkeményebb lett.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Nem hiszem, hogy Brees - Carmicheal kettős nem oldja meg a dolgokat. Nyilván, vele jobb a O, de nélküle is működni fog. Szerintem.
Nagyon bízok Spagsben. Ehhez nem tudok mást hozzáfűzni 😊

AA kérdés: Meachem az elmúlt évben sokadik csereként mutatta meg magát főleg 😊 Az elveszíthető veszteségek közül őt gondolom a legkisebbnek, és pótolható. AA-t nem temetném, hogy győzött volna meg, 2-3 meccsel a háta mögött, hogy alkalmas 3-4. WR-nek? Engem jobban aggaszt Moore állapota...

Én Patrickben nagyon bízok, CB-ben ő jó lesz, bizonyítania nem kellett, de szerintem idén fog. Ha beválik az elképzelésem, és White teljesíteni fog nickelben, akkor szerintem jó lesz ez a secondary. Inkább Jenkinstől kérném, hogy ébredjen fel, és szedjen össze néhány labdát.

Én pesszimistán is PO-t várok, a Falcons alig erősödött (inkább gyengült, szerintem Asante negyed annyira sem jó, mint amennyire várták őt, Lofton - Tatupu pedig nem egy szint - jelenleg), a Panthers védelem még mindig kérdőjeles, a Bucs pedig sehol nem lesz Freemannal. De: a Falcons tavaly is tudott olyan szintet, mint mi, a Panthers O ellen nagyon kemény lesz, a Bucs pedig kiváló HC-t kapott, és szerintem az ilyen megújulások mindig ki tudnak váltani egy többletteljesítményt (mondjuk Barron bust szerintem, de mind1).

Akkor is: csalódott lennék PO nélkül, a Saints vs. World attitűd főleg megerősíti ezt bennem.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Túl sok a kérdőjel. Mit ér Brees Payton nélkül. Most nem csak a játékok hívására gondolok (erre részben választ kaptunk tavaly), hanem playdizájnra. Utóbbiban szerintem Payton a legjobb a Ligában és nagyon meg fogjuk érezni a hiányát.
Szintén kérdés, hogy a labda másik oldalán SS képes-e összerántani a társaságot, tud-e akkora lökést adni a D-nek, mint amekkorát hozott Williams az első évében. A tippem: nem, SS módszerei és stílusa inkább hosszabb távon hozhatnak majd előrelépést.
Ha az O egy kicsit gyengül, azt kibírjuk, de a D komolyabb javulása nélkül legfeljebb becsorgunk a PO-ba, nagyon legfeljebb. Különösen ilyen közegben, szvsz a div. két gyengébb csapata is erősödött.

Smith: ragoztam eleget, az elmúlt két szezon 29 meccsén 12 sack. Vakoldali, 4/3-as DE-ként ez harmatgyenge (az NFL.com szerint 24 DE ért el nála több sacket 2011-ben...). Az idei 14 meccsén 6,5 sack, míg Galette 1 meccsen kezdve, amúgy csak szituációs helyzetekben bevetve 4,5. Szerintem 4 meccs után senkinek se fog hiányozni Smith, igazából attól félek hogy valahogy kibulizzák az eltiltás végrehajtásának eltolását és mégis játszani fog 😊

Arrington: őszintén remélem, hogy Toon nem fog neki helyet engedni maga előtt. AA nem győzött meg arról, hogy sokadik cserén kívül komolyabb szerepre alkalmas lenne.

A CB-poszt elég neccesnek tűnik, Porter és Torrence lelépésével nagyon vékonyak vagyunk itt. Robi és Greer elvileg alkalmas elvinni a szezont, de ha Greer rossz szokása szerint kiesik, akkor nagy bajban leszünk, a mögöttük lévő játékosok még nem bizonyították, hogy képesek lennének kezdőként játszani (mondjuk erre módjuk se volt, szerencsére).

Hogy kicsit optimista is legyek, szvsz a világ ellenünk van hangulatból, a csak azért is mutassuk meg attitűdből kovácsolhatunk is némi előnyt, a la 2007-s Pats.

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Szerintetek mire lehet jó a csapat idén? A ligaelső Offense-ből lelépett Meachem ( kedvenc elkapóm volt... ), Toon nem annyira a deep route-okban jó ( ha vmiben egyáltalán jó lesz... ), elment a legjobb falemberünk, illetve Smith eltiltva, egyelőre semmiféle DE nincs a helyére, Porter helyett draftoltunk egy White-ot, nagy kérdőjel számomra ő, viszont az LB-sorunk még Vilma kiválásával is erősödött. Ti mit vártok az idei szezontól?Tocy
Az O nem gyengült jelentősen, Meachet nagyon szerettem én is, de Arrington már egy ideje itt van, bízok benne, Toont pedig meglátjuk. OL rendben lesz, Grubbs jó pótlás. Smith nem tett komolyat hozzá tavaly sem, az első négy meccset meg tudtuk oldani nélküle is, tavaly is. Porter elvesztése inkább elvi szinten kiesés, ha tavalyi teljesítménye nem fog hiányozni, sőt Patrick és Robinson kielégítőek lesznek, és White-ra inkább nickelben gondolok egyelőre.

Ha időben meg lesz Brees szerződése, akkor a PO a minimum elvárás nálam.Gyurma Pappa
Arringtonra nagyon kíváncsi leszek, de jobban örültem volna, ha sikerül vmi komolyabb WR-t szereznünk akárhogyan. Smith-szel kapcsolatban pedig legyen igazad 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Szerintetek mire lehet jó a csapat idén? A ligaelső Offense-ből lelépett Meachem ( kedvenc elkapóm volt... ), Toon nem annyira a deep route-okban jó ( ha vmiben egyáltalán jó lesz... ), elment a legjobb falemberünk, illetve Smith eltiltva, egyelőre semmiféle DE nincs a helyére, Porter helyett draftoltunk egy White-ot, nagy kérdőjel számomra ő, viszont az LB-sorunk még Vilma kiválásával is erősödött. Ti mit vártok az idei szezontól?Tocy
Az O nem gyengült jelentősen, Meachet nagyon szerettem én is, de Arrington már egy ideje itt van, bízok benne, Toont pedig meglátjuk. OL rendben lesz, Grubbs jó pótlás. Smith nem tett komolyat hozzá tavaly sem, az első négy meccset meg tudtuk oldani nélküle is, tavaly is. Porter elvesztése inkább elvi szinten kiesés, ha tavalyi teljesítménye nem fog hiányozni, sőt Patrick és Robinson kielégítőek lesznek, és White-ra inkább nickelben gondolok egyelőre.

Ha időben meg lesz Brees szerződése, akkor a PO a minimum elvárás nálam.

több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Szerintetek mire lehet jó a csapat idén? A ligaelső Offense-ből lelépett Meachem ( kedvenc elkapóm volt... ), Toon nem annyira a deep route-okban jó ( ha vmiben egyáltalán jó lesz... ), elment a legjobb falemberünk, illetve Smith eltiltva, egyelőre semmiféle DE nincs a helyére, Porter helyett draftoltunk egy White-ot, nagy kérdőjel számomra ő, viszont az LB-sorunk még Vilma kiválásával is erősödött. Ti mit vártok az idei szezontól?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
ata... tuti meg akarsz ölni...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
szerintem pont itt az ideje ezt abbahagyni.shawnka

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 254 — Tyrone Creek
Jobban is teszed. Az elző sem sikerült túl fényesen.hajdu
Hasonlóképpen vélekedek én is a te megnyilvánulásaidról...empty taxi
Akkor eszt (!) megbeszéltük.hajdu
szerintem pont itt az ideje ezt abbahagyni.
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Jóisten.
Erre asszem ink nem reagálok...empty taxi
Jobban is teszed. Az elző sem sikerült túl fényesen.hajdu
Hasonlóképpen vélekedek én is a te megnyilvánulásaidról...empty taxi
Akkor eszt (!) megbeszéltük.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nem tudom milyen érdekeket sérthet a bizonyítékok nyilvánosságra hozatala, vagy legalább a szakszervezettel való megosztása. Leszámítva azt, hogy egyértelműen kiderülne a spion személye.
Ha ezt az NFL nem zárja rövidre, akkor minimum olyan terjedelmű jogi rétestészta lesz a vége, mint a Starcaps-ügy volt. Ott ugye 2008 őszén döntött az NFL, 2011-ben be is vasalták a kiszabott szankciókat :/
Mondjuk ha el tudnák odázni itt is ennyi idővel az eltiltásokat, akkor minden érintett jól járna, 2014-ben már egyikük se nagyon fog focizni.
PFT a tavalyi alapján rangsorolta az NFL 101 legjobb játékosát.
69. Bunkley
56. Colston
49. Sproles
27. Nicks
12. Graham
3. Brees

Bunkleyért nagyon odavannak, futás ellen az egyik legnagyszerűbb DT-nek vélik. Bár ez semmire se garancia, egy éve ugyanezt írták Franklin 2010-es évéről is 😐

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
RIVALRY!!!4!!!4!!44!!!4!!!!44444!!!4!

Kezdődnek az okosságok, megszólalt, a mostmár független, volt nfl jogász. Na jó, blablablablabla független, mi? Értem mit akar most mondani a NFL: igazából a maradék 18-23 ember vallott! Elég komolytalan védekezés, azzal védekezni, hogy igazából erősek vagyunk, de nem mondjuk meg, higgyétek el, igazunk van. "Ja, ez az ítélet".

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
Ja, nem szoktam a Falcons topikban epét hányni a kedvenc csapatodrólhajdu
Jóisten.
Erre asszem ink nem reagálok...empty taxi
Jobban is teszed. Az elző sem sikerült túl fényesen.hajdu
Hasonlóképpen vélekedek én is a te megnyilvánulásaidról...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nem szántam arrogánsnak, de barátinak sem. Egyébként meg - ahogy zeman mondja - használj jeleket.
Ja, nem szoktam a Falcons topikban epét hányni a kedvenc csapatodról, így talán elvárható hogy te se gyere ide sajnálkozni, hogy mennyire kevés a büntetés, amit kaptunk. Akkor béke lesz 😊hajdu
túl érzékeny gyerek vagy te.... 😉 senki nem kötöszködött vagy fröcsögött, ezt. kb mindenki felfogta kiv. téged!

-ON-peach
Kötözködött
(nem kötekedés képpen) 😉zemanla
😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ja, nem szoktam a Falcons topikban epét hányni a kedvenc csapatodrólhajdu
Jóisten.
Erre asszem ink nem reagálok...empty taxi
Úgy a jó.
Vigyázzatok Falcons-szurkolók mert ahogy kiderült, mi nem félünk feltenni benneteket a bounty-listára 😛
Igaz, mint ahogy szintén kiderült, az "ítélet" végrehajtásához elég bénák vagyunk, a tegnap elmeszelt 4 játékos összesen 129 alapszakasz-meccset játszott Williams alatt és ezen meccsek során összesen három alkalommal fújtak rájuk roughing the passert, personal foult. A szemét vérengző vadállatok.

Még szerencse, hogy Hargrove erre rátett 2-t a 2009-es rájátszásban, legalább ő tudja, hogy miért büntették meg 😀

(Tudom, a többiek is inkább a szervezésért kapták a mókát)

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ja, nem szoktam a Falcons topikban epét hányni a kedvenc csapatodrólhajdu
Jóisten.
Erre asszem ink nem reagálok...empty taxi
Jobban is teszed. Az elző sem sikerült túl fényesen.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
Ja, nem szoktam a Falcons topikban epét hányni a kedvenc csapatodrólhajdu
Jóisten.
Erre asszem ink nem reagálok...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Na, szépen beszéljetek egymással!

Egyébként kíváncsi leszek, hogy mi lesz a fellebbezésen, mert ugye a nyomozás alatt nem akart beszélni egyik játékos se Rogerrel, amit én részben értek, részben nem, de tuti az ügyvédek kitaláltak valami védekezési stratégiát. Számomra az ügyben egyébként Sean Pamphilon megnyilatkozása az érdekes, aki olyat talált mondani, hogy lerágja valamelyik végtagját, ha Fujita tényleg bűnös.

Szóval egyre izgisebb a dolog, minden látszat ellenére most kezdődik a buli. Szerintem. Mondjuk most inkább jobban örülnék egy Brees szerződésnek...