NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Befutott Vilma fellebbezése, a jogi procedúrát is érintő témával kapcsolatban gsn príma összefoglalást posztolt
http://profootballbusiness.blogspot.com/2012/05/nflpa-barki-csak-ne-goodell.html

Ezen rágódva jutottam arra, hogy talán nem is lenne rossz, ha az ítéletet megalapozó konkrét forrásokat nem teregetné ki a liga, mivel nagy eséllyel még most is nálunk játszik néhány "tanú" és ezeknek a neveknek a feltárása szinte biztosan ripityára törné az öltözői hangulatot.

Jobb esetben.

Rosszabb esetben mindegyik spion hanyatt-homlok menekülne az államból a népharag elöl.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Itt már senki se bízik egy min. 13-3-as alapszakaszban???! 😀krixtofer
Énb például de, csak nem megyek elébe ata kvízjátékának. 😊hajdu
Akkor jó! 😊 Már azt hittem, hogy egyedül mutatok túlzott/elfogult optimizmust... 😊
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Énb például de, csak nem megyek elébe ata kvízjátékának. 😊hajdu
Szeretnéd a sapit, igaz???? 😂zemanla
Persze. 😊 Hagyományosan jó vagyok tippelésben, de a malackirályokkal nem tudok mit kezdeni 😂hajdu
Malackiráááály??? Tudományos főmunkatárs!!! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Itt már senki se bízik egy min. 13-3-as alapszakaszban???! 😀krixtofer
Énb például de, csak nem megyek elébe ata kvízjátékának. 😊hajdu
Szeretnéd a sapit, igaz???? 😂zemanla
Persze. 😊 Hagyományosan jó vagyok tippelésben, de a malackirályokkal nem tudok mit kezdeni 😂
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Itt már senki se bízik egy min. 13-3-as alapszakaszban???! 😀krixtofer
Énb például de, csak nem megyek elébe ata kvízjátékának. 😊hajdu
Szeretnéd a sapit, igaz???? 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Itt már senki se bízik egy min. 13-3-as alapszakaszban???! 😀krixtofer
Énb például de, csak nem megyek elébe ata kvízjátékának. 😊
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Itt már senki se bízik egy min. 13-3-as alapszakaszban???! 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Thomas tavaly egész jól bírta, amíg nem fejelték ki.Gyurma Pappa
Ez picit csalóka azért, meccsenkénti átlagban most kapta az újoncszezonja óta (amikor csak inkább az ST tagja volt) a legkevesebb terhelést: újoncként bő négyszer, 2010-ben majdnem tizennégyszer (bele is rokkant 😛), tavaly pedig alig hétszer futott meccsenként. Ennél a hétnél 49 játékosnak volt tavaly több futáskísérlete átlagban, többek között Newtonnak és Tebownak is 😊

Sztakmailag semmilyen relevanciája nincs annak, hogy melyik futót fogod draftolni fantasyben. 😛 😀hajdu
Ott a pont, így is úgy is te nyersz 😀

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A nyári edzőtáborra felépülhet, ám így is lesz bő fél év, amikor szinte semmit se edzett. Nem őt fogom fantasyben első futónak draftolni.
Szerencsére tényleg mély ez a poszt, de Sproles kivételével mindegyik futónk törékeny sajna.atapapa
Sztakmailag semmilyen relevanciája nincs annak, hogy melyik futót fogod draftolni fantasyben. 😛 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
A nyári edzőtáborra felépülhet, ám így is lesz bő fél év, amikor szinte semmit se edzett. Nem őt fogom fantasyben első futónak draftolni.
Szerencsére tényleg mély ez a poszt, de Sproles kivételével mindegyik futónk törékeny sajna.atapapa
Thomas tavaly egész jól bírta, amíg nem fejelték ki.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
A nyári edzőtáborra felépülhet, ám így is lesz bő fél év, amikor szinte semmit se edzett. Nem őt fogom fantasyben első futónak draftolni.
Szerencsére tényleg mély ez a poszt, de Sproles kivételével mindegyik futónk törékeny sajna.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Micsoda szerencse, hogy ez nem a rossz hírek holtszezonja...

Mark Ingram underwent arthroscopic knee surgery Thursday and will be sidelined for the next six weeks.

Bár végül is kosárlabdázhatott is volna :/atapapa
Akkor az idei egyik "első körösünket" is bebuktuk 6 hétre.... 😕
Igaz, valahogy így fejezte be a tavalyi szezont is (sideline), ha jól emlékszem. Szerencsénk van az RB-kel...

Pedig már a sok vazzzzzzzze-t kiszedném az aláírásomból!zemanla
Viszont PT, CI, DS egészségesek. 😊 Talán.
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Micsoda szerencse, hogy ez nem a rossz hírek holtszezonja...

Mark Ingram underwent arthroscopic knee surgery Thursday and will be sidelined for the next six weeks.

Bár végül is kosárlabdázhatott is volna :/atapapa
Akkor az idei egyik "első körösünket" is bebuktuk 6 hétre.... 😕
Igaz, valahogy így fejezte be a tavalyi szezont is (sideline), ha jól emlékszem. Szerencsénk van az RB-kel...

Pedig már a sok vazzzzzzzze-t kiszedném az aláírásomból!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Hendersont meg nem kell temetni, tavaly is, amíg nem volt Colston, azért tömködte labdákkal Brees és be is kezdett két 100-as meccsel. De Colston visszatérése után nem kellett. Arra a szerepre, amire eddig is kellett ezután is jó lesz, csak ne dropoljon plz.Gyurma Pappa
Ez jogos, tavaly amikor első számú célpont volt, akkor szédületesen tolta

Nem látom, hogy nehezebb lenne a sorsolás, mint tavaly. És akkor még nem beszéltünk tavalyelőttről, amikor annyira könnyű volt a sorsolás, hogy az Arizona és a Cleveland is simán elvert...hajdu
Én se fogalmazhattam meg volna szebben, tavaly a Packers elleni vereségen túl a másik két minket verő csapatnak összesen volt 6 győzelme...


😀
http://youtu.be/wynjacSBonwatapapa
Jó. Az utolsó másodperc különsen. 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Micsoda szerencse, hogy ez nem a rossz hírek holtszezonja...

Mark Ingram underwent arthroscopic knee surgery Thursday and will be sidelined for the next six weeks.

Bár végül is kosárlabdázhatott is volna :/

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Hendersont meg nem kell temetni, tavaly is, amíg nem volt Colston, azért tömködte labdákkal Brees és be is kezdett két 100-as meccsel. De Colston visszatérése után nem kellett. Arra a szerepre, amire eddig is kellett ezután is jó lesz, csak ne dropoljon plz.Gyurma Pappa
Ez jogos, tavaly amikor első számú célpont volt, akkor szédületesen tolta

Nem látom, hogy nehezebb lenne a sorsolás, mint tavaly. És akkor még nem beszéltünk tavalyelőttről, amikor annyira könnyű volt a sorsolás, hogy az Arizona és a Cleveland is simán elvert...hajdu
Én se fogalmazhattam meg volna szebben, tavaly a Packers elleni vereségen túl a másik két minket verő csapatnak összesen volt 6 győzelme...


😀
http://youtu.be/wynjacSBonw

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 621 — a new hope (again)
szvsz. kb ugyanaz az offseaseonünk... nálatok sanyi van nicksnek és meachemnek, nálunk loftonnak... a kérdés, hogy a helyetteseik mire lesznek képesek. nálatok LB-be, nálunk secondarybe jött upgrade, szal vhol ez is egál.... a nagyobb gond, h a panthers és a bucs is erősebb lett. ti és mi meg max. ua. mint tavaly... bár jones durranthat idén :rolleyes: 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Még délelőtt akartam írni, hogy lassan elég volt a nyafogásból. Kb ez a keret, ezzel kell menetelni. A bounty az bounty, a draft, az draft... de ez van. Majd odateszik magukat a fiúk. (és mi is! Mint ahogy az utolsó hozzászólásokból kezd körvonalazódni 😉 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ennek a keretnek, főleg O-ban azért elég, ha nem sokat gyengül. Nyilván Grubbs nem Nicks, AA nem Meachem, de a védelem erősödött, a sokat gyalázott LB sor főleg, ami szerintem király lesz.Gyurma Pappa
Persze, de legfeljebb nem 1000 fejű lesz Brees fegyvere, csak 970. 😊 Grubbs nem Nicks, de a potenciál benne van, hogy legalább olyan jó legyen. És ugye arról még nem is szóltunk, hogy honnan tudjuk, hogy Nicks milyen lesz a zsíros állásában? Lehet, hogy űberszar. Az LB-kről meg az előbb írtam.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Ennek a keretnek, főleg O-ban azért elég, ha nem sokat gyengül. Nyilván Grubbs nem Nicks, AA nem Meachem, de a védelem erősödött, a sokat gyalázott LB sor főleg, ami szerintem király lesz.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Pont ez az, csak Henderson mélységi célpont, Toon nem igazán alkalmas erre, de Arrington sem, Henderson egyedül meg kevés lesz, főleg, hogy már ő se fiatal. Atával egyetértek abban is, hogy talán Brees teljesítménye is visszaesik kicsit Payton hiánya miatt, akkor meg aztán...

A sorsolásunkat nézve nekem nagyon max egy 9-7 jön ki, de az már a plafon. Egy-két sérülés, vagy szoros meccseken egy-egy hiba, és már 6-10...Tocy
Majd jön augusztusban a szokásos tippjáték. Tedd meg. 😊
Nem látom, hogy nehezebb lenne a sorsolás, mint tavaly.hajdu
Csak azért érzem nehezebbnek, mert erősödtek az ellenfelek. Tampa mindenképp, én tőlük sokat várok idén, Atlanta is jó, Cowboys is erősödött eleget, meg a Denver is. Mi viszont nem.Tocy
Összességében mi sem gyengültünk - a játékosállományt figyelembe véve -, sőt szerintem inkább erősebb a keret (nyilván SP-t leszámítva). Meachem kár, hogy elment, de AA akár jó is lehet a helyén. A két iszonyat LB (meg Shanley 😀) pedig Vilmát fogja tudni pótolni. Az Atlanta meg persze, hogy nem rossz, de nem erősödött. Ehhez csak egy adalék: Lofton éppen nálunk edz... (mondjuk CB-ügyben nem lenne rossz valami megnyugtató hír). A lelki többlet pedig nálunk van bárkivel is játszunk.
több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Pont ez az, csak Henderson mélységi célpont, Toon nem igazán alkalmas erre, de Arrington sem, Henderson egyedül meg kevés lesz, főleg, hogy már ő se fiatal. Atával egyetértek abban is, hogy talán Brees teljesítménye is visszaesik kicsit Payton hiánya miatt, akkor meg aztán...

A sorsolásunkat nézve nekem nagyon max egy 9-7 jön ki, de az már a plafon. Egy-két sérülés, vagy szoros meccseken egy-egy hiba, és már 6-10...Tocy
Majd jön augusztusban a szokásos tippjáték. Tedd meg. 😊
Nem látom, hogy nehezebb lenne a sorsolás, mint tavaly.hajdu
Csak azért érzem nehezebbnek, mert erősödtek az ellenfelek. Tampa mindenképp, én tőlük sokat várok idén, Atlanta is jó, Cowboys is erősödött eleget, meg a Denver is. Mi viszont nem.
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Pont ez az, csak Henderson mélységi célpont, Toon nem igazán alkalmas erre, de Arrington sem, Henderson egyedül meg kevés lesz, főleg, hogy már ő se fiatal. Atával egyetértek abban is, hogy talán Brees teljesítménye is visszaesik kicsit Payton hiánya miatt, akkor meg aztán...

A sorsolásunkat nézve nekem nagyon max egy 9-7 jön ki, de az már a plafon. Egy-két sérülés, vagy szoros meccseken egy-egy hiba, és már 6-10...Tocy
Majd jön augusztusban a szokásos tippjáték. Tedd meg. 😊
Nem látom, hogy nehezebb lenne a sorsolás, mint tavaly. És akkor még nem beszéltünk tavalyelőttről, amikor annyira könnyű volt a sorsolás, hogy az Arizona és a Cleveland is simán elvert...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
. Mert ha 8-10 yardos elkapást hoz AA, akkor azzal Colston vagy Moore elől szívja el a levegőt kis túlzással. Ennél sokkal nagyobb átlagot nem fog tudni termelni, a pályát mélységben vele se lehet támadni.
De ez legyen a legnagyobb bajunk.atapapa
Így van.

Egyébként azért Colston meg mindenhol el tud kapni. 😀 Lehet többet fog ő mélyre menni. Jó lenne neki meg Grahamnek egy 1300-1300-as év 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Az otthoni meccseket nézve, igazából 6-ot minimum hozni kellene belőlük, az elég nagy teher. Idegenben meg...a csoportunkon kívül Packers, Broncos, Raiders, Giants, Cowboys. Ezek közül talán a Raiderst leszámítva szerintem nem nagyon fogunk nyerni, talán a Giantset még megfoghatjuk. De a csoportunkon belül sem nagyon tudom elképzelni, hogy az Atlantát vagy a Tampát 2x verjük el. Szóval olyan 8-8 körülire saccolom a dolgot.Tocy
Miért olyan biztos egy NYG-vereség? Tőlük utoljára a Katrina után 3 héttel kaptunk ki, azóta csak magabiztosan vertük őket. A Dallas meg rendszeresen hajlamos balfaszkodni Romoval, ők a lehető legszarabb csapattól is képesek kikapni, majd egy hét múlva a legjobbat megverni. Manning Denverben elég nagy lutri azért, a Packers idegenben az, amire most nem tennék egy vasat sem.
Sok van még addig, én speciel a tavalyi 5-3-s "félidő" után se gondoltam, hogy 13-3 lesz a vége.

Továbbra is úgy gondolom: Meachem elvesztése önmagában nem gond, nem akkora gond. AA-nak nem úgy kell játszania, mint Meachem játszott, hanem tudnia kell valakinek (teszek én AA-ra, felőle a waterboy is lehet) 4-600 yardot hoznia egy idényben. Ha ezt tudja AA, akkor hozza ő. Ha Toon, akkor ő. Ha úgy hozzák, hogy közben 8-at átlagolnak, az sem érdekel. Gyurma Pappa
Nem a hozott yard a probléma, hanem a szerep, amiben hozza. Mert ha 8-10 yardos elkapást hoz AA, akkor azzal Colston vagy Moore elől szívja el a levegőt kis túlzással. Ennél sokkal nagyobb átlagot nem fog tudni termelni, a pályát mélységben vele se lehet támadni.
De ez legyen a legnagyobb bajunk.