NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nicks-re nagyon rárepült a Tampa, van ott pénz most dögivel
Az elvesztésénél már csak az lenne rosszabb, ha div.riválishoz menne

A Tampa vitt már el tőlünk súlyosan túlfizetve falembert, a pont mostanában kirúgott Faine személyében.


Ben Grubbs jön hozzánk a héten. Na, ő azok között van, akik valamennyire képesek lennének betölteni a Nicks után maradt űrt. Jóval olcsóbban.

szerk: Hawthorne (LB,SEA) a radarunkon

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Meachem a Billshez látogat
A Rams érdeklődik Porter irántzemanla
Mindkettőt elfelejthetjük szerintem

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Meachem a Billshez látogat
A Rams érdeklődik Porter iránt




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Nem mondtam egy szóval sem, hogy lelkiismeret furdalás gyötör 😊Gyurma Pappa
Bocs, rosszul értelmeztem. Végül is létezik SB-hangover, ha véletlen megvertek minket az kb. SB-győzelemmel ér fel felétek, és ugye a másnaposság velejárója a rossz közérzet.empty taxi
Az utóbbi évek alapján én csak véletlen és üdítően ritka F győzelmeket látok. 😊hajdu
Kitűzünk némi bountyt Breesre és fordul a kocka 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Colston marad, 5 évre írt alá.gsn
Juppyy! Hogy fogunk beférni a sapka alá az számomra talány :rolleyes: de nagy a boldogság :cool:clbass
a bounty mellett a kettős könyvelés már úgy is csak smafu lennejjncaa
kettős nem = "kettős" ! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Colston marad, 5 évre írt alá.gsn
Juppyy! Hogy fogunk beférni a sapka alá az számomra talány :rolleyes: de nagy a boldogság :cool:clbass
a bounty mellett a kettős könyvelés már úgy is csak smafu lenne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Nekem is nagypofám van ás atáról is vannak híreim. Ja zéman kollégát ki ne hagyjam...hajdu
Kájzerhez képest kiscserkészek vagyunk mind 😀
Colston marad, 5 évre írt alá.gsn
nyamiatapapa
Kösz, hogy megemlékeztetek öreg barátotoktól! 😉 Sajnos kajzer mostanság nem jelentkezik.... 😕

éééééééééééés Colstoooooooooooooon! Yessssss! (még bejön Gyurma kívánsága!)
Egészségünkre!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Colston marad, 5 évre írt alá.gsn
Juppyy! Hogy fogunk beférni a sapka alá az számomra talány :rolleyes: de nagy a boldogság :cool:
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Colston marad, 5 évre írt alá.gsn
😕
Kicsit sajnálom, nagyon eltudtam volna képzelni nálunk.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Marques... YAY... Újabb 5 évig nézhetem 😊Gyurma Pappa
megérte várni a hírre

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/13/colston-says-he-wasnt-interested-in-free-agency/

Na, ezt jobban elhiszem, mint a korábbi "no homefield discount" cikkeket 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
5 év, 40 milka, majdnem a fele garantált

Ha nem lesz sokat sérült, akkor 2 év és minden idők legeredményesebb szentes elkapója leszatapapa
Egész jó ár szerintem.Gyurma Pappa
Én rosszabbat reméltem, bár úgy számoltam hogy piacra kerül és ott kell licitálnunk érte.
jajistenem, végre valami jó hír! 😂
CN-nel mi van? FA?hajdu
Ha Loomis itt tartja a Brees-Colston-Nicks triót, akkor minimum Oscart, Nobelt, Wolf-díjat és Köztársasági Érdemrendet kell adnunk neki.atapapa
Hát, Brees marad, ez nem lehet kérdés, Colston már biztos. Én bízok benne, hogy a szerződés, amit Nicks kapott van olyan jó, hogy egy kis plusz ráhatással (Evans és Bushrod nagyon marasztalják Nickset, meg hát Brees > sok más irányító) maradásra lehet bírni. 3,5 óra maradt még... Nem örülnék, ha kikerülne a piacra azért, attól függetlenül, hogy azért nem sok csapat tudja megfizetni, tuti lesz olyan (Bucs), akinek minden mindegy. Mondjuk Freemannel ők messze nem fognak futni, ezt továbbra is állítom 😊

Colston szerződése nagyon jónak tűnik, azért ex-7. körösként, ez elég komoly eredmény. Nem tudom, talán 3-5 millióval kapott volna többet a piacon, de amennyi WR kint van jelenleg, nem biztos. Ezt az "engedmény" tudjuk be a hazai pályának 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Marques... YAY... Újabb 5 évig nézhetem 😊Gyurma Pappa
5 év, 40 milka, majdnem a fele garantált

Ha nem lesz sokat sérült, akkor 2 év és minden idők legeredményesebb szentes elkapója leszatapapa
Egész jó ár szerintem.Gyurma Pappa
Én rosszabbat reméltem, bár úgy számoltam hogy piacra kerül és ott kell licitálnunk érte.
jajistenem, végre valami jó hír! 😂
CN-nel mi van? FA?hajdu
Ha Loomis itt tartja a Brees-Colston-Nicks triót, akkor minimum Oscart, Nobelt, Wolf-díjat és Köztársasági Érdemrendet kell adnunk neki.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Marques... YAY... Újabb 5 évig nézhetem 😊Gyurma Pappa
5 év, 40 milka, majdnem a fele garantált

Ha nem lesz sokat sérült, akkor 2 év és minden idők legeredményesebb szentes elkapója leszatapapa
Egész jó ár szerintem.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
jajistenem, végre valami jó hír! 😂
CN-nel mi van? FA?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Marques... YAY... Újabb 5 évig nézhetem 😊Gyurma Pappa
5 év, 40 milka, majdnem a fele garantált

Ha nem lesz sokat sérült, akkor 2 év és minden idők legeredményesebb szentes elkapója lesz

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Marques... YAY... Újabb 5 évig nézhetem 😊

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Bengals nem fog 8,5+ felett fizetni Nicksnek. Bár még ott zavarna a legkevésbé :cool:Gyurma Pappa
Hát lehet, hogy a 'skins mégis beszáll Nicks-ért. Nem veszünk tudomást a cap büntiről... 😀apeszos
De attól, hogy eltakarod a szemeid még mások látnak 😊D11
Ez a kisebbik baj. A nagyobb az, hogy én is kilátok az ujjaim között.. 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nekem is nagypofám van ás atáról is vannak híreim. Ja zéman kollégát ki ne hagyjam...hajdu
Kájzerhez képest kiscserkészek vagyunk mind 😀
Colston marad, 5 évre írt alá.gsn
nyami

több mint 12 éve
gsn 3 548
Colston marad, 5 évre írt alá.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
...egy NO-AF meccsen pl. Én nem biztos, hogy elmennék egy ilyen összejövetelre. 😂hajdu
szeintem én is, bár ha iszok kicsit paraszt vagyok... 😂

am. a falcons SB győzelem olyan ahogy az 5-ös lottóra gyúrok... nembaj ha nem húzzák ki a számaimat, annál édesebb lesz mikor végre igen 😀peach
Drága Barátom, ne legyenek illúzióid. M.R. minden lenne ott csak nem irányító... 😊 efelől biztosíthatlak. Ennek megfelelően valamelyik táresaság inkább átvonulna egy másik kocsmába hozzávetőlegesen 0,5 perc múlva. 😊 Nekem is nagypofám van ás atáról is vannak híreim. Ja zéman kollégát ki ne hagyjam...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
...egy NO-AF meccsen pl. Én nem biztos, hogy elmennék egy ilyen összejövetelre. 😂hajdu
szeintem én is, bár ha iszok kicsit paraszt vagyok... 😂

am. a falcons SB győzelem olyan ahogy az 5-ös lottóra gyúrok... nembaj ha nem húzzák ki a számaimat, annál édesebb lesz mikor végre igen 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
...egy NO-AF meccsen pl. Én nem biztos, hogy elmennék egy ilyen összejövetelre. 😂
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Mekkora parti lenne egy közös meccsnézés a Falcons-szurkolókkal 😀
Ez egy érdekes kérdés:
1. A futások első 2-4 yardja a inkább a falon múlik.
2. A 4-10 yard fele-fele.
3. 10+ meg már a futó érdeme elsősorban, bár egy-egy szép WR/TE/húzott G blokk tud segíteni.

Ha van egy jó falad, akkor az tud segíteni egy átlag futónak + yardot hozni, ha szar falad van, jó futóval, aki néha-néha el szalad, lehet "jobb" átlagot hozni. Persze alap felállás, hogy jó fal mögött jobb lesz a futás, meg egy jó fal mögött minden jobb.Gyurma Pappa
Jellemző, hogy az egy futásra jutó +10 yardos play legjobb helyein irányítók zártak (Vick:1, Newton: 3, Tebow: 5.) És hogy az e tekintetben legjobb 20 játékos közé 6 csapat is 2 embert ad: a 3 futó QB running backjén kívül kívül a Bills, a Vikings (érdekes, hogy Gerhart 6,8 futáskísérletenként csinált egy 10+os futást, Peterson 7,7 kísérletenként) és mi.
Ez szvsz azt mutatja, hogy +10 felett nagyon fontos a rendszer és többiek szerepe.Ott a WR-blokk nagyon sokat ér, de az is fontos, hogy a második szintre hogy ér oda a falember. Nicks ebben különösen jó.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
őőőő nem tiszta: a feltételezett 6 milliós capben benne van már a 4 milliós áthozat vajon? Nem mind1...

Izgalmas esténk lesz szerintem.