NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Hát nem tudom, de ha MC, CN és DB 😀 marad valami csoda folytán, akkor kirali és már nem is bánom Mosst.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Mostmár elegem van ezekből a csepegtetett hírekből, komolyan mondom.hajdu
Megértelek, de ez még nudli ahhoz képest, amivé tud fajulni egy FA-időszak.

Tettünk egy ajánlatot Nicks-nek is, már az is valami hogy nem utasította rögtön vissza

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mostmár elegem van ezekből a csepegtetett hírekből, komolyan mondom.
több mint 12 éve
adam77 New Orleans Saints 635
nfl.com szerint közel a megállapodás colstonnal egy hosszútávú szerződésre alapozva.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hát nem jött Randy :/

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Bajnokok lesztek, marad a nagyszerű nevelésű backup QB, Chase Daniel! M-I-Z-Z-O-U, Mizzou!!!!Deny
Strief reakciója 😀
congrats man!!! Let me borrow $10...


Alakul ez ha megbaltázzuk
Vilma kinyomta twittere, hogy Dunbar és Nicks Szent marad. Elvileg semmi köze hozzá, de lehet hogy ezzel is indokolhattak neki egy esetleges paycutot, amiről még nincs publikus hír.

Plusz Nicks hajlanó engedni az árából, de nem valami sokat
"I know I've said I want to be paid a certan amount, but at the end of the day I said I want to be back with the Saints, and I'm waiting on any kind of offer," Nicks said. "My goal is to get more than ($8.5 million per year). I feel like I deserve that. But I never told them, 'If you guys are in the ball park, I wouldn't consider it.'

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bajnokok lesztek, marad a nagyszerű nevelésű backup QB, Chase Daniel! M-I-Z-Z-O-U, Mizzou!!!!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
120,6m? Hát hogy is mondjam: ha ez így lesz, akkor Brees szerződésével, egy-két diszkont igazolással be is fejeződik a offseason, talán a draft 4-5-6-7 köre lesz érdekes. Meg hogy Loomis milyen UDFA-kat talál 😊
Gyurma Pappa
4. kör? Optimista vagy megint 😀
A Pats-től egy első kört vettek el a spygate után és mindenki arról jajong, hogy ez mennyivel nagyobb botrány, hiszen milyen sok játékost tettünk tolószékbe, vagy legalábbis akartuk azt. Szerintem több pick is ugrani fog, nem csak a második kör.atapapa
😉

Bízok benne, hogy annyi belátás/könyörület/realizmus (megfelelő aláhúzandó) szorult Goodellbe, hogy megelégszik az idei 2-3. és a jövő évi 1/2-3. körrel. Ha nem, akkor Loomisban kell bízni, hogy talál megint értékes dolgokat a 5-6-7. körben vagy inkább UDFA-n. Ehhh...

Valahol szánalmas, hogy a offseason legjobb híre, hogy BDLP (csak azért is 😀) marad... Az egyetlen, igazán jónak nevezhető hír. Ja: meg Spags, de szerintem ő már megbánta 😀

Btw: Moss is tovább repült, szóval ő sem fért bele valószínűleg. Ha mondjuk leigazolja a 9ers, és viszik Colstont is (szerintem oda tökéletesen beilleszkedne, rögtön "sztárként"), akkor még a végén A. Smith jó irányítónak fog tűnni.

Utolsó szerk: most már értem, milyen szar lehetett az elmúlt pár évben Panthers szurkolónak lenni... Ez egy kicsit vigasztal 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
ata, letelt az egy hét. 😊Szabler
Véget ért a sarokba állításom? 😛
120,6m? Hát hogy is mondjam: ha ez így lesz, akkor Brees szerződésével, egy-két diszkont igazolással be is fejeződik a offseason, talán a draft 4-5-6-7 köre lesz érdekes. Meg hogy Loomis milyen UDFA-kat talál 😊
Gyurma Pappa
4. kör? Optimista vagy megint 😀
A Pats-től egy első kört vettek el a spygate után és mindenki arról jajong, hogy ez mennyivel nagyobb botrány, hiszen milyen sok játékost tettünk tolószékbe, vagy legalábbis akartuk azt. Szerintem több pick is ugrani fog, nem csak a második kör.

több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
ata, letelt az egy hét. 😊

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
120,6m? Hát hogy is mondjam: ha ez így lesz, akkor Brees szerződésével, egy-két diszkont igazolással be is fejeződik a offseason, talán a draft 4-5-6-7 köre lesz érdekes. Meg hogy Loomis milyen UDFA-kat talál 😊

Azért ezt a SF meccs után (előtt...) nem gondoltam volna, hogy ekkora downhill jöhet egyáltalán. De ez atát is bőven felülmúlta...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Az NFLPA és az NFL két külön történet ebben a helyzetben, a szakszervezet a franchise-zal semmit se tehet szerintem, se nyomozás, se szankció tekintetében, csak a játékosok dolgai tartoznak rá. Goodell meghozza a döntést időben, a szakszervezet irreleváns most, az legfeljebb hab lehet a tortán.
atapapa
Nem tudom, vannak kétségeim. Azért annyira nem fekete vagy fehér az ügy. Meglátjuk. Mondjuk én annak örülnék, ha le lenne zárva az ügy, kurvára nem akarok még a szezonkezdéskor is azon aggódni, hogy mondjuk Harper (hogy-hogy ő jutott eszembe...) játszhat-e vagy sem.Gyurma Pappa
Igazából fogalmam sincs erről, de nem tűnik logikusnak, hogy a szakszervezet saját hatáskörében szívathatja a játékosokat eltiltással, általában pont ők azok, akik az eltiltások esetén a játékosok érdekeit védik a ligával szemben.
Szerintem attól a nyomozástól nem kell tartani.
Ami elhúzhatja az ügyet, az a játékosok fellépése lehet esetleg Goodell ítéletével szemben, ha annak NFL-en kívüli, jogi eszközökkel való megtámadására adják a fejüket. Nem vagyok tájékozott azt illetően hogy ez mennyire lehet majd reális veszély, egyáltalán lehetséges-e, ahogy a Starcaps-ügyben is ment a jogi kötélhúzás éveken át.

turk mcbride kapott egy egy éves szerződést. egyelőre nem tudni mennyiért. azt írják, hogy van benne fantázia, de a sérülései hátráltatták. ő lehet a back up smith és jordan mögött.
adam77
Tavaly mindenesetre csalódás volt.

Tatuput elvitte a Falcons. Pedig ők aztán nálunk jobban állnak LB-ben :/

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Az NFLPA és az NFL két külön történet ebben a helyzetben, a szakszervezet a franchise-zal semmit se tehet szerintem, se nyomozás, se szankció tekintetében, csak a játékosok dolgai tartoznak rá. Goodell meghozza a döntést időben, a szakszervezet irreleváns most, az legfeljebb hab lehet a tortán.
atapapa
Nem tudom, vannak kétségeim. Azért annyira nem fekete vagy fehér az ügy. Meglátjuk. Mondjuk én annak örülnék, ha le lenne zárva az ügy, kurvára nem akarok még a szezonkezdéskor is azon aggódni, hogy mondjuk Harper (hogy-hogy ő jutott eszembe...) játszhat-e vagy sem.

több mint 12 éve
adam77 New Orleans Saints 635
turk mcbride kapott egy egy éves szerződést. egyelőre nem tudni mennyiért. azt írják, hogy van benne fantázia, de a sérülései hátráltatták. ő lehet a back up smith és jordan mögött.
közben casillas is kapott tendert. a minimum 1,26m. ez sem egy túl biztató hír, sajnos.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Az NFLPA és az NFL két külön történet ebben a helyzetben, a szakszervezet a franchise-zal semmit se tehet szerintem, se nyomozás, se szankció tekintetében, csak a játékosok dolgai tartoznak rá. Goodell meghozza a döntést időben, a szakszervezet irreleváns most, az legfeljebb hab lehet a tortán.

Inkább úgy vélem, hogy ez a levél csak a kötelező kör, miután Turley vezényletével néhányan megtalálták maguknak Brees-t. Mondott valamit (semmit), hogy ne maradjon néma (cinkos).

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Olvasgatom a híreket, és úgy tűnik nekem, hogy Breesnek bizony köze van ahhoz, NFLPA beindult bounty ügyben.

Azt mondja hogy:

"To our fans, please reserve judgment until the investigation is complete and the facts in their entirety are known. We are all working diligently to find the truth in this matter and if the facts prove there was improper behavior, we will hold ourselves accountable. Until that time, we will stand together and remain united as an organization."

Azért ő ott van a vezetőségben, bizonyára van hatása arra, hogy mi történik. Amikor először olvastam arról, hogy saját nyomozásba kezd a szakszervezet, már akkor is volt egy ilyen gondolatom. Nyilván, a rendszer meglétének ténye adott, ezzel nem lehet vitatkozni. De ugye nem mindegy, hogy az lesz a vége, hogy "igen volt bounty, de senki nem mondta, hogy sérüljön meg valaki", vagy hogy "igen volt bounty, és arra utaztak, hogy törjék össze Kurtöt és Brettet".

Szóval szerintem:
1. Nem lesz döntés március 25-ig.
2. Ki fog talán derülni, hogy volt-e az ügy mögött "hátsó szándék"
3. Talán előbb-utóbb tényleg abba maradnak a bounty az nfl-ben (bár erről kétségeim vannak)

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
“In my mind, I pretty much am gone, to be honest. They’re gonna do something in the next four days that they haven’t done in the last four weeks?” said Nicks, referring to the lack of a contract proposal from the Saints. “I really don’t think so.”gsn
ez van...Gyurma Pappa
Mondjuk ettől még elmagyarázhatnánk neki, hogy Brees érthetően prioritást élvezett.
De úgy néz ki nagyon nincs pénz rá.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
“In my mind, I pretty much am gone, to be honest. They’re gonna do something in the next four days that they haven’t done in the last four weeks?” said Nicks, referring to the lack of a contract proposal from the Saints. “I really don’t think so.”gsn
ez van...

több mint 12 éve
gsn 3 548
“In my mind, I pretty much am gone, to be honest. They’re gonna do something in the next four days that they haven’t done in the last four weeks?” said Nicks, referring to the lack of a contract proposal from the Saints. “I really don’t think so.”

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Tudom, hogy csak a messzeföldön híres tapintatod miatt nem emlegettél divízióriválist
atapapa
😂 Igen, azért. 😂

White megszólalt a bounty ügyben, külön nem linkelem, csak nekem okoz igazi guilty pleasure őt olvasgatni. (Egyébként most kivételesen, a maga furcsa módján a Saints pártját fogja)

Duncan pár napja azt mondta, hogy 16 millió volt a sapkában, mielőtt Brees-t tageltük volna és Smith szerződését átstrukturáltuk. atapapa
1. Duncan sokat spekulál.
2. Vilma szerződése vissza van.
3. Colstontól már tavaly elbúcsúzott szerintem Loomis, de annyi FA elkapó van, hogy azért a pénzért, amit ő kérni fog, kapunk két másikat. Tudott, hogy imámom Marquest, de nagyon sokat kér, és ténylegesen ér is annyit, úgyhogy menjen, és kapja meg.
4. A média mindenhol úgy gondolkodik, hogy Nickset meg akarjuk tartani. Úgy gondolom, hogy visszautalva a gondolatmenetedre Nicks+Moore > Colston-Nicks.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Tök jó érzés, hogy nem 20-30 évvel ezelőtt élmények kellenek, hogy mezei szurkolóként erőt merítsek, meg hitet a csapatban, mint ahogy számos más csapatnál kell (Chargers az egyesülés óta nem tud bajnoki címet felmutatni, Lions hasonlóan, de számos csapat van, akiknek mondjuk 20-25 évet kell dicsőségre visszanézniük).
Szóval: Gyurma Pappa
Tudom, hogy csak a messzeföldön híres tapintatod miatt nem emlegettél divízióriválist


Duncan pár napja azt mondta, hogy 16 millió volt a sapkában, mielőtt Brees-t tageltük volna és Smith szerződését átstrukturáltuk.
Ez nagyon nagyon nagyon nagyon rosszul hangzik ahhoz képest, hogy a szezon végén ennyi helyet emlegettek Brees esetleges új szerződése után!!!
Vagyis most kb. 8 milliónk van. Ha ez tényleg így van, akkor Nicks többé nem a mi játékosunk.

Kicsit elgondolkodtam, tavaly mennyire volt jó húzás Loomistól Moore-nak évi 4 milliós szerződést adnia annak tükrében, hogy Colston klasszisokkal jobb elkapó, és a cap mostani állapota alapján még Colston is megtarthatatlan.
Vagy nem látta előre, hogy idén ez gond lesz, vagy úgy véli hogy középtávon Moore nagyobb hasznot hajt (ami szerintem nincs így, de meggyőzhető vagyok), vagy nem ennyire rossz a sapkánk vagy... több verzió nem jut eszembe

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Evans szerződésén bütyköltünk egy kicsit, így 2 millerrel több hely lesz a sapiban

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Igazából azt mondta, hogy eltűnök pár hétre, de mostanra már sikerült megnyugodnom. A legtöbbet az segített, hogy megnéztem elejétől-végéig, full hd-ban, 114 cm-en a Super Bowl 44-et. Tök jó érzés, hogy nem 20-30 évvel ezelőtt élmények kellenek, hogy mezei szurkolóként erőt merítsek, meg hitet a csapatban, mint ahogy számos más csapatnál kell (Chargers az egyesülés óta nem tud bajnoki címet felmutatni, Lions hasonlóan, de számos csapat van, akiknek mondjuk 20-25 évet kell dicsőségre visszanézniük).
Szóval:

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Ahogy sejthető volt, Brees nem fogja aláírni a taget, és így nem is fog részt venni addig a workoutokon, amíg nem kap hosszútávút.atapapa
még jó, hogy Drew Brees volt az NFLPA egyik szószólója a CBA-tárgyalásokonjjncaa
Persze, követelhette volna hogy töröljék el a taget. Csak akkor szeptemberben nem lett volna NFL

Szerk: ez jó, Duncan azt mondja, hogy ő nem jelentette le Brees holdoutját, csak spekulált róla, mire azt kész tényként vette át a média.
Tanulság: a média hülye (az elmúlt napok után ennél tudnék cifrábbat is mondani róluk) és Duncan tényleg sokat spekulál.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Ahogy sejthető volt, Brees nem fogja aláírni a taget, és így nem is fog részt venni addig a workoutokon, amíg nem kap hosszútávút.atapapa
még jó, hogy Drew Brees volt az NFLPA egyik szószólója a CBA-tárgyalásokon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal