NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Hát igen, egy, egy F vereség mindig örömet okoz 😊 isten bocsássa meg (ha van).
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Bounty huntereknél is létezik lelkiismeret furdalás? :oempty taxi
Nem mondtam egy szóval sem, hogy lelkiismeret furdalás gyötör 😊Gyurma Pappa
Bocs, rosszul értelmeztem. Végül is létezik SB-hangover, ha véletlen megvertek minket az kb. SB-győzelemmel ér fel felétek, és ugye a másnaposság velejárója a rossz közérzet.empty taxi
Az utóbbi évek alapján én csak véletlen és üdítően ritka F győzelmeket látok. 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Bounty huntereknél is létezik lelkiismeret furdalás? :oempty taxi
Nem mondtam egy szóval sem, hogy lelkiismeret furdalás gyötör 😊Gyurma Pappa
Bocs, rosszul értelmeztem. Végül is létezik SB-hangover, ha véletlen megvertek minket az kb. SB-győzelemmel ér fel felétek, és ugye a másnaposság velejárója a rossz közérzet.empty taxi
Ez már nem lesz jobb 😊

2006 óta 10 ilyen véletlen volt, és csak kétszer győzött az igazság. De tény, nekem személy szerint nagy örömet okoz, ha kikaptok (mondjuk most a PO-ban szurkoltam is nektek, és tessék... ezért nem is teszek többet ilyet 😛).

Mondjuk legalább nekünk van fogalmunk arról, hogy milyen az SB győzelem íze.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Ja, szarul is érezzük magunkat minden Falcons verés után 😀Gyurma Pappa
Bounty huntereknél is létezik lelkiismeret furdalás? :oempty taxi
Nem mondtam egy szóval sem, hogy lelkiismeret furdalás gyötör 😊Gyurma Pappa
Bocs, rosszul értelmeztem. Végül is létezik SB-hangover, ha véletlen megvertek minket az kb. SB-győzelemmel ér fel felétek, és ugye a másnaposság velejárója a rossz közérzet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A leglogikusabb állomáshely a Bengals lenne: cap space rengeteg, ordas need a G, egy fiatal, feltörekvő csapat, csak ugye ott eléggé sóher a tulaj...empty taxi
A Bengals nem fog 8,5+ felett fizetni Nicksnek. Bár még ott zavarna a legkevésbé :cool:Gyurma Pappa
Hát lehet, hogy a 'skins mégis beszáll Nicks-ért. Nem veszünk tudomást a cap büntiről... 😀apeszos
De attól, hogy eltakarod a szemeid még mások látnak 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Én se, jobb csapatot legyőzni mindig nagyobb öröm 😊empty taxi
Ja, szarul is érezzük magunkat minden Falcons verés után 😀Gyurma Pappa
Bounty huntereknél is létezik lelkiismeret furdalás? :oempty taxi
Nem mondtam egy szóval sem, hogy lelkiismeret furdalás gyötör 😊

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Ne akard már olyan messzire küldeni tőletek 😊 Nem bánnám, ha pár évig még a ti védőiteket is boldogítaná.hajdu
Én se, jobb csapatot legyőzni mindig nagyobb öröm 😊empty taxi
Ja, szarul is érezzük magunkat minden Falcons verés után 😀Gyurma Pappa
Bounty huntereknél is létezik lelkiismeret furdalás? :o


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
A leglogikusabb állomáshely a Bengals lenne: cap space rengeteg, ordas need a G, egy fiatal, feltörekvő csapat, csak ugye ott eléggé sóher a tulaj...empty taxi
Ne akard már olyan messzire küldeni tőletek 😊 Nem bánnám, ha pár évig még a ti védőiteket is boldogítaná.hajdu
Én se, jobb csapatot legyőzni mindig nagyobb öröm 😊empty taxi
Ja, szarul is érezzük magunkat minden Falcons verés után 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
A leglogikusabb állomáshely a Bengals lenne: cap space rengeteg, ordas need a G, egy fiatal, feltörekvő csapat, csak ugye ott eléggé sóher a tulaj...empty taxi
Ne akard már olyan messzire küldeni tőletek 😊 Nem bánnám, ha pár évig még a ti védőiteket is boldogítaná.hajdu
Én se, jobb csapatot legyőzni mindig nagyobb öröm 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Peterson előtt azért ott takarított a sokáig legjobban fizetett G, Hutch személyében. Szvsz a legjobb futó se megy semmire rosszul blokkoló fallal, viszont - ahogy erről már többször beszélgettünk - a jó fal mögött könnyebben pótolható a jó futó.atapapa
Ez egy érdekes kérdés:
1. A futások első 2-4 yardja a inkább a falon múlik.
2. A 4-10 yard fele-fele.
3. 10+ meg már a futó érdeme elsősorban, bár egy-egy szép WR/TE/húzott G blokk tud segíteni.

Ha van egy jó falad, akkor az tud segíteni egy átlag futónak + yardot hozni, ha szar falad van, jó futóval, aki néha-néha el szalad, lehet "jobb" átlagot hozni. Persze alap felállás, hogy jó fal mögött jobb lesz a futás, meg egy jó fal mögött minden jobb.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A leglogikusabb állomáshely a Bengals lenne: cap space rengeteg, ordas need a G, egy fiatal, feltörekvő csapat, csak ugye ott eléggé sóher a tulaj...empty taxi
A Bengals nem fog 8,5+ felett fizetni Nicksnek. Bár még ott zavarna a legkevésbé :cool:Gyurma Pappa
Hát lehet, hogy a 'skins mégis beszáll Nicks-ért. Nem veszünk tudomást a cap büntiről... 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
A leglogikusabb állomáshely a Bengals lenne: cap space rengeteg, ordas need a G, egy fiatal, feltörekvő csapat, csak ugye ott eléggé sóher a tulaj...empty taxi
A Bengals nem fog 8,5+ felett fizetni Nicksnek. Bár még ott zavarna a legkevésbé :cool:

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A leglogikusabb állomáshely a Bengals lenne: cap space rengeteg, ordas need a G, egy fiatal, feltörekvő csapat, csak ugye ott eléggé sóher a tulaj...empty taxi
Ne akard már olyan messzire küldeni tőletek 😊 Nem bánnám, ha pár évig még a ti védőiteket is boldogítaná.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
minnesotában azért elférne 😀peach
Legjobb a posztján, bármely csapatban elférne. Nekünk viszont különösen fontos lenne, mivel a zsebnek azt a területét védi kitűnően, ahol Brees a legjobban otthon érzi magát. Brees-hez nem a T-t kell agyonfizetnünk, hanem a G-t.atapapa
Ezt nem is mondtam, hogy nem így van. 😊 Meg nem azt mondtam, hogy sehova nem férne el, azt mondtam, hogy nekem nincs ötletem. A Vikesban mondjuk a komplett falat kéne cserélni, szvsz :cool:, ott lehet inkább T-t fognak megfizetni.

A másik, hogy azért kell agyonfizetni a G-ket, mert egyik futónk sem AP, aki bárhol, bármilyen fal mögött tud futni, és a jó futó teljesítményhez szükség van a jó falra, főleg a jó belső emberekre.Gyurma Pappa
Nem is téged idézve írtam 😊
Burjánzik a passzjáték és a legtöbb QB-nál ez egy elit T-t igényel elsősorban, nálunk nem, hozzáteszem szerencsére: okkal keresnek a falból a legtöbbet az LT-k.

Peterson előtt azért ott takarított a sokáig legjobban fizetett G, Hutch személyében. Szvsz a legjobb futó se megy semmire rosszul blokkoló fallal, viszont - ahogy erről már többször beszélgettünk - a jó fal mögött könnyebben pótolható a jó futó.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
A leglogikusabb állomáshely a Bengals lenne: cap space rengeteg, ordas need a G, egy fiatal, feltörekvő csapat, csak ugye ott eléggé sóher a tulaj...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Szerintem a "békülékenység" egyik fő oka, hogy a Boys és ti is megkaptátok ezt a szép büntit. A csoporton belül lehet még komoly érdeklődő, de szerintem Nicks nem akar a Bucsban szívni két-három évet még, mire ott csapat lesz, a Falconsnak meg most van azért nagyobb gondja, és ott a fal elég korrekt. Most hirtelen nincs olyan ötletem, ahol ő rá le tudnánk csapni, és akkora need, hogy hajlandóak 9+-t áldozni rá, illetve pontosabban a legtöbb helyen van nagyobb need.Gyurma Pappa
minnesotában azért elférne 😀peach
Legjobb a posztján, bármely csapatban elférne. Nekünk viszont különösen fontos lenne, mivel a zsebnek azt a területét védi kitűnően, ahol Brees a legjobban otthon érzi magát. Brees-hez nem a T-t kell agyonfizetnünk, hanem a G-t.atapapa
Ezt nem is mondtam, hogy nem így van. 😊 Meg nem azt mondtam, hogy sehova nem férne el, azt mondtam, hogy nekem nincs ötletem. A Vikesban mondjuk a komplett falat kéne cserélni, szvsz :cool:, ott lehet inkább T-t fognak megfizetni.

A másik, hogy azért kell agyonfizetni a G-ket, mert egyik futónk sem AP, aki bárhol, bármilyen fal mögött tud futni, és a jó futó teljesítményhez szükség van a jó falra, főleg a jó belső emberekre.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
minnesotában azért elférne 😀peach
Legjobb a posztján, bármely csapatban elférne. Nekünk viszont különösen fontos lenne, mivel a zsebnek azt a területét védi kitűnően, ahol Brees a legjobban otthon érzi magát. Brees-hez nem a T-t kell agyonfizetnünk, hanem a G-t.atapapa
Ez nálunk is így van, és most különösen fontos lenne, hogy Griffint ne törjék darabokra az első évében...apeszos
Persze, de ettől még a DE/OLB a szélről agyonütheti, Brees viszont azokat rendszerint zseniálisan kimozogja, ha tart középen a fal.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem a "békülékenység" egyik fő oka, hogy a Boys és ti is megkaptátok ezt a szép büntit. A csoporton belül lehet még komoly érdeklődő, de szerintem Nicks nem akar a Bucsban szívni két-három évet még, mire ott csapat lesz, a Falconsnak meg most van azért nagyobb gondja, és ott a fal elég korrekt. Most hirtelen nincs olyan ötletem, ahol ő rá le tudnánk csapni, és akkora need, hogy hajlandóak 9+-t áldozni rá, illetve pontosabban a legtöbb helyen van nagyobb need.Gyurma Pappa
minnesotában azért elférne 😀peach
Legjobb a posztján, bármely csapatban elférne. Nekünk viszont különösen fontos lenne, mivel a zsebnek azt a területét védi kitűnően, ahol Brees a legjobban otthon érzi magát. Brees-hez nem a T-t kell agyonfizetnünk, hanem a G-t.atapapa
Ez nálunk is így van, és most különösen fontos lenne, hogy Griffint ne törjék darabokra az első évében...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
És még a bounty visszavan... De hát bűnhődjön aki bűnös, és mi most több f*szt is nyelünk egyszerre. 😀 Pedig Nicks-et nagyon el tudtam volna képzelni Brown mellett... 😊apeszos
Szerintem a "békülékenység" egyik fő oka, hogy a Boys és ti is megkaptátok ezt a szép büntit. A csoporton belül lehet még komoly érdeklődő, de szerintem Nicks nem akar a Bucsban szívni két-három évet még, mire ott csapat lesz, a Falconsnak meg most van azért nagyobb gondja, és ott a fal elég korrekt. Most hirtelen nincs olyan ötletem, ahol ő rá le tudnánk csapni, és akkora need, hogy hajlandóak 9+-t áldozni rá, illetve pontosabban a legtöbb helyen van nagyobb need.Gyurma Pappa
minnesotában azért elférne 😀peach
Legjobb a posztján, bármely csapatban elférne. Nekünk viszont különösen fontos lenne, mivel a zsebnek azt a területét védi kitűnően, ahol Brees a legjobban otthon érzi magát. Brees-hez nem a T-t kell agyonfizetnünk, hanem a G-t.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Hát, nálatok elég komoly ez a bünti...Gyurma Pappa
És még a bounty visszavan... De hát bűnhődjön aki bűnös, és mi most több f*szt is nyelünk egyszerre. 😀 Pedig Nicks-et nagyon el tudtam volna képzelni Brown mellett... 😊apeszos
Szerintem a "békülékenység" egyik fő oka, hogy a Boys és ti is megkaptátok ezt a szép büntit. A csoporton belül lehet még komoly érdeklődő, de szerintem Nicks nem akar a Bucsban szívni két-három évet még, mire ott csapat lesz, a Falconsnak meg most van azért nagyobb gondja, és ott a fal elég korrekt. Most hirtelen nincs olyan ötletem, ahol ő rá le tudnánk csapni, és akkora need, hogy hajlandóak 9+-t áldozni rá, illetve pontosabban a legtöbb helyen van nagyobb need.Gyurma Pappa
minnesotában azért elférne 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Hát, nálatok elég komoly ez a bünti...Gyurma Pappa
És még a bounty visszavan... De hát bűnhődjön aki bűnös, és mi most több f*szt is nyelünk egyszerre. 😀 Pedig Nicks-et nagyon el tudtam volna képzelni Brown mellett... 😊apeszos
Szerintem a "békülékenység" egyik fő oka, hogy a Boys és ti is megkaptátok ezt a szép büntit. A csoporton belül lehet még komoly érdeklődő, de szerintem Nicks nem akar a Bucsban szívni két-három évet még, mire ott csapat lesz, a Falconsnak meg most van azért nagyobb gondja, és ott a fal elég korrekt. Most hirtelen nincs olyan ötletem, ahol ő rá le tudnánk csapni, és akkora need, hogy hajlandóak 9+-t áldozni rá, illetve pontosabban a legtöbb helyen van nagyobb need.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát, nálatok elég komoly ez a bünti...Gyurma Pappa
És még a bounty visszavan... De hát bűnhődjön aki bűnös, és mi most több f*szt is nyelünk egyszerre. 😀 Pedig Nicks-et nagyon el tudtam volna képzelni Brown mellett... 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Megértelek, de ez még nudli ahhoz képest, amivé tud fajulni egy FA-időszak.

Tettünk egy ajánlatot Nicks-nek is, már az is valami hogy nem utasította rögtön visszaatapapa
Hát, azért kemény lenne megegyezni még ma. Ha Nicks és Colston marad, pont teszek nfl büntetéseire, és elkezdem nagyon vígan látni a következő évet 😊Gyurma Pappa
Jó neked... 😕apeszos
Hát, nálatok elég komoly ez a bünti...

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mostmár elegem van ezekből a csepegtetett hírekből, komolyan mondom.hajdu
Megértelek, de ez még nudli ahhoz képest, amivé tud fajulni egy FA-időszak.

Tettünk egy ajánlatot Nicks-nek is, már az is valami hogy nem utasította rögtön visszaatapapa
Hát, azért kemény lenne megegyezni még ma. Ha Nicks és Colston marad, pont teszek nfl büntetéseire, és elkezdem nagyon vígan látni a következő évet 😊Gyurma Pappa
Jó neked... 😕
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Mostmár elegem van ezekből a csepegtetett hírekből, komolyan mondom.hajdu
Megértelek, de ez még nudli ahhoz képest, amivé tud fajulni egy FA-időszak.

Tettünk egy ajánlatot Nicks-nek is, már az is valami hogy nem utasította rögtön visszaatapapa
Hát, azért kemény lenne megegyezni még ma. Ha Nicks és Colston marad, pont teszek nfl büntetéseire, és elkezdem nagyon vígan látni a következő évet 😊