NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Duncan szerint estére kész a deal Grubbs-szal, és akkor jöhet a Brees deal. Tuti meg kell várni a Payton dealt, mondjuk most Megatron számai feljebb fogják tornászni Drew számait is...

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Nickset kurvára sajnálom! de hát ilyen az NFL....

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/14/drew-brees-doesnt-sound-willing-to-sign-the-franchise-tender/

Brees nem túl elégedett, de szerintem ez gyorsan el fog múlni. Talán a draftra kész lesz. Reméljük.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Nos: estére legyen Grubbs szerződés plz. Picit örülök, annak hogy Nicks elment, nagy nyomás alól szabadul fel az FO ezzel szvsz.

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Tampa Bay reached agreement with former Saints guard Carl Nicks on a five-year, $47.5 million deal including $31 million guaranteed.Gyurma Pappa
a rohadt életbe..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Tampa Bay reached agreement with former Saints guard Carl Nicks on a five-year, $47.5 million deal including $31 million guaranteed.

Ugye, ugye, mondtam hogy 9.5 körüli összeg lesz 😊 Évi 6,2 garantált is elég sok.

Jó hír, hogy ezzel a Tampa elköltötte több mint a felét a pénzének.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Ahogy elnézem kb. délig (este 6) eldől Nicks sorsa. Szerintem egyszerű a képlet: ha nem ír alá Tampába, akkor a Saintshez ír alá, ahogy sejtettem, senki mást nem érdekel, túl drága.

A következő hét (napok) nagy kérdése: Porter és Dunbar. Úgy tűnik Porterért sem kapkodnak (meg sem lep), pedig van jó pár helyen CB need. Dunbarnál meg az a kérdés, hogy mennyit szánunk rá.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Állítólag a Trampa 40 millert garantálna Nicks új szerződésében :o Egy Joe Thomas kapott 44 garantáltat, pedig ő egy LT.
El voltunk magunktól ájulva, hogy a legjobb G-duó itt van, na ha most Joseph mellé odaáll Nicks, azt szintén lehet majd hasonló jelzővel illetni, Blount ficánkolni fog a két úthenger mögött.atapapa
Ez itt off, de Joseph passz blokkban tényleg brilliáns, de futás blokkban viszont nem az igazi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
40 garantált? Pff... Aaz nagyon komoly szerződésnek tűnik. Tampában beverték a fejüket egy kicsit 😊

Mondjuk ha Grubbs idejönne, akkor azért elég komoly lenne itt is.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Állítólag a Trampa 40 millert garantálna Nicks új szerződésében :o Egy Joe Thomas kapott 44 garantáltat, pedig ő egy LT.
El voltunk magunktól ájulva, hogy a legjobb G-duó itt van, na ha most Joseph mellé odaáll Nicks, azt szintén lehet majd hasonló jelzővel illetni, Blount ficánkolni fog a két úthenger mögött.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Meachem-et én is nagyon bírom! Nagyon szimpatikus srác! 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
A Tampát nem írnám le, oké, nem SB-esélyesek, de egy jó LB (Lofton), egy jó WR (Jackson), egy elit falember (Nicks) és legalább két jó DB érkezésével hatalmasat javulhatnak.atapapa
Teljesen komolyan mondom, nem csesztetésből: Freeman nem jó irányító, és se VJ, se Nicks nem fog belőle jó irányítót faragni. Ha Blount mögé mellé nem tudnak komoly backupot hozni, teljesen lényegtelen minden más. Eagles szindrómát látok ott: jól bevásárolnak, mert van pénzt, de csapat nem lesz belőle. Bármekkora neveket is hoznak, amíg nem lesz lecserélve Freeman, szerintem nem lesz komoly csapat a Bucs.Gyurma Pappa
Én még nem törnék pálcát Freeman felett, a 2 évvel ezelőtti szezonja jó volt és nagyon fiatal még, eszembe se jutna lecserélni őt jelenleg. Majd ha már bizonyított játékosok gyűrűjében sül be a következő 1-2 évben, akkor lesz értelme az utódkeresésen gondolkodni.atapapa
Inkább azt kívánom, egy legyen 4-5 jó meccse egy évben, és akkor még évekig próbálkoznak vele.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
A Tampát nem írnám le, oké, nem SB-esélyesek, de egy jó LB (Lofton), egy jó WR (Jackson), egy elit falember (Nicks) és legalább két jó DB érkezésével hatalmasat javulhatnak.atapapa
Teljesen komolyan mondom, nem csesztetésből: Freeman nem jó irányító, és se VJ, se Nicks nem fog belőle jó irányítót faragni. Ha Blount mögé mellé nem tudnak komoly backupot hozni, teljesen lényegtelen minden más. Eagles szindrómát látok ott: jól bevásárolnak, mert van pénzt, de csapat nem lesz belőle. Bármekkora neveket is hoznak, amíg nem lesz lecserélve Freeman, szerintem nem lesz komoly csapat a Bucs.Gyurma Pappa
Én még nem törnék pálcát Freeman felett, a 2 évvel ezelőtti szezonja jó volt és nagyon fiatal még, eszembe se jutna lecserélni őt jelenleg. Majd ha már bizonyított játékosok gyűrűjében sül be a következő 1-2 évben, akkor lesz értelme az utódkeresésen gondolkodni.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
RM az egyik személyes kedvencem volt és szerintem most is az. A Redskins elleni sokadszor citált varázslata pedig feledhetetlen.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
meach végül charger lett. jackson távozásával megkaphatja azt a lehetőséget, amit megérdemel. sok szerencsét neki.

https://www.youtube.com/watch?v=DJxE1RAgVyIadam77
Istenem, milyen boldog voltam ettől a playtől anno 😊
Kíváncsi vagyok Kaliforniában mire megy, jó irányítót ott is kap.

Nem megyek a Dunának bánatomban, de azért nehéz lesz pótolni. A legjobban blokkoló WR volt a keretben, futóplaynél szinte mindig a pályán volt. I-formációban, playactionből pedig életveszély volt, bár erre mostanában az ellenfelek már nagyon figyeltekatapapa
Na ezt jó tudni, ugyanis Jacko is marha jól blokkol.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
A Tampát nem írnám le, oké, nem SB-esélyesek, de egy jó LB (Lofton), egy jó WR (Jackson), egy elit falember (Nicks) és legalább két jó DB érkezésével hatalmasat javulhatnak.atapapa
Teljesen komolyan mondom, nem csesztetésből: Freeman nem jó irányító, és se VJ, se Nicks nem fog belőle jó irányítót faragni. Ha Blount mögé mellé nem tudnak komoly backupot hozni, teljesen lényegtelen minden más. Eagles szindrómát látok ott: jól bevásárolnak, mert van pénzt, de csapat nem lesz belőle. Bármekkora neveket is hoznak, amíg nem lesz lecserélve Freeman, szerintem nem lesz komoly csapat a Bucs.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
meach végül charger lett. jackson távozásával megkaphatja azt a lehetőséget, amit megérdemel. sok szerencsét neki.

https://www.youtube.com/watch?v=DJxE1RAgVyIadam77
Istenem, milyen boldog voltam ettől a playtől anno 😊
Kíváncsi vagyok Kaliforniában mire megy, jó irányítót ott is kap.

Nem megyek a Dunának bánatomban, de azért nehéz lesz pótolni. A legjobban blokkoló WR volt a keretben, futóplaynél szinte mindig a pályán volt. I-formációban, playactionből pedig életveszély volt, bár erre mostanában az ellenfelek már nagyon figyeltek

Nicks story baromi érdekes. Minden bizonnyal nem veri a seggét a földhöz örömében, hogy csak a Tampa érdeklődik iránta. Ennek egy oka van: drága. Az, hogy nem írt alá rögtön, az kb. két okból lehet: 1. keveset ajánlottak 2. viszonylag keveset ajánlottak, tehát Loomis ajánlatához képest és ahhoz képest, hogy Tampában nem idén lesz SB képes csapat... ebből következően (ahogy Jacksont is) túl fogja őt fizetni a Bucs (10+ ??? már azon sem lepődnék meg, Jackson szvsz nem ér kétszer annyit, mint Meach... és másfélszer többet mint Colston? vicc)
Nem akarom túlbecsülni Nicks jellemét, így nem gondolom, hogy bármiféle Colston-i magasságokban járna a hűség nála, úgyhogy minden bizonnyal el fog menni. Akkor 100%, hogy Grubbsot meg fogjuk kínálni szépen.Gyurma Pappa
Nicks jellemét nehéz túlbecsülni, finoman szólva éretlen a gyerek, okkal csúszott 3-4 kört 2008-ban. Követtem rövid ideig twitteren, de annyira idegesített, hogy levettem a listámról.
A Tampát nem írnám le, oké, nem SB-esélyesek, de egy jó LB (Lofton), egy jó WR (Jackson), egy elit falember (Nicks) és legalább két jó DB érkezésével hatalmasat javulhatnak.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Az utóbbi évek alapján én csak véletlen és üdítően ritka F győzelmeket látok. 😊hajdu
Kitűzünk némi bountyt Breesre és fordul a kocka 😉empty taxi
Hát igen. Bár amilyen a passrushotok, nem tudom kinek lenne halvány esélye is odaérni 😀Gyurma Pappa
Spoon jól blitzel 😀 Viccet félre téve, komoly harc lesz ezért a divért jövőre is, a Bucs feltankol az FA piacról, Dominik pedig azért a drafton se szokott rosszul szerepelni, az SP-DB-tengely garancia a sikerre, a Panthersnél Rivera neve garancia arra h nem lesz sokáig ilyen rossz a védelem, Fene-Cam kapcsán meg ugye a kérdés az lesz-e sophomore slump, nálunk meg ugye 2 új coordinator van, Nolan sokkal, Koetter kissé agresszívabb az elődjénél, mindkettő elsülhet jól.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Bocs, rosszul értelmeztem. Végül is létezik SB-hangover, ha véletlen megvertek minket az kb. SB-győzelemmel ér fel felétek, és ugye a másnaposság velejárója a rossz közérzet.empty taxi
Az utóbbi évek alapján én csak véletlen és üdítően ritka F győzelmeket látok. 😊hajdu
Kitűzünk némi bountyt Breesre és fordul a kocka 😉empty taxi
Hát igen. Bár amilyen a passrushotok, nem tudom kinek lenne halvány esélye is odaérni 😀

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Hawthorne (LB,SEA) a radarunkonatapapa
Nagyon jól hangzik, csak aztán érjen célba itten. :rolleyes:
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Ezt én nem vágtam, egy kis bulvár:

https://twitter.com/#!/his_girl_77

Ez a twitter account egy bizonyos Monique Suggs-é, aki Terrel Suggs testvére és Carl Nicks menyasszonya. Vicces, ahogy leveleznek pl. Bushrod csajával 😀

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Néhány gondolat:
1. Meach jó helyre került, még mindig jól állunk a Chargers-szel szemben, azért Brees+Spoles > Meachem 😊
Árában került oda (nálunk szerintem 5 évre 25 körül számíthatott volna, max., de inkább 20), fontos célpont lesz. Colston+Moore+Henderson+Arrington annyira továbbra sem szörnyű, főleg ha Jimmyt és Darrent idevesszük.
2. Nicks story baromi érdekes. Minden bizonnyal nem veri a seggét a földhöz örömében, hogy csak a Tampa érdeklődik iránta. Ennek egy oka van: drága. Az, hogy nem írt alá rögtön, az kb. két okból lehet: 1. keveset ajánlottak 2. viszonylag keveset ajánlottak, tehát Loomis ajánlatához képest és ahhoz képest, hogy Tampában nem idén lesz SB képes csapat... ebből következően (ahogy Jacksont is) túl fogja őt fizetni a Bucs (10+ ??? már azon sem lepődnék meg, Jackson szvsz nem ér kétszer annyit, mint Meach... és másfélszer többet mint Colston? vicc)
Nem akarom túlbecsülni Nicks jellemét, így nem gondolom, hogy bármiféle Colston-i magasságokban járna a hűség nála, úgyhogy minden bizonnyal el fog menni. Akkor 100%, hogy Grubbsot meg fogjuk kínálni szépen.

több mint 12 éve
adam77 New Orleans Saints 635
meach végül charger lett. jackson távozásával megkaphatja azt a lehetőséget, amit megérdemel. sok szerencsét neki.

https://www.youtube.com/watch?v=DJxE1RAgVyI
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Grubbs jön vizitre

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Meachem a Billshez látogat
A Rams érdeklődik Porter irántzemanla
Mindkettőt elfelejthetjük szerintematapapa
és mindkettő simán pótolható, sajnos Nicks nem, de ideje lélekben tőle is elbúcsúzni
a helyzet viszont az, hogy mivel az IRL események zavarba ejtően idézik a gm játékos ténykedésemet, így lassan kezdhetünk Brees miatt is aggódni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal