NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Schefter: "NFL security determined between 22 and 27 defensive players on the Saints, as well as at least one asst. coach, maintained a bounty program."

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
hopsz

CBSSports.com's Larry Holder reports Drew Brees rejected an offer prior to the 2011 season that would have made him the highest-paid player in the NFL.atapapa
Hülyeség.

Megerősítették, hogy a huzavona az említett első három éven megy.gsn
Mivel CBS hír, ezért nem foglalkozok vele.

több mint 12 éve
gsn 3 548
hopsz

CBSSports.com's Larry Holder reports Drew Brees rejected an offer prior to the 2011 season that would have made him the highest-paid player in the NFL.atapapa
Hülyeség.

Megerősítették, hogy a huzavona az említett első három éven megy.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
hopsz

CBSSports.com's Larry Holder reports Drew Brees rejected an offer prior to the 2011 season that would have made him the highest-paid player in the NFL.atapapa
Már értem, Brees mennyire jófej, nem akar a legjobban fizetett lenni... 😀 Jót akar a csapatnak, megelégedne 17 millióval, de Loomis csak azért is adni akar neki 22-t... 😂

Komolyabban: Így azért nehéz lesz... De nem baj, Brees marad, csak azt sajnálom, hogy Nicksszel nem sikerült eddig tárgyalgatni...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
hopsz

CBSSports.com's Larry Holder reports Drew Brees rejected an offer prior to the 2011 season that would have made him the highest-paid player in the NFL.

több mint 12 éve
gsn 3 548
Bassza meg a pénz, már bocsánat. Hatalmas csalódás lenne, ha Brees nem maradna, amit én elképzelhetetlennek tartok, értem én, hogy milyen fontosak az anyagiak, de megkeresi azzal a kevesebb pénzel is annyit mint egy dolgozó ember valaha is fog, még többet is. Ezért becsülöm sokra Deucet. Egyszerűen látniuk kell hogy itt a csapat, esélyesek, de inkább Nicks is elmegy több pénzért, ahelyett hogy taget elfogadná, jövőre meg kialakítanának vele egy elfogadható szerződést, inkább elmegy egy underdog csapatba, ahol megtömik, de sikere nem lesz. Utálom az offseasont ilyenkor jön elő hogy ez inkább üzlet mint sport... Legyen már szezonkezdés. :/EasyGhost
Ilyen nincs, aki taget kap, az taget kap, nincs ebbe beleszólása a játékosnak. Persze holdoutolhat, de ki fog akkor holdoutolni, mikor meccsenként 600.000 $-t vehet fel?

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
http://thesidelineview.com/columns/caplans-nfl-corner/source-saints-casillas-likely-get-rofr-tender
Na az még pont hiányozna, ha Casillas is lelépne, ellenérték nélkül meg főleg szívás... Remélem nem történik meg.

Egyébként csak szerintem nem olyan biztos, hogy Meachem könnyebben megtartható, Colston...?

több mint 12 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Bassza meg a pénz, már bocsánat. Hatalmas csalódás lenne, ha Brees nem maradna, amit én elképzelhetetlennek tartok, értem én, hogy milyen fontosak az anyagiak, de megkeresi azzal a kevesebb pénzel is annyit mint egy dolgozó ember valaha is fog, még többet is. Ezért becsülöm sokra Deucet. Egyszerűen látniuk kell hogy itt a csapat, esélyesek, de inkább Nicks is elmegy több pénzért, ahelyett hogy taget elfogadná, jövőre meg kialakítanának vele egy elfogadható szerződést, inkább elmegy egy underdog csapatba, ahol megtömik, de sikere nem lesz. Utálom az offseasont ilyenkor jön elő hogy ez inkább üzlet mint sport... Legyen már szezonkezdés. :/
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Mondják, hogy az irányítónak a pályán és azon kívül is csapata vezérének kell lennie. Na az én nfl-emben hoznék egy olyan szabályt, hogy a franchise (értsd konstansan 3-4 évig kezdő) quarterback megkapná automatikusan a gm posztot, aztán szorítsa be a sapkába a fizetését úgy, ahogy tudja 😊jjncaa
Én befosnék, ha az a Matt Cassel lenne a GM, aki tavaly fantasy játékban első körben Kickert húzott volna, mert szte az a legjobb választás.ulpianus
Ennyire (volt) ő franchise qb :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A probléma itt szerintem leginkább nem az, hogy Brees jóval többet kérne, mint Manning, hanem a Manning szerződés számainak egyik-másik szemmel való tekintése.

Amit a tulajdonos szeret látni: Peyton az ötéves szerződés értelmében évente átlagosan 18 millió $-t keres.
Amit a játékos szeret látni: Manning az első három évben átlagosan 23 millió $-t keres évente.

Valószínűleg ez a 17 vs. 22 probléma is erről szól, nem pedig arról, hogy Brees többet kér, mint Manning vagy Brady, pláne nem 4 millióval. A 17 lehet a teljes átlag, a 22 a hároméves átlag, amit ki szeretnének harcolni.gsn
A 22 milliós, első 3 éves átlaggal nem lenne semmi problémám, főleg ha ugyanúgy oldanák meg a capben elfoglalt helyet, mint Manningnél (16/17/18 millió). Ráadásul Brees fiatalabb Manningnél 3 évvel, lehetne 6 éves szerződést kötni, még alacsonyabb capterheléssel az elejére.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
Valószínűleg ez a 17 vs. 22 probléma is erről szól, nem pedig arról, hogy Brees többet kér, mint Manning vagy Brady, pláne nem 4 millióval. A 17 lehet a teljes átlag, a 22 a hároméves átlag, amit ki szeretnének harcolni.gsn
Egyik oldalról nagyon szeretnék ebben hinni, és szintén ezen az oldalon gondolom úgy, hogy képtelenségnek gondolom, hogy Brees odaállt és azt mondta, hogy 5 évre 110 millió. A másik oldalról meg miért ne? Miért ne állt volna oda a liga történetnének egyik legjobb irányítója, és mondta azt, hogy "igen, én érek ennyit".

De mivel te konkrétan sokkal többet értesz ehhez az oldalához a focinak, mint amennyit én valaha is fogok/szeretnék, így neked adok igazat 😀

több mint 12 éve
gsn 3 548
A probléma itt szerintem leginkább nem az, hogy Brees jóval többet kérne, mint Manning, hanem a Manning szerződés számainak egyik-másik szemmel való tekintése.

Amit a tulajdonos szeret látni: Peyton az ötéves szerződés értelmében évente átlagosan 18 millió $-t keres.
Amit a játékos szeret látni: Manning az első három évben átlagosan 23 millió $-t keres évente.

Valószínűleg ez a 17 vs. 22 probléma is erről szól, nem pedig arról, hogy Brees többet kér, mint Manning vagy Brady, pláne nem 4 millióval. A 17 lehet a teljes átlag, a 22 a hároméves átlag, amit ki szeretnének harcolni.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Én adnék Brees-nek egy aláírt szerződést, írja be a számokat maga, és küldeném is a papírokat az NFL központjába. Az elmúlt 6 évben eléggé alulfizetett volt, és ezen csak keveset árnyal az, hogy rajtunk kívül 31 csapat nem vállalta a rizikót vele 2006-ban.
Ez volnék én, a szurkoló.
GM-ként viszont nem az a feladat, hogy az elmúlt évek alulfizetett szolgálatait kompenzáljuk, így átlag 19 millió felett nem adnék ki Brees-re, ha egy Manning is csak 18 milliós átlagot kapott. GM-ként ilyen igények mellett inkább tagelném Brees-t. Játsszon 15-ért és a trióból visszahozunk a piaci áron még valakit.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Mondják, hogy az irányítónak a pályán és azon kívül is csapata vezérének kell lennie. Na az én nfl-emben hoznék egy olyan szabályt, hogy a franchise (értsd konstansan 3-4 évig kezdő) quarterback megkapná automatikusan a gm posztot, aztán szorítsa be a sapkába a fizetését úgy, ahogy tudja 😊jjncaa
Én befosnék, ha az a Matt Cassel lenne a GM, aki tavaly fantasy játékban első körben Kickert húzott volna, mert szte az a legjobb választás.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Mondják, hogy az irányítónak a pályán és azon kívül is csapata vezérének kell lennie. Na az én nfl-emben hoznék egy olyan szabályt, hogy a franchise (értsd konstansan 3-4 évig kezdő) quarterback megkapná automatikusan a gm posztot, aztán szorítsa be a sapkába a fizetését úgy, ahogy tudja 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
Hát végül is most kell megkeresni a mindennapi betevőre valót... 😛 kicsit sok ez a különbség, nem tudom, hogy fognak megegyezni.....dande
nyilván ha csak a Saints-en múlna, örömmel megadnák a 22-t is, de fizetési sapkával a csodálatosan lojális játékosok is lehetnének talán engedékenyebbek

esélytelen, hogy a Brees-Colston-Nicks trióból akár kettőt megtartsunkjjncaa
Nehéz erre mondani bármit. Rémesen csalódott leszek, ha nem sikerül megoldást találni. Most már Meachem megtartásának is örülni fogok...

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Hát végül is most kell megkeresni a mindennapi betevőre valót... 😛 kicsit sok ez a különbség, nem tudom, hogy fognak megegyezni.....dande
nyilván ha csak a Saints-en múlna, örömmel megadnák a 22-t is, de fizetési sapkával a csodálatosan lojális játékosok is lehetnének talán engedékenyebbek

esélytelen, hogy a Brees-Colston-Nicks trióból akár kettőt megtartsunk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 873 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát végül is most kell megkeresni a mindennapi betevőre valót... 😛 kicsit sok ez a különbség, nem tudom, hogy fognak megegyezni.....
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
uuuh

According to Yahoo! Sports' Jason Cole, the Saints and free agent Drew Brees remain "roughly $5 million a year apart" on a new contract.
The New Orleans Times-Picayune suspects the difference could be $22 million per vs. $17 million per

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Bushrod szvsz csak akkor kap nálunk nagy zsozsót (jövőre), ha Nicks megpattan.atapapa
Akkor viszont kiderül, h a jó teljesítményéhez Nicks is kellett...Szerintem ő az aki nagyon jó rendszerember, de egyénileg nagy lóvét nem biztos h érdemelne. tőlünk nem is fog kapni szerintem.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Egy olyan év után, amit Bushrod a háta mögött tud, 5 év, közel 50 milliós szerződést kéne neki adni, legalább 20 millió garantálttal. Ez mellé nem tudsz olyan elsőéves alapfizetést tenni, amivel beljebb lennénk 2012-re.
Arról nem szólva, hogy ezzel lenne három O-falemberünk is 50 millió feletti szerződéssel... Szvsz nincs ilyen OL az egész NFL-ben, nálunk se lesz ilyen, Bushrod szvsz csak akkor kap nálunk nagy zsozsót (jövőre), ha Nicks megpattan.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
Bushrodot nem hiszem, nehéz lesz pro bowlos LT-nek ennél kevesebb pénzt adni. Ha aláíratunk vele is most egy hosszút, akkor se tudnánk a mostani alá menni cap-terhelésben.
Ellis-szel meg nem tudom mit lehetne kezdeni, a szerződése utolsó éve, 2 éve megszolgálta a pénzét, tavaly nem, lövésem sincs ilyen szituban hogy lehetne közös megegyezéssel ezt a számot erre az egy évre komolyabban leszorítani. De hát ezért nem vagyok GM 😊
atapapa
Hosszabbításra számolnék Bushroddal, aláírási bónusszal, akkor egy kicsit lehetne csökkenteni (2-3 millió is pénz, elég lehet az is). Mondjuk kaphatna egy 4-5 évest, Ellist meg... hát nem tudom hosszabbítani vele is? Az a bajom vele, mint mondjuk Smith-szel: hol tök jó, "elit" évet fut, hol meg komolytalannak is alig nevezhető évet. Lásd pont a két említett embernél a tavalyi... Mondjuk sokat senki nem fog érte jövőre sem adni, hacsak nem csinál valami csodásat most.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
http://www.nola.com/saints/index.ssf/2012/03/the_will_smith_was_necessary_t.html

Ez azért jó, mert szépen össze van írva, hogy ki mennyit nyom a capben. Ezt korábban is írta már valaki, de szerintem lesz Bushrod/Ellis átdolgozás is.Gyurma Pappa
Bushrodot nem hiszem, nehéz lesz pro bowlos LT-nek ennél kevesebb pénzt adni. Ha aláíratunk vele is most egy hosszút, akkor se tudnánk a mostani alá menni cap-terhelésben.
Ellis-szel meg nem tudom mit lehetne kezdeni, a szerződése utolsó éve, 2 éve megszolgálta a pénzét, tavaly nem, lövésem sincs ilyen szituban hogy lehetne közös megegyezéssel ezt a számot erre az egy évre komolyabban leszorítani. De hát ezért nem vagyok GM 😊
Na, megjöttem a gyerekek síeltetéséből.
Semmi pozitív hír????? :/zemanla
Légy te pozitív: nem maradtál le semmiről 😊

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Na, megjöttem a gyerekek síeltetéséből.
Semmi pozitív hír????? :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
http://www.nola.com/saints/index.ssf/2012/03/the_will_smith_was_necessary_t.html

Ez azért jó, mert szépen össze van írva, hogy ki mennyit nyom a capben. Ezt korábban is írta már valaki, de szerintem lesz Bushrod/Ellis átdolgozás is.