NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Brace yourselves, haters coming... oh wait, i am late. Kíváncsi vagyok, hogy mi fog ebből kisülni, aki meg úgy gondolja, hogy más csapatnál nincs olyan, hogy szándékosan akarnak lesériteni valakit az bizony eléggé álszent. Már megint előjön az hogy ez üzlet inkább mint sport. Lehet máshol nem volt ösztönző erő a pénz, van aki megcsinálja anélkül, lásd Harrison edzői utasítás nélkül is. 😀😀 Azért remélem nem akar széthullani darabokra csapat, de ettől a sok kommenttől olyan világvége hangulat támadt. Na mind1, holnap jó lesz elolvasni 5 oldalt arról hogy mindenki beirja, ejnye bejnye csunya dolog volt ez. 😊

Inkább legyen már szerződés Breesel, meg tag Nicksen aztán jónapot szeptemberig. 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 018 — #neverpunt
http://www.washingtonpost.com/blogs/football-insider/post/new-orleans-saints-had-bounty-system-that-paid-for-injuring-opponents-nfl-announces/2012/03/02/gIQAPNDDnR_blog.html#pagebreak

több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ó, hát Vilma, mint központi figura, nem meglepő. Korábban is benne volt már hasonló "bulikban".
Senkinek sem rémlik a Miami U körül kirobbant balhé, ahol szintén ment a fejvadászat?
Allegations: Jonathan Vilma.

Amúgy elég jó kis QB-temető volt a csapat akkoriban (tetszett is a dolog 😀 ), erre mindenki emlékezhet: Kurt Warner Gets Hit against the Saints 2010 playoffs


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
Szerintem a világ egyik legundorítóbb dolga nőket verni. atapapa
Ezt minden jóérzésű ember így gondolja!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ez az egész valahogy pont a "legjobbkor" derült ki, gondolom ez sem teljesen véletlen.
Ez az egész egy hatalmas összeesküvés-elmélet, aminek a hátterében Tebow és Belichick áll.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 018 — #neverpunt
U.u.i.: az új avatarod "ütős" ata 😛Csabiii
enyém a licenszHöri
nem, kb. ugyanabban a percben töltöttem fel a képet, amikor te linkelted a sajátodat.

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 530 — Panthers fan
Egyébként ebben az egészben az volt a legnagyobb rizikó, hogy valaki megunja és rámegy Breesre.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 018 — #neverpunt
Egyértelmű hogy GW az egyik főbűnös, szvsz simán lehet hogy a korábbi munkahelyein is alkalmazta a módszertatapapa
nyertem egy Bounty-csokit

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 530 — Panthers fan
Bassza meg a pénz, már bocsánat. Hatalmas csalódás lenne, ha Brees nem maradna, amit én elképzelhetetlennek tartok, értem én, hogy milyen fontosak az anyagiak, de megkeresi azzal a kevesebb pénzel is annyit mint egy dolgozó ember valaha is fog, még többet is. EasyGhost
A másik oldalról nézve meg, hogy a picsába engedheti meg magának a Saints, hogy lowballozza Breest? Ha van játékos ebben a ligában, akinek meg kell adni minden pénzt, amit kér, az ő.

A bounty botrány meg nem meglepő, tény, hogy rengeteg cheap shotot produkált a Saints D Williams alatt. Mondjuk ha az igaz, hogy a tulaj le akarta állítani, de a GM meg Payton ezt leszarták, azért elég durva. Williams bűnbánó közleménye nekem nem tűnt valami őszintének 😊 még rémlik pár éve egy nyilatkozata, ami szerint ő egyáltalán nem bánja, ha a védői sérülést okoznak.

A miért éri meg anyagilag kérdésre: ha jól értem, úgy működött a dolog, hogy összeg volt dobva egy nagy összeg (50 ezret olvastam a 2009-es playoffra), és azt egy ember kapta meg, aki a legnagyobb halat szedte ki - tehát annak, aki elvitte az egészet, bőven megérte.

Edit: Még többet utánaolvasva valszeg nem így volt, pedig ez hatékonyabb módszer lett volna... Na majd a Ramsnél 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Schefter: Washington Post reports Redskins had a bounty system for big hits on opponents under their former defensive coordinator Gregg Williams.Szobi22
Rajta lesz elverve a balhé, egyre inkább úgy érzem. De remélem kibontják a szálakat teljesen.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
U.u.i.: az új avatarod "ütős" ata 😛Csabiii
enyém a licensz

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 267 — Lájkold a zsűrit!
Schefter: Washington Post reports Redskins had a bounty system for big hits on opponents under their former defensive coordinator Gregg Williams.Szobi22
Csodálkozom h Buffalo még nem került szóba elvégre ott HC is volt...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 018 — #neverpunt
Te is jó helyen szocializálódhattálatapapa
+1Rolni
Szerintem értitek ti, hogy mire gondolt, max nem volt helyénvaló a megfogalmazás. Mert az tényleg "más téma". Attól még természetesen nem helyes.

Off vége!

ON:
Egyébként én majdhogynem biztos vagyok benne, hogy ez egyáltalán nem elszigetelt dolog. Csak az a qrva nagy különbség ha ezt a játékosok egymás között "brahiból" csinálják, vagy vmelyik edző buzdításával/helyeslésével/engedélyével...

U.i.: egyébként azért biztos, hogy kell egy kisebbfajta mazohista hajlam az ember lányának ahhoz, hogy pl: J. Harrison csaja legyen 😊
U.u.i.: az új avatarod "ütős" ata 😛Csabiii
Szerintem a világ egyik legundorítóbb dolga nőket verni. Ahhoz képest - szintén szerintem - sehol sincs egy kemény kontaktsportban sérülésre utazni. Amikor még nem volt ennyire steril a foci, erről nem is szégyelltek beszélni a nagy öregek.
Ma, amikor az NFL jelszava az lesz lassan, hogy első a biztonság, már más a légkör. Kifelé.

Hopp, itt is a következő fecske
Washington Post reports Redskins had a bounty system for big hits on opponents under their former defensive coordinator Gregg Williams.

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Schefter: Washington Post reports Redskins had a bounty system for big hits on opponents under their former defensive coordinator Gregg Williams.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy arra kíváncsi lennénk ki köpte be a Saintst a ligánál? Talán pont Bobby McCray?...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
LOL, én pedig csak poénkodtam, hogy McCray két hét alatt két legendás QB-t küldött nyugdíjba, de ez így durva

több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
azért ez a sztori undorító. Szégyen. Az egy dolog, hogy .... néha verik az asszonyt de szándékosan - pénzért! - másoknak sérülést okozni a pályán az patkányság.Amadeus91
Te is jó helyen szocializálódhattálatapapa
+1Rolni
Szerintem értitek ti, hogy mire gondolt, max nem volt helyénvaló a megfogalmazás. Mert az tényleg "más téma". Attól még természetesen nem helyes.

Off vége!

ON:
Egyébként én majdhogynem biztos vagyok benne, hogy ez egyáltalán nem elszigetelt dolog. Csak az a qrva nagy különbség ha ezt a játékosok egymás között "brahiból" csinálják, vagy vmelyik edző buzdításával/helyeslésével/engedélyével (mert az alaphipotézis az, hogy neki van is agya)...

U.i.: egyébként azért biztos, hogy kell egy kisebbfajta mazohista hajlam az ember lányának ahhoz, hogy pl: J. Harrison csaja legyen 😊
U.u.i.: az új avatarod "ütős" ata 😛
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Na és vajon Vilmát elmeszelik, hogy 10 ropit tett fel, hogy valaki Favret jól megbassza?
Mert Schefter ezt mondta.Stez
Azért biztos
A Rams meg kereshet új DC-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Na és vajon Vilmát elmeszelik, hogy 10 ropit tett fel, hogy valaki Favret jól megbassza?
Mert Schefter ezt mondta.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 018 — #neverpunt
a vastagon kiemeltnek semmi köze ahhoz amit a pályán csinál. Utóbbival viszont súlyos sérüléseket lehet okozni. Enélkül is veszélyes ez a sportág.Amadeus91
Mert ha egy 50 kilós nőt megver egy 120 kilós színizom játékos, ott minden rendben lesz.



Hagyjuk.atapapa
Magánélet. Nem azt mondom, hogy helyes, de az egy másik téma.

Mindenesetre másokra utazni a pályán és levadászni őket - ahogy látom irányítókat is - az sikk. Fasza.Amadeus91
Nem azt írtad hogy másik téma, hanem hogy "az egy dolog".

Különben meg hidd el, nem egyedi eset, hogy a játékosok sérülést akarnak okozni, főleg a sérülésből felépülő játékosoknak. Ezért fizetni, az már ritkább. Szégyellem is magamat miatta.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Magánélet. Nem azt mondom, hogy helyes, de az egy másik téma. Amadeus91
Meg addig amúgysem izgat senkit, amíg nem kutyákat ereszt össze ugye 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Te is jó helyen szocializálódhattálatapapa
a vastagon kiemeltnek semmi köze ahhoz amit a pályán csinál. Utóbbival viszont súlyos sérüléseket lehet okozni. Enélkül is veszélyes ez a sportág.Amadeus91
Mert ha egy 50 kilós nőt megver egy 120 kilós színizom játékos, ott minden rendben lesz.



Hagyjuk.atapapa
Magánélet. Nem azt mondom, hogy helyes, de az egy másik téma.

Mindenesetre másokra utazni a pályán és levadászni őket - ahogy látom irányítókat is - az sikk. Fasza.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
azért ez a sztori undorító. Szégyen. Az egy dolog, hogy .... néha verik az asszonyt de szándékosan - pénzért! - másoknak sérülést okozni a pályán az patkányság.Amadeus91
Te is jó helyen szocializálódhattálatapapa
+1

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Te is jó helyen szocializálódhattálatapapa
a vastagon kiemeltnek semmi köze ahhoz amit a pályán csinál. Utóbbival viszont súlyos sérüléseket lehet okozni. Enélkül is veszélyes ez a sportág.Amadeus91
mert ha vered az asszonyt, azzal nem lehet súlyos sérülést okozni, az teljesen természetes azért, mert nem a pályán történikStez
hagyjad már, a csaj simán visszatámadhat, de a játékosnak a pályán tilos 😀

*hacsak nem kapott illegálisan extra juttatást a törlesztésért.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 267 — Lájkold a zsűrit!
Mondjuk az igazán kemény büntetés az lenne ha megtiltanák h visszaigazolják a jelenlegi FA-iket 😀empty taxi
Szerintem frappánsabb lenne a 2 Falcons elleni meccsünket le se játszani, csak be kéne írni a 2w-t a pirosaknak.atapapa
Szeretem a nemes és fair küzdelmet, nem tetszik az ötlet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...