NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
Viszont ha elmegy és a neki szánt bérből nem hozunk valami prémium védőt, akkor forradalmat csinálok.atapapa
Ámen.

Fordítva is hasonló gondolataim vannak: ha átszabjuk Smith és Vilma szerződését, elküldjük Portert, Meach-t, és még akkor sem egyezünk meg Nicks-szel, akkor én csinálok forradalmat.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Nálam nincs nagyobb rajongója Carlnak, de arra jutottam, hogy nem dőlnék a kardomba, ha elmenne ÉS hoznánk helyette egy domináns védőt.

Teljesen egyértelmű, hogy a legjobb játékos a falban, de nézegetve a PFF friss cikkeit, kicsit változott a véleményem: Puente és Strief is top 10-ben volt tavaly passzblokkban, Bushrod se volt elveszve, Evans meg Evans (és ami mindennél fontosabb: Brees az Brees 😊).

Futásban biztos visszaesnénk, Nicks mögött félelmetes, 5,4 yardos átlaggal megy a labda a földön. Mégis muszáj lenne kiegyensúlyozni kicsit a csapatot, ha ez Nicks árán sikerülne, akkor nagy nehezen lenyelném.

Viszont ha elmegy és a neki szánt bérből nem hozunk valami prémium védőt, akkor forradalmat csinálok.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
Drew Brees said he is "still very optimistic" that he can work out a new long-term contract with the team in the coming weeks.atapapa
lol, nem tetszik a "weeks"... 😕 nem szeretném ha Nicks elmenne...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Drew Brees said he is "still very optimistic" that he can work out a new long-term contract with the team in the coming weeks.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Nekünk kell a legkevesebbet várni focira, mivel augusztus 5-én mi játszunk a HoF-meccsen.
Direkt jelentkeztünk Roaf "beiktatása" miatt.atapapa
Bár csak ott tartanánk már 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
Nekünk kell a legkevesebbet várni focira, mivel augusztus 5-én mi játszunk a HoF-meccsen.
Direkt jelentkeztünk Roaf "beiktatása" miatt.atapapa
DEJÓ! 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Nekünk kell a legkevesebbet várni focira, mivel augusztus 5-én mi játszunk a HoF-meccsen.
Direkt jelentkeztünk Roaf "beiktatása" miatt.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
Na, kezdek egy picit azért aggódni most már. Tudom, hogy Loomis és SP egyik kedvenc játéka, hogy teljes hírzárlat van, de azért jó lenne, ha mondanának valamit. Március 5. nagyon messze van, de szerintem nyugodtabb lenne mindenki, ha holnapra lezárulna Brees ügye.Gyurma Pappa
Alapvetően a legtöbb tárgyalás Combine alatt lesz ügynökökkel sok csapat esetében, így ha Combine után sincs semmi hírecske, akkor érdemes aggódni.Deny
Ja, csak a PB-n Brees azt mondta: 4-5 hét és megállapodás van, minden happy. Ehhez képest még egy hír sem szivárgott ki. Nem hogy jó, de rossz sem. Szóval igazából egyszóval nem mondta egyik fél sem, hogy a Combine alatt fognak először tárgyalni 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, kezdek egy picit azért aggódni most már. Tudom, hogy Loomis és SP egyik kedvenc játéka, hogy teljes hírzárlat van, de azért jó lenne, ha mondanának valamit. Március 5. nagyon messze van, de szerintem nyugodtabb lenne mindenki, ha holnapra lezárulna Brees ügye.Gyurma Pappa
Alapvetően a legtöbb tárgyalás Combine alatt lesz ügynökökkel sok csapat esetében, így ha Combine után sincs semmi hírecske, akkor érdemes aggódni.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
Na, kezdek egy picit azért aggódni most már. Tudom, hogy Loomis és SP egyik kedvenc játéka, hogy teljes hírzárlat van, de azért jó lenne, ha mondanának valamit. Március 5. nagyon messze van, de szerintem nyugodtabb lenne mindenki, ha holnapra lezárulna Brees ügye.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ha unjátok a meccs nélküli napokat ,akkor a sport-video.hu-s oldalon elég sok meccs fent van (sajnos magyarul a legtöbb) és van egy pár Saints meccs is

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Biztos hogy Payton személye komoly faktor, a szakik is gyakran emlegetik, hogy mennyire jó párost alkotnak ők. De ez nagyon komplex, például miután Brees könyve megjelent, olyan véleménnyel is találkoztam, hogy Brees ilyen "teher alatt fejlődő" típus. Közös meccsnézéseken már beszéltem arról, hogy maga írja le: miután az egyik edző közölte vele bizalmasan a 2003-as szezon után, hogy vagy FA-n vagy drafton konkurenciát fog neki teremteni a San Diego, nagyon komolyan vette a holtszezont, olyan apróságokig, hogy ételallergiatesztet is csináltatott, és akkor derült ki, hogy laktózérzékeny, miközben addig úgy vélte, hogy a gyomra a vasat is megemészti.
Rögtön a következő évben jött is az első pro bowlos éve.
Aztán a vállsérülése után is még jobban perfekcionista lett. Nem véletlenül lett Coming back stronger a könyvének a címe.
Kinti Chargers-fórumon olvastam olyan véleményt, hogy Brees egyáltalán nem biztos hogy a Chargers-ben maradva kihozta volna magából a maximumot, de ahogy 2004-ben Rivers, úgy 2006-ban a karrier esetleges végének fuvallata is óriásit lökött az amúgy se rossz munkamorálján.

Ezért is gondoltam azt, hogy az SB utáni évben történt személyes visszaesésének egyik oka a pályán kívüli fokozott elfoglaltsága volt, reklámokkal, TV-műsorokkal, saját étterem beindításával, vagy épen a könyve megírásával. Szvsz a 2006-os és a 2007-es sérülés utáni rehabját kivéve egy szezonban se foglalkozott olyan keveset a holtszezonbeli felkészüléssel a karrierje során, mint az SB után.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
Azért a Chargers-ben ott szaladgált Brees mellett az évtized legjobb futója, ami komolyan meghatározta a játékuk karakterét, nem passzoltak sokat. Ja és ne feledkezzünk meg Gates-ről sem, aki ha nem is egy Jimmy-szerű szörny, de azokban az időkben top3 TE volt.atapapa
Nyilván igazad van, de ahogy az idő igazolja, SP jobban megoldotta ezt a kérdést. És hiába volt ott minden idők legjobb futója, gyűrűt mégse sikerült összehozni, szóval mondhatjuk, hogy SP jobban megoldotta a sztorit 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Azért a Chargers-ben ott szaladgált Brees mellett az évtized legjobb futója, ami komolyan meghatározta a játékuk karakterét, nem passzoltak sokat. Ja és ne feledkezzünk meg Gates-ről sem, aki ha nem is egy Jimmy-szerű szörny, de azokban az időkben top3 TE volt.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
http://www.nfl.com/videos/miami-dolphins/09000d5d827197ce/N-if-L-What-if-Drew-Brees-signed-with-the-DolphinsSugar602
jó 😊 igaz több helyen megbicsaklik a történet. Ha nem jön ide Brees, akkor vagy Leinart jön a drafton (mondjuk vele se lettünk volna beljebb) vagy Payton odaadja a Jones által akkor kért második körös picket Romoért, akiről ugye ekkortájt csak a dallas-i szurkolók tudták, hogy kicsoda. Vele azért egyszer-kétszer szintén elvánszorogtunk volna a PO-ig, ami NOLA-ban bőven elég lett volna arra, hogy maradjon a franchise.atapapa
Meg ott is borul a képlet, hogy a az új Superdome akkora erőt adott volna a közönségnek, hogy jöttek volna.

Leinart érdekes lett volna, hogy mit csinál SP kezei alatt. Másfelől Deuce sokkal nagyobb sztár volt, mint aminek ez a Dave gyerek be akarja állítani. De az is érdekes lett volna, hogy Romo mit csinál SP kezei alatt. Közel sem biztos, hogy nem lett volna jobb, mint Dallasban.

És akkor jó lehetőség arra, hogy végre elmondjam: szent meggyőződésem, hogy Brees & Co. azért olyan jó, mert Payton az edzőjük. Bizonyítékom is van: a Chargesben a legjobb éve sem volt 3600 yardnál több, és nem sokkal kevesebb kísérletből. Brees tehetségét ez nem veszi el, igazán nagy kaliberű WR nem volt a csapatnál (Colston talán az egyetlen, de vannak kétségeim afelől, hogy ő máshol is ilyen jó lenne. Persze mondjuk egy Brady mellett szintén tudna hasonló teljesítményre, de Rexyből ő sem fog sztárt csinálni, azért Colston nem Megatron.), Jimmy előtt igazán korszakos zseni sem. Így joggal gondolom, hogy Payton szerepe óriási ebben az egészben.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
http://www.nfl.com/videos/miami-dolphins/09000d5d827197ce/N-if-L-What-if-Drew-Brees-signed-with-the-DolphinsSugar602
jó 😊 igaz több helyen megbicsaklik a történet. Ha nem jön ide Brees, akkor vagy Leinart jön a drafton (mondjuk vele se lettünk volna beljebb) vagy Payton odaadja a Jones által akkor kért második körös picket Romoért, akiről ugye ekkortájt csak a dallas-i szurkolók tudták, hogy kicsoda. Vele azért egyszer-kétszer szintén elvánszorogtunk volna a PO-ig, ami NOLA-ban bőven elég lett volna arra, hogy maradjon a franchise.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Nem hallottam még olyan játékosról, aki hosszútávú szerződés helyett taget szeretett volna kapni, ebben nincs semmi hír, kivéve azoknak az újságíróknak, akiknek valami eseményt az elmúlt hetek pangása után végre produkálniuk kell.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.nfl.com/videos/miami-dolphins/09000d5d827197ce/N-if-L-What-if-Drew-Brees-signed-with-the-Dolphins
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
http://espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/31519/carl-nicks-doesnt-want-franchise-tag

Nem egészen azt mondja, amit a cikk ír. Nicks simán alá fogja írni a taget, mert annyi esze van neki is és az ügyvédjének is, hogy amíg Vilma és Smith szerződése nincs újraszabva, addig Loomis nem fog tárgyalni vele a hosszútávú szerződésről. Persze, hogy nem boldog senki a tagtől, de ennyi esze neki is van, az ügynökéről nem is beszélve.

Nagyon jó lenne pénteken egy hír a Brees szerződés részleteivel...

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
A tag értéke ennél egy kicsit kevesebb lesz 😛

Amúgy erre már utalt az SB előtt, amikor az inflációról beszélt Evans szerződésével kapcsolatban 😊atapapa
Nincs ebben semmi meglepő, meg is fogja kapni. Nem fog elmenni sehova, ezt továbbra is tartom. Szent meggyőződésem, hogy Brees tárgyalása sem elsősorban Brees szerződése miatt tart ilyen sokáig. Ha nem lenne kérdés Nicks és/vagy Colston, akkor kit érdekelne: "írjunk alá 100 milliót 5 évre, aztán majd megoldjuk valahogy". Sajnos a helyzet nem ez. Ebben részben egyébként Loomis is hibás, azért ezt lehetett tudni előre.

Mondjuk ez ilyen idény közben, ki akar üzletről beszélgetni?

(Tényleg csendben jegyzem meg: ha idén lett volna gyűrű, akkor szívem szerint tennék rá, hogy elmegy-e Nicks vagy Colston vagy sem. Csak akkora hiányérzet van bennem, hogy nem szeretném, ha ez a csapat nem maradna meg, legalább egy gyűrű erejéig még.)

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A tag értéke ennél egy kicsit kevesebb lesz 😛

Amúgy erre már utalt az SB előtt, amikor az inflációról beszélt Evans szerződésével kapcsolatban 😊

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Carl Nicks said new contract has to be more than teammate Jahri Evans' $56.7 M dollar deal.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
Nem értem miért stresszelsz itt Brees elvesztésével. Komolyan mondom, megőrjítesz. :rolleyes:hajdu
Ata már mondta korábban, ha elmegy Nicks akkor (kis túlzással) Brees leigazolása is felesleges. Erre akartam utalni: Loomis nem fogja minden idők egyik legjobb irányítóját és minden idők egyik legjobb falemberét elveszíteni. Höri is ezt írta a mockjában, hogy Nicks elmegy, de nincs olyan egyértelmű jel, ami erre utalna. Ha március 5-én nem lesz hosszútávú szerződése Breesnek, akkor azért már lehet aggódni.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nem értem miért stresszelsz itt Brees elvesztésével. Komolyan mondom, megőrjítesz. :rolleyes:
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 965 — Egyéb témák lakó
Na, hétfőtől buli van. Március 5-ig nagyon sok minden ki fog derülni. Amit én várok: Smith, Vilma, Porter, Colston viszlát, Brees szerződés, Nicks egyelőre tag (szerintem még idén szerződés).

Ha Loomis elveszti Brees-t, akkor ugye le is mondhat. Ha elveszti Nickset, és az idény szarul sikerül, akkor év végén teheti meg ugyanezt. Ezt nem csak én tudom, de ő is.