NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
nem akarja, hogy ebből visszavegyünk, megtorpanjunk a PO előtt
atapapa
ugyanez volt az én gondolatom is: a bye week óta tart a lendület, egyedül Titans meccs volt csúnya, de az meggyőződésem, hogy GW hibája volt, a második félidős D playhívás teljesen elhibázott volt. a meccs képe alapján sokkal simábbnak kellett volna lennie, a végének is

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Payton sajtótájékoztat, online rádión hallgatom:
- nem edzett ma Jenkins, Moore, Vilma és Gilmore
- teljes erőbedobással megyünk a Panthersnek, főleg azért, mert úgy hiszi, hogy az elmúlt időszakban hétről hétre fejlődtünk és egyre jobbak vagyunk, nem akarja, hogy ebből visszavegyünk, megtorpanjunk a PO előtt
- nem fog figyelmet szentelni a 49-rams meccsnek (hiszi a piszi)
- 4 probowlos alternate: Harper, Jenkins, Collins és Morstead
- Bushrod probowljáról: egy LT-ről a legjobb hír, ha nincs róla hír. jó munkát végez.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
néhányan innen voltunk a Wembleyben, amikor Brees-ék arra jártak
Amikor a Chargers-sel játszottunk? ( Ha jól emlékszem 2008-ban?!)
Nagy élmény lehetett. Nekem minden vágyam, hogy lássam a srácokat élőbe...... 😊krixtofer
...és mindannyiunknak. 😊hajdu
Ez csak természetes, szerintem! 😊
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
néhányan innen voltunk a Wembleyben, amikor Brees-ék arra jártak
Amikor a Chargers-sel játszottunk? ( Ha jól emlékszem 2008-ban?!)
Nagy élmény lehetett. Nekem minden vágyam, hogy lássam a srácokat élőbe...... 😊krixtofer
...és mindannyiunknak. 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
egyik nagy vágyam, hogy egyszer eljussak oda. lehet, hogy veszélyes és tele van bűnözőkkel, de szerintem ugyanez elmondható a legtöbb amerikai nagyvárosról. sőt, New Yorkban, Los Angelesben, Detroitban vagy Miamiban szerintem durvább a helyzet.
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
néhányan innen voltunk a Wembleyben, amikor Brees-ék arra jártak
Amikor a Chargers-sel játszottunk? ( Ha jól emlékszem 2008-ban?!)
Nagy élmény lehetett. Nekem minden vágyam, hogy lássam a srácokat élőbe...... 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 208 — én ezt meguntam
ehhez a kommenthez annyit fűznék hozzá, hogy ha irigy lennék a new orleansi kultúrára, akkor nem az Atlanta lenne a kedvenc csapatom. azt hiszem, hogy nem féltékenykedni kéne a másik város/csapat teljesítményeire, hanem meglátni a sajátodban a jó dolgokat és szorítani, odaállni a gárda mögé. lehet, hogy csak én értelmezem félre a szerző sorait, vagy csak a mélabú mondatta ezt vele, nem tudom, de aki így gondolkodik, az szerintem nem is igazi szurkoló.

természetesen osztom azokat a sorokat, miszerint remek kis város a tiétek és elismerésre méltó franchise tartozik hozzá, büszkék lehettek rá, hogy a szurkolóik lehettek. én is büszke vagyok rá, hogy Atlanta sokszínű, tele van látványosságokkal, rendeztek Olimpiát, hogy ott gyártják a Coca-Colát, a Walking Dead c. sorozat nálunk forgott, hogy ott terem az USA legfinomabb barackfajtája és arra is, hogy Matt Ryan nem Drew Brees.shawnka
Atlanta egyike a legveszélyesebbnek városoknak Amerikában, New Orleans-ban is vannak gettők, de ha megkérdezel az utcán egy amerikait, hogy hova NEM szeretne utazni, nagy eséllyel Atlantát mondja válasznakJJ
OFF.
Hát nem tudom! 😊

Meg mondanak sok mást is! Atlanta egy rohamosan fejlődő metropolis és természetesen meg vannak a problémái! Teljesen igazad van abban, hogy bizonyos területeket messze ívben érdemes elkerülni, és magas a bűnözés, habár én javuló tendenciára emléxem. És megnéztem és tényleg, és nem kicsit javuló tendencia.

Atlanta egy nagyon érdekes város, és a maga "gazdagságával" (mert dúsgazdag), "kozmopolita" sokszínűségével egyáltalán nem illik bele sem ebbe a dél-keleti, sem konkrétan a geogiai környezetbe. Mintha ufok dobták volna le!

Nagyon szeretem azt a várost!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Brees a hét támadója az NFC-ben. SZVSZ Rodgers jobb hetet küldött, de Marino az Marino 😛
Nem tudom látta-e valaki, hogy a NYG edzője is kapott egy Paytonhoz hasonló (Tampa-meccs) csomagot az oldalvonal mellett a hétvégén.
Coughlin got text from Sean Payton re: sideline collision. "You look like you're a better athlete than me. U didn't go down"

A legfrissebb szerint Brees játszik vasárnap.
A hazai pálya előnyéről: idén átlagban 22 pontnyi különbséggel vertük az ellenfeleket otthon, ha a Colts zakóját kivesszük, még úgy is 17 pont az átlag.
(Staley PB jelölését illetően niners fanként is egyetértek)diverdoc
Azért is írtam le ilyen nagy pofával 😀

Az Atlanatás sztorihoz annyit, hogy szerintem értelmes szurkoló sem gondolja így. Mondjuk boldog lennék, ha az nfl.com nem venné át a sok cbs-es sületlenséget.Gyurma Pappa
Főleg hogy tavaly a Falcons is rommá alázta a Cardst...MacPhisto
Vagy a JAX ellen is mentek még a mély passzok a 4. negyedben...
ha az Atlanta annyira nem akart volna pontot kapni, nem kellett volna nekimenni negyedikre a saját harmincvalahányyardosukról, hanem el kellett volna puntolni
Amúgy, tényleg ha már ennél tartunk, volt már valaki Saints meccsen vagy csak szimplán NOLA-ban?? 😊krixtofer
néhányan innen voltunk a Wembleyben, amikor Brees-ék arra jártak

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 699 — no es importante
ehhez a kommenthez annyit fűznék hozzá, hogy ha irigy lennék a new orleansi kultúrára, akkor nem az Atlanta lenne a kedvenc csapatom. azt hiszem, hogy nem féltékenykedni kéne a másik város/csapat teljesítményeire, hanem meglátni a sajátodban a jó dolgokat és szorítani, odaállni a gárda mögé. lehet, hogy csak én értelmezem félre a szerző sorait, vagy csak a mélabú mondatta ezt vele, nem tudom, de aki így gondolkodik, az szerintem nem is igazi szurkoló.

természetesen osztom azokat a sorokat, miszerint remek kis város a tiétek és elismerésre méltó franchise tartozik hozzá, büszkék lehettek rá, hogy a szurkolóik lehettek. én is büszke vagyok rá, hogy Atlanta sokszínű, tele van látványosságokkal, rendeztek Olimpiát, hogy ott gyártják a Coca-Colát, a Walking Dead c. sorozat nálunk forgott, hogy ott terem az USA legfinomabb barackfajtája és arra is, hogy Matt Ryan nem Drew Brees.shawnka
Atlanta egyike a legveszélyesebbnek városoknak Amerikában, New Orleans-ban is vannak gettők, de ha megkérdezel az utcán egy amerikait, hogy hova NEM szeretne utazni, nagy eséllyel Atlantát mondja válasznak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Amúgy, tényleg ha már ennél tartunk, volt már valaki Saints meccsen vagy csak szimplán NOLA-ban?? 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
ehhez a kommenthez annyit fűznék hozzá, hogy ha irigy lennék a new orleansi kultúrára, akkor nem az Atlanta lenne a kedvenc csapatom. azt hiszem, hogy nem féltékenykedni kéne a másik város/csapat teljesítményeire, hanem meglátni a sajátodban a jó dolgokat és szorítani, odaállni a gárda mögé. lehet, hogy csak én értelmezem félre a szerző sorait, vagy csak a mélabú mondatta ezt vele, nem tudom, de aki így gondolkodik, az szerintem nem is igazi szurkoló.

természetesen osztom azokat a sorokat, miszerint remek kis város a tiétek és elismerésre méltó franchise tartozik hozzá, büszkék lehettek rá, hogy a szurkolóik lehettek. én is büszke vagyok rá, hogy Atlanta sokszínű, tele van látványosságokkal, rendeztek Olimpiát, hogy ott gyártják a Coca-Colát, a Walking Dead c. sorozat nálunk forgott, hogy ott terem az USA legfinomabb barackfajtája és arra is, hogy Matt Ryan nem Drew Brees.shawnka
szerintem csak szomorú volt, Atlanta egy érdekes város, ha megyek egyszer körútra az USA ezen részére, én tuti inkább oda mennék először, mint a párás, forró Floridába, nyugdíjasokat nézni, és ezt most komolyan mondom 😊

Mondjuk furcsa perverzió örülni Matt Ryannak, én tuti nem cserélnék 😛

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
ehhez a kommenthez annyit fűznék hozzá, hogy ha irigy lennék a new orleansi kultúrára, akkor nem az Atlanta lenne a kedvenc csapatom. azt hiszem, hogy nem féltékenykedni kéne a másik város/csapat teljesítményeire, hanem meglátni a sajátodban a jó dolgokat és szorítani, odaállni a gárda mögé. lehet, hogy csak én értelmezem félre a szerző sorait, vagy csak a mélabú mondatta ezt vele, nem tudom, de aki így gondolkodik, az szerintem nem is igazi szurkoló.

természetesen osztom azokat a sorokat, miszerint remek kis város a tiétek és elismerésre méltó franchise tartozik hozzá, büszkék lehettek rá, hogy a szurkolóik lehettek. én is büszke vagyok rá, hogy Atlanta sokszínű, tele van látványosságokkal, rendeztek Olimpiát, hogy ott gyártják a Coca-Colát, a Walking Dead c. sorozat nálunk forgott, hogy ott terem az USA legfinomabb barackfajtája és arra is, hogy Matt Ryan nem Drew Brees.shawnka
Igen, a posztból kb. én is csak az első bekezdéssel értek egyet. A Tiéddel is majdnem mindennel, kivéve az utolsó mondat utolsó mondatrészét. 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
ehhez a kommenthez annyit fűznék hozzá, hogy ha irigy lennék a new orleansi kultúrára, akkor nem az Atlanta lenne a kedvenc csapatom. azt hiszem, hogy nem féltékenykedni kéne a másik város/csapat teljesítményeire, hanem meglátni a sajátodban a jó dolgokat és szorítani, odaállni a gárda mögé. lehet, hogy csak én értelmezem félre a szerző sorait, vagy csak a mélabú mondatta ezt vele, nem tudom, de aki így gondolkodik, az szerintem nem is igazi szurkoló.

természetesen osztom azokat a sorokat, miszerint remek kis város a tiétek és elismerésre méltó franchise tartozik hozzá, büszkék lehettek rá, hogy a szurkolóik lehettek. én is büszke vagyok rá, hogy Atlanta sokszínű, tele van látványosságokkal, rendeztek Olimpiát, hogy ott gyártják a Coca-Colát, a Walking Dead c. sorozat nálunk forgott, hogy ott terem az USA legfinomabb barackfajtája és arra is, hogy Matt Ryan nem Drew Brees.
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
http://whodatarmy.com/profiles/blogs/great-post-from-a-falcons-fan
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
(Staley PB jelölését illetően niners fanként is egyetértek)diverdoc
Azért is írtam le ilyen nagy pofával 😀

Az Atlanatás sztorihoz annyit, hogy szerintem értelmes szurkoló sem gondolja így. Mondjuk boldog lennék, ha az nfl.com nem venné át a sok cbs-es sületlenséget.Gyurma Pappa
Főleg hogy tavaly a Falcons is rommá alázta a Cardst...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
(Staley PB jelölését illetően niners fanként is egyetértek)diverdoc
Azért is írtam le ilyen nagy pofával 😀

Az Atlanatás sztorihoz annyit, hogy szerintem értelmes szurkoló sem gondolja így. Mondjuk boldog lennék, ha az nfl.com nem venné át a sok cbs-es sületlenséget.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Nincsen ezzel semmi baj. Fordított szituációban mi sem lassítottunk volna, nektek sem kellett. Nekünk viszont szükségünk volt egy ekkora kijózanító pofonra, jól jöhet még a későbbiekben.
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Ugyan, ezen felesleges felhúzni magatok. Baromság ez az alázás-nem alázás szöveg, főleg annak tükrében, hogy a közvetítés alatt kb 20 másodpercenként írták ki, hogy már csak 267 yard kell a csúcshoz, máááárcsak 13 és fél yard kell a csúcshoz...Ezt várta mindenki, az év utolsó MNF-je volt, mindenki nézte a világon, még jó hogy megpróbálja megdobni...
Én személy szerint amúgy is utálom mikor egy csapat vezet, és ócska 2 yardos futásokkal pörgetik az időt..

GB
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Egy csoport riválist alázzunk csak meg amennyire csak tudjuk.Ráadásul hazai pályán karácsonykor..

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
sportban nincs alázás.Gyurma Pappa
Számomra egy ellenfél legnagyobb megalázása az, ha nem adok bele mindent. Akit nagyon le tudok verni, azt verjem le nagyon, az ellenfél is többet tanul belőle.
Ebben a konkrét szituban semmi kivetnivaló nem volt, egy sportembernek így kellett cselekednie, egy nem sportember, meg így rinyál utána. ne törődjetek vele.
(Staley PB jelölését illetően niners fanként is egyetértek)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Más: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82575016/article/falcons-wont-forget-brees-airing-it-out-late-to-break-record

"No need for that," one player said, according to CBSSports.com. "It came on our watch, but it didn't have to come that way. We won't forget it." "Never underestimate the motivational power of a good chip on the shoulder."

Sírok mindjárt, megsértődött egy NEVÉT ADNI NEM AKARÓ Falcons játékos. Igazából ezek után várom vissza a Falconst. 😊
Gyurma Pappa
Prisco hatalmas f@sz. Több szakíró is reagált rá, nem mondanám hogy osztották az álláspontját.
Bár ha elolvassátok ezt, akkor könnyebb lesz az embert megérteni 😂
http://www.cbssports.com/nfl/story/15542295/season-predictions-special-season-for-julio-falcons

Bushrod 150 ezres bónuszt kapott a nem várt PB-behívóért.atapapa
Hát nem egy atlantiszi fényjáró mágus és tisztánlátó. 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Más: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82575016/article/falcons-wont-forget-brees-airing-it-out-late-to-break-record

"No need for that," one player said, according to CBSSports.com. "It came on our watch, but it didn't have to come that way. We won't forget it." "Never underestimate the motivational power of a good chip on the shoulder."

Sírok mindjárt, megsértődött egy NEVÉT ADNI NEM AKARÓ Falcons játékos. Igazából ezek után várom vissza a Falconst. 😊
Gyurma Pappa
Prisco hatalmas f@sz. Több szakíró is reagált rá, nem mondanám hogy osztották az álláspontját.
Bár ha elolvassátok ezt, akkor könnyebb lesz az embert megérteni 😂
http://www.cbssports.com/nfl/story/15542295/season-predictions-special-season-for-julio-falcons

Bushrod 150 ezres bónuszt kapott a nem várt PB-behívóért.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Amúgy megkérdezhetem, hogy ki volt az a volt NO játékos, aki ott volt a meccsen, és Ricsiék is említették, hogy Brees támogatja egy alapítványon keresztül.Double B
úgyis régen volt már:

Steve Gleason, ő blokkolta azt a puntot, a Falcons ellen a Superdome felújítása utáni első meccsen, ami az első TD-hez vezetett

http://www.youtube.com/watch?v=MIGgBhNtOP4

Év elején ALS-t diagnosztizáltak nála, ami ugye szépen-lassan leépíti sajnos. A Saints támogatja az ALS kutatást, meg gondolom valahogy segít rajta is.

több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Pedig jó lenne, ha elemeznéd. Ne feledd a topik egyik szakírója vagy, Én pl. nem szoktam utánaolvasni dolgoknak, Ata és te úgyis jelentkeztek. ne legyen ez most sem másként. 😊hajdu
Megmondom őszintén, azért nem megyek bele mélyebben, mert mondjuk GB meccset láttam 4-et (NFC South csapatok elleniket), és csak a tényleges szakírók véleménye alapján tudom azt mondani, hogy Raji nem érdemelte meg (bár szerintem is van jobb játékos a posztján). Jó, mondjuk azt tudom mondani, Staley pl. az egyik legnagyobb vicc, még csak elitnek sem nevezném a posztján, nem hogy PB játékosnak. Azért nem elemeztem mélyebben, mert az ő helyére nem Saints játékost küldenék, hanem pont egy riválistól, és nem akarok annyit dicsérni 😀

Más: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82575016/article/falcons-wont-forget-brees-airing-it-out-late-to-break-record

"No need for that," one player said, according to CBSSports.com. "It came on our watch, but it didn't have to come that way. We won't forget it." "Never underestimate the motivational power of a good chip on the shoulder."

Sírok mindjárt, megsértődött egy NEVÉT ADNI NEM AKARÓ Falcons játékos. Igazából ezek után várom vissza a Falconst. 😊

Gyakorlatilag nem is értem, mit kellett volna csinálni? Térdelni? Vagy beküldeni Danielst, 30 yardra a rekordtól? Brees konkrétan nem tudta, hogy hol áll, látszik az örömén is, hogy meglepődött, amikor felkapták a falemberei. Vicces, a CBS folyamatos lejárató kampánya, és még viccesebb, hogy ezt átveszi az nfl.com. Ha ott futunk egy TD-t (benne volt a meccsben, nem sokat tudott kezdeni a futás ellen a Falcons D), akkor is megsértődtek volna?

Költői kérdés: a PO-ban jön a Falcons, megverjük őket 45-16-ra, rekord nélkül. Akkor megint gecik leszünk? Hagyjuk már, többször el lett mondva itt is: sportban nincs alázás.Gyurma Pappa
Igazából valamilyen szinten van alázás. Bár Indy/Falcons drukkerként azt mondom, hogy ez nem volt az. Breesnek kijárt már, és főleg hazai pályán főműsoridőben mnf-en természetes, hogy megcsinálták.


Amúgy megkérdezhetem, hogy ki volt az a volt NO játékos, aki ott volt a meccsen, és Ricsiék is említették, hogy Brees támogatja egy alapítványon keresztül.
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A sportban nincs alázás, de van felkészületlen, sértődött és szánalmas vesztes. Azért szánalmas, mert megsértődik az ellenfelére, és nem magát okolja a ngyarányú vereségért. Az atlantai koma nyilatkozatát én is olvastam az nfl.comon. Röhögtem is jóízűt...
Nagyon szeretném az Atlantát látni újra a Dome-ban. Még az idén.