NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Egyrészt: honnan szeded ezeket a részletes táblázatokat? Mindig egy lépéssel előttem jársz, és néha jó lenne nekem is látni ezeket mielőtt írok valamit 😊

Másrészt: az egyik legnagyobb erősségünk, a legnagyobb gyengénk is: az agresszív D. Én nem értek olyan szinten a védelemhez, meg egyáltalán az egész taktikai sztorihoz, hogy mélyebben elemezzem (úgy jellemezném, hogy a tudásom kb. egy középiskolai helyettes edző szintjén van), statisztikákat tudok magyarázni inkább. Jó lenne, ha deacon olvasna most, és írna valami okosat, mert ő lényegesen többet tud nálam. 😊

Amit látok, az amit ata is mond: sok blitz, kis hatékonysággal. Úgy gondolom, hogy ennek az egyik oka, hogy sokszor rossz emberek vannak a pályán. Pl. Shanle teljesen alkalmatlan blitzelni, ellenben Wilson jó lenne, de ő meg kevés szerepet kap (biztos van ennek is oka). A prevent D-t azt hagyjuk, arról már többször fejtettem ki, nem túl rózsás véleményem...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Engem azért nem taglózott le a hír. Ha a kezdők pihennek, miért meglepetés a második sor veresége?hajdu
az öt L-ből csak kétszer pihentek, plusz e kettő vereség során az egyiken csak a kezdőknek kb. a harmada nem játszott (2009). 2006-ban pedig az első drive-ot játszották a kezdők. Ha azt vesszük hogy Payton mérlege HC-ként bő 60% felett van, akkor ez a két meccstől függetlenül is elég rossz.

De bárhogy is értelmezzük, ideje lenne ma ezt a sorozatot megtörni 😊

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Szinte teljesen azonos a nézőpontunk, de a yac bizony a legnagyobb baj a védelemben, illetve a legfontosabb tünet. Jele a gyenge pass rushnak, a sok - gyakran hatástalan - blitznek, a 4. negyedbeli prevent D-nek és nem utolsósorban a miss tackle-nek.
Szvsz teljesen jellemző, hogy Greer is mennyire rossz ebben, pedig amúgy nagyon-nagyon elit CB


Eddig nem esett le, de az NFL Network felvezetőjében elhangzott, hogy Sean Payton itteni tevékenysége alatt eddig minden szezonban buktuk az év utolsó meccsét, az 5 ilyen meccsből 3-t a Panthers ellen. Ez még úgy is mellbevágó, hogy az 5-ből négynek már semmi tétje nem volt, illetve hogy a 3 CAR elleni meccsből kettőn a kezdők pihentek a PO-ra.atapapa
Engem azért nem taglózott le a hír. Ha a kezdők pihennek, miért meglepetés a második sor veresége?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Szinte teljesen azonos a nézőpontunk, de a yac bizony a legnagyobb baj a védelemben, illetve a legfontosabb tünet. Jele a gyenge pass rushnak, a sok - gyakran hatástalan - blitznek, a 4. negyedbeli prevent D-nek és nem utolsósorban a miss tackle-nek.
Szvsz teljesen jellemző, hogy Greer is mennyire rossz ebben, pedig amúgy nagyon-nagyon elit CB


Eddig nem esett le, de az NFL Network felvezetőjében elhangzott, hogy Sean Payton itteni tevékenysége alatt eddig minden szezonban buktuk az év utolsó meccsét, az 5 ilyen meccsből 3-t a Panthers ellen. Ez még úgy is mellbevágó, hogy az 5-ből négynek már semmi tétje nem volt, illetve hogy a 3 CAR elleni meccsből kettőn a kezdők pihentek a PO-ra.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Most még a meccs előtt készítettem egy kis PO SWOT-ot a csapatról, így fejben, gondoltam megosztom írásban is:

Erősségeink:
- egyértelmű ugye az O, nincs olyan pont, ami gyenge lenne
- a védelem összeállt futás ellen, és a RZ-ban

Gyengeségek:
- a passz elleni védekezés nagyon sok yardot nyel, és félek hogy azért lesz olyan, aki kicsit nagyobb RZ hatékonyságot fog tudni bemutatni
- nagyon kevés labdát szerzünk

Lehetőségek:
- benne van a védelemben a nagy play (lásd a múltheti fumble ret)
- szerencsére nagyon kevés sérültünk van, így Brees és Payton mozgástere nem hogy megmaradt, bővült
- Ingram felépülésével 4 (azaz négy) RB lehet a keretben, ami egy esetleges, fagyos, hideg (havas...) meccsre óriási kincs lehet, és ha én lennék a HC, erre tudatosan készülnék, tehát Ingramot nem venném elő addig, amíg nem tartunk ott, hogy menni kell GB-be (ha korábban búcsúzni kell, akkor legalább a következő idényre megint 110%-os lehet, mert szerintem Ivory szerződése ugyan csak 2013-ban jár le, de jó csere alap lehet akár, sokba sem kerülne... én legalábbis tuti elcserélném valami D upgrade reményében, egyre többször hangoztatják: ő sima kezdő lehetne egy-két csapatban... mondjuk a Pats visszaadhatná az első körünket :cool: :lol😊

Veszélyek:
- Moore esetleg kidőlése a PO-ra kivenné Brees kezéből az egyik legnagyobb fegyverét
- tartom, hogy a passz elleni védekezésünk legnagyobb baja nem a YAC, de mind Jenkins, mind Porter, és még volt olyan, hogy Greer és Harper is mutatott be korábban open fielden homály szereléseket
- Shanle felébredni látszik, de félek tőle
- Vilma sérülése
- Jenkins sérülése

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Mindenkinek Sikerekben Gazdag, Boldog Új Évet Kívánok!

WHOOOO DAAAAAAT!!!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Boldog Új Évet srácok!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
😊 Jó a hangulat a topicban
Győzelmekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok! TWO DAT!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
ááhh, én minél többet iszom, annál vonzóbb vagyok. vagy ez fordítva van? vagy csak azt hiszem? 😛

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Azt a mennyiséget, amit én megiszom, még egy előbálozó is kiröhögi (emlékszem a Super Bowlon neked is hogy kikerekedett a szemed, amikor a félidőben elkezdtem kólázni 😛 )
a kis aranyossal most én játszom :cool: Próbálom felizgatni, ezért azt mondtam neki flegmán hogy Ryan a legjobb irányítóatapapa
Akkor már bekóláztál rendesen, ha ilyenekkel tudod csak felizgatni..... 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Azt a mennyiséget, amit én megiszom, még egy előbálozó is kiröhögi (emlékszem a Super Bowlon neked is hogy kikerekedett a szemed, amikor a félidőben elkezdtem kólázni 😛 )
a kis aranyossal most én játszom :cool: Próbálom felizgatni, ezért azt mondtam neki flegmán hogy Ryan a legjobb irányító

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Na, Miller-ivó beszót! 😊
Jó pihenést????? A kis "aranyos" számát nem küldöd át? 😀
Vagy inkább a kis aranyost!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Boldog új évet minden szentnek!
Csak annyit igyatok, hogy holnap este hétig kijózanodjatok!

Who Dat!atapapa
Úgy könnyű, hogy nem is iszok 😊

Boldog új évet mindenkinek!

Who Dat!Gyurma Pappa
Még egy ilyen szilvesztert!!! Most bontottam ki egy üveg Dúzsi Tamás rosét.....zemanla
Mé' nem szóltál nekem is hogy a Tomi kiárusítást tart?

Na jó, annyit azért iszok, de annyit máskor is megiszok 😛Gyurma Pappa
lassan átmegyünk anonim alkoholisták topikjába 😀

jó pihenést mindenkinek

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Úgy könnyű, hogy nem is iszok 😊

Boldog új évet mindenkinek!

Who Dat!Gyurma Pappa
Még egy ilyen szilvesztert!!! Most bontottam ki egy üveg Dúzsi Tamás rosét.....zemanla
Na jó, annyit azért iszok, de annyit máskor is megiszok 😛Gyurma Pappa
Na, gyere koccintsunk virtuálisan! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Boldog új évet minden szentnek!
Csak annyit igyatok, hogy holnap este hétig kijózanodjatok!

Who Dat!atapapa
Úgy könnyű, hogy nem is iszok 😊

Boldog új évet mindenkinek!

Who Dat!Gyurma Pappa
Még egy ilyen szilvesztert!!! Most bontottam ki egy üveg Dúzsi Tamás rosét.....zemanla
Na jó, annyit azért iszok, de annyit máskor is megiszok 😛

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Boldog új évet minden szentnek!
Csak annyit igyatok, hogy holnap este hétig kijózanodjatok!

Who Dat!atapapa
Úgy könnyű, hogy nem is iszok 😊

Boldog új évet mindenkinek!

Who Dat!Gyurma Pappa
Még egy ilyen szilvesztert!!! Most bontottam ki egy üveg Dúzsi Tamás rosét.....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Boldog új évet minden szentnek!
Csak annyit igyatok, hogy holnap este hétig kijózanodjatok!

Who Dat!atapapa
Úgy könnyű, hogy nem is iszok 😊

Boldog új évet mindenkinek!

Who Dat!

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
"My new yrs resolution...go undefeated in Jan and Feb." (Vilma) 😊
Two Dat!
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Who dat!
Sikerekben gazdag boldog új évet kívánok az egész Saints családnak!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Boldog új évet minden szentnek!
Csak annyit igyatok, hogy holnap este hétig kijózanodjatok!

Who Dat!

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Bő évtizeddel Brees mellszobrát megelőzve megérkezett Cantonba a rekorddöntő szerelése
http://www.youtube.com/watch?v=Tmgp7zahwrE

Moore, Gilmore és Ingram nem játszik vasárnap.atapapa
mekkora értéke lehet most ennek a cuccnak...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Bő évtizeddel Brees mellszobrát megelőzve megérkezett Cantonba a rekorddöntő szerelése
http://www.youtube.com/watch?v=Tmgp7zahwrE

Moore, Gilmore és Ingram nem játszik vasárnap.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
a kiegészítők tiltásával egyetértek különben, azzal is hogy Thomas-t a szabályok szerint 15 yardra meg kellett karcolni az ünneplése után, de az NFL-be lehetne annyi diszkrecionalitás, hogy utólag egy ilyet még nem büntet pénzre is. Ennyire azért nem kéne sótlannak lenni.atapapa
mivel az NFL minden pénzbüntetést jótékonysági célokra fordít, így talán ez se akkora bajJJ
Megközelíthetjük így is 😀 De összességében szvsz nagy hiba a Ligától hogy ennyire rugalmatlan.
Felmerült bennem egy kérdés: 100%, hogy megdöntjük a Rams rekordját, össz O yardban, szóval akkor mi leszünk a "better then the best show on turf"? 😀Gyurma Pappa
A mindig Saints-homer Faulk arca nem volt lelkes, amikor szembesítették azzal, hogy ez a rekordjuk megdőlni látszik 😀
"Jó-jó, de az egy másik korszak volt" 😂 Marinonál még rendben volt ez az érv, de 2000 nem volt olyan régen.

Amúgy a Saints hivatalos twittere kiírt egy "pályázatot" az O becenevére pár órája, néhányat már retweetelt: Brees Company, SAINT-sational, The Crescent City Express

Közben újabb rekordokat döntögetünk, 5 játékosunkat kenték meg 5-5 rúgóra, mert piros-zöldbe nyomták hétfőn 😂

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
a kiegészítők tiltásával egyetértek különben, azzal is hogy Thomas-t a szabályok szerint 15 yardra meg kellett karcolni az ünneplése után, de az NFL-be lehetne annyi diszkrecionalitás, hogy utólag egy ilyet még nem büntet pénzre is. Ennyire azért nem kéne sótlannak lenni.atapapa
mivel az NFL minden pénzbüntetést jótékonysági célokra fordít, így talán ez se akkora bajJJ
ezzel nem is lenne semmi baj,sőt ez példa értékű csak hát így hogy tudjuk hogy mi történt miért kapta a büntit így kicsit vicces...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
A piros-zöld "viselet" pedig a karácsony miatt volt?? ( egyébként még Meachem-en láttam.)!krixtofer
vannak kötelezettségek a szponzorok és maga az nfl felé
ha majd a liga külön engedélyezi a piros-zöld karácsonyi viseletet, mint a rózsaszínt októberben, akkor lehet, de azt ne várd hogy csak ülnek ölbe tett kézzel a NFL vezetői és nézik, amint a játékosok kényük-kedvük serint öltöznek beJJ
Én ezt tiszteletben is tartom és tudom is. 😊 Mint írtam én a Pierre miatti orbitális, brutális "sportszerűtlen viselkedésére" értettem. 😊