NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 700 — no es importante
a kiegészítők tiltásával egyetértek különben, azzal is hogy Thomas-t a szabályok szerint 15 yardra meg kellett karcolni az ünneplése után, de az NFL-be lehetne annyi diszkrecionalitás, hogy utólag egy ilyet még nem büntet pénzre is. Ennyire azért nem kéne sótlannak lenni.atapapa
mivel az NFL minden pénzbüntetést jótékonysági célokra fordít, így talán ez se akkora baj


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
De még így is meseszép 😊)

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A piros-zöld "viselet" pedig a karácsony miatt volt?? ( egyébként még Meachem-en láttam.)!krixtofer
vannak kötelezettségek a szponzorok és maga az nfl felé
ha majd a liga külön engedélyezi a piros-zöld karácsonyi viseletet, mint a rózsaszínt októberben, akkor lehet, de azt ne várd hogy csak ülnek ölbe tett kézzel a NFL vezetői és nézik, amint a játékosok kényük-kedvük serint öltöznek beJJ
az hagyján wazze, de ahogy linkeltem korábban, még a Superdome-ot is piros-zöldbe öltöztették

ezért szvsz egy győzelmet el kellene tőlünk venni 😛

a kiegészítők tiltásával egyetértek különben, azzal is hogy Thomas-t a szabályok szerint 15 yardra meg kellett karcolni az ünneplése után, de az NFL-be lehetne annyi diszkrecionalitás, hogy utólag egy ilyet még nem büntet pénzre is. Ennyire azért nem kéne sótlannak lenni.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 700 — no es importante
A piros-zöld "viselet" pedig a karácsony miatt volt?? ( egyébként még Meachem-en láttam.)!krixtofer
vannak kötelezettségek a szponzorok és maga az nfl felé
ha majd a liga külön engedélyezi a piros-zöld karácsonyi viseletet, mint a rózsaszínt októberben, akkor lehet, de azt ne várd hogy csak ülnek ölbe tett kézzel a NFL vezetői és nézik, amint a játékosok kényük-kedvük serint öltöznek be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Thomas-nak a csukló és könyökpántja, Moore-nak a cipője, Meachem-nek és Colstonnak a bokapántja díszelgett piros-zöldben...vérlázító :mad: 😂
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Hát ez a büntetés tényleg hihetetlen.. No comment! Ezért??? még a 15 yard-ért is kiakadtam nemhogy a fizetésért... Nevetséges.

A piros-zöld "viselet" pedig a karácsony miatt volt?? ( egyébként még Meachem-en láttam.)

Thomas pedig hihetetlenül jó. (Mondjuk nekem a személyes kedvencem 😀 ) Nagyon jó átlaga van! Mostanában nem is kell neki 1-2 yardot futni mert azt Ingram (most pedig Christopher) futja... 😊

GO SAINTS!!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
a CBS még akkor is vicces, ha dicsér: név nélküli HC, lol.
Gyurma Pappa
Nekem ezzel semmi bajom, valszeg megvertük a csapatát, miért is adja a nevét ilyenhez 😛
Sőt, ata, egyre inkább tetszik thomas, mert ha nem 1 yardot kell megtennie, akkor sikerül is. 😊hajdu
Megfertőzött téged is a Kopasz Báró 😊

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Pedig mennyire tetszett Thomas masnija... Hülye ez a liga teljesen. Ez olyan figyelmesség, amit el kéne fogadniuk.
Sőt, ata, egyre inkább tetszik thomas, mert ha nem 1 yardot kell megtennie, akkor sikerül is. 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Egyrészt: miért nem alszom fél 5-kor 😀

Másrészt: a CBS még akkor is vicces, ha dicsér: név nélküli HC, lol.

Felmerült bennem egy kérdés: 100%, hogy megdöntjük a Rams rekordját, össz O yardban, szóval akkor mi leszünk a "better then the best show on turf"? 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Szerintem nem is a Rams egésze a kérdés, hanem hogy Bradford mit akar illetve mit fog csinálni. Lehet, hogy hajlandó lesz játszani a saját a karrierjéért, utolsó meccsén a Kosoknál.Gyurma Pappa
miért lenne ez az utolsó meccse? az 50 milliót garantáló szerződéséből van még 4 év, ha kirúgják, hatalmas cap hit szakadna a nyakukba. szerintem nem is annyira reménytelen irányító, hogy két szezon után feladják és 3 év alatt 2 1/1-t adjanak egy posztért.atapapa
Ki biztos nem rúgják, egy trade viszont eléggé sanszos lehetWyatt
Csere esetén is maradna utána nem kevés pénz a sapkában. Kíváncsi vagyok, hogy milyen irányba indulnak majd el.


Egy ragyogó cikk, amelyben a szerző az általa két legjobbnak tartott (Texans és Saints) támadófalat veti össze és dönt végül, hogy melyik is a legjobb
http://www.footballoutsiders.com/word-muth/2011/word-muth-debating-lines
A végén elemzett play emlékezetes volt, ahogy eladjuk a futást balra, hogy hihetőbb legyen, a jobbguard Evans is áthúz "fake-blokkolni" balra és a screenen csak az RT és a C!!! blokkol a TE-nek
Beszédes adat a Payton alatti draftjainkról, hogy ennek a kiemelkedő falnak a legelőkelőbb helyen draftolt játékosát is a negyedik körben hoztuk el.


A topic kedvenc oldala, a CBS most arról értekezik, hogy meg lehet-e állítani, és ha igen, hogyan a liga legjobb támadógépezetét
http://www.cbssports.com/nfl/story/16635845/stopping-drew-brees-fight-surprises-with-surprises

Pierre Thomas kapott 7500 dollár büntit, amiért a TD után masnival felszerelve adta ki a labdát a nézőtérre. Plusz még 5000-t, mert nem csapatszínű, hanem piros-zöld kiegészítőt viselt (ez alapján még páran várhatnak számlákat, pl. Moore)


És hogy ne csak Brees rekordjairól legyen szó

Sproles-nak 163 yardra van szüksége, hogy Derrick Mason 2000-es rekordját beállítsa all-purpose yardban (2690)

Morstead is NFL-rekordot döntött legtöbb KO-ból elért TB-ben, de ez nem meglepetés, mivel idén ugye előrébb vitték a KO helyét. Annál komolyabb eredmény, hogy jelenleg 43,1 a nettó puntátlaga. Itt a rekord 43,8 (Lechler), Lee van csak Morstead előtt idén (43,5)

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Szerintem nem is a Rams egésze a kérdés, hanem hogy Bradford mit akar illetve mit fog csinálni. Lehet, hogy hajlandó lesz játszani a saját a karrierjéért, utolsó meccsén a Kosoknál.Gyurma Pappa
miért lenne ez az utolsó meccse? az 50 milliót garantáló szerződéséből van még 4 év, ha kirúgják, hatalmas cap hit szakadna a nyakukba. szerintem nem is annyira reménytelen irányító, hogy két szezon után feladják és 3 év alatt 2 1/1-t adjanak egy posztért.atapapa
Ki biztos nem rúgják, egy trade viszont eléggé sanszos lehetWyatt
alapvetően mélyebb elemzés nélkül: két esélyt látok a Rams előtt:
1. 1/1 v. 1/2 draftolnak egy új QB-t, és Bradfordot eltradelik (pont azért mert nem annyira reménytelen, hogy ne legyen trade értéke)
2. a korai picket tradelik el, és Bradford marad
Igazából talán kicsit wishful thinking, de én az elsőre szavazok, azért mert szerintem (és pl. az itteni fanok szerint is) Bradfordnak nincs kedve ennél a franchisenál játszani, és szerintem fordítva sincs másképp.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem nem is a Rams egésze a kérdés, hanem hogy Bradford mit akar illetve mit fog csinálni. Lehet, hogy hajlandó lesz játszani a saját a karrierjéért, utolsó meccsén a Kosoknál.Gyurma Pappa
miért lenne ez az utolsó meccse? az 50 milliót garantáló szerződéséből van még 4 év, ha kirúgják, hatalmas cap hit szakadna a nyakukba. szerintem nem is annyira reménytelen irányító, hogy két szezon után feladják és 3 év alatt 2 1/1-t adjanak egy posztért.atapapa
Ki biztos nem rúgják, egy trade viszont eléggé sanszos lehet

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Szerintem nem is a Rams egésze a kérdés, hanem hogy Bradford mit akar illetve mit fog csinálni. Lehet, hogy hajlandó lesz játszani a saját a karrierjéért, utolsó meccsén a Kosoknál.Gyurma Pappa
miért lenne ez az utolsó meccse? az 50 milliót garantáló szerződéséből van még 4 év, ha kirúgják, hatalmas cap hit szakadna a nyakukba. szerintem nem is annyira reménytelen irányító, hogy két szezon után feladják és 3 év alatt 2 1/1-t adjanak egy posztért.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 700 — no es importante
Boldog karácsonyt! 😊

http://www.youtube.com/watch?v=FqgS_CNRnXgcsabi19
nagyon bejön ez a nóta, már 3-adszorra hallgatom 😊 Ha netán tudtok még hasonlókat (Louis Armstrongon kívül), ne kíméljetek. 😊
Ja és ma győzni fogunk !Dub
Én sem vagyok annyira képben a témában, mint szeretnék... 😊 Hát, Ruffins ugye nagyon jó, aztán nézni kell a Treme-t, ott fülelni, minek kell utánakeresni... 😊csabi19
a nagy klasszikus egy érdekes feldolgozásban: http://www.youtube.com/watch?v=hL68d9__ADI
I'll fly away: http://www.youtube.com/watch?v=LajhYPsFatY


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Szerintem nem is a Rams egésze a kérdés, hanem hogy Bradford mit akar illetve mit fog csinálni. Lehet, hogy hajlandó lesz játszani a saját a karrierjéért, utolsó meccsén a Kosoknál.Gyurma Pappa
Fog egyáltalán játszani...? :o Én úgy olvastam, nem esélyes... :/
Szerk.: Igen, félreolvastam, jó, értem, bocsi. 😊csabi19
Hát sehol, senki nem írta le, hogy nem TUDNA játszani...

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Boldog karácsonyt! 😊

http://www.youtube.com/watch?v=FqgS_CNRnXgcsabi19
nagyon bejön ez a nóta, már 3-adszorra hallgatom 😊 Ha netán tudtok még hasonlókat (Louis Armstrongon kívül), ne kíméljetek. 😊
Ja és ma győzni fogunk !Dub
Én sem vagyok annyira képben a témában, mint szeretnék... 😊 Hát, Ruffins ugye nagyon jó, aztán nézni kell a Treme-t, ott fülelni, minek kell utánakeresni... 😊
Szerintem nem is a Rams egésze a kérdés, hanem hogy Bradford mit akar illetve mit fog csinálni. Lehet, hogy hajlandó lesz játszani a saját a karrierjéért, utolsó meccsén a Kosoknál.Gyurma Pappa
Fog egyáltalán játszani...? :o Én úgy olvastam, nem esélyes... :/
Szerk.: Igen, félreolvastam, jó, értem, bocsi. 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Szerintem nem is a Rams egésze a kérdés, hanem hogy Bradford mit akar illetve mit fog csinálni. Lehet, hogy hajlandó lesz játszani a saját a karrierjéért, utolsó meccsén a Kosoknál.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Elrugaszkodhatunk ilyen irányba is 😉, de a játékerőket figyelmen kívül hagyva a Rams nem fogja kockáztatni az 1/1-t szerintem. Aminek ráadásul hatalmas az értéke a jó QB-felhozatal és az idén bevezetett újoncokra vonatkozó fizetési skála miatt. Nem hiszem hogy QB-t fognak draftolni, szvsz lecserélnek majd és jól megkérik az árát.
A Panthers eleve jobb csapat, nagyon harapnak most, 2 meccset nyertek sorban, ég bennük a bizonyítási vágy. Plusz már biztos hogy nem draftolnak a top5-ben. Persze mi vagyunk az esélyesebbek, hazai pályán meg főleg, de én fázom attól a támadóstílustól, amit a Carolina most Newtonnal nyom.
Nagy pontzivatarra számítok. Ha Brees végigjátssza a meccset, valszeg felmegy 5400 yard fölé.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Kizártnak tartom, hogy veszítsetek a Rams ellen. A szokásos borúlátásomat is kivonva, a Panthersnek sokkal nagyobb sansza van ellenünk, mint a Kosoknak ellenetek.atapapa
Nem tartom VALÓSZÍNŰNEK, hogy kikapjon a Ramstől a 9ers, de igazából azt sem tartottam valószínűnek, hogy mi kikapunk tőlük. Mivel lehetetlen az, aminek a bekövetkezési valószínűsége 0. Egy adott tér-idő koordinátában tartózkodó alanyok esetében nem feltételezhetjük, hogy létezik ilyen esemény. Kevésbé ellenszenvesen megfogalmazva: bármi megtörténhet, még ha nem is valószínű 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
az előző ESPN-es szavazás eredményét még véletlennek gondoltam, de itt is ugyanaz az eredmény háromszor annyi szavazat mellett...
http://sports.espn.go.com/espn/fp/flashPollResultsState?sportIndex=frontpage&pollId=130245atapapa
178 alaszkai szavazat ^^Gyurma Pappa
Amíg Floridában vezetünk, nem lehet gond 😛

- nem fog figyelmet szentelni a 49-rams meccsnek (hiszi a piszi).atapapa
Azért van ennek vmi kis diszkrét bája. A ligauccsó csapat az utolsó héten eldönti ki megy WC körre és ki pihizik. Ugye Titeket vmikor 5-6. héten elkaptak a kosok, most meg mi játszunk velük. Ha nyerünk mi vagyunk a 2nd seed, ha kikapunk Ti. ha annak idején nyertek Ti vagytok a 2nd. Szóval a Ramsnek köszönheti majd a Falcons vendégjátékát vmelyikünk.diverdoc
Kizártnak tartom, hogy veszítsetek a Rams ellen. A szokásos borúlátásomat is kivonva, a Panthersnek sokkal nagyobb sansza van ellenünk, mint a Kosoknak ellenetek.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
- nem fog figyelmet szentelni a 49-rams meccsnek (hiszi a piszi).atapapa
Azért van ennek vmi kis diszkrét bája. A ligauccsó csapat az utolsó héten eldönti ki megy WC körre és ki pihizik. Ugye Titeket vmikor 5-6. héten elkaptak a kosok, most meg mi játszunk velük. Ha nyerünk mi vagyunk a 2nd seed, ha kikapunk Ti. ha annak idején nyertek Ti vagytok a 2nd. Szóval a Ramsnek köszönheti majd a Falcons vendégjátékát vmelyikünk.diverdoc
igen, ez az egész olyan kedves. szerintem kibírnátok röhögés nélkül, ha a Rams meglepne titeket. mi is kibírtuk 😀

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
az előző ESPN-es szavazás eredményét még véletlennek gondoltam, de itt is ugyanaz az eredmény háromszor annyi szavazat mellett...
http://sports.espn.go.com/espn/fp/flashPollResultsState?sportIndex=frontpage&pollId=130245atapapa
178 alaszkai szavazat ^^

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
- nem fog figyelmet szentelni a 49-rams meccsnek (hiszi a piszi).atapapa
Azért van ennek vmi kis diszkrét bája. A ligauccsó csapat az utolsó héten eldönti ki megy WC körre és ki pihizik. Ugye Titeket vmikor 5-6. héten elkaptak a kosok, most meg mi játszunk velük. Ha nyerünk mi vagyunk a 2nd seed, ha kikapunk Ti. ha annak idején nyertek Ti vagytok a 2nd. Szóval a Ramsnek köszönheti majd a Falcons vendégjátékát vmelyikünk.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
az előző ESPN-es szavazás eredményét még véletlennek gondoltam, de itt is ugyanaz az eredmény háromszor annyi szavazat mellett...
http://sports.espn.go.com/espn/fp/flashPollResultsState?sportIndex=frontpage&pollId=130245

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
"He could run for governor right now and would win, hands down," the coffee shop hostess said.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8257e0a1/article/brees-means-more-to-saints-new-orleans-than-one-record?module=HP11_content_stream

Ez egy tényleg jól összerakott cikk, helyén kezeli az egészet