NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Ismét Brees és a magassága: goalline-szitukban Brees sajnos feltűnően nem tud hatékony lenni (és - csak - ezen nem segített Bush Sproles-ra cserélése sem), a fal mögé a legritkább esetben tud TD-t passzolni. Ha 10-15 vagy 20 yardra vagyunk a gólvonaltól, akkor általában sokkal többször képes pontokra váltani a helyzeteket.atapapa
Épp ezt mondtam tegnap az asszonynak, hogy "bazz, megint 1&goal, tuti FG". Mondjuk az eredménykövetőben is írtam, hogy inkább futni kellett volna egy-két szituban, csak az a baj, hogy Ingram még nem elég egyenletes, Sproles meg azért nem az a nagy tolongó. Lehet többe kellene PT-t használni ilyen 2&3 (goal) szitukban, mert azért még mindig ő nagyon jó, akár ha screenbe csap át a kísérlet, akkor is.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Nem Brees pörgésével volt a baj, hanem Payton okosan nem akarta állandóan a levegőben tartani a labdát, ennyi futáskísérletünk még nem volt a szezon során. Ha Henderson és Meachem nem balfék, akkor közelebb zárunk a negyvenhez, mint a harminchoz. De cseppet sem akarok telhetetlennek tűnni, még ha szeretem is, amikor az O és a D egyszerre játszik nagyon jól.

Robinson meg egyértelműen javul (volt honnan), de optimális esetben még most se a kezdő 11-ben lenne a helye.


Ha már Brees és a pörgés, néhány éve írtam először és azóta többször is eszembe jutott, hogy amikor no huddle-ban megyünk 2 percen belül, akkor a legtöbbször a megszokottnál is sokkal hatékonyabb a támadójáték és ezt vétek nem kihasználni legalább néhány alkalommal a meccs egyéb időszakában.
Ismét Brees és a magassága: goalline-szitukban Brees sajnos feltűnően nem tud hatékony lenni (és - csak - ezen nem segített Bush Sproles-ra cserélése sem), a fal mögé a legritkább esetben tud TD-t passzolni. Ha 10-15 vagy 20 yardra vagyunk a gólvonaltól, akkor általában sokkal többször képes pontokra váltani a helyzeteket.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Abszolút nem volt ez csúnya W, igazából hagyományosan Brees és barátai a gyengébb ellenfelek ellen nem pörög annyira (ez az, amit a Pats nagyon tud, hogy maxon pörögni, megnyert meccseken is). Igazából a védelem hozta ez a meccset, mondjuk Gabbart még közel sincs NFL szinten (Luke soha nem is volt, szóval még mindig jobb döntés Gabbert-et játszatni).

Furcsa érzéseim voltak a Robinson INT-nél, nem tudom, illetve az egész meccsen, csendben mondom, de mintha jobban játszott volna az átlagnál. Én láttam rosszul, és csak az INT mondatja velem?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gratula a teljesen megérdemelt Whez. Sproles, Jimmy Graham, Ingram és persze Brees fantasztikus játékosok.

Sok sikert a hátralévő meccsekre.iktriad
Köszi! Nagyon rendes Tőled, nem tudom ki írna még ilyet. 😐 Viszont kívánom a Jaguars-nak! 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Csúnya W, de W.
Tetszett, hogy bátran nyúlt a futáshoz Payton, de az elkapók néhány fontosabb betlije kiábrándító volt.
A védelem közel tökéletes volt, leszámítva néhány szépséghibát (Shanle pl. :rolleyes: )

Jimmy pedig.... Nehéz elhinni, hogy ez a srác csak 3 éve focizik. Mi lesz belőle 3 év múlva? :o

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a teljesen megérdemelt Whez. Sproles, Jimmy Graham, Ingram és persze Brees fantasztikus játékosok.

Sok sikert a hátralévő meccsekre.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Brees Verizon reklámokban
http://www.youtube.com/watch?v=ifpncWaQGNY
atapapa
felkerült egy újabb 😊
http://www.youtube.com/watch?v=F_LBsL8lXsI&list=UUNe2bEwZk5Jvn6wK7kToR0g&index=11
Vilma ma valszeg játszik

A HOU elleni lőlap



Brees és a célpontjai

ez elég nagy lett, így élvezhetőbb
http://media.nola.com/saints_impact/photo/-a0967f36cf6188a0.jpgatapapa
A reklámokon szakadtam, ezek a képek pedig nagyon adják! 😀 Go Saints!!!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Sean Canfield vajon nem unja, hogy kibe rakják PS-be?
Deny
Ha annyira unná, akkor elmenne máshová. Ha kéne máshová 😊

Colston játszik, Vilma is, Kreutz és Strief nem. Brown bizonyíthat, Csabi örülhet 😊
Néztem az ESPN-t, Schefterék szerint nem halad jól a szerződéshosszabbításos tárgyalás Brízzel. Szerencsére a legrosszabb esetben is tagelhetjük jövőre, remélhetőleg nem fognak addig játszani a szurkolók idegeivel.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sean Canfield vajon nem unja, hogy kibe rakják PS-be?
- Signed 9/4
- Released 9/5
- Signed 9/7
- Released 9/14
- Signed 9/17
- Released 9/21
- Signed 9/24
- Released 9/27
- Signed 10/1
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Brees Verizon reklámokban
http://www.youtube.com/watch?v=ifpncWaQGNY
atapapa
felkerült egy újabb 😊
http://www.youtube.com/watch?v=F_LBsL8lXsI&list=UUNe2bEwZk5Jvn6wK7kToR0g&index=11 atapapa
Again, Again, Again, Again, Again, Again, Again, Again !!!!!!!!! 😀 GO SAINTS!!!!!!!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Brees Verizon reklámokban
http://www.youtube.com/watch?v=ifpncWaQGNY
atapapa
felkerült egy újabb 😊
http://www.youtube.com/watch?v=F_LBsL8lXsI&list=UUNe2bEwZk5Jvn6wK7kToR0g&index=11
Vilma ma valszeg játszik

A HOU elleni lőlap



Brees és a célpontjai

ez elég nagy lett, így élvezhetőbb
http://media.nola.com/saints_impact/photo/-a0967f36cf6188a0.jpg

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Így van, az a meccsetek nem a támadósoron ment el, bár McKenzie visszahordott egy int-t hat pontra.
Abban a szezonban is nagyszerű védelmetek volt, előttünk még Manningnek se futotta 30 pontra 😛 Remélem hétvégén is valami ilyesmi képlet lesz
Korábban JDR-ről csak azt tudtam, hogy mi draftoltuk meg nálunk is dolgozott, de ahogy mondod, pont az SB előtti hype-ban lehetett hallani a többi kötödéséről is.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az FG-kísérletet leszámítva az NFL Networkön az évtized egyik legnagyobb játékának választották ezt a playt. Tipikus old school saints-es történet.
Ennél szívesebben emlékszem az utolsó meccsünkre, amikor még az akkor korrekt védelmetek dacára is 41 gombócot kaptatok.atapapa
És -az azóta már középiskolai futballedző- Quinn Gray volt a kezdő QBnk (Garrard akkor éppen sérült volt). És nem is játszott rosszul azon a meccsen (talán ezért hitte el, hogy ő több mint egy backup QB. El is ment tölunk a szezon után. Többé nem játszott regular meccsen az NFLben...).

Egyébként (bár ezt egy kicsit félve merem kijelenteni, hisz ez lesz az első nagy teszt idén) a védelmünk újra egész korrektnek tűnik. 4. total yardokban, 5. futás, és 7.(!) passz ellen -eddigi ellenfelek- Titans, Jets, Panthers-. Mindezt a legjobb pass rusherünk, Kampman nélkül tették. Ja és mellesleg a legkevesebb big playt nyelte be idén az egész NFLben, és még senki nem tudott 300 total yard főlé menni ellenünk. Mondjuk vasárnap ez utóbbi tuti változik... A D sokkal jobb jelenleg mint az offense, leszámítva a csúcsformában lévő MJDt.

Ja még egy érdekesség: Jack Del Rio a New Orleans által lett draftolva (itt kezdte profi pályafutását), itt volt először (erönléti) edző, itt ismerte meg a feleségét, az egyik lánya jelenleg is itt él (és tanul asszem az LSUn). Szóval sok szállal kötődik Big Easybe. Többször mondta (pl. a Colts-Saints Superbowl előtt), hogy imádja a várost.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Az FG-kísérletet leszámítva az NFL Networkön az évtized egyik legnagyobb játékának választották ezt a playt. Tipikus old school saints-es történet.
Ennél szívesebben emlékszem az utolsó meccsünkre, amikor még az akkor korrekt védelmetek dacára is 41 gombócot kaptatok.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis múltidézést engedjetek meg. Mikor legutóbb nálunk járt a Saints (2003ban) minden idők egyik legemlékezetesebb befelyezésével ért véget a meccs. Ahogy manapság mindenki emlékszik rá a "River City Relay"-el.
http://www.youtube.com/watch?v=3Od9C2dKiCI
Érdemes belenézni hogyan hozta vissza a Saints majdnem a sírból a meccset. Majdnem, merthogy volt egy slusszpoén is, bár szerintem Saints drukkerek nem nevetnek rajta...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
viszont meglepő hogy de la Puente előzi Tennantot a Kreutz mögötti versenybenatapapa
...megbízható, nagy tapasztalú playa.....zemanla
Attól még lehet belőle nagy játékos. Azt hiszem G-t játszott eddig mindig, lehet hogy C-nek sokkal jobb, pl. Goodwint is G-ként igazoltuk le, aztán centernek sokkal jobban bevált
Colston hétvégén már játszik SP szerint :o 2 hét elég volt neki? nem kéne ezt elkapkodniclbass
Payton jobban ködösít ezekkel a sérültekkel, mint egy politikus

Állítólag nem volt törés, csak repedés, ezért játszhat már most.

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Colston hétvégén már játszik SP szerint :o 2 hét elég volt neki? nem kéne ezt elkapkodniclbass
Nincs célpontja Breesnek???? 😀
Tudjátok? a pályamunkásnak is.........
(mint az íjjász! 😀 )

szvsz én sem sürgetnémzemanla
milyen íjjász??? 😂 😂
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Colston hétvégén már játszik SP szerint :o 2 hét elég volt neki? nem kéne ezt elkapkodniclbass
Nincs célpontja Breesnek???? 😀
Tudjátok? a pályamunkásnak is.........
(mint az íjjász! 😀 )

szvsz én sem sürgetném




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Colston hétvégén már játszik SP szerint :o 2 hét elég volt neki? nem kéne ezt elkapkodni
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
viszont meglepő hogy de la Puente előzi Tennantot a Kreutz mögötti versenybenatapapa
...megbízható, nagy tapasztalú playa.....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
nem edzett: Vilma, Kreutz, Wilson, Herring, David Thomas, Strief
3 LB :/
Porter fullon nyomta, és Colston is elkezdett némi melót :mad:
Kinget gyorsan visszavettük PS-be
viszont meglepő hogy de la Puente előzi Tennantot a Kreutz mögötti versenyben

több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
fasza. hónapok óta az LB-k miatt brekegek én is.
mostanra csak ilyen lecsúszott, ki tudja milyen mókusok maradtak.
nem örülök.



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Humber visszahozatala érdekes kérdést feszeget: valamelyik LB-nk komolyabb időre kiesett? Pakisztán egyértelmű hogy Strief miatt van itt, de annyira rossz nem lehet a helyzet, mert utóbbit IR-re nem tettük.

Este az első edzés után tisztább lesz a kép

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Két érkező megvan Hartley és King helyére:
Ramon Humber, LB és Pat McQuistan, OL (4 év alatt 40 meccsen backup 'Boysban, tavaly 8 meccsen kezdő Miami mezben, idén Titans edzőtáborban próbálkozott, de a hónap elején elküldték)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Hartley IR-en. Tök jogos, kell a hely, nem tudunk várni, Kasay pedig eddig tökéletes. Mondjuk én a két FB közül az egyiket is kivágnám végre.