New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Úgy gondolom SB-t akarunk nyerni.
Sec: ha egészséges. OKÉ
LB: ez kevés..... Ha Vilma kidől, annyi. OLB? Sack? a DE miatt is: passrush????
DL: asszem oké, talán

OL: háááááááááááát
Belül néznék egy kemény embert.

WR: mindegy
TE: oké
RB: hááát, elég?????
Kájzerszóze
Sec: a liga egyik legjobb secondaryje, nem nevek, hanem teljesítmény alapján, még ha a tavalyi év nem is ezt mutatja. Ha Robinson tényleg összekapta magát (miért ne lehetne igaz, adottságai jók, fejében voltak főleg gondok), akkor itt még lehetnek elég komoly eredmények.

LB: ott vannak az új emberek, Casillas-szal szerintem nem lesz gond, igazából ILB kérdés... hát érdekes.... Vilma ne dőljön ki, na
DL: teljesen oké, Smith visszatér az eltiltásából, szerintem pass rush is lesz, ráadásul az egyik legnagyobb gondunkon javítottunk a drafton+FA-kból is: a futás elleni védekezésen. Úgy gondolom, hogy ez annyira jól sikerült, hogy akár a LB-k kicsit gyengébb teljesítménye is ellensúlyozva lehet.


OL: mit akarunk még? Igazoltunk egy veterán C-t, egész pofás maradt a fal belseje. A két T-t meglátjuk, de tudjuk, hogy mennyire fontos a fal SP-nek, így nincsenek kétségeim afelől, hogy a legjobb csapat fog kiállni az első meccsen.
WR: Hendersonra leszek kíváncsi.
TE: JIMMY!!! 😀
RB: elég! Kegyetelen alakulat jött össze. Ingram szerintem a liga egyik legjobbja lehet, Thomasról tudjuk, hogy ha nem sérült, a liga egyik legjobbja, Ivory egy állat (bár most sebzett), Sproles pedig lehet, hogy megoldja a ST problémáinkat is, illetve szerintem Busht kiválóan fogja helyettesíteni.

Nagyon elégedett vagyok most a csapattal, persze, mindig lehetne valami több-jobb.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt adom, + Thomas, Ivory és Sproles. Ez nem hát elég, hanem egy iszonyatosan erős részleg. Túl erős is, ami azt illeti 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem kell fosni, Ingram egy állat 😀
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
pitsába mán........

Hamilton egy kibaszott durvulás, szerintem. Pusztítani tud. ha egészséges, megnézném mi van akkor, ha az ő kezében van a labda. Pankrátornak oké, de ez kevés........eddig.

Ivory nagy kedvenc lett. Hajduval egyet érte, szinte egy LeGarette Blount. Csak nem olyan tartós.....

Érdekes lesz. Oké hogy Brees a pályagondnoknak is tud passzolni (zemanlától idézek kb), de futás kell. Az idő miatt és a változatosság miatt. Ingram fekete ló - nem a tényleges színe, hanem mint ismeretlen miatt - mondom. Ha az FO rábíz mindent, és az edző is, oké. Nem látunk bele. A főiskola nem NFL. De lassan azt érzem, fusson inkább a C., a többiek lepattannak. Vagy kidőlnek. Hamiltonban láttam a spirituszt, ami a mi otthoni csapatunkban is megvan - más csapat, kézilabda: ha nem vagy elég kemény szart sem érsz - hát emiatt látnám szívesen.

Úgy gondolom SB-t akarunk nyerni.
Sec: ha egészséges. OKÉ
LB: ez kevés..... Ha Vilma kidől, annyi. OLB? Sack? a DE miatt is: passrush????
DL: asszem oké, talán

Nélkülük szart sem ér az O....

OL: háááááááááááát
Belül néznék egy kemény embert.

WR: mindegy
TE: oké
RB: hááát, elég?????

ST: nem a ST szerzett pontja szar - az is amúgy - de leginkább az ellenük elért eredmény.
Vagy akkor tényleg térjünk át onside kick-re. REIS megvan még?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Az NFC durva lesz, innen kerül ki a bajnok, ez tuti.

GO SAINTS!!!!!!!!!!!!



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A végén igaza lesz Kájzernek és jön vissza Hamilton.
Na mivel műtötték tegnap Ivoryt?
Saints RB Chris Ivory underwent surgery Friday to repair a sports hernia.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Mi lenne, ha megígérném most nyilvánosan, hogy a konfrencia döntőre biztosan odamegyek Budapestre, sőt viszek 3 kg rántott csirkecombot? Na? meg valami jó kis tokaji bort. Na: Meg esetleg aszútörkölyt. Na? 😊hajdu
vesztegetésben nem vagy rossz 😛
Ha most nem megy, akkor nem megy. Legyen igazad, a konfdöntőn ott leszünk és akkor arra jössz el.

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Mi lenne, ha megígérném most nyilvánosan, hogy a konfrencia döntőre biztosan odamegyek Budapestre, sőt viszek 3 kg rántott csirkecombot? Na? meg valami jó kis tokaji bort. Na: Meg esetleg aszútörkölyt. Na? 😊hajdu
A konf döntőre el is várjuk! 😂
Most ne hozz semmit, csak gyere!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mi lenne, ha megígérném most nyilvánosan, hogy a konfrencia döntőre biztosan odamegyek Budapestre, sőt viszek 3 kg rántott csirkecombot? Na? meg valami jó kis tokaji bort. Na: Meg esetleg aszútörkölyt. Na? 😊
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
LaCanfora:
Olin Kruetz will be a Saint, I'm told. Vet center to get 1yr deal worth roughly $2M, with chance to double it in incentivesulpianus
például rögtön nekiáll lerajzolni a második heti meccsre a Bears-playbookot és már kap is 100ezer dolcsit :cool:

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
LaCanfora:
Olin Kruetz will be a Saint, I'm told. Vet center to get 1yr deal worth roughly $2M, with chance to double it in incentives


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
már tényként írják: Former #Bears center Olin Kreutz signing a contract with #Saints

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Hamilton meg hát, ST ászként csíptem, de gondolom még mindíg sérült.
Ingram, Ivory,, Thomas elég lesz? Szokás szerint egy hónap után nem lesz futó a csapatban............
Kájzerszóze
Sproles-t kifelejtetted.
A Hamilton-cutban szerintem szerepe volt annak is, hogy tavasszal tendereltük és 1 millió körül volt a fizetése, ami egy 4-5. számú futónak már soknak tűnik. Lehet hogy ezt a milliót is Kreutz elé akarjuk dobni 😊

Döntsétek el, mert le kell foglalni a helyet, és nem mindegy, hogy 50, vagy 100 főre foglalom! 😂
Szóval, aki jön, iratkozzon fel:
Atapapa
zemanla
clbass
Gyurma Pappa
hajdu
Kájzerszóze
hayden
......zemanla
pont haydent felejted le, aki a legbiztosabbra ígérte? 😊
Reméljük megint hozza a Lions-fan haverját 😉atapapa
Az a srac nem h lions fan nem volt, de meg egy nfl meccset se latott azelott.
hayden
Tudom jól. Ezek szerint nem emlékszel, hogy milyen csapatot javasoltam neki a meccs végén szurkolásra, ha fontos számára a sikerélmény 😀

több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
Döntsétek el, mert le kell foglalni a helyet, és nem mindegy, hogy 50, vagy 100 főre foglalom! 😂
Szóval, aki jön, iratkozzon fel:
Atapapa
zemanla
clbass
Gyurma Pappa
hajdu
Kájzerszóze
hayden
......zemanla
pont haydent felejted le, aki a legbiztosabbra ígérte? 😊
Reméljük megint hozza a Lions-fan haverját 😉atapapa
Az a srac nem h lions fan nem volt, de meg egy nfl meccset se latott azelott.
Ahhoz kepest viszont igen lelkesen sikongatott... 😀
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
Krajcár Olinak tudnék örülni.

Hamilton meg hát, ST ászként csíptem, de gondolom még mindíg sérült.

Ingram, Ivory,, Thomas elég lesz? Szokás szerint egy hónap után nem lesz futó a csapatban............

Franklin jó lenne futónak, ő elég keményköpésű. Nem túl gyors, de ki fogja felborítani?

Pesti téma kidolgozás alatt 😀 😀 😀 😀

Atapapa: PM megint!



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Döntsétek el, mert le kell foglalni a helyet, és nem mindegy, hogy 50, vagy 100 főre foglalom! 😂
Szóval, aki jön, iratkozzon fel:
Atapapa
zemanla
clbass
Gyurma Pappa
hajdu
Kájzerszóze
......zemanla
pont haydent felejted le, aki a legbiztosabbra ígérte? 😊
Reméljük megint hozza a Lions-fan haverját 😉

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Kirúgtuk Hamiltont 😐
Viszont lehet hogy Tennant nem lesz kezdő C idén. Olin Kreutz New Orleansban járt tegnap 😊

Akkor küldjünk limót? 😉atapapa
😂 😂 😂
Szívesen mennék, már intézem is a szabit 😛clbass
Nana, te ne srófold az áradat, már kiegyeztünk a Vác-Budapest vasúti retúrjegyben 😉

Párom és én is jelen szeretnénk lenni, jövő héten lesz a főnöke, szabadság kérdése még nyitott.Gyurma Pappa
Alakul ez kérem!

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Az a baj ata, hogy vén vagyok én már a hajnali vezetéshez/vonatozáshoz, meg jóformán mindenhez, ami nonkomformista életérzéssel van kapcsolatban. Egyelőre nem látom, hogy mennék. De láttam már csodákat magammal kapcsolatban... 😊hajdu
Vén ám az országút!!!! (meg én! 😀 )
Tessék csodát tenni! Hazafelé már nem lesz hajnal.... még reggelit is intézünk neked! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Döntsétek el, mert le kell foglalni a helyet, és nem mindegy, hogy 50, vagy 100 főre foglalom! 😂
Szóval, aki jön, iratkozzon fel:
Atapapa
zemanla
clbass
Gyurma Pappa
hajdu
Kájzerszóze
......




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Srácok
Akik még nem jelezték a részvételi szándékukat, azok fontolják már meg a szeptember 8-i közös éjjeli meccsnézést!
Főleg BP-ről nem lenne nagy ügy, de messzebbről se gáz szvsz, mivel 6 körül lesz vége a meccsnek és akkor már a vonat/busz is jár (kocsit személy szerint nem ajánlom a pia/kialvatlanság faktor miatt)atapapa
Párom és én is jelen szeretnénk lenni, jövő héten lesz a főnöke, szabadság kérdése még nyitott.

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Srácok
Akik még nem jelezték a részvételi szándékukat, azok fontolják már meg a szeptember 8-i közös éjjeli meccsnézést!
Főleg BP-ről nem lenne nagy ügy, de messzebbről se gáz szvsz, mivel 6 körül lesz vége a meccsnek és akkor már a vonat/busz is jár (kocsit személy szerint nem ajánlom a pia/kialvatlanság faktor miatt)atapapa
Az a baj ata, hogy vén vagyok én már a hajnali vezetéshez/vonatozáshoz, meg jóformán mindenhez, ami nonkomformista életérzéssel van kapcsolatban.hajdu
Akkor küldjünk limót? 😉atapapa
😂 😂 😂
Szívesen mennék, már intézem is a szabit 😛
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Srácok
Akik még nem jelezték a részvételi szándékukat, azok fontolják már meg a szeptember 8-i közös éjjeli meccsnézést!
Főleg BP-ről nem lenne nagy ügy, de messzebbről se gáz szvsz, mivel 6 körül lesz vége a meccsnek és akkor már a vonat/busz is jár (kocsit személy szerint nem ajánlom a pia/kialvatlanság faktor miatt)atapapa
Az a baj ata, hogy vén vagyok én már a hajnali vezetéshez/vonatozáshoz, meg jóformán mindenhez, ami nonkomformista életérzéssel van kapcsolatban.hajdu
Akkor küldjünk limót? 😉

több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Most nézem, le kéne már cserélni jeremyt. Jöhet jimmy 😊
több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Srácok
Akik még nem jelezték a részvételi szándékukat, azok fontolják már meg a szeptember 8-i közös éjjeli meccsnézést!
Főleg BP-ről nem lenne nagy ügy, de messzebbről se gáz szvsz, mivel 6 körül lesz vége a meccsnek és akkor már a vonat/busz is jár (kocsit személy szerint nem ajánlom a pia/kialvatlanság faktor miatt)atapapa
Az a baj ata, hogy vén vagyok én már a hajnali vezetéshez/vonatozáshoz, meg jóformán mindenhez, ami nonkomformista életérzéssel van kapcsolatban. Egyelőre nem látom, hogy mennék. De láttam már csodákat magammal kapcsolatban... 😊
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
elvileg oké, gyakorlatilag még nem tudom pontosan ata!!!

PM ment.

jelentkezem/jelentkezünk majd.
apróságok: szállás stb nem gond, az a legkevesebb......



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
nem tudom williams az alábbiakat önbizalomnövelőnek szánja, vagy komolyan gondolja 😊
"Patrick has had a phenomenal camp. You know what? Patrick Robinson is speeding up Tracy Porter’s recovery process. Tracy wants to get back out there in a hurry because he sees how well Patrick is doing. And I mean that sincerely.”adam77
Ezt én is érdeklődve olvastam, ugyanebben a cikkben dicséri Galette-t is. A miheztartás végett: tavaly Williams kritizálta nyilvánosság előtt a legkeményebben Robinsont.


Srácok
Akik még nem jelezték a részvételi szándékukat, azok fontolják már meg a szeptember 8-i közös éjjeli meccsnézést!
Főleg BP-ről nem lenne nagy ügy, de messzebbről se gáz szvsz, mivel 6 körül lesz vége a meccsnek és akkor már a vonat/busz is jár (kocsit személy szerint nem ajánlom a pia/kialvatlanság faktor miatt)