New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ez érdekes lesz: vasárnap azért mentünk kétszer is kétpontosra, mert Hartley lesérült. Payton szabadkozott hogy nem vészes (persze azt tudjuk hogy ez semmit se jelent), de azt pletykálják, hogy a minket korábban többször is kivégző expanther Kasay (akiről azt hittem, hogy visszavonult) közel áll ahhoz, hogy a játékosunk legyen.

Szerk: közben a cutlistám újabb találattal bővült
Saints released DE Alex Brown.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
ez deacont biztos érdekli (meg talán mást is)
http://www.nationalfootballpost.com/Inside-the-playbook-Cover-7-breakdown.html

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Már írtam, hogy szerintem LB-ben is nehéz lesz az 53...csabi19
Nehéz lesz, de itt azért, mert Vilmán kívül sok a középsze(a)r.

Simán elképzelhetőnek tartom, nincs már Shockey, a 4 TE + 1 FB kombó helyett 3 + 2 fölállásban kezdődik majd a szezon... Szerintem belefér... Lorenzen nekem nem nagyon hiányozna.csabi19
Két FB luxus, amikor bizonyos csapatoknál talán egy sincs, főleg hogy nálunk Thomas is el tudja látni vész esetén a posztot.
A 4. TE helyét vihetné WR, RB, vagy DL-ember.

Nem értem, Brown miért a 2. csapat RT posztján játszik... Mármint van benne fantázia, hogy Strief gyenge szereplése esetén beugrik, de... Játszhatna Foster helyett LT-t. csabi19
Mert a versenyt Payton Stinch helyére hirdette meg kettejük között. Strief jónak tűnik RT-ben, szvsz Brown a csapat 3. T-je lesz, bármelyik kezdő kiesése/bénázása esetén. Így nem baj ha szokja azt az oldalt is.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Shanle vicc. Amikor blitzelünk vele, olyan mintha a gyerekeket ijesztgetnénk a zsákos bácsival, akinek van egy kis esze, az tudja, hogy nem kell tőle tartani. De nem csak sebessége nincs, múlt hét óta sem tanult meg szerelni. Vicces volt, amikor blitzre ment, a LOS mögött jött rá, hogy ez futás, az RB csinált egy laza testcselt, mire Shanle lábai ellenféltől érintetlenül összegabalyodtak és seggre ült. Nem értem, hogy GW minek tesztelgeti még a kezdőkkel? Mert megbízhatóan hozza az átlagalattit? Wilsonban és Casillas-ban legalább mindig ott a nagy play lehetősége, még ha néha hibáznak is.atapapa
Tavaly 'csak' coverageben volt teljesen verhető (bár miss tackleje volt bőven...), ebben a preseasonben maga ellen játszik... Ha nem úgy és olyan szerződéssel tért volna vissza, mint ahogy és amilyennel... Simán kimaradhatna a rosterről... Már írtam, hogy szerintem LB-ben is nehéz lesz az 53... Továbbra is tartom, amíg Shanlenek biztos helye van.
Plusz ugye Collinsworth a meccs végén mondta, hogy előző este beszélgetett Paytonnal, aki azt mondta, hogy mind a két FB-kel nagyon elégedett, és nem fél két FB-t a végső rosteren tartani. Hiszem ha látom.atapapa
Simán elképzelhetőnek tartom, nincs már Shockey, a 4 TE + 1 FB kombó helyett 3 + 2 fölállásban kezdődik majd a szezon... Szerintem belefér... Lorenzen nekem nem nagyon hiányozna.

Nem értem, Brown miért a 2. csapat RT posztján játszik... Mármint van benne fantázia, hogy Strief gyenge szereplése esetén beugrik, de... Játszhatna Foster helyett LT-t. Hasonlóan kérdéses nekem de la Puente kezdetése Tennant helyett, bár ez még érthetőbb... Sokkal.
Rogers nagyon tetszett, végre... Mikor odaért Bollerhez, bár nem lett sack, de kellett... 😀
Daniel játéka meg nagyon-nagyon tetszik... Nyilván nem kezdő szint, és Brees nélkül nem valószínű, hogy sokra menne a csapat, de Daniel miatt sokat nem aggódnék.

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
Nehéz megítélni a tegnapi meccset csapatszinten, blitzet alig kaptunk, Brees ficánkolhatott, a run D viszont megint sehol se volt, bár a Raiders jól futó csapat

A Hagan-TD szvsz soha nem született volna meg, ha Oaklandben a pálya nem akciós kettő az egyben lenne, füvön Porter megcsinálta volna a szerelést és nem csúszik el a "homokon". De Hagan tényleg jó volt odaát.
A Colstonra a gólvonal környékén fellőtt labdák sajnos nem igazán működtek, viszont ha Jimmy egészséges marad, az első szent lehet aki TE-ként az 1000 yard közelébe kerül. Ráadásul rengeteget keressük a red zone-ban is.
Az előszezon tanulsága hogy e két játékoson kívül nem keresünk nagyon mást a RZ-ban, inkább futunk.
Shanle vicc. Amikor blitzelünk vele, olyan mintha a gyerekeket ijesztgetnénk a zsákos bácsival, akinek van egy kis esze, az tudja, hogy nem kell tőle tartani. De nem csak sebessége nincs, múlt hét óta sem tanult meg szerelni. Vicces volt, amikor blitzre ment, a LOS mögött jött rá, hogy ez futás, az RB csinált egy laza testcselt, mire Shanle lábai ellenféltől érintetlenül összegabalyodtak és seggre ült.
Nem értem, hogy GW minek tesztelgeti még a kezdőkkel? Mert megbízhatóan hozza az átlagalattit? Wilsonban és Casillas-ban legalább mindig ott a nagy play lehetősége, még ha néha hibáznak is.
Kreutz egyszer nagyon rosszkor adta fel a labdát, Brees-t szabályosan hasba lőtte, szerencsére DB jól kijött belőle.

A futók és a DL környékén nem történt változás, nagyon nehéz lesz keretet szűkíteni, Cobbs és Bell is feliratkozott a 4. RB-nek, szvsz Ivory megy PUP-ra, ahogy a DL-ben Romeus is.
Plusz ugye Collinsworth a meccs végén mondta, hogy előző este beszélgetett Paytonnal, aki azt mondta, hogy mind a két FB-kel nagyon elégedett, és nem fél két FB-t a végső rosteren tartani. Hiszem ha látom.atapapa
PM ment!



több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
ata itt vagy????? sürgős-fontos!!!!



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Nehéz megítélni a tegnapi meccset csapatszinten, blitzet alig kaptunk, Brees ficánkolhatott, a run D viszont megint sehol se volt, bár a Raiders jól futó csapat

A Hagan-TD szvsz soha nem született volna meg, ha Oaklandben a pálya nem akciós kettő az egyben lenne, füvön Porter megcsinálta volna a szerelést és nem csúszik el a "homokon". De Hagan tényleg jó volt odaát.
A Colstonra a gólvonal környékén fellőtt labdák sajnos nem igazán működtek, viszont ha Jimmy egészséges marad, az első szent lehet aki TE-ként az 1000 yard közelébe kerül. Ráadásul rengeteget keressük a red zone-ban is.
Az előszezon tanulsága hogy e két játékoson kívül nem keresünk nagyon mást a RZ-ban, inkább futunk.
Shanle vicc. Amikor blitzelünk vele, olyan mintha a gyerekeket ijesztgetnénk a zsákos bácsival, akinek van egy kis esze, az tudja, hogy nem kell tőle tartani. De nem csak sebessége nincs, múlt hét óta sem tanult meg szerelni. Vicces volt, amikor blitzre ment, a LOS mögött jött rá, hogy ez futás, az RB csinált egy laza testcselt, mire Shanle lábai ellenféltől érintetlenül összegabalyodtak és seggre ült.
Nem értem, hogy GW minek tesztelgeti még a kezdőkkel? Mert megbízhatóan hozza az átlagalattit? Wilsonban és Casillas-ban legalább mindig ott a nagy play lehetősége, még ha néha hibáznak is.
Kreutz egyszer nagyon rosszkor adta fel a labdát, Brees-t szabályosan hasba lőtte, szerencsére DB jól kijött belőle.

A futók és a DL környékén nem történt változás, nagyon nehéz lesz keretet szűkíteni, Cobbs és Bell is feliratkozott a 4. RB-nek, szvsz Ivory megy PUP-ra, ahogy a DL-ben Romeus is.
Plusz ugye Collinsworth a meccs végén mondta, hogy előző este beszélgetett Paytonnal, aki azt mondta, hogy mind a két FB-kel nagyon elégedett, és nem fél két FB-t a végső rosteren tartani. Hiszem ha látom.

több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Na akkor... az Offense : Nincs gond... 😀 azért csak 40-et szereztünk...
Defense: háát itt az első félidőben voltak gondok... ( A Jones és Hagan párossal nehezen bírkóztunk meg.) A CB-k sem mindig csinálták jól a dolgukat én úgy vettem észre. Aztán egész jól feljavult az egész Def. a második félidőre! 😀

Hihetetlen de hogy tud örülni Chase Daniel egy jó passznak, bár megértem... 😊

Akik jók voltak és különösen tetszettek azok: -Bell : picit nehézkesnek tűnik de nagyon jól futott!!!!
-Graham : Eddig is tudtuk a képességeit és megmutatta újfent!jól játszott nagyon!
-Daniel : Jól osztogatott...
-Cobbs : 4 futása volt 48 yard-ért!!! 😀

Én így láttam és értékelem! 😀 Várom a véleményeket! 😀

Go Saints Go
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
a kórház a város szélén rovat lassan csak el fog indulni idén is.......Kájzerszóze
Morgan 2-4 hét, Moore min. 1 hét, Harper ujjtörés

A foxcímlapról


Ha már Brees focin kívüli elfoglaltságáról volt szó, "csatlakozott" egy kinti gyorséttermi franchise-hoz ( http://www.jimmyjohns.com ), már az utolsókat simítják a New Orleans-i egységen, pont a GB-meccs előtt egy nappal fogják megnyitni...

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
a kórház a város szélén rovat lassan csak el fog indulni idén is.......



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
És Nicks felépülése csak 1 hetet vesz igénybe

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Jó hírek: [én itt még nem láttam (más topikban is lehetett róla szó, mert az új CBA szabályozása)]
Will Smith büntetése a) 4 meccsről 2 meccsre csökken az új CBA hatálya alatt, b) a szezonnyitóig nem valószínű, hogy kiszabják a büntetést... Nem mondom, kell majd a Packers ellen.

Ingram is kiesett 1-2 napra, de komoly baja nincs.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ma volt először annyi időm, hogy értelme legyen tüzetesebben belenézni a meccsbe, ennek örömére őrült módba váltottam (nem röhögni) és a kezdők játékai alatt stopperrel mértem hogy a QB-k mennyi idő alatt engedték el a labdát, és hozzávetőlegesen számoltam a blitzeket is.

Kezdjük azzal, hogy számításaim szerint Schaub passzjátékai alatt összesen kétszer blitzeltünk (16 passzkísérlete volt), poén, hogy mind a két alkalommal screent játszott a Houston. Ha a screeneket és a PA bootleg playeket kiveszem, akkor átlagban kb. 2,8 mp alatt dobta el a labdát Schaub, legtöbbször nyomás nélkül. Négyszer passzolt 3 másodpercen túl, ebből egyszer meg is lett a sack.

Brees ennél jóval nagyobb nyomást kapott, ha nem voltam figyelmetlen, akkor a passzjátékaink kétharmadánál hívott blitzet Philips. Az egyetlen hazai sack Brees-en 2,7 mp labdatartás után született, a playnél Bushrood nagyon meg lett verve.
Brees összesen kétszer vált meg a labdától 3 mp felett, a screeneket leszámítva 2,6 mp alatt dobta el a labdát, sokszor nyomás alatt.
Ez alapján nem lennék annyira szigorú a srácokkal, senki se fog a playek kétharmadában blitzelni, viszont olyan is ritkán van, hogy Williams csak a passzjátékok bő tizedénél tegye ugyanezt.
Ettől függetlenül szomorú, hogy a DL blitz nélkül talán kétszer tudta siettetni a QB-t.

több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Hát én már nagyon kíváncsian várom a szezont. Nem tudom, de van egy érzésem, hogy SuperBowl-ig jutunk. 😀 Elég furcsa most így az elején de GO SAINTS GO 😀
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Megnéztem tegnap a meccset (élőben nem tudtam), hát, érdekes volt...
- Brees még mindig nem hajlandó sacket nyelni.
- A safety depth konvergál a nullához.
- Strief nem rossz, mint RT.
- Arrington idén is egy 13-as számmal játszó, puntot TD-re visszahordó WR miatt marad ki a csapatból... Azt nem tudom pontosan, hogy idén még PS eligible-e, de szerintem már nem...
- A Sproles-Brees connectiont lehetne csiszolni.

Volt szó arról, hol lesz nehéz a keretszűkítés... Én azért az OLB-t is mondanám... Azon kívül, hogy nincs meg a 3 kezdő szintű játékos, egyébként vannak bőven... Vilma, Casillas (aki coverageben azért verhető, látni lehetett ezen a héten), Shanle alap, Herring gondolom, Busseyról csak jókat hallani, Wilson nyilván, Dunbar is gondolom, mint backup MLB... És akkor még vannak ott néhányan, pl. Ingram, akiben még lehetne fantázia. (Én nagyon sajnálnám, ha a PS-ből nyúlnák le Busseyt.)

Ja, és mai hír: Carl Nicks sérült, helyette Tennant a kezdő falban... Csodás. 😐

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
lehangoló egy félidő volt
- a screenek, checkdown játékok nagyon pontatlanok voltak
- a védelem nagyon szoft volt, mintha GW kísérletezgetett volna, blitz alig, sok zónázás, ami nem állt jól a sec-nek, volt amikor Rodgerst léptette vissza a falból zónázni, vicces volt.
- Jenkins nem játszott, a cseréje meg (Oliver)... Jason Davidet idézte
- értékelhetetlen szerelések sora, futásban átjáróház volt a DL
- Greer folytatja a tavaly megkezdett formahanyatlását

+ Daniel nagy önbizalommal játszott, Morgannek érik az 53
+ Strief a múltheti Stinch-produkcióhoz képest ragyogó
+ SP hajlandó volt majdnem annyi futást hívni, mint passzt
+ Sporles jól feledteti Reggie-t

Arra jó a meccs, hogy a sec végre tesztelve legyen, mert egy hete alig jutott el értékelhető passzkísérletig az ellenfél

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Barron---->IRNewman
neki és nekünk is jobb ez így 😛

Casillas nem csak az előszezoni meccsen volt jó, az edzéseken mindenki el van tőle ájulva, Vilmától Paytonig. Ragyogó lenne ha kibírna végre komolyabb sérülés nélkül egy teljes szezont.

Az edzésekről jövő hírek szerint a védelem rendszeresen leradírozza az O-t, különösen a két fal csatájában kerekednek felül Ellis-ék. Brees-nek alig van ideje a zsebben 😐

A kezdők közül Porter biztosan kihagyja a holnapi meccset, Jenkins és Evans térde rosszalkodik, de ők várhatóan pályára lépnek.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Barron---->IR

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Nem rossz, de annyira nem jó még, hogy az első csapatban tréningezzen, az SF ellen a harmadik sorral ment a pályára....
Bukott egy hetet a felkészülése így is, mert később írt alá, aztán Williams ritkán engedi az újoncokat az első csapatba rögtön. Azért a nyilatkozatokban inkább dicsérte.
(arról nem szólva, hogy nálunk a TC-ben a legtöbb újonc szarul kezd a szinte mindenki számára szokatlanul magas hőmérséklet és páratartalom miatt)

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Cameron Jordan eddig milyen-????

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Több szerződés számai is napvilágot láttak az elmúlt néhány napban
Harper: a hírekben szereplő 4év/28M helyett "csak" 25M-t kap
Moore: 5év/20M, 7M garantált, 3M aláírási bónusz (fél-másfél millió között váltakozó rosterbónuszokkal évente, csodálkoznék, ha kihúzná az 5 évét)
Franklin bálnapárjához hasonlóan 4 milliót kapott, 2,75M aláírási pénzzel (nagyon durva, hogy a még egy éve tagelt Franklin egy éves szerződésre ennyivel beérte)
David Thomas: 3év/5,5M, 1,5M aláírási pénz
Strief: 3év/5,75M
Will Herring: 3év/5M

És kiderült az is, hogy miért véltem tévesen azt, hogy Stinch idei kirúgására nincsenek financiális okok: idén 2,25 millió járt volna neki szerződés szerint garantálva, de mivel tavaly kapott 5,5M tudom is én milyen bónuszt, ezzel az idei fizetése nem lett garantált.
Gondolom Mickey "Géniusz" Loomis 2009-ben szándékosan úgy kötötte a szerződést, hogy a tavalyi capmentes évben legyen felszámolva ez a pénz.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Én a helyetekben nem bíznék ily fenemód Kreutzban. 😀tüsi91
a szerződése is mutatja (1 év), hogy ő csak átmeneti megoldás nálunk. viszont leadernek addig is tökéletes, ahogy Tennant számára se kell nála jobb mentor
A pályán várható teljesítményéről meg annyit, hogy a 2 G-nk között a világéletében csere Goodwin is eljutott a Pro Bowlig.atapapa
Én abban hiszek, amit a legutóbbi 2 évben nálunk mutatott. Bár nálunk a fal többsége máshol nemhogy starter, de még roster tag sem lenne...
Ahogy írták róla a chicagoi lapok: a liga egyik legrosszabb támadófalának vezére 😀. S ezt pozitív üzenetként szánták, mikor ideírt alá. 😀 Fail. :rolleyes:tüsi91
Nem nagy dicsőség, de Kreutz annak a falnak a legerősebb láncszeme volt talán, nálunk viszont nem lesz gond, ha két all pro G között a leggyengébb lesz. Elég ha a snap előtt jól osztja újra a feladatokat és a snapet nem szarul adja fel, a többi csak bónusz.

Persze előfordulhat, hogy a "nagy" Goodwin után rosszabbul járunk vele. A legjobb csapatnál is előfordul, hogy az upgrade-nek szánt ember sokkal rosszabb lesz, mint akinek a helyére szánták, mi is égtünk meg így többször a közelmúltban.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Én a helyetekben nem bíznék ily fenemód Kreutzban. 😀tüsi91
a szerződése is mutatja (1 év), hogy ő csak átmeneti megoldás nálunk. viszont leadernek addig is tökéletes, ahogy Tennant számára se kell nála jobb mentor
A pályán várható teljesítményéről meg annyit, hogy a 2 G-nk között a világéletében csere Goodwin is eljutott a Pro Bowlig.atapapa
Én abban hiszek, amit a legutóbbi 2 évben nálunk mutatott. Bár nálunk a fal többsége máshol nemhogy starter, de még roster tag sem lenne...
Ahogy írták róla a chicagoi lapok: a liga egyik legrosszabb támadófalának vezére 😀. S ezt pozitív üzenetként szánták, mikor ideírt alá. 😀 Fail. :rolleyes:
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Én a helyetekben nem bíznék ily fenemód Kreutzban. 😀tüsi91
a szerződése is mutatja (1 év), hogy ő csak átmeneti megoldás nálunk. viszont leadernek addig is tökéletes, ahogy Tennant számára se kell nála jobb mentor
A pályán várható teljesítményéről meg annyit, hogy a 2 G-nk között a világéletében csere Goodwin is eljutott a Pro Bowlig.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Én a helyetekben nem bíznék ily fenemód Kreutzban. 😀tüsi91
Én is jobban örülnék mondjuk, ha Jahri lépne feljebb, de hamarabb nézem ki Kreutzból... Nem tudom, miért. Még. Bushrodot inkább hagyjuk, Nicks meg még esélytelenebb, szerintem. De ezek csak megérzések, na meg Nicks-szel azért voltak régebben bajok... 😐