New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Örülünk? 😊
csabi19
Wilsonnál nagyobb hátast dobtam. Ez most önkritika Peterson miatt vagy ezzel Gay ki is lett rúgva?atapapa
Fáradt vagyok, nem teljesem értem a hátasdobásod, de gondolom a Wilson pick tetszett. Legalábbis remélem. 😊 Nekem bejövős.
A Gay cut egyébként nem lenne meglepő, kicsit sem. Mondjuk inkább magáról a játékosról kérdeznék, nem igazán tudom.
És kösz Tenorx, mondjuk ennek a picknek a reakciójára kíváncsibb lennék. 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Örülünk? 😊
csabi19
Wilsonnál nagyobb hátast dobtam. Ez most önkritika Robinson miatt vagy ezzel Gay ki is lett rúgva?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Wilsonnál ováció volt ha jól emlékszem.
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Örülünk? 😊
Egyébként, ha nézi valaki a streamet, megtenné, hogy a mai két Saints pickhez mit szóltak az éppen bent ülők? 😊

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
A Wilson pick tényleg tetszetős. Needre jött, azonnal kezdő lehet - legyen is - , és a maga kategóriájában talán a class legjobbja. Király. 😀 Most még ez a pick ne legyen homály, és boldog leszek. 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
a végén tényleg átállunk 3-4-be 😉

kétségtelen, eddig megfelelő helyen húztunk be nagyon jó játékosokat
és deacon is örülhet 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A+++++++++++ draft
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Loomis bevallotta hogy próbáltunk felcserélni a 24-ről, mivel nem hittek abban, hogy Jordan vagy Ingram leesik addig. de "szerencsére" nem jött össze a biznisz senkivel.

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 468 — !SuPeR6BoWL!
Szerintem ti vagytok az első kör egyik nyertesei 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Ingramről ezer highlight videót lehet találni, Jordannel itt kezdjétek az ismerkedést
http://www.youtube.com/watch?v=z-khQGy1v2s


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
inkább azért haragszom meg, mert nem UCLA, hanem Cal-Berkeley az egyetem neve, ahova Jordan járt 😛 ezzel a pickkel annyira nem vagyok megelégedve, de hátha tényleg komolyabb a baj Bowers-szel, Ingram tiszteletére ma viszont az Alabamás pólómban fogok megjelenni a streamen 😊JJ
nos, hát többek között ezért aludtam a hozzászólástól számítva mostanig 😀 sokat nem ért

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ingram- S.Kolber
http://www.youtube.com/watch?v=5hXud6pWU6w




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Egyesek szerint Bush az üzenetét a rájátszásból éppen kipottyanó Hornets-re értette. Ki tudja

Jordant a fiatalabb Charles Granthez tudnám hasonlítani. UCLA-t nem nagyon néztem (JJ majd megharagszik), de télen hozzánk írta a draftcountdown és utánaolvastam, videókat néztem róla, élesebben figyeltem. Erre jött a senior bowl, ahol talán a legjobban teljesítő játékos volt és nagyon felment az értéke. Lélekben le is tettem róla, kevesen hitték hogy 24-nél bent lesz.atapapa
inkább azért haragszom meg, mert nem UCLA, hanem Cal-Berkeley az egyetem neve, ahova Jordan járt 😛 ezzel a pickkel annyira nem vagyok megelégedve, de hátha tényleg komolyabb a baj Bowers-szel, Ingram tiszteletére ma viszont az Alabamás pólómban fogok megjelenni a streamen 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Egyre jobban bejönnek a pickek! Bár eddig is tetszett 😀 Kíváncsian várom a folytatást. Szerintetek mivel tudunk visszajönni a második körbe (mert állítólag ezt szeretnénk)? Két 3. körös, vagy jövőévi 2. + 3? Hacsak nem valami ultra steal-re mozdulunk rá jobban örülnék a két 3. körösnek... solid kezdő OLB, project DT. Külföldi fórumokon sokan szeretnék Bush-t egyfajta P. Harvin féle PR/KR/WR titulusban látni, ami nekem is tetszene már pár éve 😛 De nagyon tetszene az is ha McAllister-Bush "egyszerre a pályán" féle játékok visszatérnének.clbass
nekem az tetszene, hogy 4WR+Ingram :cool: és Brees a védelmet olvasva a snap előtt dönt, hogy menjen a passz vagy Ingram rohanjon a lejtőn 😛
persze én is imádom Payton dual RB-s megoldásait

Nem akarunk mindenáron a 2.-ba felcserélni, bár én szeretném ha az erőket koncentrálva a legjobb elérhető OLB-ért harcba szállnánk.

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Egyre jobban bejönnek a pickek! Bár eddig is tetszett 😀 Kíváncsian várom a folytatást. Szerintetek mivel tudunk visszajönni a második körbe (mert állítólag ezt szeretnénk)? Két 3. körös, vagy jövőévi 2. + 3? Hacsak nem valami ultra steal-re mozdulunk rá jobban örülnék a két 3. körösnek... solid kezdő OLB, project DT. Külföldi fórumokon sokan szeretnék Bush-t egyfajta P. Harvin féle PR/KR/WR titulusban látni, ami nekem is tetszene már pár éve 😛 De nagyon tetszene az is ha McAllister-Bush "egyszerre a pályán" féle játékok visszatérnének.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ma a harmadik kör is sorra kerül, ahol van 2 lövésünk is.

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
sziasztok!

DE az első körben, jeeeee, remek húzás lehetett.

A futó meg, hát SP az SP. Fentieket kiegészíteném azzal, hogy még Hamilton is van RB-nek. ez akkor 5 ember.
Érdekes lesz. Ma akkor nem húzunk, ma pihi lesz?Kájzerszóze
hacsak valami tradekombinációval nem ugrunk egy nagyot.... 😂
De minek is...?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
sziasztok!

DE az első körben, jeeeee, remek húzás lehetett.

A futó meg, hát SP az SP. Fentieket kiegészíteném azzal, hogy még Hamilton is van RB-nek. ez akkor 5 ember.
Érdekes lesz. Ma akkor nem húzunk, ma pihi lesz?



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Egyesek szerint Bush az üzenetét a rájátszásból éppen kipottyanó Hornets-re értette. Ki tudja

Jordant a fiatalabb Charles Granthez tudnám hasonlítani. UCLA-t nem nagyon néztem (JJ majd megharagszik), de télen hozzánk írta a draftcountdown és utánaolvastam, videókat néztem róla, élesebben figyeltem. Erre jött a senior bowl, ahol talán a legjobban teljesítő játékos volt és nagyon felment az értéke. Lélekben le is tettem róla, kevesen hitték hogy 24-nél bent lesz.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Szerintem nem sikerült megegyezni Bush-sal, és ennek szólt is az Ingram pick. Thomas minden bizonnyal nem megy sehova (esetleg trade, de kétlem), Ivory is marad, akkor csak a túlfizetett returner marad feleslegesnek. Nagyon szeretem Bush-t, de jelenleg, ezért az árért, nem fog kelleni a csapatnak. Szeretném ha maradna, mert ha enged a pénzéből, akkor nekünk lehet a legjobb ár/érték arányú backfieldünk 😂

Btw: ha ismertem volna Jordant, én is behúztam volna, de mint jeleztem nem értek a fősulis focihoz 😊 Ő volt a needünk. Ennyi.

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Egész jó kis draftnak tűnik ez most eddig... 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Bush év elején még maradni akart, belekalkulálva a terveibe azt, hogy le lesz nyírva a fizetése. Viszont a tweetje miatt most megindultak a találgatások.

Szerintem Ingram nem Bush-tól, hanem Thomas-tól és Ivorytól szívná el inkább a levegőt.

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Érdekesen fog alakulni az RB kérdés...Ingram, Thomas, Bush, Ivory...Pofás névsor, de tarthatók é mind a roosteren? Bush-nak jócskán alább kell adnia az igényeit. Nem is feltétlen a pénzre gondolok, hanem a játékidőre és a betöltött szerepre. Amennyiben együttmarad a corp sztem sok 2 RB-s felállást láthatunk jövőre
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A két játékos egyáltalán nem alternatívája egymásnak, Bush maradjon csak, olcsón

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
It's been fun New Orleans. @Reggie Bush
Remélem ez nem azt jelenti, hogy: Ingram pick => Bush cut. Szeretném, ha maradna. Olcsón, nyilván.