New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ahelyett hogy a számunkra idén lényegtelen Londonra ácsingóztok, mit szólnátok egy közös meccsnézéshez szeptember 8-án Pesten valahol?
Szeptember 9-re kivenné mindenki a szabit (esetleg táppénzt csalna 😛).
Az eredmény miatt úgy se kell aggódni, mivel mindig a címvédő nyer 😊 lehetne sokat ökörködni.

több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ja, de ha aug. 1-ig nincs megállapodás, elmarad a londoni meccs. 😕 Arra pedig igen készülünk. Addigra kerítek valami csikágói cuccot. 😊hajdu
végre felvehetsz egy Kátler mezt.......................

😀 😀 😀 😀 😀Kájzerszóze
Ő a te spanod, engem a hideg ráz tőle...😊
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
nekem van ilyen pólóm...



de van ilyen is 😊

JJ
Persze, mert erre rá lehet fogni Sean Payton pár meccses kalandját a Bears-ben :cool:


Nekem se csak a Hornets-től és az Saints-től van NBA-s vagy NFL-s cuccom, bár elismerem, célirányosan Bears-t nem vennék, mivel annyira nem néz ki jól a két szín együtt, na meg az elmúlt 3 tőlük elszenvedett vereségből 2 a legrosszabbkor jött. Nagyon jól esne egy idei visszavágás, végre a Dome-ban

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
Ja, de ha aug. 1-ig nincs megállapodás, elmarad a londoni meccs. 😕 Arra pedig igen készülünk. Addigra kerítek valami csikágói cuccot. 😊hajdu
végre felvehetsz egy Kátler mezt.......................

😀 😀 😀 😀 😀



több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
nekem van ilyen pólóm...



de van ilyen is 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Addigra kerítek valami csikágói cuccot. 😊hajdu
Ezt a következő meccsnézésen megbeszéljük

addig is 😉

több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ja, de ha aug. 1-ig nincs megállapodás, elmarad a londoni meccs. 😕 Arra pedig igen készülünk. Addigra kerítek valami csikágói cuccot. 😊
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
a szurkolóink annyira nem tartanak a szezon elmaradásától, ismét elpattintottuk az összes bérletet.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Szerencsére van már pár olyan játékosunk, akik tudják vinni a szót. Elég ha a labdát viszi úgy, mint senki más 😛
Jó kis buli lehetett az az este, szvsz NOLA-ban még egy vízilabdameccsen is telt ház lenne, ha Brees-ék bohóckodnának.

több mint 13 éve
adam77 New Orleans Saints 635
Ingram először a többiekkel. Kicsit be van tojva 😊
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81fe60fd/Saints-softball-showdown?module=HP_headlines
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Nah, Reggie nyilatkozott egy keveset a kölköknek tartott focitáborában: "First & foremost, I want to be a Saint." Belemenne a fizucsökkentésbe.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Prediction: A Reggie kommenteknek egész fejezet lesz szentelve a következő NFL által benyújtott bírósági beadványban.gsn
gyönyörű lenne :/

Benson megmutatta Benedeknek, hogy nem csak a halászgyűrű a menő

több mint 13 éve
gsn 3 548
Prediction: A Reggie kommenteknek egész fejezet lesz szentelve a következő NFL által benyújtott bírósági beadványban.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
FYI last tweet was a joke! Relax people damn it's called sense of humor! Cry me a river why don't you...

Egykori 1/2-nek, a tavaly a keretben legtöbbet kereső játékosnak nem így illene viselkednie.atapapa
egyetértek, bár szerintem tényleg viccel... írogatott már korábban is ilyeneket, de nem igazán van humorérzéke...
Gyurma Pappa
az valóban a poénkodás mellett szól, hogy work ethic-ben mindig az egyik legjobb Szent volt, de akkor is, amíg a többiek 100 fokban dolgoznak, rizikót vállalva a semmiért, még viccből is bunkóság ilyet írni.

Egy jó kis cikk pár érdekes adattal
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/05/11/elusive-ivory/
és hogy miért gondoltam Ivoryról, hogy a pályára lépésével el is áruljuk a következő playt: Miközben tavaly a támadóplayek kb. kétharmadában passzoltunk, "of the 195 snaps Ivory was on the field for, he rushed the ball 137 times. "

több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
mondjuk én mindig kedvelni fogom a Reggie-t, boxer kutyája van 😊Gyurma Pappa
Légyszi keress nekem olyat, akinek magyar vizslája 😊
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
FYI last tweet was a joke! Relax people damn it's called sense of humor! Cry me a river why don't you...

Egykori 1/2-nek, a tavaly a keretben legtöbbet kereső játékosnak nem így illene viselkednie.atapapa
egyetértek, bár szerintem tényleg viccel... írogatott már korábban is ilyeneket, de nem igazán van humorérzéke...

mondjuk én mindig kedvelni fogom a Reggie-t, boxer kutyája van 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Reggie a twitteren döntögeti a szobrát (ha volt olyan)

Everybody complaining about the lockout! Shoot I'm making the most of it! Vacation, rest, relaxing, appearances here and there! I'm good!

Right about now we would be slaving in 100 degree heat, practicing twice a day, while putting our bodies at risk for nothing.

Mindezt úgy, hogy a többiek közben együtt edzenek. Aztán látva a felháborodást, benyomta

FYI last tweet was a joke! Relax people damn it's called sense of humor! Cry me a river why don't you...

Egykori 1/2-nek, a tavaly a keretben legtöbbet kereső játékosnak nem így illene viselkednie.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Az apja lehúzott vagy egy évtizedet az NFL-ben, gondolom a magániskola is hatott rá. De Jordanen látszik igazán, hogy nem a gettóból jött, hanem egy sztárjátékos gyereke volt, teljesen fesztelenül és intelligensen tud nyilatkozni.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Ingram barátunknak lesz mit visszafizetnie, ha egyszer szerződést kap
http://twitter.com/#!/Mark_Ingram22/status/66650359308881921atapapa
szereti az anyját 😊

egyébként egész rendes gyereknek tűnik

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ingram barátunknak lesz mit visszafizetnie, ha egyszer szerződést kap
http://twitter.com/#!/Mark_Ingram22/status/66650359308881921

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
első ránézésre off csak... kíváncsi vagyok, mikor fog feltűnni Sean Payton valamelyik alkotásban 😀

http://www.youtube.com/user/SerenadingUnicorn#p/u/10/dClvyT_iaq8

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ugy nez ki, hogy (tudatosan) az iden megegyszer nekiduraljuk magunkat a SB gyozelemhez.Olyan "mindent bele" feelingje van a dolognak. 😀zemanla
egyetértek, erőt koncentrálunk

A WR-dolog pedig valamennyire aktuális, még ha nem is égető gond. A már többször hivatkozott szezonvégi cutlistámra nem véletlenül írtam Hendersont, mivel tavaly néha már az LB-ktől is nehezen tudott szeparálódni, pedig őt mint mélységi célpontot fizetjük.

Meg amúgy se ártana fokozni a versenyhelyzetet legalább az előszezonban, 1-2 olyan ígéretes UDFA WR-t elhívnék a TC-be, akiknek fakezű QB dobált a sulijában, pl. Tollivert az LSU-ból.atapapa
És mi újság a jó öreg Randy Mossal? 😊hajdu
remélem jól van 😊 félig viccnek szántam őt, de hasonló stílusú játékos kéne, ha Henderson posztján akarunk javítani

Jó hír, hogy a lockout ellenére a játékosaink közös edzést szerveznek, harmincheten jöttek ma össze.

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
Ugy nez ki, hogy (tudatosan) az iden megegyszer nekiduraljuk magunkat a SB gyozelemhez.Olyan "mindent bele" feelingje van a dolognak. 😀zemanla
egyetértek, erőt koncentrálunk

A WR-dolog pedig valamennyire aktuális, még ha nem is égető gond. A már többször hivatkozott szezonvégi cutlistámra nem véletlenül írtam Hendersont, mivel tavaly néha már az LB-ktől is nehezen tudott szeparálódni, pedig őt mint mélységi célpontot fizetjük.

Meg amúgy se ártana fokozni a versenyhelyzetet legalább az előszezonban, 1-2 olyan ígéretes UDFA WR-t elhívnék a TC-be, akiknek fakezű QB dobált a sulijában, pl. Tollivert az LSU-ból.atapapa
És mi újság a jó öreg Randy Mossal? 😊hajdu
nálad nem járt még?



több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
A WR kérdést csak azért hoztam fel, mert Hendersonnal mintha lett volna pár elejtett labdája, abból az amúgy sem túl sok passzból, ami feléje szállt. A fizetése is ellene szól. Ha Bush marad, akkor ő is kaphat el labdát, szóval akkor lehet elég az, ami volt.

Randy Moss meg ne jöjjön ide. Jordy Nelsonnak is jobban örülnék.

Vagy ha Fitz szeretne egy gyűrűt, hát akkor rendben, ő beférne 😀 😀 😀 😀



több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ugy nez ki, hogy (tudatosan) az iden megegyszer nekiduraljuk magunkat a SB gyozelemhez.Olyan "mindent bele" feelingje van a dolognak. 😀zemanla
egyetértek, erőt koncentrálunk

A WR-dolog pedig valamennyire aktuális, még ha nem is égető gond. A már többször hivatkozott szezonvégi cutlistámra nem véletlenül írtam Hendersont, mivel tavaly néha már az LB-ktől is nehezen tudott szeparálódni, pedig őt mint mélységi célpontot fizetjük.

Meg amúgy se ártana fokozni a versenyhelyzetet legalább az előszezonban, 1-2 olyan ígéretes UDFA WR-t elhívnék a TC-be, akiknek fakezű QB dobált a sulijában, pl. Tollivert az LSU-ból.atapapa
És mi újság a jó öreg Randy Mossal? 😊