New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 963 — Egyéb témák lakó
ez még így is jóval több annál, amit sok csapat összeszerencsétlenkedik a hátsó körös pickjeivel... egy potenciális udfa-nek kinézett játékos jogát lehet pluszban így lestoppolni, a legjobbJJ
agree

csak a tavalyi első kört tudnám feledni... 😊Gyurma Pappa
nekem még nehezebb, mert bármikor vissza tudom nézni, milyen arcot vágtam akkor 😊JJ
screenshot or never happened 😊

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
ez még így is jóval több annál, amit sok csapat összeszerencsétlenkedik a hátsó körös pickjeivel... egy potenciális udfa-nek kinézett játékos jogát lehet pluszban így lestoppolni, a legjobbJJ
agree

csak a tavalyi első kört tudnám feledni... 😊Gyurma Pappa
nekem még nehezebb, mert bármikor vissza tudom nézni, milyen arcot vágtam akkor 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 963 — Egyéb témák lakó
ez még így is jóval több annál, amit sok csapat összeszerencsétlenkedik a hátsó körös pickjeivel... egy potenciális udfa-nek kinézett játékos jogát lehet pluszban így lestoppolni, a legjobbJJ
agree

csak a tavalyi első kört tudnám feledni... 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Így van, ha egy 7. körös pick a csapatban ragad, az már eredmény, 5 év alatt mind az 5 pick pedig nagy szó.

egy potenciális udfa-nek kinézett játékos jogát lehet pluszban így lestoppolni, a legjobbJJ
hír is volt annak idején, hogy Payton csak azért szerzett egy hetedik köröset, hogy Arringtont biztosan a csapatba tudja, és ne kelljen érte más csapattal csatázni

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
messze fogunk futni vele...Gyurma Pappa
Most Colston megsértődött 😊 Ő pont egy 7. körös kompenzációssal jött.
Amúgy érdekes, hogy a Payton alatt draftolt összes hetedik körös játékos a roster vagy a PS tagja jelenleg is (Colston, Strief, Mitchell, Arrington, Canfield)atapapa
hehe

egyébként ha húzunk egy új Colstont a 7. körös kompenzációs pickel, akkor meghajolok... de tudjuk, hogy ez igen ritka 😊

az, hogy itt vannak a csapatnál, Colston kivételével nagyon messze nem megyünk velük, Strief, Mitchell, Arrington erősen az epizodista kategóriában vannak...Gyurma Pappa
ez még így is jóval több annál, amit sok csapat összeszerencsétlenkedik a hátsó körös pickjeivel... egy potenciális udfa-nek kinézett játékos jogát lehet pluszban így lestoppolni, a legjobb


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 963 — Egyéb témák lakó
Leesett egy 7. körös kompenzációs pick. Itt volt az ideje.atapapa
messze fogunk futni vele...Gyurma Pappa
Most Colston megsértődött 😊 Ő pont egy 7. körös kompenzációssal jött.
Amúgy érdekes, hogy a Payton alatt draftolt összes hetedik körös játékos a roster vagy a PS tagja jelenleg is (Colston, Strief, Mitchell, Arrington, Canfield)atapapa
hehe

egyébként ha húzunk egy új Colstont a 7. körös kompenzációs pickel, akkor meghajolok... de tudjuk, hogy ez igen ritka 😊

az, hogy itt vannak a csapatnál, Colston kivételével nagyon messze nem megyünk velük, Strief, Mitchell, Arrington erősen az epizodista kategóriában vannak...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Leesett egy 7. körös kompenzációs pick. Itt volt az ideje.atapapa
messze fogunk futni vele...Gyurma Pappa
Most Colston megsértődött 😊 Ő pont egy 7. körös kompenzációssal jött.
Amúgy érdekes, hogy a Payton alatt draftolt összes hetedik körös játékos a roster vagy a PS tagja jelenleg is (Colston, Strief, Mitchell, Arrington, Canfield)

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 963 — Egyéb témák lakó
Leesett egy 7. körös kompenzációs pick. Itt volt az ideje.atapapa
messze fogunk futni vele...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Leesett egy 7. körös kompenzációs pick. Itt volt az ideje.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Na még

Payton said the addition of Rogers won't prevent the Saints from drafting a defensive tackle or defensive end next month. The Saints want to improve their pass rush with a standard four-man rush, so they will look heavily at the ends and tackles available in the draft.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Saen Payton says he feels Reggke Bush will be a part of the team in the future & they just have to find a middle ground for contract amount.

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
Nem lesz szezon. Senki sem strapálja magát. Úgy nehéz lesz megegyezni, hogy le sem ülnek egymással.

Hatalmas nagy csalódás ez. Innentől mese az egész "sport" duma. Csak a pénz számít, mindkét félnek.



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Szvsz kevés csapatnak jött jól ez, de ha a tulajok kibulizzák, hogy a következő CBA-ban a most "lekorlátozott" összes FA még egy évig krajcárokért játsszon, akkor összességében nyeregben leszünk.

Viszont már hetek óta elég kesernyésen látom a jövőt, nagyon reálisnak látszik, hogy szeptember elején nem fog elkezdődni a szezon. Ráadásul Brees se a felkészüléssel foglalkozik, hanem rengeteg idejét felemészti a vitában való részvétel :/

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Nem mai hír, de elvileg Pats mellett Saints private workout-ja is lesz Kendall Hunter-nek... Második körbe várható futó.(/?)
Amiért nekem nem tetszik, mert őt Sproles-hoz szokták hasonlítani... Ebből nem az jön le, hogy Bush maradna. Mert két ilyen futó biztos nem lesz a rosteren. Amiatt nem aggódnék, hogy eddig (lockout előtt, amikor még lehetett) nem tárgyalt a csapat Bush-sal, de így annyira nem tetszik... Bár mindenki (?) arra számít, hogy Bush marad, én is, de ez a lockout nem jött ebből a szempontból sem. :/

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
nem írt senki, szóval én intéztem a saints draft ügyeit, inkább kevesebb, mint több sikerrel

1/24 Ryan Kerrigan, DE (Purdue)
2/24 Mason Foster, OLB (Washington)
3/8 Daniel Thomas, RB (Kansas State)
3/24 Nate Irving, ILB (North Carolina State)
7/24 Cheta Ozougwu, DE (Rice)

a teljes tracker: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1247

nagyon nem akartam RB-t húzni, de muszáj volt, ha lett volna lehetőség cserére akkor a harmadik körös pickekkel biztosan letradeltem volna, ezt várom amúgy IRL isJJ
A posztok rendben vannak, bár nagy esést kivéve belső LB-t nem hoznék, amíg Vilma menni tud.atapapa
Martin Parkert néztem ki magamnak, de ő óriási reach lett volna a harmadik kör végén
ezért írtam, hogy szívem szerint a 3/8-ről letradelek egy 4. és 5. körösért, a negyedikben szerzek egy RB-t, az ötödikben meg jöhet Parker


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
nem írt senki, szóval én intéztem a saints draft ügyeit, inkább kevesebb, mint több sikerrel

1/24 Ryan Kerrigan, DE (Purdue)
2/24 Mason Foster, OLB (Washington)
3/8 Daniel Thomas, RB (Kansas State)
3/24 Nate Irving, ILB (North Carolina State)
7/24 Cheta Ozougwu, DE (Rice)

a teljes tracker: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1247

nagyon nem akartam RB-t húzni, de muszáj volt, ha lett volna lehetőség cserére akkor a harmadik körös pickekkel biztosan letradeltem volna, ezt várom amúgy IRL isJJ
A posztok rendben vannak, bár nagy esést kivéve belső LB-t nem hoznék, amíg Vilma menni tud.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 963 — Egyéb témák lakó
olyan jó, hogy nem nézem az NCAA-t, mert nem tudok ennyi nevet követni, és nem értem, hogy mit beszéltek 😀

én mindig áldott naivsággal várom, és miután kihirdették, hogy kit húztunk, google+youtube és megnézem, hogy mizu 😀

egyszer majd ha lesz időd JJ, elmondhatnád, hogy csinálod, hogy közel 3-400 játékosról is tudsz legalább nagyjából valamit, de ez itt offtopic...

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Miért, nekem 60%-ban tetszik ez a draft, ha azt mondod, a két LB illik ide!? 😊
Egyébként gondolkodtam rajta, de sokkal jobban érdekelt a Te draftod, nameg nem is értem volna rá a végén...csabi19
én is DT-ben és CB-ben gondolkoztam ott, csak nézd meg a trackerben hogy kik mentek ki azon a környéken... nem éreztem úgy, hogy érdemes reachelni, IRL azt a 3/8-at biztos beváltottam volna mondjuk a 4+5. körre
Irving meg személyes kedvenc, én látok benne fantáziát, ahogy Ozougwu-t is bírom nagyonJJ
Megnéztem, nem tudom miért, de beírom, nekem mi tetszett volna a legjobban... /Aztán lehet osztani...😊/
1/24 - Ryan Kerrigan - DE - Purdue - Alap.
2/24 - Ras-I Dowling - CB - Virginia - Ötletem sincs, miért.
3/8 - Kelvin Sheppard - LB - LSU - Kell LB.
3/24 - Robert Sands - S/LB - WVU - Valaminek csak jó.
7/24 - Anthony Allen - RB - GT - Azért egy futó nem árt.
De egyetértek, a három középső pickek valamelyikével (legalább egyikével...) hátra kéne mozogni...csabi19
uhh... hát Dowlingnál jobb CB-ket találni az 5-6. körben, Sheppard Ali Highsmith új kiadásban, Sands ha viszi is valamire az NFL-ben, akkor is max egy az egyben Harper lehet, a végén meg már értelmetlen futót húzni, mert vagy draftolunk egy normális RB-t vagy senkit, mert Allennel előrébb aztán nem jutunk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
1/24 Ryan Kerrigan, DE (Purdue)
2/24 Mason Foster, OLB (Washington)
3/8 Daniel Thomas, RB (Kansas State)
3/24 Nate Irving, ILB (North Carolina State)
7/24 Cheta Ozougwu, DE (Rice)
a teljes tracker: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1247JJ
Miért, nekem 60%-ban tetszik ez a draft, ha azt mondod, a két LB illik ide!? 😊
Egyébként gondolkodtam rajta, de sokkal jobban érdekelt a Te draftod, nameg nem is értem volna rá a végén...csabi19
én is DT-ben és CB-ben gondolkoztam ott, csak nézd meg a trackerben hogy kik mentek ki azon a környéken... nem éreztem úgy, hogy érdemes reachelni, IRL azt a 3/8-at biztos beváltottam volna mondjuk a 4+5. körre
Irving meg személyes kedvenc, én látok benne fantáziát, ahogy Ozougwu-t is bírom nagyonJJ
Megnéztem, nem tudom miért, de beírom, nekem mi tetszett volna a legjobban... /Aztán lehet osztani...😊/
1/24 - Ryan Kerrigan - DE - Purdue - Alap.
2/24 - Ras-I Dowling - CB - Virginia - Ötletem sincs, miért.
3/8 - Kelvin Sheppard - LB - LSU - Kell LB.
3/24 - Robert Sands - S/LB - WVU - Valaminek csak jó.
7/24 - Anthony Allen - RB - GT - Azért egy futó nem árt.
De egyetértek, a három középső pickek valamelyikével (legalább egyikével...) hátra kéne mozogni...

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
nem írt senki, szóval én intéztem a saints draft ügyeit, inkább kevesebb, mint több sikerrel

1/24 Ryan Kerrigan, DE (Purdue)
2/24 Mason Foster, OLB (Washington)
3/8 Daniel Thomas, RB (Kansas State)
3/24 Nate Irving, ILB (North Carolina State)
7/24 Cheta Ozougwu, DE (Rice)

a teljes tracker: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1247

nagyon nem akartam RB-t húzni, de muszáj volt, ha lett volna lehetőség cserére akkor a harmadik körös pickekkel biztosan letradeltem volna, ezt várom amúgy IRL isJJ
Miért, nekem 60%-ban tetszik ez a draft, ha azt mondod, a két LB illik ide!? 😊
A RB pick nekem korai, egy 7. körös Anthony Allen mondjuk jobban tetszett volna, a 2 LB kell, a Kerrigan pick hatalmas +, IRL behúzása esetén nagyon-nagyon boldog lennék. Szóval Thomas helyett akár jöhetett ott volna egy CB vagy egy DT, de bőven nem rossz ez. 😊
Egyébként gondolkodtam rajta, de sokkal jobban érdekelt a Te draftod, nameg nem is értem volna rá a végén...csabi19
én is DT-ben és CB-ben gondolkoztam ott, csak nézd meg a trackerben hogy kik mentek ki azon a környéken... nem éreztem úgy, hogy érdemes reachelni, IRL azt a 3/8-at biztos beváltottam volna mondjuk a 4+5. körre
Irving meg személyes kedvenc, én látok benne fantáziát, ahogy Ozougwu-t is bírom nagyon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
nem írt senki, szóval én intéztem a saints draft ügyeit, inkább kevesebb, mint több sikerrel

1/24 Ryan Kerrigan, DE (Purdue)
2/24 Mason Foster, OLB (Washington)
3/8 Daniel Thomas, RB (Kansas State)
3/24 Nate Irving, ILB (North Carolina State)
7/24 Cheta Ozougwu, DE (Rice)

a teljes tracker: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1247

nagyon nem akartam RB-t húzni, de muszáj volt, ha lett volna lehetőség cserére akkor a harmadik körös pickekkel biztosan letradeltem volna, ezt várom amúgy IRL isJJ
Miért, nekem 60%-ban tetszik ez a draft, ha azt mondod, a két LB illik ide!? 😊
A RB pick nekem korai, egy 7. körös Anthony Allen mondjuk jobban tetszett volna, a 2 LB kell, a Kerrigan pick hatalmas +, IRL behúzása esetén nagyon-nagyon boldog lennék. Szóval Thomas helyett akár jöhetett ott volna egy CB vagy egy DT, de bőven nem rossz ez. 😊
Egyébként gondolkodtam rajta, de sokkal jobban érdekelt a Te draftod, nameg nem is értem volna rá a végén...

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
nem írt senki, szóval én intéztem a saints draft ügyeit, inkább kevesebb, mint több sikerrel

1/24 Ryan Kerrigan, DE (Purdue)
2/24 Mason Foster, OLB (Washington)
3/8 Daniel Thomas, RB (Kansas State)
3/24 Nate Irving, ILB (North Carolina State)
7/24 Cheta Ozougwu, DE (Rice)

a teljes tracker: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1247

nagyon nem akartam RB-t húzni, de muszáj volt, ha lett volna lehetőség cserére akkor a harmadik körös pickekkel biztosan letradeltem volna, ezt várom amúgy IRL is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
srácok, ha valaki vasárnap 8-tól ráér és szeretne húzni a Saints-nek mock draft játékunkban, akkor nem állok elébe, várom a jelentkezőt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 963 — Egyéb témák lakó
Az első három helyet fejből is megmondtam volna, de Meach 19 TD-je meglepett. atapapa
Meachem használata SP-nél elég kiszámíthatatlan... Nagyon tetszik. 😀
Sok meccsen "csak" deep threat, 1-1 labdánál nem is kap többet, de pl. a Bucs ellen volt 2 elkapása 9 yardért 2 TDvel... (2009-ben.) Nem nagyon értettem, de jó volt. 😊
Ő simán lehetne a 2. WR Colston mögött, de így, hogy Moore és Henderson is ott van... Ott is lesznek? :ocsabi19
szvsz Moore marad, Henderson passz, de inkább marad, mint megy... ha nem, az se baj, Colston-Moore-Meachem hármas mellé Bush és Graham több, mint elég...

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Az első három helyet fejből is megmondtam volna, de Meach 19 TD-je meglepett. atapapa
Meachem használata SP-nél elég kiszámíthatatlan... Nagyon tetszik. 😀
Sok meccsen "csak" deep threat, 1-1 labdánál nem is kap többet, de pl. a Bucs ellen volt 2 elkapása 9 yardért 2 TDvel... (2009-ben.) Nem nagyon értettem, de jó volt. 😊
Ő simán lehetne a 2. WR Colston mögött, de így, hogy Moore és Henderson is ott van... Ott is lesznek? :o