New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Saints extended restricted free agent tenders to RB Pierre Thomas, DT Remi Ayodele, DT Jeff Charleston, LG Carl Nicks, SS Roman Harper, and TE David Thomas.atapapa
Minden évben újra meg kell értenem, de ez most mit is jelent?Gyurma Pappa
Hogy legalább egy évet maradnak, a tender értékének megfelelő pénzért, kivéve ha más csapat szerződést tesz eléjük és mi azzal nem meccselünk, akkor viszont jön a tendernek megfelelő pick ellenértékként. Nicksért pl. egy első körös pick.

Jason LaCanfora revealed via Twitter that Shaun Rodgers was actually offered a one-year contract worth $6 million dollars by another NFL team but turned it down to take the Saints offer, worth $4 million.

Here's the actual tweet:

Shaun Rogers turned down chance to make roughly $6M elsewhere to sign with Saints for about $4M. Wants to be there.

Well...that doesn't happen very often. In fact, last time I recall that happening was when head coach Sean Payton gave up a portion of his salary to help the team land Gregg Williams as defensive coordinator. That worked out well so perhaps it's a sign of things to come.

I don't know much about Rodgers personally so I'm not sure whether this is unusual for the defensive tackle or just another good deed in a long line of admirable actions but, either way, color me impressed. Certainly a great start and a pleasant way to win over fans and teammates. Welcome to New Orleans.

Megéri New Orleanbe jönni. 😉zemanla
hihetetlen, olyan csapat lettünk, ahová eljönnek kevesebb pénzért is

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Jason LaCanfora revealed via Twitter that Shaun Rodgers was actually offered a one-year contract worth $6 million dollars by another NFL team but turned it down to take the Saints offer, worth $4 million.

Here's the actual tweet:

Shaun Rogers turned down chance to make roughly $6M elsewhere to sign with Saints for about $4M. Wants to be there.

Well...that doesn't happen very often. In fact, last time I recall that happening was when head coach Sean Payton gave up a portion of his salary to help the team land Gregg Williams as defensive coordinator. That worked out well so perhaps it's a sign of things to come.

I don't know much about Rodgers personally so I'm not sure whether this is unusual for the defensive tackle or just another good deed in a long line of admirable actions but, either way, color me impressed. Certainly a great start and a pleasant way to win over fans and teammates. Welcome to New Orleans.

Megéri New Orleanbe jönni. 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
Saints extended restricted free agent tenders to RB Pierre Thomas, DT Remi Ayodele, DT Jeff Charleston, LG Carl Nicks, SS Roman Harper, and TE David Thomas.atapapa
Minden évben újra meg kell értenem, de ez most mit is jelent?

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Shaun Rogers 1 évre aláírtHöri
Igeeen!
Aztán
Saints extended restricted free agent tenders to RB Pierre Thomas, DT Remi Ayodele, DT Jeff Charleston, LG Carl Nicks, SS Roman Harper, and TE David Thomas.

Hartley pedig aláírt 5 évre. Remélem nincs sok garantált pénz a szerződésében.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Shaun Rogers 1 évre aláírt

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
idén elég esélytelen találni bárkit is a drafton, aki jó NT lehet 4-3-ban.csabi19
Figyelmedbe ajánlom Stephen Paeát 😉
http://www.youtube.com/watch?v=gGyNrdyFDvIempty taxi
Egy... Arra akartam mindössze utalni, hogy tavaly a 4. körben sikerült egyet behúzni, több másik után és előtt, idén meg nagy valószínűséggel nem fogsz találni nagyon kevésnél többet... 😉
De kösz, majd rajta tartom a szemem, eddig jól muzsikál a combine-on... 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Tehát szerintem meg lehetett volna oldani... Akár PS, ha jól emlékszem, instant cut volt...csabi19
PS?Gyurma Pappa
pont a PS-ből való mellőzése mutatja, hogy mekkora csalódás is lehetett
Pressley-t tartottuk meg akkor PS-ben, a 2 DT PS-ben luxus lett volna

de azt sose értettem, miért kellett 4 TE-t tartani a rosterencsabi19
én se értettem, de a szezon utólag valamennyire őket igazolta, Shockey lejtőn, Thomas-szal együtt kihagytak 6 meccset, plusz Thomas gyakran játszott FB-t

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
idén elég esélytelen találni bárkit is a drafton, aki jó NT lehet 4-3-ban.csabi19
Figyelmedbe ajánlom Stephen Paeát 😉
http://www.youtube.com/watch?v=gGyNrdyFDvI


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
Al Woods kivágása egy teljesen értelmetlen húzás volt, a mai napig nem értem, és nem is fogom megérteni. Ennyit tudok hozzátenni... Lehet, bármekkora csalódás volt, nem hiszem, hogy nem tudott volna fejlődni. És építkezni és várni jobb, mint bármelyik veterán szenvedését nézni...Gyurma Pappa
a tavalyi 8 rosteren lévő DL-emberből kinek a helyén tudtad volna elképzelni őt?
továbbá nekünk pont nem építkezni és várni kell most szvsz, hanem nagyon rövid távon mindenkiből a legtöbbet kihozni. majd Brees után öntözhetjük a csemetéket.atapapa
PS?

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
most tényleg nem a jövőre kell tervezni...csabi19
Hanem idénre! 😊
Portis nekem sem lenne szimpi választás...úgy látom kicsit felpörgettem a topicot.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Portisban egyetértünk...
Woods miatt meg nem akartam újra egy fölösleges témát szolgáltatni, csak arra akartam utalni, hogy idén kb. Rogers az egyetlen esély, hogy legyen normális NT a csapatban... És sem azt nem gondolom, hogy ne lett volna neki egy roster spot, sem azt, hogy idén/jövőre már jobb lett volna, mint Ayodele...
De én elhiszem persze, hogy csalódás volt, meg minden, csak kicsit gyorsan adtuk föl szerintem, és nem egy Pittmant vágtunk ki, aki helyett ott volt PT, mint UDFA.csabi19
vedd úgy, hogy Galette lett megtartva helyette. Én a tavalyi évben csak az ő rosteren tartását tudom megkérdőjelezni a DL-ből, de ha Williams azt mondja, hogy Galette>Woods, akkor nem akadékoskodom.atapapa
Gondoltam rá, de akkor ellentmondok magamnak... 😀
A DL-ből tényleg nem nagyon tudok mondani mást, de azt sose értettem, miért kellett 4 TE-t tartani a rosteren. :/
Tehát szerintem meg lehetett volna oldani... Akár PS, ha jól emlékszem, instant cut volt... És lehet, hogy nem maradt volna ott sokáig, de az legalább kicsit más...
Emellett maximálisan adom a Te álláspontodat is, amit már többször kifejtettél 😊 , most tényleg nem a jövőre kell tervezni...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Portisban egyetértünk...
Woods miatt meg nem akartam újra egy fölösleges témát szolgáltatni, csak arra akartam utalni, hogy idén kb. Rogers az egyetlen esély, hogy legyen normális NT a csapatban... És sem azt nem gondolom, hogy ne lett volna neki egy roster spot, sem azt, hogy idén/jövőre már jobb lett volna, mint Ayodele...
De én elhiszem persze, hogy csalódás volt, meg minden, csak kicsit gyorsan adtuk föl szerintem, és nem egy Pittmant vágtunk ki, aki helyett ott volt PT, mint UDFA.csabi19
vedd úgy, hogy Galette lett megtartva helyette. Én a tavalyi évben csak az ő rosteren tartását tudom megkérdőjelezni a DL-ből, de ha Williams azt mondja, hogy Galette>Woods, akkor nem akadékoskodom.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Al Woods kivágása egy teljesen értelmetlen húzás volt, a mai napig nem értem, és nem is fogom megérteni. Ennyit tudok hozzátenni... Lehet, bármekkora csalódás volt, nem hiszem, hogy nem tudott volna fejlődni. És építkezni és várni jobb, mint bármelyik veterán szenvedését nézni...Gyurma Pappa
a tavalyi 8 rosteren lévő DL-emberből kinek a helyén tudtad volna elképzelni őt?
továbbá nekünk pont nem építkezni és várni kell most szvsz, hanem nagyon rövid távon mindenkiből a legtöbbet kihozni. majd Brees után öntözhetjük a csemetéket.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Portisban egyetértünk...
Woods miatt meg nem akartam újra egy fölösleges témát szolgáltatni, csak arra akartam utalni, hogy idén kb. Rogers az egyetlen esély, hogy legyen normális NT a csapatban... És sem azt nem gondolom, hogy ne lett volna neki egy roster spot, sem azt, hogy idén/jövőre már jobb lett volna, mint Ayodele...
De én elhiszem persze, hogy csalódás volt, meg minden, csak kicsit gyorsan adtuk föl szerintem, és nem egy Pittmant vágtunk ki, aki helyett ott volt PT, mint UDFA.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
Portis: ( :/ )
http://www.saintsgab.com/2011/02/28/could-clinton-portis-wind-up-in-new-orleans-in-2011/
Cam Heyward:
http://www.saintsgab.com/2011/02/27/cameron-heyward-a-good-fit-for-the-saints/


Vélemények?zemanla
Portis? Portis who? Teljesen felesleges trade lenne. Bush cut esetén (amire most adok egy jó 80%-ot, de ha megtörténik 99%, hogy vissza is vesszük, mondjuk félbérért...) is teljesen felesleges egy Portis-féle veterán. Mit akarunk tőle? Megint csak sérülést halmozna sérülés hátán szvsz... summázva: nem kell.

Heyward: felőlem. Teljesen feleslegesnek tartom egyébként, kell valami Ellis mellé, nem tudom, hogy ő megoldás-e...

Al Woods kivágása egy teljesen értelmetlen húzás volt, a mai napig nem értem, és nem is fogom megérteni. Ennyit tudok hozzátenni... Lehet, bármekkora csalódás volt, nem hiszem, hogy nem tudott volna fejlődni. És építkezni és várni jobb, mint bármelyik veterán szenvedését nézni...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
az utolsó 32 meccséből 19-t kihagyó Portis szvsz nem a megfelelő opció a jelenlegi Saints számára
Heyward? Passz, sekélyes ismereteim szerint vannak nála jobb endek is, reméljük lesznek is 24-nél

Woods miatt szvsz meg akkor siránkozzunk, ha bárhol olyan játékot mutat, amellyel Ayodele-t képes lenne kiszorítani. Tudom, hogy anno 5 csillagos gyerek volt, hízelgő a louisianai vérvonal, de ahogy Loomis fogalmazott, nagyon nagy csalódás volt a srác.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Portis: ( :/ )
http://www.saintsgab.com/2011/02/28/could-clinton-portis-wind-up-in-new-orleans-in-2011/
Cam Heyward:
http://www.saintsgab.com/2011/02/27/cameron-heyward-a-good-fit-for-the-saints/


Vélemények?zemanla
Portis: Draftnak jobban örülnék, de ha kell valaki veterán, ő tényleg illene a rendszerbe, és a Betts-Jones párosnál biztosan jobb lenne... Meg hát ő azért legalább passz blokkban elit, ha másban nem.

Heyward: Jöjjön, bár nem biztos, hogy ilyen játékos kell most... Nem félnék, mert GW tudná használni, de azért egy 3down kezdőt kéne talán húzni, nem szituációs playát... És, ha Hargrove marad, ilyen szerepű játékos már eleve van a csapatban. De alapvetően nem lenne rossz ötlet egyébként.

Közben egyre jobban kezdem osztani JJ álláspontját, hülyeség volt az a tavalyi Al Woods cut, nem hiszem, hogy 0 fejlődési lehetőséget láttak benne, mert idén elég esélytelen találni bárkit is a drafton, aki jó NT lehet 4-3-ban.

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Portis: ( :/ )
http://www.saintsgab.com/2011/02/28/could-clinton-portis-wind-up-in-new-orleans-in-2011/
Cam Heyward:
http://www.saintsgab.com/2011/02/27/cameron-heyward-a-good-fit-for-the-saints/


Vélemények?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
Viszlát Soki, jó egészséget kívánok neki és kerülje a dehidratálódást!!!!Kájzerszóze
szegény pont nem olvasta a hajdu által linkelt cikket 😕


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
ez valóban így volt: fekete farmer, mez és fekete zakó 😀 😀 😀 😀

szerintem elment. a pink mezben tuti jól mutatnék.

Viszlát Soki, jó egészséget kívánok neki és kerülje a dehidratálódást!!!!



több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
http://divany.hu/zold-rovidhir/2011/02/24/el_fog_sullyedni_new_orleans_es_miami/
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
Ez üzlet, ezt ő is tudja szvsz. Sajnálom, az egyik kedvencem már Giants-es kora óta. Nálunk sokat fejlődött emberileg, emiatt gondolnám, hogy lehet visszajön. Szerintem senki nem fog fizetni érte annyit, ami ő szeretne, ha igen, akkor remélem, nem csoportellenfél lesz 😂

Legalább nyáron majd olcsó megvehetem a JS mezt.Gyurma Pappa
Ne már. Most érkezett meg az FF-ről Shockey pólóm.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ja, a mezekről jut eszembe: kérdezzétek már meg kajzer kollégát, hogy ma milyen szerelésben állított be hozzám? 😊hajdu
erre tippelek 😉 atapapa
Jól mutatna benne, az biztos 😀
Bár a fenti képen látható kolléganőn még jobban. Micsoda kép... 😊
Rajta volt az 51-es meze+zakó. 😊 Viszont ezen felbuzdulva lehet, hogy én is követem a példáját olykor. Hm. A feleségem szerintem egy hétig nem szólna hozzám. 😊
Az volt jó, hogy ő mezben én meg nfc champ-es pólóban voltam. Meg is jegyezték a kollégák, hogy "na még egy őrült."
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
Legalább nyáron majd olcsó megvehetem a JS mezt.Gyurma Pappa
Két éve az e-bayen 12 font volt. 😊 Ja, a mezekről jut eszembe: kérdezzétek már meg kajzer kollégát, hogy ma milyen szerelésben állított be hozzám? 😊hajdu
jajj, soha nem néztem igazán 😊 de most csak azért is veszek egyet 😀

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ja, a mezekről jut eszembe: kérdezzétek már meg kajzer kollégát, hogy ma milyen szerelésben állított be hozzám? 😊hajdu
erre tippelek 😉