New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Legalább nyáron majd olcsó megvehetem a JS mezt.Gyurma Pappa
Két éve az e-bayen 12 font volt. 😊 Ja, a mezekről jut eszembe: kérdezzétek már meg kajzer kollégát, hogy ma milyen szerelésben állított be hozzám? 😊
több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ó, hát most olvasom, hogy mi történt. Sajnálom nagyon. 😕
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
Jeremy Shockey
Always will remember my time in New Orleans. What a city, you all welcomed me like one of your own, and we had a great run. Onto the next chapter, the Deep Unknown.

nagy respecta az embernek 😊

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
Ez üzlet, ezt ő is tudja szvsz. Sajnálom, az egyik kedvencem már Giants-es kora óta. Nálunk sokat fejlődött emberileg, emiatt gondolnám, hogy lehet visszajön. Szerintem senki nem fog fizetni érte annyit, ami ő szeretne, ha igen, akkor remélem, nem csoportellenfél lesz 😂

Legalább nyáron majd olcsó megvehetem a JS mezt.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Nem kell ehhez Duncan, szvsz ha hajlandó lett volna a fizetése csökkentésébe belemenni, akkor most arról szólnának a hírek, hogy maradt kevesebb pénzért.
Legfeljebb akkor jön vissza, ha más se adja meg neki a kívánt pénzt, de szvsz pont ő büszkébb annál, hogy a hátsó kapun visszajöjjön.

Sok sikert neki, fontos része volt egy bajnokcsapatnak. Drukkolok neki a továbbiakban is, kedveltem.

több mint 13 éve
JasW New Orleans Saints 53
Sajnos várható volt, az év végére Graham egyszerűen jobb lett, nagyon érzik egymást Brees-szel. Plusz, Shockey 5 millás fizetése csere TE-nek kicsit húzós. Én is nagyon szeretem Shockey-t, jó lenne, ha visszaszednénk olcsóért, de sajnos Jeff Duncan szavai nem erre engednek következtetni.

#Saints GM Mickey Loomis on Shockey: "These decisions are never easy to make and we wish him the best in the future.”

Loomis & Payton's comments on Shockey have a hint of finality. In other words, they don't indicate the team is interested in re-signing him.

További sok sikert JS!
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
I'm reporting the Saints are terminating the contract of TE Jeremy Shockey. @ Jay Glazer

Örültem volna mondjuk egy átszabásnak először, de érthető. Még remélem, hogy visszajön olcsón.

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
erre én is kiváncsi lennék 😀 😀 😀 😀

a kép természtesen király.



több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
3 napja semmi. Legalább lássuk be hogy Saintsnek vannak a legjobb szurkolói. 😊

EasyGhost
csak azt szeretném tudni, hogy hol találtad ezt a képet 😛

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
3 napja semmi. Legalább lássuk be hogy Saintsnek vannak a legjobb szurkolói. 😊EasyGhost
Na, hogy legyen valami e mellett is:
- Rogers-nek nincs több látogatása... A Chiefs, Redskins, Saints hármasnál járt, ez remélem azt is jelenti, hogy top3 esély van a megszerzésére... Ami még érdekes itt, hogy mi vagyunk az egyetlen 4-3 csapat, a franc tudja, ez jó-e... Szerintem az.
- Szerezzük meg Le'Ron McClain-t (Még mindig a Ravens FB-ről beszélek.)... LÉCCI! 😊 Azt nyilatkozta, többet szeretne, mint 28 carry, itt tuti meglehetne. Egyrészt futott ő már több, mint 900 yardot, másrészt FB kérdés is meglenne oldva, Evans helyett.

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
3 napja semmi. Legalább lássuk be hogy Saintsnek vannak a legjobb szurkolói. 😊

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
Rogers Ellis mellett...
Álom lenne. Kockázatos húzás, de talán nálunk felpörögne, soha nem jutott neki jó csapat.atapapa
Én tapsikoltam, amikor olvastam. Ha lenne egy jó éve, én már örülnék, de mindenképp kéne draftolni valakit, aki tud fejlődni mögötte (lásd Sharper-Jenkins párhuzamot...).

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Rogers Ellis mellett...
Álom lenne. Kockázatos húzás, de talán nálunk felpörögne, soha nem jutott neki jó csapat.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Shaun Rogers DT következő állomása NOLA... Lehet, hogy megoldaná az Ellis melletti DT poszt kérdését, de valahogy nem tetszene a nagy FA-igazolások sora, sőt, ez sem nagyon... Van elég FA már itt is, drafton kéne ezt megoldani... Bár saját vélemény, és a tavalyi draft se jött be éppen ez ügyben. :/

több mint 13 éve
adam77 New Orleans Saints 635
SP interjú: http://www.neworleans.com/sports/saints/saints-news/560565-qaa-saints-head-coach-sean-payton-on-state-of-team-family-move.html
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Az az Evans, aki a tavalyi sérüléséig szerezte a TD-ket, bármikor kéne. De azóta visszaesett szegény, gyakran volt helyette D. Thomas FB-ben a pályán.
Egy sokoldalú FB-t Payton nagyon jól tud használni.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Heath Evans nyilatkozat:
“There’s only two places I’m going to play. That’s the New England Patriots. And that’s the New Orleans Saints. [...] I refuse to lose. I refuse to play for a head coach I’m not absolutely in love with, and these two head coaches (Belichick and the Saints’ Sean Payton) I’d run through a brick wall for. And that’s that.”
Emellett már volt interjúkon, hogy szakértő legyen valamelyik nagy csatornánál, szóval a visszavonulás is opció. Én azért örülnék, ha maradna... Bár lehet, hogy ez rosszabb lenne a csapatnak. Ha nem marad, akkor a draft vagy a FA mellett én még lehetségesnek tartom David Thomas FB-ként alkalmazását, de TE poszton is lehet rövidek leszünk, ha Shockey elmegy, szóval valószínű, hogy ez nem történik meg.
(Továbbra is tartom, FA-ként el kéne hozni McClaint a Ravensből, és lenne egyből rövid yardos futó és jó blokkoló is a csapatban. De ennek esélye közelít a nullához.)

több mint 13 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Hill P.J -n meglepődtem bár tényleg nagyon is sérülékeny.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
http://www.myspace.com/turleyband/music
a harmadik szám felülről.😊deacon75
hallottam már hogy foglalkozik zenével az öreg sisakvadász, de az új hogy ilyen jó színvonalon tolja

kivágtunk két RB-t (Hill és Mailei)

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
néztem egy lyutúk videót Johnny McEntee főszereplésével (UCONN Huskies).

Akkor most ő is pontosabban dog, mint ahogy egy íjász lő?????????

😀



több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.myspace.com/turleyband/music
a harmadik szám felülről.😊
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
így van, többek között ezért írtam, hogy vihar a biliben. Csak nyilván ezt másképp élik meg azok, akik NOLA-ban élnek.

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Vihar a biliben: egy hír szerint Payton Dallas-ba költözik (vissza) a családjával, amire akkora pletykaáradat kezdődött SP Cowboys-hoz történő szerződéséről, hogy ezt közleményben kellett cáfolnia a csapatnak.atapapa
Payton max HC-nak vagy attól felfelé vállalna el bármit is, de igazából az "attól felfelé" kategóriához még fiatal, még bőven van benne jó pár HC év.
Jerry meg ugye nincs egy hónapja, hogy véglegesítette a kis vöröst, meccs nélkül azért elég meredek lenne ilyen hamar leváltani...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Lehet hogy Smith-t eléri végül az a 4 meccses eltiltás, amit még 2008-ban találtak ki rá.
Talán ez befolyásolhatja a draftunkat is.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Vihar a biliben: egy hír szerint Payton Dallas-ba költözik (vissza) a családjával, amire akkora pletykaáradat kezdődött SP Cowboys-hoz történő szerződéséről, hogy ezt közleményben kellett cáfolnia a csapatnak.

Az viszont érdekessé vált így utólag, amikor Payton a könyvében szentimentálisan ecsetelte azt, hogy Loomis kérte: a családját is hozza NOLA-ba, mert a szurkolóknak ez nagyon fontos.

Azzal hogy a GB lett a bajnok, simán lehet, hogy 2011-ben is játszunk a szezonnyitón. Bár rendszerint ekkor nyer a címvédő, szal nem lenne akkora buli. Viszont inkább ez legyen, mint decemberben felrepülni északra.