New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Nem tudom hányan ismeritek a pro-football-reference-t, szinte minden fontos adat rajta van, gyakran böngészgetem.
kikerestem rajta a Payton-korszak legtöbb TD-t elért játékosaink listáját
http://www.pro-football-reference.com/play-index/pgl_finder.cgi?request=1&match=combined&year_min=2006&year_max=2010&season_start=1&season_end=-1&age_min=0&age_max=99&league_id=&team_id=nor&opp_id=&game_type=R&game_num_min=0&game_num_max=99&week_num_min=0&week_num_max=99&game_day_of_week=&game_location=&game_result=&is_active=&is_hof=&c1stat=&c1comp=gt&c1val=&c2stat=&c2comp=gt&c2val=&c3stat=&c3comp=gt&c3val=&c4stat=&c4comp=gt&c4val=&order_by=all_td

Az első három helyet fejből is megmondtam volna, de Meach 19 TD-je meglepett.
Durva hogy Graham szűk egy szezon alatt majdnem annyi TD-t fogott, mint Shockey 3 szezon alatt
Colston a 40 TD-vel NFL szinten 17. 2006 óta.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Kijöttek Shockey szerződésének számai: 1 millió garantált, 3 millió 'base salary', 812.500, ha rosteren van a szezon első napján...
Szerintem ennyiért maradhatott is volna... Bőven.csabi19
Miért is? Ez azt jelentette volna, hogy 1 milliót se enged az itteni fizetéséből, míg Graham és Thomas is félmillió körül keres.atapapa
Az 1 millió látszik kevésnek. Nekem.
Ha racionálisan akarok gondolkodni, és ténylegesen visszanézem, szerintem is jobb, hogy ment... Csak hirtelen megingottam, hogy talán gyors volt... De jó, nem.
Egyébként így is érdekes lesz becsúszni a cap alá, amiről ötletünk sincs, mennyi lesz, de nem sok üres hely marad majd... :/
(Mondjuk a Shockey cut + Bush reconstructure sokat segíthet...)

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Kijöttek Shockey szerződésének számai: 1 millió garantált, 3 millió 'base salary', 812.500, ha rosteren van a szezon első napján...
Szerintem ennyiért maradhatott is volna... Bőven.csabi19
Miért is? Ez azt jelentette volna, hogy 1 milliót se enged az itteni fizetéséből, míg Graham és Thomas is félmillió körül keres.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Ne legyenek kétségek Bush maradása felől, szvsz ki lesz dobva, és újra lesz igazolva nem sokára.Gyurma Pappa
Bush már lenyilatkozta, hogy ő hajlandó belemenni fizucsökkentésbe, hogy maradjon, innentől kezdve kicsit haragudnék Loomisékre, ha nem sikerülne az itt maradása.

Kijöttek Shockey szerződésének számai: 1 millió garantált, 3 millió 'base salary', 812.500, ha rosteren van a szezon első napján...
Szerintem ennyiért maradhatott is volna... Bőven.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
alábbiak a saját véleményemet tükrözik, minden különösebb reális megfontolás nélkül
Alex Brown: 1év/3 millió
atapapa
cut (csalódás volt nekem a tavalyi évben, felesleges ennyi pénzt kapnia)

Bush: 1 év/11,8 millió (26/6)atapapa
cut -> resign -> 5 év, kb. 40% fizetéssel

Gay: 1 év/3,5 millió (7/4)atapapa
cut, van nála jobb FA is (nem nehéz, szerintem a sérülése után már a régi formája sem lesz meg), draftolhatunk is jobbat

Henderson: 2 év/5 millió (6/4)atapapa
nem tudom, nagyon sok jó szolgálatot tett a csapatnak, de nagyon sok kárt is okozott már (meccs is ment el dropján, lásd pl. 2009-ben a TB ellen volt egy dropja az endzone-ban... lehet a Dallas ellen volt, nem tudom... kiragadott példa)...
szerintem a feléért is maradna...

Shockey: 1 év/4,5 millió (10,5/5)atapapa
it's done

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ha Shockey ment 4,5 millió miatt, akkor Bush se fog zsebre tenni 12 misit.
A PO-ból történő kiesésünk után írt listámat még mindig tartom, kiegészítve azzal, hogy a Gay-Henderson-Brown trió sorsa attól is függhet, hogy a posztjukra FA-zünk vagy draftolunk-e.
Akiknek a kirúgását/fizetéscsökkentését megérné megfontolni szerintem (zárójel: garantált pénz millióban/szerződés eredeti hossza)
Alex Brown: 1év/3 millió
Bush: 1 év/11,8 millió (26/6)
Gay: 1 év/3,5 millió (7/4)
Henderson: 2 év/5 millió (6/4)
Shockey: 1 év/4,5 millió (10,5/5)atapapa

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
Ne legyenek kétségek Bush maradása felől, szvsz ki lesz dobva, és újra lesz igazolva nem sokára.

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
Sejtettem hogy Thomas maradni fog. Ennyiért belefér talán.
Ivoryn sok múlik majd, meddig bírja ezt a stílust. Hamilton meg a ST-ben nagy kedvencem volt eddig, várok tőle egy brutál teljesítményt.
Bush?????
Ő is nálunk fog ragadni. Ezen kár elmélkedni. Én nem örülök neki, de NE legyen igazam....

Lesz szezon egyáltalán? Mart ha igen, akkor a legnagyobb esélyes már megvan 😀 😀 😀 😀
Go Saints!!!!



több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
Draft tuti lesz, pick viszont megint csak 5 van... Ebből 4 az első 3 körben. SP-t ismerve ebből nem lesz 6 picknél több, de trade igen, akár jövő évi pickért cserébe is.csabi19
ja, nem tudok én ilyeneket fejben tartani 😂

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
a 45. évfordulóra össze lesz állítva egy all-time team, olyan, mint a 40. évfordulóra is volt...csabi19
AZ offense-be kerül majd pár új játékosatapapa
Elvileg a defense-be is kerülnek újak, konkrétan Smith és MM. Persze az offense-ben lesz kb. 4 változtatás.
Draft (ha lesz):
1. DE/DT/OLB
2. RB
3. első körből maradék valami még
4.-5.-6.-7. BPAGyurma Pappa
Draft tuti lesz, pick viszont megint csak 5 van... Ebből 4 az első 3 körben. SP-t ismerve ebből nem lesz 6 picknél több, de trade igen, akár jövő évi pickért cserébe is.
7. kör nyilvánvalóan BPA, a korai 4 pickből viszont... Esetleges föltrade esetén nyilván BPA lesz, csak csúszás/nagyon megtetszett játékos megyünk föl, az nem gond... Én akkor is tartom, hogy a DB nagyobb need, mint a futó, és Rogers igazolása után a DT sem égető már. És én elviselnék akár 4 front7 playát is elöl, főleg a DE-LB-LB-DT összeállításban.
Valószínűleg belejátszik az is, hogy én egyik futót se szívesen engedném el... De sanszos, hogy Nektek van igazatok, csak én vagyok a homály. :/

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
PT szerződés \o/

JS a Panthersben meg tök jó, legalább évente kétszer biztosan látjuk játszani... nem tudok rá haragudni még mindig, ez üzlet... ha ott megfizetik, egészségére, én örülök neki...

Draft (ha lesz):
1. DE/DT/OLB
2. RB
3. első körből maradék valami még
4.-5.-6.-7. BPA

igazából nagyon-nagyon needünk a front7-t kivéve nincs... kockázatos ezzel a két CB-vel illetve ezzel a négy RB-vel nekivágni az idénynek, mindkét pozícióra biztonsági tartalékok kellene... WR-ek jók, TE-k jók (Graham draftolása engedte sejtetni egyébként a JS cutot), igazából hiszem azt, hogy az OL-nek nem lesz még egy ilyen leengedett idénye, és magukhoz kapnak az offseasonben... Stinchcomb nem lesz már fiatalabb, de szerintem kihúzza már addig, amíg Brees aktív játékos lesz a csapatnál, Bushrod helyére inkább tradelnék, mint draftolnék, bár az új Brownból még nem sokat láttunk...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Egyébként érdekes lesz ez a draft, mindenki neednek gondolja a futó posztot... De én bőven elkezdenék egy szezont a PT-Ivory-Bush-Hamilton négyessel... Persze ehhez kell, hogy maradjon Bush, és hogy ne legyenek sérültek egyszerre négyen...csabi19
Szerintem az előéletüket ismerve nagy kockázat lenne csak velük nekivágni az idénynek. A 4 játékosból összesen egynek volt olyan szezonja a profi pályafutása során, amikor minden meccsen pályára lépett: Bush-nak, még újoncként.
én ahogy utaltam már rá, a 2. vagy a 3. körben mindenképpen vinnék egy terhelhető erőfutót.

a 45. évfordulóra össze lesz állítva egy all-time team, olyan, mint a 40. évfordulóra is volt...csabi19
AZ offense-be kerül majd pár új játékos

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
viszont: Pierre Thomas aláírt 4 évre! :cool:atapapa
És elvileg 'csak' 12 millió a szerződés... Az több, mint korrekt a csapat szempontjából. Bár még nem tudni, ez a garantált, a teljes vagy mi, de eddig jó.

Egyébként érdekes lesz ez a draft, mindenki neednek gondolja a futó posztot... De én bőven elkezdenék egy szezont a PT-Ivory-Bush-Hamilton négyessel... Persze ehhez kell, hogy maradjon Bush, és hogy ne legyenek sérültek egyszerre négyen... Mockokban mindenki a négy korai pick közül az egyikben RBt ad nekünk... Lazán el tudnám képzelni, hogy ezt passzoljuk. A DE-LB-LB-DT/DB pickeknek jobban örülnék sokkal erre, mint a futónak. Esetleg egy OT.

Ja, és a 45. évfordulóra össze lesz állítva egy all-time team, olyan, mint a 40. évfordulóra is volt...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Shockey a Panthers-é lesz :/

viszont: Pierre Thomas aláírt 4 évre! :cool:

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
semmi gond ezzel, a tag 3 milliót felett van, ha 5 év alatt tökéletesen "megfelel a szerződésnek", akkor is évi 2,6 millió lesz a bére. Remélem a szerződés minden centjét megkapja majd 😛

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Hartley’s contract is worth $10.3 million with just over $3 million guaranteed. With incentives, the deal maxes out at roughly $13 million.
😐

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Citing two sources, TMJ 4 Milwaukee reports that free agent AJ Hawk will re-sign with the Packers on Thursday.
Cut Wednesday to avoid a guaranteed $10 million salary, Hawk will reportedly fly back to Green Bay on Thursday and sign a five-year contract.

Rövid lelkesedés volt. 😕




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
kicsit csalódott lennék Wilsonnal, főleg hogy a DE is need és belőlük sokkal jobb az idei felhozatal. de tényleg olyan Williams-kedvence mindenes játékosnak tűnik.

szerk: ezzel ki is lőhetnénk az LB-needet :cool:
http://twitter.com/AdamSchefter/status/43073636239810560atapapa
ennek örülnék mert gm játékban már nálunk van 😊 amúgy a cutolása annyira nem meglepő, erre az évre kimagaslóan nagy volt a fizetése, a Packers keretébe egyszerűen nem fért bele, de én nem zárnám ki a visszaigazolásátJJ
jajj, azonnal akarom ezt a szerződéskötést ide, most, plz plz plz xD

adjunk neki, csak 25 centtel többet, mint a Packers vagy bárki más...Gyurma Pappa
Hol kell aláírni?
Ja, nem nekünk....? 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 961 — Egyéb témák lakó
kicsit csalódott lennék Wilsonnal, főleg hogy a DE is need és belőlük sokkal jobb az idei felhozatal. de tényleg olyan Williams-kedvence mindenes játékosnak tűnik.

szerk: ezzel ki is lőhetnénk az LB-needet :cool:
http://twitter.com/AdamSchefter/status/43073636239810560atapapa
ennek örülnék mert gm játékban már nálunk van 😊 amúgy a cutolása annyira nem meglepő, erre az évre kimagaslóan nagy volt a fizetése, a Packers keretébe egyszerűen nem fért bele, de én nem zárnám ki a visszaigazolásátJJ
jajj, azonnal akarom ezt a szerződéskötést ide, most, plz plz plz xD

adjunk neki, csak 25 centtel többet, mint a Packers vagy bárki más...

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
kicsit csalódott lennék Wilsonnal, főleg hogy a DE is need és belőlük sokkal jobb az idei felhozatal. de tényleg olyan Williams-kedvence mindenes játékosnak tűnik.

szerk: ezzel ki is lőhetnénk az LB-needet :cool:
http://twitter.com/AdamSchefter/status/43073636239810560atapapa
ennek örülnék mert gm játékban már nálunk van 😊 amúgy a cutolása annyira nem meglepő, erre az évre kimagaslóan nagy volt a fizetése, a Packers keretébe egyszerűen nem fért bele, de én nem zárnám ki a visszaigazolását


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
kicsit csalódott lennék Wilsonnal, főleg hogy a DE is need és belőlük sokkal jobb az idei felhozatal. de tényleg olyan Williams-kedvence mindenes játékosnak tűnik.

szerk: ezzel ki is lőhetnénk az LB-needet :cool:
http://twitter.com/AdamSchefter/status/43073636239810560

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A draft fórumon belinkelt mock alapján:
http://www.mockingthedraft.com/2011/3/2/2022767/2011-nfl-mock-draft-1-1

Kell nekünk ILB? (vagy itt kell...?)
Azért mert W.szereti az ilyen típusú playákat...... 😊zemanla
Martez Wilson simán lehet 4-3ban OLB is, mondjuk szerintem nem feltétlenül ér első kört. Az más kérdés, hogy lehet, hogy ott fog elmenni azért, mert egyszerűen szar az idei LB class.
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
A draft fórumon belinkelt mock alapján:
http://www.mockingthedraft.com/2011/3/2/2022767/2011-nfl-mock-draft-1-1

Kell nekünk ILB? (vagy itt kell...?)
Azért mert W.szereti az ilyen típusú playákat...... 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Mondjuk közülük egyedül Nicks a biztos RFA, a többiek nagy valószínűséggel UFA-k lesznek az új CBA szerint. Ugyanúgy, mint Usama, Moore és Bushrod, akik szintén megkapták a tendereiket. Szvsz Harper a prioritás közöttük, utána a két Thomas. Na meg Charleston, akiről nem tudom, hogy mióta DT.
csabi19
majd meglátjuk, milyen lesz az új CBA, ha lesz egyáltalán

Ebbe elvileg belejátszott az is, hogy közel legyen texasi otthonához....csabi19
belejátszhatott, de ha ez lett volna a prioritás, akkor elmegy a Texans-hoz.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Saints extended restricted free agent tenders to RB Pierre Thomas, DT Remi Ayodele, DT Jeff Charleston, LG Carl Nicks, SS Roman Harper, and TE David Thomas.atapapa
Minden évben újra meg kell értenem, de ez most mit is jelent?Gyurma Pappa
Hogy legalább egy évet maradnak, a tender értékének megfelelő pénzért, kivéve ha más csapat szerződést tesz eléjük és mi azzal nem meccselünk, akkor viszont jön a tendernek megfelelő pick ellenértékként. Nicksért pl. egy első körös pick.atapapa
Mondjuk közülük egyedül Nicks a biztos RFA, a többiek nagy valószínűséggel UFA-k lesznek az új CBA szerint. Ugyanúgy, mint Usama, Moore és Bushrod, akik szintén megkapták a tendereiket. Szvsz Harper a prioritás közöttük, utána a két Thomas. Na meg Charleston, akiről nem tudom, hogy mióta DT.
Megéri New Orleanbe jönni. 😉zemanla
hihetetlen, olyan csapat lettünk, ahová eljönnek kevesebb pénzért isatapapa
Ebbe elvileg belejátszott az is, hogy közel legyen texasi otthonához... Ennek ellenére nagy szó ez.