NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
Mit szólnátok egy meccsnézéshez? Én személy szerint az ATL és/vagy a BAL ellenire gondoltam.hayden
Nekem talán a Balti menne, de a két ünnep között az asszony utazgatni akar, és ilyen ügyekben átengedem neki a főnök-szerepet 😛
jaa, kiderült hogy nem véletlenül tart eddig Thomas lábadozása: nem a bokaszalagja húzódott meg, hanem elszakadt az Achilles-ina... a hálaadásnapi meccsre viszont már szeretne visszatérniJJ Tiller
Paytonék az orránál fogva vezetik az egész ligát ezekkel a sérülésekkel. Kyle se szerepelt a sérültekről szóló jelentésben, aztán egyszer
csak az IR-ről köszönt vissza.atapapa
Nekem minden jó lehet.
Mi is volt, Ata? Vaskapu?....zemanla
Van FOX?
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Nekem az volt a furcsa, hogy NEM Porter védekezett Mike Williamsen. Nem is érte(tte)m. Őt szoktuk használni nagy WRek, időnként még TEk ellen is (főleg redzoneban), ennek ellenére nem, nem ő, hanem Greer próbált meg védekezni rajta, kapkodta is el a labdákat. csabi19
Azért, mert Greer nem megy át a másik oldalra védekezni, ha az addig fogott WR odamegy. Williams az elején Greer oldaláról indulgatott, aztán utána inkább Porteréről.
Nekem minden jó lehet.
Mi is volt, Ata? Vaskapu?....zemanla
jaja, az lesz az

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Továbbra is kérdés a meccsnézés..... :cool:




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 944 — Egyéb témák lakó
11-5 is jó lesz, tavaly is elég volt a PO-hoz, jó esetben, legalább 3 vereséget még magáénak tudhat (Falcons-Ravens-Saints), és akkor eleve 9-6 a vége nekik. Nem akarom lenézni a Bucs-ot, de erős csapatok ellen gyakorlatilag nulla a teljesítményük.

Nyerni kell Dallasban (lehet is, azért nem kell elszállni a Boys két győzelmétől, ezt még a legelvakultabbak is látják, olvassatok csak bele az itteni meg a kinti topikokba is), a Cincy nem lehet tényező (Billstől kaptak ki most héten 21 pontos előnyből...). Persze: mindkét csapattól ki tudunk kapni.

Ellenben a támadók a helyükön vannak, Bush talán már visszatérhet (nagyon jó lenne!) Williams nem fog ennyire nyuszin játszani (vigyázott a csapatra, tudta, hogy ennyi is elég lesz, azért lássuk be, komoly ellenállást nem fejtett ki a Seahawks, Hassinek volt egy jó meccse, gyakorlatilag engedtük, hogy 8-12 yardokat jöjjenek előre, a tavalyi receptet vettük elő, és amikor lehetett labdát szereztünk).

Le kell hozni ezt a két meccset, bízni abban, hogy a Falcons ki tud kapni a GB-től, és a Baltimore is több lélekkel játszik, mint a Falcons ellen, és megveri a TB-t. Ha nem, akkor sincs baj, csak simán tapadni kell a Falconsra, minden meccset nyerni a MNF-ig, ott majd ráérünk dönteni. Mondom: kicsi az esélye annak, hogy három csapat menjen a NFC Southból a rájátszásba, de lehet. De amint látjuk két hét elég a fordulathoz (ugye, Giants, the best team in the nfc, már WC helyen sincsenek jelen pillanatban)

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Mit szólnátok egy meccsnézéshez? Én személy szerint az ATL és/vagy a BAL ellenire gondoltam.hayden
Nekem talán a Balti menne, de a két ünnep között az asszony utazgatni akar, és ilyen ügyekben átengedem neki a főnök-szerepet 😛
jaa, kiderült hogy nem véletlenül tart eddig Thomas lábadozása: nem a bokaszalagja húzódott meg, hanem elszakadt az Achilles-ina... a hálaadásnapi meccsre viszont már szeretne visszatérniJJ Tiller
Paytonék az orránál fogva vezetik az egész ligát ezekkel a sérülésekkel. Kyle se szerepelt a sérültekről szóló jelentésben, aztán egyszer
csak az IR-ről köszönt vissza.atapapa
Nekem minden jó lehet.
Mi is volt, Ata? Vaskapu?....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
max 1 verség belefér valamelyik AFC-s csapat ellen, vagy a Bengals vagy a Ravens ellen.EasyGhost
Ne má'! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
Hála Istennek a sima meccs simán meg is lett.
Csak összefoglalót láttam még, de nagyon tetszett.
Gáz, hogy a másik két csoportrivális nem bukott, de fog még nekik az is sikerülni.
Így tovább, Go Saints!!!!



több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Nekem az volt a furcsa, hogy NEM Porter védekezett Mike Williamsen. Nem is érte(tte)m. Őt szoktuk használni nagy WRek, időnként még TEk ellen is (főleg redzoneban), ennek ellenére nem, nem ő, hanem Greer próbált meg védekezni rajta, kapkodta is el a labdákat. Ugyanez a téma, de a screen-ekre miért nem figyeltünk?

Ivory állat. 😀 Egyre jobban bejön ez a stílus, és valamiért azt mondanám, jobban szeretném látni jövőre a csapatban, mint Thomast. Bár a Bush-Ivory kettős nem elég, Jones nem tudom, jó lenne-e, de a tavalyi Thomas-Bell-Bush hármas után valamit kéne összehozni. De először inkább az kéne, hogy idén mindenki egészséges legyen végre... :/

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Szerintem még a 11-5 is belefér majd, ha a két L az AFC-ből vagy az egyik az Atlantától jönne.
Bár örülnék, ha az MNF alkalmával emlékeztetnénk a Falconst, hogy csak egy rossz kicker miatt nyertek.

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nagyon rosszkor megyünk Texasba, de nem szabad vesziteni tartani kell a Falconssal a lépést és most éled fel az Eagles is, nehéz lesz a szezon utolsó fele.EasyGhost
Nem is az Eagles a lényeg, hanem hogy ha ők nem is, de legalább az utánuk tömörülők bukjanak néhány meccset, hogy legalább a wild card meglegyen.atapapa
Igen, de most nagyon ott van mindenki, Eagles, Giants, akkor ottvan a GB, Bears, és akkor a Southbol a Falcons, és a Buccaneers se akar leszakadni. Szinte mindegyik meccset hoznunk kell, max 1 verség belefér valamelyik AFC-s csapat ellen, vagy a Bengals vagy a Ravens ellen.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Úgy fut mint Brandon Jacobs, csak könnyebb nála vagy 20 kilóvalatapapa
És úgy sérül, mint Dan Morgan... najó, azért nem 😀Gyurma Pappa
szerintem ilyen vakmerő stílussal a legtöbb RB sérülékeny lenne, ez a gyerek a betonfalnak is nekirohanna teljes sebességgel, ha az lenne a dolga.

Nagyon rosszkor megyünk Texasba, de nem szabad vesziteni tartani kell a Falconssal a lépést és most éled fel az Eagles is, nehéz lesz a szezon utolsó fele.EasyGhost
Nem is az Eagles a lényeg, hanem hogy ha ők nem is, de legalább az utánuk tömörülők bukjanak néhány meccset, hogy legalább a wild card meglegyen.

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nagyon rosszkor megyünk Texasba, de nem szabad vesziteni tartani kell a Falconssal a lépést és most éled fel az Eagles is, nehéz lesz a szezon utolsó fele.
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 944 — Egyéb témák lakó
Úgy fut mint Brandon Jacobs, csak könnyebb nála vagy 20 kilóvalatapapa
És úgy sérül, mint Dan Morgan... najó, azért nem 😀

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ez jellemző Ivoryra 😊
Ivory managed to injure two Seahawks' defenders simply by running them over...

meg ez is 😐
...to the point where he aggravated his previous shoulder injury in the second quarter

Úgy fut mint Brandon Jacobs, csak könnyebb nála vagy 20 kilóval

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 944 — Egyéb témák lakó
Nem volt a pályán már, de igazából nem is volt érdekes.

Furcsa volt látni a D-t, teljesen 180 fokot fordultak, igazából nem lehet azt mondani, hogy csak Sharper-Jenkins hiánya volt az oka, de erőteljesen befolyásolta természetesen Williams taktikáját, hogy nem tudtunk annyit, és annyira bátra blitzelni. Elég jó volt a Seahawks OL is. Futni nem tudott (nem is nagyon akart) a Seahawks, de így még Kitna ellen is kevés lesz a védekezés. Muszáj lesz valamit alakítani Dallasban, nem szakadhatunk el a Falconstól. A GB lendületben van, de rohadt nehéz a GD-ban nyerni, szóval semmiképp nem fér bele most egy L.

Brees két INT-je felesleges volt, Ivory egy állat, Jones meg Betts kiegészítő szerepet tudnak játszani. Nagyon kéne vissza PT és/vagy Bush, mert a screenek nagyon hiányoznak, és az idei fal játékunk nem annyira jó, mint tavaly, szükség lenne arra, hogy SP egyik kedvenc fegyverét elő tudjuk venni. Amit nagyon hiányolok, azok a Brees féle 40+-os yardos bombák. Most már van futás, kellene sok szép fly meg post play, most már Grahamat is tudjuk használni (hatalmas meccse volt ez neki.

Ja: és meg van Colston idei első 100+-os meccse, amit meg is nyertünk, és tényleg számított, hogy mennyit kapott el... Jó eséllyel idén is meg lesz neki a 1000 yard. Örülnék neki...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Isten hozott nálunk!

Mivel az utolsó negyed majdnem felétől csak nálunk volt a labda, így Smith-nek alkalma sem volt visszatérnie a pályára. Az utolsó SEA-támadóplayt meg nem figyeltem, de ha csak egy kicsit is maradandó volt a sérülés, akkor oda már biztos nem küldték fel.

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 018
Szasztok Saints-fanok. Egy ideje már olvasgatom a fórumot, gondoltam beregelek. A 3-ik negyedtől félszemmel a Rams-et néztem, kár hogy nem sikerült nekik meglepetést okozni. 😕 Mivel váltogattam a stream-ek között így nem láttam, meg tudná valaki mondani, hogy Will Smith vissza tudott térni a pályára? Ha jól emlékszem, az utolsó negyed közepe táján volt valami, nem lenne jó egy újabb sérült. Mindenesetre Go Saints (és LSU) !
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Amennyire erőre kapott most a Dallas, csütörtökön ennél több kell majd védekezésben. kétszer annyi passzolt yardot szívtunk, mint a szezonátlag. Sharperék addigra visszatérhetnének.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 944 — Egyéb témák lakó
fasza... megint kezdő szintű futó és FS nélkül játszunk...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
1 hét szünet után el tudtam volna képzelni kevesebb kezdőt is az inaktív-listán
Bush, Thomas, Shockey, C.Brown, Dunbar, Robinson, Jenkins, Sharper.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Mit szólnátok egy meccsnézéshez? Én személy szerint az ATL és/vagy a BAL ellenire gondoltam.hayden
Nekem talán a Balti menne, de a két ünnep között az asszony utazgatni akar, és ilyen ügyekben átengedem neki a főnök-szerepet 😛
jaa, kiderült hogy nem véletlenül tart eddig Thomas lábadozása: nem a bokaszalagja húzódott meg, hanem elszakadt az Achilles-ina... a hálaadásnapi meccsre viszont már szeretne visszatérniJJ Tiller
Paytonék az orránál fogva vezetik az egész ligát ezekkel a sérülésekkel. Kyle se szerepelt a sérültekről szóló jelentésben, aztán egyszer
csak az IR-ről köszönt vissza.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 664 — no es importante
jaa, kiderült hogy nem véletlenül tart eddig Thomas lábadozása: nem a bokaszalagja húzódott meg, hanem elszakadt az Achilles-ina... a hálaadásnapi meccsre viszont már szeretne visszatérni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
Mit szólnátok egy meccsnézéshez? Én személy szerint az ATL és/vagy a BAL ellenire gondoltam.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A fenébe, Kyle megbízható volt nagyon

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Jason Kyle IR. Jake Ingram sign.
Mezekhez: Nekem se tetszik, meg alapból nem szeretem a Nike-t, szóval... De mindegy, legalább lesznek leértékelések a Reebok mezekre.
Usama-val kezdeni nem tetszik... Jenkins játsszon, amíg meg nem nyerjük a meccset. Bush-t nem erőltetném egyébként, nem kéne rásérülnie. Mondjuk nincs RB-ünk, de eddig is megoldottuk, ne veressük szét megint azt, aki még nem egészséges.