NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 023 — Egyéb témák lakó
Pass D tényleg állat, főleg úgy, hogy Greer és Porter nem is játszottak eleget... Sharper egyébként sokat hoz, de jó ez így, hogy ő és Jenkins is küldi, ahogy tudja. Nagyon jó a secondary, az biztos. Csak nehogy elkiabáljam... :/csabi19
igazából nem félek, hogy elkiabálnál valamit is. a következő négy (illetve öt ugye 😀) hétben két papíron klasszis O-val találkozunk, de mind a Boys, mind a Bengals szenvedősen nyomja idén, a Rams pedig még erősen formálódik, a nagyon komoly kihívás majd a Ravens futójátéka, lesz illetve az utolsó két hét csoport rangadója lesz érdekes. ahogy írtam már: ez a D meg tudja verni idegenben is a Falconst, amire ha mindkét csapat jól játszik addig, akkor szükség is lesz a csoportelsőséghez, mert az lesz a tuti továbbjutó hely... a WC is érdekes alakul, talán idén nem kell majd 11-5 a két WC helyhez, de a keletiektől minden kitelik...

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Én igazán a rookieknak örülök... A győzelem mellett.
Graham-et elkezdtük használni (már a Cleveland ellen), bár WR pozícióból, de kapkodja a labdákat.
Ivory ugye a legjobb rookie futó, meccsenkénti és futásonkénti átlaga a legjobb a rookiek között, holtversenyben a legtöbb yardot hozta, a TD még várat magára, de király.
Robinson annyira nem rossz... Van hova fejlődnie, de amíg (remélem sokáig) ilyen néhány meccsre kell beugrani, nem lesz rossz a két kezdő mögött.

Pass D tényleg állat, főleg úgy, hogy Greer és Porter nem is játszottak eleget... Sharper egyébként sokat hoz, de jó ez így, hogy ő és Jenkins is küldi, ahogy tudja. Nagyon jó a secondary, az biztos. Csak nehogy elkiabáljam... :/

több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
Nem ide tartozik, de ez a videó valami hihetetlen:
http://www.origo.hu/sport/20101109-az-amerikaifoci-legnagyobb-trukkjet-mutatta-be-egy-iskolas-video.html
😀 😀
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Igen, sokba kerülhet még az Atlanta elleni cumi, de van pár forgatókönyv még december végéig, az is lehet hogy tök érdektelen lesz már, az is lehet, hogy az év utolsó hétfő esti meccse mindent visz majd.

Végre reális esély van arra, hogy Bush visszatérjen a Seattle ellen (slusszpoén lenne, hogy ezt az egykori egyetemi edzője ellen tenné).

A héten nem lesz egy edzés sem, mivel tavalyig a bye weeken mindig volt edzés és mindig kikaptunk utána, de 2009-ben Payton átvette Reid receptjét (aki 12-0-lal áll a bye weekek utáni meccseken) és meg is vertük a NY-t.
Szegény Seattle-t elnézve, ennek idén is működnie kell.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 023 — Egyéb témák lakó
Nem fog nehezemre esni, a Giants mellett a Ravens az a csapat, mely nálam a rokonszenvesebbek táborába tartozik.atapapa
Reed mezben edzettem nagyon sokáig, fel is hoztam már a szobába 😊 Kicsit szakadt, de jó lesz csütörtök estére 😀

Ellis téma: igen, pár héttel ezelőtt, amikor utoljára néztem, tényleg ő vezetett 😀 Azóta megelőzték páran, a pontosság kedvéért Seymour és Kelly a Raiders 4,5-4,5 sack-kel áll, Suh 6,5-et osztott ki, Ellis pedig 4-nél tart.

És ha már arra jártam: idén 6 INT-et szereztük, és 14 fumble-t, míg 12-t dobott Brees és 9 labdát ejtettünk el. Így jön ki a -4es TO margin. Tavaly egész szezonban dobott Brees 12 picket, viszont 26-ot szereztünk cserébe. Érdekesség, hogy tavaly 15 fumble-t szereztünk meg egész évben, azonban 22-t oda is adtunk. (regular seasonről beszélek)

Még egy dolog, ami a lényeg: idén nem (csak) labdaszerzésekben villogunk, hanem yardokban is látszik a védelem teljesítménye. Nem lehet mondani, hogy opportunista védelem stb. hiszen liga 3.-nak lenni kapott yardokban... az komoly dolog.

Az egész idénnyel egy baj van: a vereség az Atlanta ellen. Sajnos úgy áll a dolog, hogy mivel csak az utolsó hetekben játsszuk a visszavágót a csoport két erős ellenfele ellen, így odáig gyakorlatilag a mi jó játékunk mellett kell a másik két csapat rosszabb játéka is ahhoz, hogy a lehető legkevesebb múljon azokon a meccseken. Ha ott fog eldőlni akkor sincs baj, ha ekkora lendülettel érkezünk meg a Georgia Dome-ba, akkor nem fogunk kikapni, ezzel a teljesítménnyel a védelem meg tudja viccelni a Falcons O-t is, legalábbis a földön tudjuk tartani őket, ami elég lehet.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ellis ha jól néztem, még mindig a legtöbb sacket kiosztó DT a ligábanGyurma Pappa
Suh előtte van az NFC-ben. De ha a D így aprít továbbra is, akkor alap a Pro Bowl

Ja: és csütörtökön mindenki öltözzön nagyon lilába, mert ha a Falcons ki kap a Ravenstől, akkor tiebreaker előnyük marad csak, tehát gyakorlatilag centikre leszünk a csoport első helyétől. Sajnos nem rajtunk múlik most, de azért szurkolni azt nagyon fogok 😀Gyurma Pappa
Nem fog nehezemre esni, a Giants mellett a Ravens az a csapat, mely nálam a rokonszenvesebbek táborába tartozik.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 023 — Egyéb témák lakó
Ja: és csütörtökön mindenki öltözzön nagyon lilába, mert ha a Falcons ki kap a Ravenstől, akkor tiebreaker előnyük marad csak, tehát gyakorlatilag centikre leszünk a csoport első helyétől. Sajnos nem rajtunk múlik most, de azért szurkolni azt nagyon fogok 😀

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 023 — Egyéb témák lakó
Igazából ez volt az a győzelem, ami nagyon kellett, és nagyon valószínű is volt. Hiába jó ez a Panthers védelem, 1,5 negyedet bírtak ki komoly nyomás alatt, majd onnantól kezdve momentumaik is alig voltak. Az O részét hagyjuk, gyakorlatilag mérhetetlen volt a teljesítmény, amiben nagy része van a sérüléseknek, de még nagyobb a O coord teljes töketlenségének. Sajnálom a Pantherst, de ilyen nyilvánvaló hülyeségekkel, mint hogy Smith slot WR stb. nem lehet összehozni semmit.

A passzvédekezésről két szó: Sharper visszatérése hatalmas lendület a csapatnak. Nem is játékban, inkább mentalitásában hozott sokat. (Tény, hogy simán dobható lett volna a fumble-nél a helmet-to-helmet, de a játékvezetés színvonala a megszokott volt, amikor ez az ember a főbíró) Azonnal elkezdtünk labdákat szerezni, egyszerűen muszáj feltételezni az összefüggést a két esemény között. A DL az elvárásokon felül teljesít, Ellis ha jól néztem, még mindig a legtöbb sacket kiosztó DT a ligában, a CB-inket nem tudom eleget dicsérni.

A támadással kapcsolatosan azt hiszem Mora siránkozott a meccs végén, hogy hiányzik a csapatból a konzisztens futó játék, és ez tény. Vagy csinálunk egy nagy 10+-os futást, vagy 3 alatt sétálgatunk. Azt hiszem ez az, amit PT és Bell nagyon jól tudott, hogy valahogy mindig meg van a 4 feletti átlag, kevés nagy futással. Bush futásait ne vegyük ide, azok más kategóriába esnek, de őt nem is a 4-5 yardos cipelésekért tartjuk 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Látom mindenki nagyon elkönyvelte magában a győzelmet előre 😊

nemhogy 2 évvel Jason David után, de még tavaly sem gondoltam volna, hogy ilyet látok

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 264 — playoffs???
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d81be3793/Chew-on-this?module=HP_headlines

legnagyobb 😀Gyurma Pappa
😂 Hatalmasclbass
én azért most még gyorsan rágyújtok 😀 😀 😀 😀
komoly videó!



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A Steelers elleni meccsről (halloween) láttam egy olyan képet, amelyen egy nő Juicy Fruitnak volt öltözve 😛

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d81be3793/Chew-on-this?module=HP_headlines

legnagyobb 😀Gyurma Pappa
😂 Hatalmas
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 023 — Egyéb témák lakó
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d81be3793/Chew-on-this?module=HP_headlines

legnagyobb 😀

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nem mostani videó, de egyszerűen nagyon jó visszanézni ezeket a pillanatokat:

http://www.youtube.com/watch?v=bX_HFPGXm_s&feature=related - part 1
http://www.youtube.com/watch?v=ewpIECUaF0I&feature=related - part 2EasyGhost
a 158,3-ról mindig az aláírásod fog az eszembe jutni 😊

Payton said Goodwin, Porter, Shanle, Colston, Ivory, Greer, Hartley are probable for Sunday.
Robinson, Thomas Out
Bush is doubtful and will be a game-time decision.

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nem mostani videó, de egyszerűen nagyon jó visszanézni ezeket a pillanatokat:

http://www.youtube.com/watch?v=bX_HFPGXm_s&feature=related - part 1
http://www.youtube.com/watch?v=ewpIECUaF0I&feature=related - part 2
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Olvastam, és szerintem meg kár hogy nem jött össze. ugyanis ha ideáig eljutottunk, akkor valószínűleg Paytonék nem akarják már vagy érzik hogy nem tudják megtartani Thomas-t.
A szerződése lejár, most még kaptunk volna érte valamit, így viszont felejtő.

Az mondjuk más tészta, hogy NE-del tilos komolyabban bizniszelni, mert 100-ból 101 alkalommal lehúznak.
Érdekes hogy még Thomas-ért is CB-t akartunk. Az is érdekes lesz, hogy fog kinézni a sec a hétvégén, ha mindenki (P-Robon kívül) egészséges lesz?

más: szerintem ha a következő szezonban nem viszik el HC-nek Williams-t, akkor soha.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Itt még nem láttam, és nem is érdekes, mivel semmi nem lett belőle (szerencsére), de én nagyon meglepődtem, mikor olvastam, berakom:
"Word out of Foxborough, Mass., is that Saints running back Pierre Thomas (injured left ankle and all) apparently was close to becoming a member of the New England Patriots. The teams apparently discussed a deal on the eve of the trading deadline on Oct. 19 - Thomas for a cornerback. Talks, according to a source, ended when the Patriots wanted the Saints to throw in a draft pick."
Nagyon örülök, hogy nem jött össze... (Nálam) okosabbak szerint a sérülékenység az oka, SP-nek nem tetszik, nagyon nem... És ha cserélni akarjuk, meg hasonlók, akkor azt a hosszú szerződést el lehet felejteni a nagy számokkal, amiért maradna.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
most lesz A Rúgás 40. évfordulója, ESPN rakás anyagot csinált az alkalomból

http://espn.go.com/nfl/feature/flash/_/id/5753078/tom-dempsey-moment-time
http://sports.espn.go.com/nfl/columns/story?columnist=wickersham_seth&id=5648473

SportScience: előny volt-e Dempsey sérült lába?
http://espn.go.com/video/clip?id=5762361


más: elvileg Greer és Porter is kezd a Panthers ellen

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Egy pletyka szerint Brees azon az Atlanta elleni meccsen súlyos sérülést szedett össze, azóta ezzel játszik és a csapat ezt titkolja

Kenny Wilkerson of WIST radio in New Orleans recently reported, with a high degree of conviction and passion, that Brees has a fracture and a torn meniscus in the knee.

http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/11/04/report-saints-hiding-fracture-torn-meniscus-in-brees-knee/

szerk: Payton on the report about Brees being injured "it's false - completely."

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 264 — playoffs???
a Lights Out álmomnak vége, Merriman elkelt.
biztos sok pénzbe fájt volna, de szerintem jó motiváció lett volna neki, ha idejön.
szükség is lett volna rá...........Kájzerszóze
észrevetted hogy 3-4-es csapatba ment?JJ Tiller
észrevettem.

meg azt is hogy mi is játszunk 3-4-et és 4-3at is. meg amit GW kitalál 😀 😀 😀 😀

szerintem SM erősítés lett volna nekünk. GW megtalálta volna hogyan használja, ha tényleg jó állapotban van és kellőképpen motivált is. Ezzel gondolom nem mondtam túl nagy baromságot.



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Meg játszunk mi elég 3-4-t is, de ez volt a realitás.

Moss-t viszont elnéztem volna Brees keze alatt.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Lights Out álmomnak vége, Merriman elkelt.
biztos sok pénzbe fájt volna, de szerintem jó motiváció lett volna neki, ha idejön.
szükség is lett volna rá...........Kájzerszóze
észrevetted hogy 3-4-es csapatba ment?JJ Tiller
nem akadály, a Tampa is claimelte.

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
a Lights Out álmomnak vége, Merriman elkelt.
biztos sok pénzbe fájt volna, de szerintem jó motiváció lett volna neki, ha idejön.
szükség is lett volna rá...........Kájzerszóze
észrevetted hogy 3-4-es csapatba ment?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 264 — playoffs???
a Lights Out álmomnak vége, Merriman elkelt.
biztos sok pénzbe fájt volna, de szerintem jó motiváció lett volna neki, ha idejön.
szükség is lett volna rá...........



több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Szerintem játszani se fognak, és akkor még hozzájön a bye week, legalább a biztos felépülés megvan + nincs rásérülés, vagyis remélem nem lesz.