New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Kicsit komolyabban, azért a RB poszt lehet bajos, sőt, az egyik legnagyobb gond... csabi19
Első 3 körben akkor sem draftolnék RB-t, ha Thomas lelép. Kivéve ha valami nagy ígéret zuhan valamiértatapapa
Azért az idei RB poszt elég kevéske... 1 jó RB van gyakorlatilag (jó=~1. körös), nem tudom, őt baj lenne-e behúzni. (Én sem hiszem igazából, sőt, de lehet, ha csúszik.)
A front seven meg tényleg gáz, de pass rush azért van, igazából a run stop a legnagyobb gondcsabi19
Hol van pass rush? Legfeljebb akkor, ha blitzelünk...
20 sackkel a liga 22. helyén állunk, ebből a húsz sackből a védőfal 12,5-t vállalt. Ez nagyon gyatra. DE kell, nagyon.atapapa
Általában blitzelünk. 😊 (Jó, tudom, ez csak 3rd down-ra igaz.)
A vakoldalon és a tackle-csoporttól van pass rush. (Will, Ellis, Hargrove) A másik DE poszt tényleg lágyabb. (De még mindig jobb, mint tavaly Grant.(Futás ellen lehet nem.)) Egyébként én a Kerrigan draftért sokat adnék 😀 , de SP-t ismerve BPA lesz, és nem, nem az a front seven BPA, amit már idén is vártunk.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Kicsit komolyabban, azért a RB poszt lehet bajos, sőt, az egyik legnagyobb gond... csabi19
Első 3 körben akkor sem draftolnék RB-t, ha Thomas lelép. Kivéve ha valami nagy ígéret zuhan valamiért
A front seven meg tényleg gáz, de pass rush azért van, igazából a run stop a legnagyobb gondcsabi19
Hol van pass rush? Legfeljebb akkor, ha blitzelünk...
20 sackkel a liga 22. helyén állunk, ebből a húsz sackből a védőfal 12,5-t vállalt. Ez nagyon gyatra. DE kell, nagyon.

több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
Agyalhatunk ezerrel, de lesz amúgy szezon egyáltalán???????Kájzerszóze
Vmi olyasmit olvastam, hogy a játékosok hajlanak a 18 mérkőzéses szezonra, akkor ha azt a 2 meccset a preseasonből veszik el, illetve ha kevesebb lesz a kötelező tréning.

Amúgy ki jönne 19-én meccset nézni?
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
a "Nyak" interjút köszi. Lenyűgöz a pali. Az egyetlen, akinek nem kell engedni a nyakkendő csomóján, ha le akarja venni..... Király😀 😀 😀 😀

SP nem teljesen O mániás azért. Jövőre sem lesz az.
DE szinten kevés a depth. DT is kellene, de én még mindig OLB mániában szenvedek.
Jó a csapat. Lesajnál minket mindenki, bár mi vagyunk a címvédők. Idén sem állunk rosszul. Eddig egy meccs volt, ami nagyon gáz, a többi elfogadható. De elkapjuk a Falconst.

valahol olvasta egy fickóról, aki látta, hogy Brees pontosabb, mint egy olimpikon íjász. Ha ez tényleg így van, akkor elkapó nem is kell nekünk.
Egy rohadt nagy tank futó kellene csak, a sok primadonna mellé.
Bush drága, és idén is adós maradt. Pt megint rengeteget hiányzott. EZ SZAR így.
Thomas Jones vagy Hillis kaliber kellene. Ivory is jó, tetszik az öngyilkos stílusa. Ha ezt tudja hosszútávon csinálni, ő legyen a kezdő. Hamiltonra kiváncsi lennék, nekem ő is nagy kedvencem.

Az O szerintem eddig is oké volt, kb most is az. Max a falat lehet fejleszteni még, de az elsődleges az a D-line.

Megint az első kör végén húzunk majd. TUTI. OLB lesz jó. Nagydarab RB is talán. DT és DE nem biztos hogy lesz oilyan aki upgrade lenne.

Agyalhatunk ezerrel, de lesz amúgy szezon egyáltalán???????



több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Al Woods már a negyedik meccsét játszotta a Tampában... 😛JJ Tiller
1. A leigazolása nem amiatt volt, mert ő jó, hanem kellett valaki Price sérülése miatt.
2. Negyedik meccs... Játszhatott volna 11-et is.
3. Az egy dolog, hogy nem rossz azóta, és egy másik, hogy én is szerettem volna itt látni.
NFC South heti körkép, messzebbre előretekintéssel:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1752somoskovig
Csak nálunk nincs offense elemzés? 😀
Kicsit komolyabban, azért a RB poszt lehet bajos, sőt, az egyik legnagyobb gond... Más off. poszton tényleg csak akkor kell gondolkodni, ha a WR-ek száma megcsappan.
A front seven meg tényleg gáz, de pass rush azért van, igazából a run stop a legnagyobb gond... CB nem kell korai körös... És már idénre/tavalyra is ezeket jegyeztük meg, de nem éppen jött be. 😊 (Egyébként a Jenkins pick (Cushing előtt) egyre jobban tetszik, bár van hova fejlődnie, de jó néhány évig lehet ő itt még kezdő FS... És ezt nem A FF miatt mondom.)

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Al Woods már a negyedik meccsét játszotta a Tampában... 😛JJ Tiller
akkor szurkolj nekik 😛

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
Al Woods már a negyedik meccsét játszotta a Tampában... 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A "Nyak" interjúja
http://www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/09000d5d81c90316/Roman-Harper-interview


NFC South heti körkép, messzebbre előretekintéssel:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1752somoskovig
"Nem lenne meglepő, ha mind DE, mind DT posztra érkezne játékos a holtszezon során."
Minket ismerve ez lenne a meglepő :/

"Persze nagy kérdés, hogy Sean Payton kibír-e egy olyan draftot, amikor nem húz offense játékost legalább az első három körben"

Mióta itt van, kétszer is kibírta

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 254 — 49ers GM
NFC South heti körkép, messzebbre előretekintéssel:

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1752

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Felesleges erőltetni szvsz

Közben Ochocinco és Sharper már egymást nyírják a twitteren.

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Thomas 90%-os (saját szavai szerint..... :/ )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ramon Humbert (lb) igazoltuk le Canfield helyére.
Jenkins a hét védője az NFC-ben.
Payton szerint Thomas akár már a héten játszhat, de ezt a Bush utáni huzavona után illik fenntartással kezelni
mindenesetre csak Betts nem edzett ma.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
http://sportsillustrated.cnn.com/2010/magazine/11/29/sportsman/index.html?eref=sihp

Drew Brees named SI's Sportsman of the YearEasyGhost
jó a mellékelt videó is

Na: egy kis PO picture.
A következő két héten nyerhető meccsek lesznek. A Cincy teljesen szét van esve, igazából csak a becsületért küzdenek, hosszú hét után megyünk oda, félni nem félek igazán, de a Dallas is majdnem meglepett minket, de szerencsére végül nem.
Gyurma Pappa
én csak a szokásos miatt tartok a hétvégétől: marha hideg lesz, akár hó is lehet.

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
http://sportsillustrated.cnn.com/2010/magazine/11/29/sportsman/index.html?eref=sihp

Drew Brees named SI's Sportsman of the Year
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 959 — Egyéb témák lakó
Na: egy kis PO picture.

A következő két héten nyerhető meccsek lesznek. A Cincy teljesen szét van esve, igazából csak a becsületért küzdenek, hosszú hét után megyünk oda, félni nem félek igazán, de a Dallas is majdnem meglepett minket, de szerencsére végül nem.

A Rams más tészta: PO esélyeik vannak. Jövő héten Arizona-ba mennek (akik bármilyen meglepő, még mindig megnyerheti a csoportot, 3-8-ról, tehát nem lesz egyszerű meccs), és ha ott nyernek, akkor nagyon éhesen fognak a SD-ba jönni. Más kérdés, hogy ez elég lesz. Idén mondjuk a rookie QB-k megvicceltek minket, de elnézve a védelmet (akik egyébként még mindig nagyon jól játszanak, attól függetlenül hogy GW kicsit finomabban játszatja őket az elmúlt két meccsen, és az eredményességen ez meg is látszik), nem fogja hagyni ez a gárda, hogy megint hülyét csináljon belőle egy elsőéves.

A Baltimore meccsel most azért nem foglalkoznék, az messze van, és sok tényezős. Akár a vereség is beleférhet, meglátjuk.

A hétvége sokkal érdekesebb része az ATL-TB meccs. A Bucs ha kikap, elvi esélyekkel megy már csak a PO felé, a csoport elsőségtől szinte biztosan elbúcsúzhat (esélye marad, de csekély), a WC még meg lehet, de necces. Ugyan most jól jött, hogy nekik is, nekünk is, hogy az Eagles kikapott, de a GB előtt fél meccs előnyük van csak, a Giants előttük van. Az ő sorsuk, vereség esetén nem teljesen lesz a saját kezükben, és az szar. Ellenben ha nyernek:
1. gyakorlatilag a sorsuk nagy részben a saját kezükbe marad
2. nekünk óriási szívességet tesznek (ha mi is nyerünk)

A helyzet az, hogy messze a Falcons sorsolása legkönnyebb a ligában, ha most hétvégén nyernek, akkor nekünk végig nyernünk kell a MNF-ig, ha szeretnénk csoportelsők lenni, és ott is bizony nyernünk kell, ami nem egyszerű a GD-ban. A Falcons sok hasonlóságot mutat a mi tavalyi formánkkal (meg részben az ideivel is): valahogy mindig megtalálják a módját, hogy nyerjenek. Most is: GL fumble (szerencse vagy nem, mindenképp a GB hülyesége), utolsó három ST játék bravúr (belevéve a FG-t is), és meg is volt. Jó lenne, ha ők is összeesnének az utolsó három hétre 😊

Szóval visszatérve a BAL elleni meccsre: ha nyer a Falcons, akkor az is must win meccs lesz (szinte biztos, hogy a Ravensnek is...). Ehhez persze az is kell, hogy ne kapjunk ki a két könnyebb meccsünkön. Ha valami belecsúszik a WC még akkor is opció, de jó lenne egy megint egy home field 😊

PS.: láttátok a Skins elleni meccs utolsó megmozdulását Apótól? Ellenünk is megcsinálhatta volna a NFC döntőben, szerencsére hogy nem tette 😀

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
hogy tudnád? Az ország legnagyobb Smith-rajongója vagy 😊atapapa
hát, ha már az én mezszámomban játszik 😀 pár lehet, ez fordítva történt, de ki emlékszik már ilyenekre 😀Gyurma Pappa
...mármint lehet, hogy te hurcoltad a feleséget hajánál fogva? 😊hajdu
....vagy a feleség hurcolta Smith-et a hajánál fogva! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Én úgy tudom elképzelni, hogy megfogta a fejét, és kicsit erősebben beszélt hozzá... nehezen tudom elképzelni, hogy a hajánál fogva húzgálta az utcán 😀Gyurma Pappa
hogy tudnád? Az ország legnagyobb Smith-rajongója vagy 😊atapapa
hát, ha már az én mezszámomban játszik 😀 pár lehet, ez fordítva történt, de ki emlékszik már ilyenekre 😀Gyurma Pappa
...mármint lehet, hogy te hurcoltad a feleséget hajánál fogva? 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Off: atapapa, most értettem meg az aláírásodat 😀szaba
ahhoz képest, hogy a szezonkezdet óta ez van 😊
és mi(ki) világosított fel?atapapa
Láttam espnamerikán egy rövid beszélgetést SP-al a JF-ról 😛
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 959 — Egyéb témák lakó
Én meg úgy olvastam, hogy ott ha a rendőr (egy 120 kilós férfitől) hajhúzogatást lát, akkor nem nagyon mérlegelhet, lépnie kell.
Az óvadékban igazad van.atapapa
Én úgy tudom elképzelni, hogy megfogta a fejét, és kicsit erősebben beszélt hozzá... nehezen tudom elképzelni, hogy a hajánál fogva húzgálta az utcán 😀Gyurma Pappa
hogy tudnád? Az ország legnagyobb Smith-rajongója vagy 😊atapapa
hát, ha már az én mezszámomban játszik 😀 pár lehet, ez fordítva történt, de ki emlékszik már ilyenekre 😀

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
Sajnos nem segített a Packers rajongás. Épp nem lett meg. Kár érte. mondjuk a TB veresége sem volt túl nagy, de az inább sima volt. Meg kell nyerni a csoportot, de ez a Falcons sem verhetetlen. (a meccs alatt végig a juicy fruit bejátszás ment, gondolom ott látta szaba is 😀 😀 😀 😀)

Go Saints!



több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Én meg úgy olvastam, hogy ott ha a rendőr (egy 120 kilós férfitől) hajhúzogatást lát, akkor nem nagyon mérlegelhet, lépnie kell.
Az óvadékban igazad van.atapapa
Én úgy tudom elképzelni, hogy megfogta a fejét, és kicsit erősebben beszélt hozzá... nehezen tudom elképzelni, hogy a hajánál fogva húzgálta az utcán 😀Gyurma Pappa
hogy tudnád? Az ország legnagyobb Smith-rajongója vagy 😊

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 959 — Egyéb témák lakó
Én meg úgy olvastam, hogy ott ha a rendőr (egy 120 kilós férfitől) hajhúzogatást lát, akkor nem nagyon mérlegelhet, lépnie kell.
Az óvadékban igazad van.atapapa
Én úgy tudom elképzelni, hogy megfogta a fejét, és kicsit erősebben beszélt hozzá... nehezen tudom elképzelni, hogy a hajánál fogva húzgálta az utcán 😀

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Off: atapapa, most értettem meg az aláírásodat 😀szaba
ahhoz képest, hogy a szezonkezdet óta ez van 😊
és mi(ki) világosított fel?

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Off: atapapa, most értettem meg az aláírásodat 😀
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Én meg úgy olvastam, hogy ott ha a rendőr (egy 120 kilós férfitől) hajhúzogatást lát, akkor nem nagyon mérlegelhet, lépnie kell.
Az óvadékban igazad van.