New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 959 — Egyéb témák lakó
Heti körkép, most hagyományosabb tartalommal:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1799somoskovig
"A sokáig a liga élmezőnyébe tartozó passz elleni védekezést az elmúlt 3 héten átlagban 309 yarddal csúfolták meg az ellenfelek, és ezen a 3 összecsapáson sikerült átlagban 25 pont felett kapni."

Ez az érthetetlenség kategória, egyébként. Most néztem: a legjobb átlagot azokon a meccseken mutattuk, amikor legalább az egyik top CB-nk pihent... Nem tudom, milyen következtetéseket vonjak le ebből... :sad:

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 254 — 49ers GM
Heti körkép, most hagyományosabb tartalommal:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1799

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 959 — Egyéb témák lakó
PT nagyon jó futó. Meglátjuk milyen lesz. Az biztos, hogy óriási veszély most a 3 futónk az ellenfélre. Bushnál a helyzet az, hogy tudnak belőle készülni, ezért is használjuk inkább decoynak, mint tényleges elkapónak. Lehet látni: meglátják a pályán, a védelem elkezd rendeződni. Bush rövid elkapásai mindig magukban hordozzák a 1st esélyét, és ha egyszer elszabadul, nehéz utolérni. Kétlem, hogy idén PO előtt akár Bushnak, akár PT-nek lesz nagy meccse (talán valamelyik domborít a MNF-en), de Atát idézve: a PO más műfaj 😉

Ivory: jó futó, küzdős futó, erős, gyors. De még mindig nem elég tapasztalt, felkészült, türelmes. Erőből old meg mindent, elfárad. PT türelmes, az egyik legtürelmesebb futó, és ezért tudott jól együtt dolgozni a falunkkal 😊

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Ezzel kapcsolatban még nem olvastam semmit. Képességei alapján őt kezdetném, mert a legösszetettebb futónk, de Reggie-vel is megjártuk az első meccsén.atapapa
köszinDRo
Szerintem erre ne alapozz. 😉
Ivory megkapja majd a snapjeit, elég jól játszott hozzá, és ha van előny, PT nem fog sok vizet zavarni, sőt. Meg azért Saints futót elég rizikós kezdetni, Ivory fog futni, Bush elkapni, PT screenekből futni, ha minden jól megy, átfedéssel persze. És szerintem a goalline job sem PT-é már.
Szóval nem ide tartozik, és biztos, hogy játszani fog, de én nem használnám a helyedben. 😊csabi19
Nem alapozok, csak megköszöntem hogy reagált 😊 Jelenleg Még BJGE és Chris Johnson kezd. Aztán meglátjuk, hogy BJGE marad-e Bears ellen.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ezen az alapon nem lenne érdemes a Saints-ből senkit se elvinni fantasyben 😊

Thomas amióta ledobta Bush-t a trónról (a 2008-as szezon második felétől) és nem sérülten játszott, akkor az összyardok tekintetében talán a legkonzisztensebb játékosunk volt.
Ettől még persze lehet ellenérveket találni.

A visszatérő Vincent Jacksont pár hete én is rögtön betettem a kezdőbe, 0 elkapással zárt és rögtön ki is ütötték újabb hetekre.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Ivory és Bush beszélő játékosok. Elmondják az ellenfél védelmének, hogy milyen playre kell számítani.
Ivorynak eddig volt 1 elkapása, Bush futásait pedig ismerjük.
Thomas nem ilyen, és ha szükséges, akkor az előző kettőnél jobban is védi az irányítót.
Egy egészséges Thomas a liga egyik legjobb és legkomplettebb futója lenne.

Ettől még lehet rozsdás, sőt, az is lehet hogy a sérülése olyan jellegű volt, ami miatt már soha nem lesz olyan, mint korábban.
De a Reggie-re való utalással pont arra próbáltam célozni, hogy rizikó őt kezdetni. Nem csak a formája, hanem a Paytonnal való kapcsolata miatt is, állítólag a szerződése körüli hercehurca miatt megromlott a viszonyuk (de ez csak pletyka)atapapa
Ez már többször előjött, én is azt gondolom, hogy PT a liga legjobbja lehetne... Ki nem? 😊 De tényleg, ezt tudom.
Viszont nálunk elég ritkán van olyan, hogy el lehet találni, kinek lesz jó meccse, fantasy szempontból, mert az a rendszer, amit mondjuk Brees csinál a WR-ekkel, szórja szét a labdát, a futókra is igaz. Három egészséges futó esetén PT lenne az első, simán kezdethető, de a héten talán még Ivory a legtöbb pontra esélyes...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ivory és Bush beszélő játékosok. Elmondják az ellenfél védelmének, hogy milyen playre kell számítani.
Ivorynak eddig volt 1 elkapása, Bush futásait pedig ismerjük.
Thomas nem ilyen, és ha szükséges, akkor az előző kettőnél jobban is védi az irányítót.
Egy egészséges Thomas a liga egyik legjobb és legkomplettebb futója lenne.

Ettől még lehet rozsdás, sőt, az is lehet hogy a sérülése olyan jellegű volt, ami miatt már soha nem lesz olyan, mint korábban.
De a Reggie-re való utalással pont arra próbáltam célozni, hogy rizikó őt kezdetni. Nem csak a formája, hanem a Paytonnal való kapcsolata miatt is, állítólag a szerződése körüli hercehurca miatt megromlott a viszonyuk (de ez csak pletyka)

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Thomas kezdeni fog vagy csak pályára lép? Fantasy miatt érdekelne.nDRo
Ezzel kapcsolatban még nem olvastam semmit. Képességei alapján őt kezdetném, mert a legösszetettebb futónk, de Reggie-vel is megjártuk az első meccsén.atapapa
köszinDRo
Szerintem erre ne alapozz. 😉
Ivory megkapja majd a snapjeit, elég jól játszott hozzá, és ha van előny, PT nem fog sok vizet zavarni, sőt. Meg azért Saints futót elég rizikós kezdetni, Ivory fog futni, Bush elkapni, PT screenekből futni, ha minden jól megy, átfedéssel persze. És szerintem a goalline job sem PT-é már.
Szóval nem ide tartozik, és biztos, hogy játszani fog, de én nem használnám a helyedben. 😊

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Én ettől a meccstől jobban tartok, mint a Ravens ellenitől, a csapat jó csapatok ellen sokkal jobban játszik, mint gyengébbek ellen, lásd ide Ravens elleni meccs, tavaly Pats elleni meccs stb. Illetve az is bennem van, hogy a Ravens-szel ki-ki meccset fogunk játszani, nincs nyomás stb.

Engem a Rams D-nél jobban aggaszt a mi D-nk állapota. Az elmúlt 3 meccsen 76 pontot kaptunk (25,3/meccs), a 3. helyről a 9.-re csúsztunk vissza kapott yardok tekintetében (átléptük a 300 yardot), a passz elleni védekezés átlaga 30 yardot romlott (309.3 passzolt yard/meccs, az első 9 meccsen 169,7 volt).Gyurma Pappa
Williams egyszerűen nem blitzel annyit, mint korábban. Fogalmam sincs miért. Azért remélem egy újonc QB-nak sok lesz a Dome zaja.

Thomas kezdeni fog vagy csak pályára lép? Fantasy miatt érdekelne.nDRo
Ezzel kapcsolatban még nem olvastam semmit. Képességei alapján őt kezdetném, mert a legösszetettebb futónk, de Reggie-vel is megjártuk az első meccsén.atapapa
köszi
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Én ettől a meccstől jobban tartok, mint a Ravens ellenitől, a csapat jó csapatok ellen sokkal jobban játszik, mint gyengébbek ellen, lásd ide Ravens elleni meccs, tavaly Pats elleni meccs stb. Illetve az is bennem van, hogy a Ravens-szel ki-ki meccset fogunk játszani, nincs nyomás stb.

Engem a Rams D-nél jobban aggaszt a mi D-nk állapota. Az elmúlt 3 meccsen 76 pontot kaptunk (25,3/meccs), a 3. helyről a 9.-re csúsztunk vissza kapott yardok tekintetében (átléptük a 300 yardot), a passz elleni védekezés átlaga 30 yardot romlott (309.3 passzolt yard/meccs, az első 9 meccsen 169,7 volt).Gyurma Pappa
Williams egyszerűen nem blitzel annyit, mint korábban. Fogalmam sincs miért. Azért remélem egy újonc QB-nak sok lesz a Dome zaja.

Thomas kezdeni fog vagy csak pályára lép? Fantasy miatt érdekelne.nDRo
Ezzel kapcsolatban még nem olvastam semmit. Képességei alapján őt kezdetném, mert a legösszetettebb futónk, de Reggie-vel is megjártuk az első meccsén.

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Thomas kezdeni fog vagy csak pályára lép? Fantasy miatt érdekelne.
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 959 — Egyéb témák lakó
Én ettől a meccstől jobban tartok, mint a Ravens ellenitől, a csapat jó csapatok ellen sokkal jobban játszik, mint gyengébbek ellen, lásd ide Ravens elleni meccs, tavaly Pats elleni meccs stb. Illetve az is bennem van, hogy a Ravens-szel ki-ki meccset fogunk játszani, nincs nyomás stb.

Engem a Rams D-nél jobban aggaszt a mi D-nk állapota. Az elmúlt 3 meccsen 76 pontot kaptunk (25,3/meccs), a 3. helyről a 9.-re csúsztunk vissza kapott yardok tekintetében (átléptük a 300 yardot), a passz elleni védekezés átlaga 30 yardot romlott (309.3 passzolt yard/meccs, az első 9 meccsen 169,7 volt).

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Én már csak babonából is tartok a Rams-től, a 2007-es leégés mély nyomokat hagyott bennem.

Tartok a pass rushtól is, a 3. legtöbb sacket szerezték eddig Longék a ligában. Ráadásul nem arról van szó, hogy van egy domináns emberük, akire koncentrálni kell, hanem a védőfalból 4 embernek is van legalább 4 sackje (nálunk csak Ellis éri el ezt a számot)

Brees-nek és Bradfordnak közös ügynöke van, állítólag amikor Bradford sérült volt, akkor Brees adott neki tanácsokat a felépüléséhez.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 959 — Egyéb témák lakó
Jajj, de örülnék egy upsetnek Carolina-ban. 😊 Elég egyszerű a képlet: ha minden meccset nyerünk, és vagy a SEA vagy a CAR megveri a Falconst -> #1. Ha senki nem veri, csak mi a Falcons-t, akkor övék a #1 (és mi mindent nyerünk). Ha most kikapunk, akkor búcsúzhatunk a #1-tól. A WC esélyesek menetrendje nem könnyű, ha most nyerünk, akkor elég jó esélyekkel várjuk a PO-t, főleg ha csak egy versenytársunk tud nyerni.

Summa: nem kaphatunk ki.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 959 — Egyéb témák lakó
Thomas ma már fullon edzett.
Egyedül Brown lazázott, hogy mikor sérülhetett meg? Biztos nehéz volt a többi falember cuccát cipelni újoncként 😊atapapa
Megcsúszott a fürdőkádban 😀

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Thomas ma már fullon edzett.
Egyedül Brown lazázott, hogy mikor sérülhetett meg? Biztos nehéz volt a többi falember cuccát cipelni újoncként 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Betts IR-n, Kawika Mitchellt igazoltuk a helyére

Ennyire jól blokkoljuk a pletykákat, és nem szivárog ki semmi, vagy ennyire körültekintően választunk játékost is, vagy csak a coaching staff rak mindenkit helyre? 😀EasyGhost
Ha NY-ban vagy Dallas-ban lenne a csapat, akkor biztosan másképp gondolnád még ezzel a kerettel is.
De valóban úgy tűnik, hogy inkább az olyan játékosokra hajtanak Paytonék, akik szerényebbek az NFL-átlagnál és csapatemberek.

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
"What strikes me is the humanity of our Saints players. They feel and act just like us. No spoiled millionaire athletes in the Saints locker room; from the top down. Makes us all proud."

Ez egy hozzászólás facebookon, amivel teljesen egyetértek. Nincsenek Jamarcus Russeleink, Randy Mossjaink stb.. Vannak akik picit kirívóak, mint pl Bush, de szerintem ő is egy a normális játékosok közül, amikor tudja hogy rosszul csinál valamit akkor nem mond ellent annak és inkább próbál jobb lenni, még ha nem is sikerül mindig. 😀 Nem tudok olyanról a csapatban, aki tényleg ilyen Jamarcus féle emberke lenne. Ennyire jól blokkoljuk a pletykákat, és nem szivárog ki semmi, vagy ennyire körültekintően választunk játékost is, vagy csak a coaching staff rak mindenkit helyre? 😀
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 959 — Egyéb témák lakó
Bush nekünk megéri a pénzét, sokkal többet hozott a csapatnak, mint amennyibe került (mezek, cuccok, reklámok stb.), és ha ő nincs, a nyugati parton még mindig nem ismerik a csapatot (sőt, 2006-ban, amikor amerikai cserediákokkal ittam, Saints mezben, egyik sem ismerte fel, Ohioba való volt a nagy részük). PT vissza fog huppanni a realitások talajára, lehet, bepróbálkozik egy roadshow-val, de sehol nem fog nagy pénzt kapni, illetve olyat, amivel ne érné meg nekünk matchelni. Ha meg igen, akkor sok sikert kívánok neki.

Igenis: PT nagyon fontos része az idei és a tavalyi csapatnak, a már említett screenek (módosított bubble screenek), draw-k, épülnek rá, sőt: a flea flickert is ő csinálta, illetve ő csinálta jól! Nem egy klasszikus erőfutó, de erre a feladatra jónak tűnik Ivory. Bush jelenleg inkább védelem megzavaró szerepben tündököl, Jones pedig jó "befejező" futó, megbízható, labdabiztos, meccs végére, eredményt tartani kiváló (a baseballban vannak ugye olyan pitcherek, akik karrierjüket annak köszönhetik, hogy előnynél 1,5-2-2,5 inninget megbízhatóan ledobálnak a fáradt ellenfelek ellen: nem nagy sztárok ők, de fontos elemei egy csapatnak), Jonest erre az idényre ezért tartjuk.

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Megtörténik amit pedzegettünk:
Coach Sean Payton said he does not want to decrease Ivory's workload even if Pierre Thomas returns this week.
"Chris has done a number of good things and I don't want to affect his snap count at all in regards to his carries," Payton said. "[He] has earned the reps he's getting now and the touches he's getting now."
Payton nyilatkozatát olvasva, szerintem a jövőben is ez várható. Thomas szekere kifelé áll 😐clbass
talán én voltam az első, aki Thomas búcsújáról beszélt korábban, de kiegészítenélek
Az általad idézett nyilatkozat így zárul:
"Certainly [Ivory] has earned the reps that he's getting now and the touches. He's a different type of runner than either Pierre or Reggie or Julius [Jones]."
Vagyis ettől még a többieknek lehet létjogosultsága

Aztán szerintem ha Thomas reális pénzt kérne, és nem Bush-féle szerződést, akkor Ivory ide, Bush oda, megtartanánk.atapapa
Na igen...A pénz lesz itt a döntő. Nem fogunk senkinek horror fizut adni egy hármas rotációban. Nagy kérdés h a kialakult helyzetben kinek hogy változott az elvárása. Bush pl szerintem nem fog sokat kérni, bár más csapat se hinném h túlfizetné
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Megtörténik amit pedzegettünk:
Coach Sean Payton said he does not want to decrease Ivory's workload even if Pierre Thomas returns this week.
"Chris has done a number of good things and I don't want to affect his snap count at all in regards to his carries," Payton said. "[He] has earned the reps he's getting now and the touches he's getting now."
Payton nyilatkozatát olvasva, szerintem a jövőben is ez várható. Thomas szekere kifelé áll 😐clbass
talán én voltam az első, aki Thomas búcsújáról beszélt korábban, de kiegészítenélek
Az általad idézett nyilatkozat így zárul:
"Certainly [Ivory] has earned the reps that he's getting now and the touches. He's a different type of runner than either Pierre or Reggie or Julius [Jones]."
Vagyis ettől még a többieknek lehet létjogosultsága

Aztán szerintem ha Thomas reális pénzt kérne, és nem Bush-féle szerződést, akkor Ivory ide, Bush oda, megtartanánk.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 959 — Egyéb témák lakó
Megtörténik amit pedzegettünk:
Coach Sean Payton said he does not want to decrease Ivory's workload even if Pierre Thomas returns this week.
"Chris has done a number of good things and I don't want to affect his snap count at all in regards to his carries," Payton said. "[He] has earned the reps he's getting now and the touches he's getting now."
Payton nyilatkozatát olvasva, szerintem a jövőben is ez várható. Thomas szekere kifelé áll 😐clbass
PT-t használni fogjuk. Az screeneket nála jobban senki nem csinálja (Bush sem, ő jobb open fielden), ráadásul SP szereti megosztani a terhelés, és Ivory stílusa olyan, hogy ez kell is.

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Megtörténik amit pedzegettünk:
Coach Sean Payton said he does not want to decrease Ivory's workload even if Pierre Thomas returns this week.
"Chris has done a number of good things and I don't want to affect his snap count at all in regards to his carries," Payton said. "[He] has earned the reps he's getting now and the touches he's getting now."
Payton nyilatkozatát olvasva, szerintem a jövőben is ez várható. Thomas szekere kifelé áll 😐
több mint 13 éve
hayden New Orleans Saints 124
ata: espn america és sky sports is kapufa első ránézésre.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
brees is azután táltotsodott meg h hozzátok kerültpeach
ő már a San Diegoban is pro bowler volt, csak nálunk nem volt mögötte a liga legjobb futója és több passzkísérletet kapott, mint a Chargers-ben.

Utolsó négy meccsünk a Rams ellen:

15/11/2009 NFL St. Louis vs. New Orleans 23:28
11/11/2007 NFL New Orleans vs. St. Louis 29:37
23/10/2005 NFL St. Louis vs. New Orleans 28:17
26/09/2004 NFL St. Louis vs. New Orleans 25:25zsozso75
üdv itt. 2004-ben végül OT-ben nyertünk.