NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Ha az ember Manning-hívő, kell egy (legalább egy) Manning, aki örömet hoz.
Szép volt, fiúk!

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
2005 óta nézek Giants meccseket, de nem emlékszem, hogy bármikor is ekkora fumblegyár bemutatót tartottak volna 😀
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 667 — !SuPeR6BoWL!
A Frisco ellen több okot is tudok, hogy miért fogunk nyerni, de majd holnap ecsetelem, kivéve 1-et. Igaz, hogy Jan. 22-én lesz a meccs, de magyar idő szerint 23-án, és akkor lesz a szülinapom. Amikor legutoljára valamilyen "ünnepemen" játszott a csapat, az 2007.02.03-án volt a névnapomon...balu10
egyszer minden véget ér..... 😛 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 089 — Giants fan
Nagyon nagy győzelem! Rogersen azért volt nyomás. Ütni nem tudtuk, de kergettük néhányszor, és sokszor megfutotta amit kellett, de szerintem a D-line-nak nagy része volt abban, hogy 80 alatti lett a passer ratingje. Azért nagyon jó játékos Rogers, amit művelt a zsebből kilépve az emberfeletti volt nem sokan csinálják utána, az elkapói meg sokszor kicsesztek vele. Nem olyan rossz ez a Packers O-line, hogy szét tudtuk volna sackelni-verni. Szerintem nagyon jó volt a game plane. Alig kellett blitz, a négy ember meg az általában pont elég volt. Szerintem a liga legjobb csapatát vertük meg, akik nem voltak fejben ott a meccsen, elvesztették, elejtették a labdákat. A csaptunk meg egyszerűen csúcsra van járatva.
Szerintem a bírókkal nem kell foglalkozni. Akkor, ott úgy látták, ahogy ítéltek. Nagyon gyors ez a játék, nyilván változtani kell valamin, mert egyre több a tévedésük, remélem megoldják az offseasonban. A többi meccsen is volt jó pár tévedés. Azt nem hiszem, hogy bármely csapatot annyira kiemelten nyomnának. Ebben a bajnokságban ennek nincs értelme.
37 pont a lembón... Cruz állat volt amikor kellett. Én nem bánom, hogy folyamatosan duplázzák és nem termeli a TD-ket, meg a big playeket, mert akkor Nicks tarthatatlan és MM is oda tudja tenni magát. Eli hihetetlen. A harmadik negyedben kicsit izgultam, de csak a megszokott nagy levegővétel volt az utolsó, elsöprő negyedik negyed előtt.
Nagy meccs lesz vasárnap, szerintem megjósolhatatlan ki nyer. Remélem Alex letudta idénre a bravúrjait. Ha így tudunk játszani a továbbiakban is, akkor még sok örömünk lehet ebben a csapatban.gyurczi
Teljesen egyet értek mindennel amit írtál. A bírókkal kapcsolatban is, bár a fumble-nál nagyon megzakkantam a meccs közben (szerencsére a csapat sokkal könnyebben tette túl magát az eseten, mint én😊, de ettől még nem érzem azt h irreálisan szopatnának minket, az év elején azért kaptunk pár kedvező ítéletet mi is, csak az olyanokat kevésbé jegyzi meg az ember 😊
A pass rush teljesen jó volt, de GB OL szépen helyt állt. Az igazán jó a secondary volt, Rodgers rendszeresen nem tudott passzolni, folyamatosan levédekeztünk minden elkapót ami ez ellen a GB ellen hatalmas fegyvertény. Drivernek voltak nagyon szép elkapásai, de azok mind bravúrok voltak, a védelem ott sem hibázott. Fewell-nek csak sikerült összerakni ezt a védelmet a szezon végére és nem is akárhogy.
Rolle végre azt hozza amit eredendően is vártunk tőle és most még Grant is jó volt, elképesztő 😊
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Nagyon nagy győzelem! Rogersen azért volt nyomás. Ütni nem tudtuk, de kergettük néhányszor, és sokszor megfutotta amit kellett, de szerintem a D-line-nak nagy része volt abban, hogy 80 alatti lett a passer ratingje. Azért nagyon jó játékos Rogers, amit művelt a zsebből kilépve az emberfeletti volt nem sokan csinálják utána, az elkapói meg sokszor kicsesztek vele. Nem olyan rossz ez a Packers O-line, hogy szét tudtuk volna sackelni-verni. Szerintem nagyon jó volt a game plane. Alig kellett blitz, a négy ember meg az általában pont elég volt. Szerintem a liga legjobb csapatát vertük meg, akik nem voltak fejben ott a meccsen, elvesztették, elejtették a labdákat. A csaptunk meg egyszerűen csúcsra van járatva.
Szerintem a bírókkal nem kell foglalkozni. Akkor, ott úgy látták, ahogy ítéltek. Nagyon gyors ez a játék, nyilván változtani kell valamin, mert egyre több a tévedésük, remélem megoldják az offseasonban. A többi meccsen is volt jó pár tévedés. Azt nem hiszem, hogy bármely csapatot annyira kiemelten nyomnának. Ebben a bajnokságban ennek nincs értelme.
37 pont a lembón... Cruz állat volt amikor kellett. Én nem bánom, hogy folyamatosan duplázzák és nem termeli a TD-ket, meg a big playeket, mert akkor Nicks tarthatatlan és MM is oda tudja tenni magát. Eli hihetetlen. A harmadik negyedben kicsit izgultam, de csak a megszokott nagy levegővétel volt az utolsó, elsöprő negyedik negyed előtt.
Nagy meccs lesz vasárnap, szerintem megjósolhatatlan ki nyer. Remélem Alex letudta idénre a bravúrjait. Ha így tudunk játszani a továbbiakban is, akkor még sok örömünk lehet ebben a csapatban.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Hypofx 310
Hát megérte fennt maradni, szuper meccs volt a hajamat is kitéptem, BIRÓK színvonal alatt voltak, majdnem behuztak GB nek a meccset, a fumble visszanezese rohej hogy nem latta a vak, aztan sajnos a magyar tv kozvetitesen nem latszott a kamera nem mutatta de eleg sokszor volt late hit Elire, es a biro semmit nem fujt, aztan Rogersra megadta LOL.
Volt pár reménytelen play hivas futas, de a végére Brad es Jac összeszedték magukat. Gratula fiúk Next 49 ers, de ha hozzuk amit eddig akkor kemeny csata aran de verhetoek, de megint def kell hozzaHypofx
Azért a ló túloldalára ne essünk át. Volt egy véleményed ítélet, de azért Elira is mehetett volna grounding. Jobbak voltatok megérdemeltétek. Nem volt ez annyira gáz bírói szempontból. Nem gondoltam volna h bejuttok ezután a csodás idény után. Grat de mostmár elég lesz. 😛. Pass rush tegnap nem nagyon ment, jövő héten jobbra lesz szükség. Cantyről tudni vmit?Blevi
Persze csak megint MAJDNEM a bitok dontottek el a meccset es az FUMBLE volt, nem vitas, a first downt meg nem adtak meg rossz helyre raktak a labdat, szoval persze mindig utaljuk a birokat de azert eleg atlatszo hibakat ejtettek, es sajnos nem eloszor ellenunk volt mar ra szamos pelda.

Mindegy ez nem vesz el a meccsbol, ezert jo az NFL egy hete meg minden Tebowtol volt hangos es GB csidalatos alapszakaszatol most meg sehol.....49 ers nek nagy gratula, és sokan elfelejtik de itt a RAVENS is Bradynek nem lesz konnyu dolga.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gratuláció 😊 Nagy volt tegnap a Giants 😊
több mint 12 éve
Blevi 8 326 — Lions & Cowboys fan
Hát megérte fennt maradni, szuper meccs volt a hajamat is kitéptem, BIRÓK színvonal alatt voltak, majdnem behuztak GB nek a meccset, a fumble visszanezese rohej hogy nem latta a vak, aztan sajnos a magyar tv kozvetitesen nem latszott a kamera nem mutatta de eleg sokszor volt late hit Elire, es a biro semmit nem fujt, aztan Rogersra megadta LOL.
Volt pár reménytelen play hivas futas, de a végére Brad es Jac összeszedték magukat. Gratula fiúk Next 49 ers, de ha hozzuk amit eddig akkor kemeny csata aran de verhetoek, de megint def kell hozzaHypofx
Azért a ló túloldalára ne essünk át. Volt egy véleményed ítélet, de azért Elira is mehetett volna grounding. Jobbak voltatok megérdemeltétek. Nem volt ez annyira gáz bírói szempontból. Nem gondoltam volna h bejuttok ezután a csodás idény után. Grat de mostmár elég lesz. 😛. Pass rush tegnap nem nagyon ment, jövő héten jobbra lesz szükség. Cantyről tudni vmit?
több mint 12 éve
Hypofx 310
Hát megérte fennt maradni, szuper meccs volt a hajamat is kitéptem, BIRÓK színvonal alatt voltak, majdnem behuztak GB nek a meccset, a fumble visszanezese rohej hogy nem latta a vak, aztan sajnos a magyar tv kozvetitesen nem latszott a kamera nem mutatta de eleg sokszor volt late hit Elire, es a biro semmit nem fujt, aztan Rogersra megadta LOL.
Volt pár reménytelen play hivas futas, de a végére Brad es Jac összeszedték magukat. Gratula fiúk Next 49 ers, de ha hozzuk amit eddig akkor kemeny csata aran de verhetoek, de megint def kell hozza

több mint 12 éve
Fredo 205
A Frisco ellen több okot is tudok, hogy miért fogunk nyerni, de majd holnap ecsetelem, kivéve 1-et. Igaz, hogy Jan. 22-én lesz a meccs, de magyar idő szerint 23-án, és akkor lesz a szülinapom. Amikor legutoljára valamilyen "ünnepemen" játszott a csapat, az 2007.02.03-án volt a névnapomon...balu10
2007-ben "mink" nyertünk (Colts). 2008-ra gondolsz talán? 😊
A Giantsről: Összeállt mint a túróstészta 😊 Hajrá a Frisco ellen, nekem szimpatikusabb csapat vagytok.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
gratulálok!

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
megvertük a szövetség csapatát idegenben, ez nem kis dolog!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Érik nagyon érik a visszavágó...ParadSEC
mármint a 2000-es sb visszavágója a ravens ellen? 😊
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
Érik nagyon érik a visszavágó...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nagy grat a győzelemhez!!! A 49ers ellen az lesz talán a legnehezebb, hogy nincs egy olyan TE-tek, mint Jimmy Graham.Őt alig tudták tartani a védőik.aztec
Majd Ballard ismét életre kel 😀 2-3 play-re Beckum is jó lehet. Cruz nagy villanást PO-ban eddig nem mutatott, azonban volt ma 5 elkapása ami 74 yardot ért. Igen jó teljesítmény ez, igaz Nicks produkciója elhalványíthatja kicsit. Egyedül OL zárhatna jobban...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nagy grat a győzelemhez!!! A 49ers ellen az lesz talán a legnehezebb, hogy nincs egy olyan TE-tek, mint Jimmy Graham.Őt alig tudták tartani a védőik.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A jövőhét nagyon kemény lesz, durva védelem, nekünk alapvetően nem fekvő támadójáték, nyugati part... De így is nagyon boldog vagyok hogy megcsapták a Saints. Ezért könyörögtünk, így vannak esélyeink. :]
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
A Frisco ellen több okot is tudok, hogy miért fogunk nyerni, de majd holnap ecsetelem, kivéve 1-et. Igaz, hogy Jan. 22-én lesz a meccs, de magyar idő szerint 23-án, és akkor lesz a szülinapom. Amikor legutoljára valamilyen "ünnepemen" játszott a csapat, az 2007.02.03-án volt a névnapomon...balu10
Itt a legfőbb ok.

Remélem igazán boldog születésnapod lesz!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
az a fumble sztem nem billegett, de most már felesleges ezzel foglalkozni, főleg h semmit nem számított, sőt ezzel még csak plusz erőt mutatott a csapat.Szesze
Ennyi! Ha a Green Bay Referees-t, upsz bocsánat Packerst meg tudtuk verni ma, akkor akárkit!

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 089 — Giants fan
A Frisco ellen több okot is tudok, hogy miért fogunk nyerni, de majd holnap ecsetelem, kivéve 1-et. Igaz, hogy Jan. 22-én lesz a meccs, de magyar idő szerint 23-án, és akkor lesz a szülinapom. Amikor legutoljára valamilyen "ünnepemen" játszott a csapat, az 2007.02.03-án volt a névnapomon...balu10
ez valóban nyomós 😊
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A Frisco ellen több okot is tudok, hogy miért fogunk nyerni, de majd holnap ecsetelem, kivéve 1-et. Igaz, hogy Jan. 22-én lesz a meccs, de magyar idő szerint 23-án, és akkor lesz a szülinapom. Amikor legutoljára valamilyen "ünnepemen" játszott a csapat, az 2007.02.03-án volt a névnapomon...

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Gratula nektek!

Szép volt, igaz nem fanként elég rossz volt a színvonal

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 089 — Giants fan
Juhúúúúúúúúúúúúú! Hatalmasat játszottak az Óriások!!!
Annyit azért hozzátennék, hogy Philbint nagyon sajnálom! Felesleges találgatni, hogy alakult volna a meccs, ha nincs a tragédia, de jó hatással nyilván nem volt a GB-re.
A lényeg h mi kurv@ jól játszottunk, és igen, legyőztük a bírókat is. A kinti kommentátorok is kiemeltek 2 totál egyértelmű esetet, mikor tévesen fújtak a GB-nek. Ami billegett, azt tuti arra billentették, de tényleg az a jó h nem ezen múlt.
Let's go to SF!Szsziszka
az a fumble sztem nem billegett, de most már felesleges ezzel foglalkozni, főleg h semmit nem számított, sőt ezzel még csak plusz erőt mutatott a csapat.
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Juhúúúúúúúúúúúúú! Hatalmasat játszottak az Óriások!!!
Annyit azért hozzátennék, hogy Philbint nagyon sajnálom! Felesleges találgatni, hogy alakult volna a meccs, ha nincs a tragédia, de jó hatással nyilván nem volt a GB-re.
A lényeg h mi kurv@ jól játszottunk, és igen, legyőztük a bírókat is. A kinti kommentátorok is kiemeltek 2 totál egyértelmű esetet, mikor tévesen fújtak a GB-nek. Ami billegett, azt tuti arra billentették, de tényleg az a jó h nem ezen múlt.
Let's go to SF!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 089 — Giants fan
Fewell-el kapcs most már nem az a kérdés, h megtartjuk-e, hanem h meg tudjuk-e tartani 😀Szesze
Hát ettől nem tartok.
Őszintén meglepődnek, ha az alapszakasz 27. védelmének koordinátorát elvinnék csak 2 (3? 4?) jó playoff meccs miatt.Winters
pedig fel fog merülni a neve pár helyen sztem, főleg ha SBt nyerünk 😊