NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
A Frisco ellen több okot is tudok, hogy miért fogunk nyerni, de majd holnap ecsetelem, kivéve 1-et. Igaz, hogy Jan. 22-én lesz a meccs, de magyar idő szerint 23-án, és akkor lesz a szülinapom. Amikor legutoljára valamilyen "ünnepemen" játszott a csapat, az 2007.02.03-án volt a névnapomon...balu10
február 5-én van a szülinapom 😊Chevy
Nekem is! 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
@yooker arra gondoltam mi lenne ha felhívnád a Pointers üzletvezetőt (ha már te intézted eddig a foglalásokat 😛 )és szólnál neki, hogy összedobunk plusz 5000-et a pultos kislánynak és tartsanak nyitva amíg véget nem ér a Frisco elleni meccsünk, odamegyünk 9-re megnézzük az AFC döntőt is, fogyasztás is lesz rendesen no meg jattolunk is rendesen, szóval ennyit megtehetnének értünk. :cool:

P.S.
örülök, hogy most már a nevek - arcok - nicknevek is összeálltak az agyamban, jövő héten WE ARE ALL IN! WE BEAT THE 49ers!!!BigRoby.hu
már intézkedtem is , nagy szeretettel várnak minket vasárnap !!

sztem tegyük félre a babonát akkor és legyen ismét pointer ha Ti is úgy gondoljátok!!
Kérünk szavazni!!!yooker
lesz ofisöl bowl.hu közös meccsnézés is. ez a Sugárban fog helyet kapni.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
@yooker arra gondoltam mi lenne ha felhívnád a Pointers üzletvezetőt (ha már te intézted eddig a foglalásokat 😛 )és szólnál neki, hogy összedobunk plusz 5000-et a pultos kislánynak és tartsanak nyitva amíg véget nem ér a Frisco elleni meccsünk, odamegyünk 9-re megnézzük az AFC döntőt is, fogyasztás is lesz rendesen no meg jattolunk is rendesen, szóval ennyit megtehetnének értünk. :cool:

P.S.
örülök, hogy most már a nevek - arcok - nicknevek is összeálltak az agyamban, jövő héten WE ARE ALL IN! WE BEAT THE 49ers!!!BigRoby.hu
már intézkedtem is , nagy szeretettel várnak minket vasárnap !!

sztem tegyük félre a babonát akkor és legyen ismét pointer ha Ti is úgy gondoljátok!!(bár az akciós sör , akciós J Walker kombótól hat órás időtartamban kicsit tartok... 😊 )
Kérünk szavazni!!!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A Frisco ellen több okot is tudok, hogy miért fogunk nyerni, de majd holnap ecsetelem, kivéve 1-et. Igaz, hogy Jan. 22-én lesz a meccs, de magyar idő szerint 23-án, és akkor lesz a szülinapom. Amikor legutoljára valamilyen "ünnepemen" játszott a csapat, az 2008.02.03-án volt a névnapomon...balu10
február 5-én van a szülinapom 😊Chevy
Ennyi, akkor miénk a SB is 😀

több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
A Frisco ellen több okot is tudok, hogy miért fogunk nyerni, de majd holnap ecsetelem, kivéve 1-et. Igaz, hogy Jan. 22-én lesz a meccs, de magyar idő szerint 23-án, és akkor lesz a szülinapom. Amikor legutoljára valamilyen "ünnepemen" játszott a csapat, az 2007.02.03-án volt a névnapomon...balu10
február 5-én van a szülinapom 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk közös meccsnézésről jöhet majd egy beszámoló 😉 Remélem nem dobtak ki senkit 😂 Ha lesz következő meccsre is, akkor elvben megyek megint!Asbee
Hát megvolt a hangulat rendesen !
Jó kis társaság ez ! 😉
Ugrálós ,tombolás (még az utcán is 😉 )
külön érdekes volt hogy pont ide foglalt asztalt néhány Packers fan (nem fórumosok) is! Hát nem irigyeltem őket... 😉

Természetesen lesz meccsnézés megint!
Mindenképp gyere , ha tudsz!
A pointer a későbbi kezdés miatt kiesik ( + a Frisco ellen nem is hozott szerencsét a múltkor 😛 ) ezért a helyet még szervezni kell ( Stex és a G-men által talált kocsma került eddig szóba) .yooker
Ugyebár Sopron-Győr között általában van bérletem, igaz most nincs, azonban szerdán megyek fel Győrbe, meg néhány dolog miatt (buli... 😂 ) valószínűleg még fogok oda menni, ezért úgy néz ki megint veszek bérletet. Így azért végülis kigazdálkodható az este. Mindenképp akarok meccsnézésre menni még idén és nem bízom a véletlenre. Ha meglesz Superbowl, akkor megyek max akkor is, azt nem szabad kihagyni 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Mondjuk közös meccsnézésről jöhet majd egy beszámoló 😉 Remélem nem dobtak ki senkit 😂 Ha lesz következő meccsre is, akkor elvben megyek megint!Asbee
Hát megvolt a hangulat rendesen !
Jó kis társaság ez ! 😉
Ugrálós ,tombolás (még az utcán is 😉 )
külön érdekes volt hogy pont ide foglalt asztalt néhány Packers fan (nem fórumosok) is! Hát nem irigyeltem őket... 😉

Természetesen lesz meccsnézés megint!
Mindenképp gyere , ha tudsz!
A pointer a későbbi kezdés miatt kiesik ( + a Frisco ellen nem is hozott szerencsét a múltkor 😛 ) ezért a helyet még szervezni kell ( Stex és a G-men által talált kocsma került eddig szóba) .
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Srácok fantasztikus meccs volt!
Jó volt együtt szurkolni veletek nem pedig otthon ülve egyedül a nappaliban lábujjhegyen üvölteni, hogy ne ébresszem fel asszonyt. 😂

Ismételten szeretném felhívni minden fan figyelmét, ha valaki teheti jöjjön el isteni a hangulat, még az a pár Packers drukker is jó volt ott a kocsmában :o

@yooker arra gondoltam mi lenne ha felhívnád a Pointers üzletvezetőt (ha már te intézted eddig a foglalásokat 😛 )és szólnál neki, hogy összedobunk plusz 5000-et a pultos kislánynak és tartsanak nyitva amíg véget nem ér a Frisco elleni meccsünk, odamegyünk 9-re megnézzük az AFC döntőt is, fogyasztás is lesz rendesen no meg jattolunk is rendesen, szóval ennyit megtehetnének értünk. :cool:

P.S.
örülök, hogy most már a nevek - arcok - nicknevek is összeálltak az agyamban, jövő héten WE ARE ALL IN! WE BEAT THE 49ers!!!

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Két hatalmas jelenet volt, ami megragadt még bennem. A hail mary egy helmet catch volt. Nem hittem el, amikor láttam az ismétlésben.Kísért 2007 szelleme.
A másik Boley sack utáni discount doublechek ünneplése.
Ezek nagyon megragadtak bennem.
Ahogy Sanders kiabálja, hogy "I bielive in Eli!" 😂
(bár lehet, hogy ironikus)

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk közös meccsnézésről jöhet majd egy beszámoló 😉 Remélem nem dobtak ki senkit 😂 Ha lesz következő meccsre is, akkor elvben megyek megint!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Bírók szvsz a fumble-nál tévedtek, valamint vége felé Osira a roughing the passer. Asbee
Nem is az volt a vérlázító, hogy így ítéltek a challenge után, hanem az, hogy engedték a fumblet, nem fújtak bele és utána mégis nekünk kellett challengelni! Mert így "nekünk" kellett volna megdönthetetlen bizonyítékot mutatni!balu10
Igen ezaz...Mondjuk lassításnál tisztán látszott, hogy nem volt lenn a térd. Örüljünk annak, hogy a bírói tévedések nem kerültek a győzelmünkbe :cool: Eli meg már blokkolni is tud 😂 😂Asbee
Nem is a térd a kérdéses, hanem ahogy szobi is írta a boka. Most kikockázva visszanéztem. Amikor szemből látszik Jennings, akkor az esés egy részében a bal keze távolodik a labdát tartó jobbtól, majd miután a labda megmozdul, a jobb keze a bal felé kezd el mozogni. Tehát amikor a bal keze a jobb felé mozdul, akkor már nem birtokolta a labdát. Ennél a felvételnél ugye a bokája nem látszik. Van egy másik felvétel, hátulról, amin a bokája látszik mikor ér le, de a labdát nem látni. Ez alapján a bal keze elindul a jobb felé, és csak ezután ér le a bal bokája. Nem tudom így használhatják e a videó felvételeket, vagy kell egy konkrét felvétel, amin minden látszik, mindenesetre ez alapján szerintem képi bizonyítékkal alátámasztott a fumble.
Az számomra is nagyobb gond, hogy egyáltalán miért ítéltek 1&10-et, amikor a felvételen pálya szélén álló vonalbíró, és a főbíró sem jelezte, hogy vége van a játéknak, és követték a visszahordást.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Én úgy gondolom, hogy esélyesek vagyunk a 49ers ellen, mert a védelmünk hasonló magas szinten van, de támadásba én sokkal erősebnem érzem magunkat! De ha kikapunk, akkor is nagyon szép szezont köszönhetünk a srácoknak a GB elverésével, gondoljunk csak bele az AFC és az NFC első kiemeltjét is megvertük!

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azon gondolkoztam, hogy hogyan, mitől lett ilyen jó a D, és egy lehetséges okot "találtam": Chase Blackburn
Mielőtt behívtunk 25,18 pontot kapott a D átlagban, az óta 19,29. Az meccseken, amikor játszott ezeket a pontokat kaptuk (sorba): 38, 34, 23, 14, 14, 2 és 20. Ezzel nem azt mondom, hogy mekkora nagy játékos, hanem azt, hogy milyen jót tett a csapatnak, hogy lett egy vezér MLB-je! Nézzétek meg, rendszeresen magyaráz, jelenleg ő a vezére a védelemnek. E mellett azért a teljesítménye sem elfelejtendő, mert szedett INT-et, szedett össze fumblet és alapból is nagyon jól védekezett, főleg futás ellen. Nyilván a dologhoz még hozzátartozik, hogy visszatért Osi és Boley és Tuck is kezdi fénykorát idézni...

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bírók szvsz a fumble-nál tévedtek, valamint vége felé Osira a roughing the passer. Asbee
Nem is az volt a vérlázító, hogy így ítéltek a challenge után, hanem az, hogy engedték a fumblet, nem fújtak bele és utána mégis nekünk kellett challengelni! Mert így "nekünk" kellett volna megdönthetetlen bizonyítékot mutatni!balu10
Igen ezaz...Mondjuk lassításnál tisztán látszott, hogy nem volt lenn a térd. Örüljünk annak, hogy a bírói tévedések nem kerültek a győzelmünkbe :cool: Eli meg már blokkolni is tud 😂 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Bírók szvsz a fumble-nál tévedtek, valamint vége felé Osira a roughing the passer. Asbee
Nem is az volt a vérlázító, hogy így ítéltek a challenge után, hanem az, hogy engedték a fumblet, nem fújtak bele és utána mégis nekünk kellett challengelni! Mert így "nekünk" kellett volna megdönthetetlen bizonyítékot mutatni!

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
2007-ben "mink" nyertünk (Colts). 2008-ra gondolsz talán? 😊
A Giantsről: Összeállt mint a túróstészta 😊 Hajrá a Frisco ellen, nekem szimpatikusabb csapat vagytok.Fredo
Az Február 4-én volt, de akkor is örültem, mert Manningnek szurkoltam! De leginkább 2008. 02.03-ra gondoltam!

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
amikor az eagles ment a playoffba én is saints...vikes drukker voltam, szóval örülök is hogy nem kezdenek drukkolni a Giantsnak
több mint 12 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
hmmm a keserűség édes könnyei.... Dallasban és Philadelpiaban 😛ironroy
Nekünk csak jó, hogy rosszabb draft helyetek lesz... 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bírók szvsz a fumble-nál tévedtek, valamint vége felé Osira a roughing the passer. Szerencsére egyik sem befolyásolta a meccset. Nagyon bízom a csapatban és a SB-ban! Igaz a SF is brutálisan kemény, azonban nagyon húzós meccsük volt, egy kis mértékben vissza fognak esni. Ennek ellenére a legkeményebb csata az most jön. Nem minden évben produkálunk ilyen szezont, úgyhogy becsüljük meg ezt az évet és élvezzük ki minden pillanatát!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Gratulálok a győzelemhez! Most pedig itt az ideje, hogy helyre rakjátok a Frisco értékrendjét! Hajrá!garrett27
végre valaki aki nekünk szurkol 😛
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Gratulálok a győzelemhez! Most pedig itt az ideje, hogy helyre rakjátok a Frisco értékrendjét! Hajrá!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
hmmm a keserűség édes könnyei.... Dallasban és Philadelpiaban 😛
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Még egyszer nagy grat, érdekes meccs volt, teljesen megérdemelt Giants győzelemmel, még úgy haragudni sem tudok rájuk 😀 (persze mi is sokat szerencsétlenkedtünk, de ez semmit sem von le a csapat érdemeiből)
már az alapszakasz vége felé is csak arra gondoltam, hogy jobb lenne titeket elkerülni, mert pont olyan a formaidőzítésük, amilyen nekünk volt tavaly, az pedig ugye tudjuk hova vezetett 😊 kíváncsian várom az NFC döntőt, sok sikert nektek ott is
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
eszembe jutott még valami! év elején baromi nagy gondok voltak a 3. kísérletek megoldásával, ugyebár se Boss, se Smith, döcögött a szekér rendesen!
Baromi sokat javultunk ezen a téren! a Nicks-MM-Cruz triumvirátus nagyon üt!
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Jerry Reese előtt is le a kalappal. A FO végül nagyon jó unkát végzett ebben az évben. Emlékszem a sexy move-os nyilatkozatára, amelyben benne volt a we can make a run ígéret (valami ilyesmi szavakra emlékszem). A szar cap helyzetből kihozták a maximumot, akit kellett elengedtek. Baas egy kicsit kérdőjeles de ő sem volt mellényúlás. Meglepő módon, tőlük szokatlanul hozzá mertek nyúlni a rookiekhoz. Blackburn visszahozásával is nagyot húztak, vagy inkább javítottak, mert a ST munkája is sokat jelentett az év végére.
Szóval egyenlőre az egész Giants összességében nagyon jó franchise.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!