New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az mondjuk kicsit aggaszt, hogy az eddigi playoff összecsapásokat tekintve csak egy idegenbeli győzelem volt, 1990-ben nyertünk 15-13-ra.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
nagyon úgy tűnik hogy minden a labdaszerzés-vesztéseken fog múlni!
általában is jellemző ez , de a Friscora ugye különösen..

visszahordást pl. egyszerűen el kell felejteni !
nyerünk vele max., 5-10 yardot ha nagyon megy éppen 😉
de bukhatunk vele 70-et ha megszerzik!durván nem éri meg!

+ a fumblik egész évben alapvetően "elkerültek" , nagyon örülnék ha ez kitartana még mondjuk 2 meccsig! 😛
több mint 12 éve
Hypofx 310
Nagy meccs lesz, de ha igy jatszunk akkor meg van minden lehetőség a nyerésre

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
http://www.giants.com/media-vault/videos/Coach-Tom-Coughlin/55511566-5433-43d3-988b-b5c58ac4773b

basszus, lejátszották már a meccset?

😂

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
az első playben valamiért Ugoh kezdett azon nagyon meglepődtem, de utána asszem 1 playben se játszott márSzesze
A 4. negyedben is pályán láttam, az eredménykövetőben valaki meg is jegyezte.

Ballard a Atlanta elleni meccs után nyilatkozta, hogy blokkolásban már úgy érzi teljes értékű TE-ként tud játszani, de az elkapásnál még látszanak rajta a sérülés nyomai. Én őt sem ekézném, az elején volt egy nagyon szép elkapása, amikor óriásit emelkedett 😊

Remélem meg tudjuk úgy fogni Goret, mint ahogy Turnert is sikerült, akkor lesz keresnivalónk Friscoban.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Tudom hogy PFF nem mindig reflektal a valosagra, de:

David Baas (-1.0)
Chris Snee (-1.5)
Kareem McKenzie (-2.1)
Bear Pascoe (-2.5)
David Diehl (-3.1)
Kevin Boothe (-6.0)

Hiaba van egy kakukktojas, azert pont eleg gyenge.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Közben már nem is éjfél, hanem fél 1 kezdési időpont vasárnapra; ami ugye lehet hn1 is. Tényleg egy 24/7 nyitva tartó kocsmára lesz szükség (lehetőleg központi helyen). (Szerintem továbbra is jöhetnek az ötletek, szerintem ha a topicon kívülről bedob valaki helyet, azt is szívesen vesszük.)
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Újabb jó hír:
"Chris Canty reiterated today that his knee is fine and he didn't even need to undergo an MRI."
"Coughlin doesn't expect any injuries coming out of the Packers game to be an issue this week. "

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hát igen a secondary, pedig abszolút elit helyekről jöttek a csávók: texas, LSU, USC (ha jól rémlik)vittore
ez abszolút nem jelent semmit 😊 (önmagában)
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
hát igen a secondary, pedig abszolút elit helyekről jöttek a csávók: texas, LSU, USC (ha jól rémlik)
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 089 — Giants fan
Azért Ross-t se kell ekézni egy ilyen meccs után, bár az ominózus FFnél Osi megmentette a seggét az biztos. Ettől függetlenül Rodgers rengetegszer nem tudott passzolni és ebben kurva nagy szerepe volt Rossnak is, úgyh jó teljesítményt nyújtott ő is.
A védelem különben is úgy volt jó ahogy volt, akárcsak az Atlanta ellen, tényleg elképesztően összeálltunk a POra.
A Blackburn kérdést a másik oldalról is megközelíthetjük: én nagyon csalódott voltam amikor nem hosszabbítottunk vele, akkor is úgy gondoltam, h ez hiba volt tőlünk, a kevés leader típusú játékosunk egyike volt és ez most igazolódik be igazán, h mennyire hiányzott egy ilyen ebbe a csapatba. Mióta visszatért baromi jól játszott az összes meccsen, nagyon nagy szerepe van a D ekkora javulásában.
Azért így az év végére kiderült, h mennyire örülhetünk neki, h Osit végül mégsem trade-eltük el.. iszonyat jó, h 3 ilyen DEt tudunk folyamatosan rotálni, nélküle nagyságrendileg gyengébb lenne a pass-rush és így az egész védelem is.
Nekem kifejezetten tetszett az OL is, pass-protectionben kritikus helyzetekben szinte mindig jók voltak. (az első playben valamiért Ugoh kezdett azon nagyon meglepődtem, de utána asszem 1 playben se játszott már). Futás kicsit döcögött, de amikor a legfontosabb volt akkor az is működött.
WRek írtó jók, az egyetlen emberünk aki a csapattal ellentétesen lefelé szálló ágba került az utóbbi időben az Ballard. Jó lenne, ha ő is visszajönne a szezon közepén nyújtott szintjéhez, mert a Frisco ellen szükség lesz a jó TE játékra.
Az ST edzőt se kell leváltani, én simán elégedett vagyok ezzel a teljesítménnyel amit idén nyújtunk. Returnökben tényleg gyengék vagyunk (egy jó returnerre nagy szükségünk lenne jövőre), de legalább visszafutás se nagyon van ellenünk, az utóbbi évekhez képest ez hatalmas fejlődés 😊 Tynes gyenge láncszem sztem is, őt jó lenne lecserélni jövőre, Weatherford viszont kurva jó.
A Frisco ellen nagy meccs lesz, de ha ezt a szintet hozza a csapat amit az utóbbi két meccsen akkor sztem megint nyerni fogunk, mert ez a játék egyszerűen mindenki ellen elég. Most már egyértelmű, h az SB a cél!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
kell-e top LB a drafton és/vagy FA piacon?
Ross és Phillips is hozták magukat kristof
Szerintem nem kell LB, mert első körbe úgyis BPA lesz, bár kéne inkább egy OL pick, másodikba szintén ide húznék, utánna meg már felesleges. Meg egyébként is Williams az egyik legjobb LB volt az újoncok közül (nézzétek meg a statokat), úgy hogy nem is volt stabil kezdő. Blackburn meg elég jól nyomja MLB-be, és így van ideje tanulni a két újoncnak.
Még annyi, hogy Ross azért megint elég szar volt...pl amikor Osi csinálta az FF-et Rodgersen, ott kibaszott nagyot hibázott (az összefoglalóba is benne van) és egyébként is mellette kaptak el vagy a droppok mentették meg és futás ellen is áll egyhelybe és megvárja míg odaért a futó :/ . A végén még Amu is felment helyette...balu10
Kicsit meg is sérült meccs közben ha jól láttam. Ő a gyenge pont a secondary-ben ez nem kérdés. Nagy kár Amu év eleji sérülése, már simán átvehette volna a helyét, de egyelőre ő meg össze-vissza futkározik :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
kell-e top LB a drafton és/vagy FA piacon?
Ross és Phillips is hozták magukat kristof
Szerintem nem kell LB, mert első körbe úgyis BPA lesz, bár kéne inkább egy OL pick, másodikba szintén ide húznék, utánna meg már felesleges. Meg egyébként is Williams az egyik legjobb LB volt az újoncok közül (nézzétek meg a statokat), úgy hogy nem is volt stabil kezdő. Blackburn meg elég jól nyomja MLB-be, és így van ideje tanulni a két újoncnak.
Még annyi, hogy Ross azért megint elég szar volt...pl amikor Osi csinálta az FF-et Rodgersen, ott kibaszott nagyot hibázott (az összefoglalóba is benne van) és egyébként is mellette kaptak el vagy a droppok mentették meg és futás ellen is áll egyhelybe és megvárja míg odaért a futó :/ . A végén még Amu is felment helyette...

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
nfl.com-os összefoglalóban tetszett h mindhárom ítéletnél, amikor tévedtek kárunkra egyből mondták, hogy nem volt igaza a crewnak...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
ez a Blackburn sztori tényleg szerencsésen sült el eddig !
ki tudja mi van ha Herzlich nem sérül meg és továbbra is vele próbálkozunk...
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
O-Line - alig akartam hinni a szememnek, a snap-ek 80%ban rengeteg ideje volt Elinak, futásblokkolás elment. Egyszer volt egy kisebb visszaesés, de összességében nagyon pozitív (főleg ha az év elejét nézzük 😊)kristof
Az a helyzet hogy tőlük vagyok a legkevésbé hanyatt esve; egy csomószor simán azért volt sok ideje Elinak mert nevetségesen kevés ember jött, és gyenge volt a passrush a GB részéről.

Ha másnak nem, akkor nekik ezerszer nehezebb dolguk lesz a 49ers ellen.


A bírókról meg... Nekem bőven elég volt, hogy Troy Aikman nekünk adott igazat a fumble ügyben. Ez kb mindent elmond.
(Egyszer nekünk is kedveskedtek a bírók, mert az egyik passza dropbackből Elinak simán lehetett volna IG.)
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Minden kötöszködés nélkül,csak úgy eszembe jutott,azért ha mondjuk 2006 nyarán valaki azt mondja nekem hogy Elinak 2012re akár 2szer annyi gyűrűje lehet mint Peytonnak biztos kiröhögöm...Nem semmi ahogy kinőtte magát az öcskös.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nagyszerű meccs volt, a csapat minden része kitett magáért, megérdemelten nyertünk 😊 ennek örömére írok is egy gyors recapot.
Eli - az Int-et az ő számlájára írom, engedni kellett volna a sacket, de ezt leszámítva ELIt teljesítmény
Elkapók - csillagos ötös 😊 egyszerűen nincs olyan csapat aki a Nick-Cruz-Manningham trióra három megfelelő szintű cornert tud állítani, de Ballard és Beckum is jól segítettek be
Futók - olyan volt, mint a szezon, a végére összeállt (ez a 49ers ellen is jól jöhet, ha 3 negyeden keresztül fárasztjuk őket, Jacobs meg Bradshaw könnyen szétfuthatná őket :rolleyes: )
O-Line - alig akartam hinni a szememnek, a snap-ek 80%ban rengeteg ideje volt Elinak, futásblokkolás elment. Egyszer volt egy kisebb visszaesés, de összességében nagyon pozitív (főleg ha az év elejét nézzük 😊)
D-Line - engem is meglepett, hogy mennyire jól tartotta őket a Packers, de azért Aaronon végig ott volt a nyomás. Külön öröm, hogy három ilyen DE-ünk van, ha JPP-t és/vagy Tuckot kettőzök Osi tud aprítani, ha rá figyelnek akkor is ott a másik kettő, a ligában top3ban vagyunk ezen a poszton (főleg ha mindenki egészséges). Cantyről mi hír?
LB sor - kurva nagy upgrade az egész egység, Boley tackle leader + 2 sack, Williams-Blackburn-Jones trió is becsülettel végezte a dolgát, elsősorban zónázásban alkottak nagyot, rohadtul kíváncsi vagyok, hogy egy teljes off-seasonnel a hátuk mögött, plusz egy visszatérő Goffal mit terveznek a poszttal Coughlinék (kell-e top LB a drafton és/vagy FA piacon?)
Secondary - óriási meccsük volt (bár a sok drop is segítette őket) nagyon gyakran egyszerűen nem hagytak üres célpontot Rodgersnek, ezt vártam a legkevésbé a meccstől 😀 Rolle elkezdett dolgozni a pénzéért (...) Ross és Phillips is hozták magukat, Grant meg szvsz élete meccsét tolta Giants mezben, konkrétan egy hiba róható fel neki (mikor a futó Rodgerst 1-1ben csak a first down vonalon tudta levinni) azt leszámítva pedig kb tökéleteset játszott (itt is bajban lehetnek a fejesek a szezon után, ha minden sérült visszatér 😊)
Special team - Tynes cut (a blokkolt nyilván nem az övé volt, ezt leszámítva egy kalap szar) Weatherford elfogadható volt. Jövőre ide pedig új coordinator kell, 4 visszahordott yard az egész meccsen, non-sense (még ha volt két on-side is)
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Meg van az első jó jel: 3 pontos underdogok vagyunk!gyurczi
Ez tényleg jó jel, hol olvastad?balu10
Ralph Vacchiano írta twitteren

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
djhotti 5
San Fransisco here we come.... HAIL MARY RULES!!! 😀 😀

Atomnagyonfaszanagy győzelem volt!!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Meg van az első jó jel: 3 pontos underdogok vagyunk!gyurczi
Ez tényleg jó jel, hol olvastad?

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 477 — Giants fan
Meg van az első jó jel: 3 pontos underdogok vagyunk!

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Giants Postgame Celebration

http://www.giants.com/media-vault/videos/Giants-Postgame-Celebration-/83415dbe-6073-47fd-b907-d9f37e5f5e46#?id=83415dbe-6073-47fd-b907-d9f37e5f5e46

TC-t nem is tudom mikor láttam utoljára ennyire felszabadultnak. 😂

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Legfőképp az ár miatt én a Pointerre szavazok!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Szigorúan ebben a sorrendben 😀

http://www.youtube.com/watch?v=j9Rv7czl9cU

http://www.youtube.com/watch?v=2X-uKoDwHxM

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!